خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها

با عرض سلام و وقت بخیر

فرمایشون تا حد زیادی درسته ..... نمیدونم اینکه کسی بتونه در 48 ثانیه مشخص کنه که در کدام گزینه صاحب حال مرفوعه ، چه ارتباطی با صلاحیت این شخص برای پزشک شدن داره ؟

چرا کسی که میخواد رشته مهندسی برق بره که حتی 1 واحد هم شیمی نداره ، باید بتونه در 35 دقیقه 35 تست سخت رو حل کنه ( جالب اینکه مثلا 15 سال پیش هم که سوالات شیمی

خیلی آسون تر بودن ، برای 35 تست 35 دقیقه وقت میدادن ! )

البته به نظرم هر کسی هم نباید بتونه وارد دانشگاه بشه ..... مثلا رشته های مهندسی که سراسر به ریاضی نیاز داره ، نباید اجازه داد کسی که ریاضی رو کم میزنه وارد اون رشته بشه

الان من کارنامه شخصی رو میذارم که مهندسی پزشکی دانشگاه غیر انتفاعی قبول شده : ( اطلاعات رو از سایت کانون برداشتم )

ادبیات : منفی 2 ...... عربی : منفی 4 ....... معارف : منفی 1 ...... زبان : منفی 4 ...... ریاضی : منفی شش دهم ..... فیزیک : منفی 2 ...... شیمی : صفر

یعنی کسی که بهترین درصدش ، درصد صفر در شیمی بوده ، به نظر شما صلاحیت خوندن رشته مهندسی پزشکی رو داره ؟

ضمنا در مورد کتاب های کمک آموزشی هم با شما موافقم ...... اصلا چه نیازی باید به کتاب کمک آموزشی باشه ....... خب کتاب شیمی رو 200 صفحه کنین ، عوضش سوالات رو از داخل کتاب

بیارین ..... متاسفانه روز به روز هم انتشارات بی خود و سودجو نیاز کاذب رو ایجاد می کنند تا پول بیشتری به دست بیارن و خانواده ها رو بیچاره تر کنن

بنده و سایر دوستان تا جایی که خدا توفیق بده ، فریاد میزنیم بلکه بچه ها آگاه بشن و جیب های به اصلاح انتشارات آموزشی رو چاق تر نکنن

اره اینم درست:هرکسی هم نباید بتونه وارد دانشگاه بشه
      مثلا واسه پزشکی کاشکی فقط زیست رو باید خیلی خوب میزدیم و همونطور که شما گفتین واسه مهندسی. ریاضی رو
      دلت که گرفت ، دیگر منت زمین را نکش
      راه آسمان باز است ، پر بکش
      او همیشه آغوشش باز است ، نگفته تو را میخواند ؟
      اگر هیچکس نیست ، خدا که هست . . .

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lio.Messi نمایش پست ها
      کنکور گزینشی از مجموع هوش های درسی اجتماعی و احساسی و... است.کسی که نمیتونه با iq بالا سر آزمون وقتشو کنترل کنه یا شخصی که نمیفهمه وقتی نمره یکسانه باید بره سر سوالات آسون تر یعنی نشون داده هوش نداره لاقل سایر هوش ها رو. کنکور شاید ایرادات زیادی داشته باشه ولی بهترین نوع گزینشیه که وجود داره و کسایی که موفق اند که بتونن حداکثر کارایی خودشو نشون بده.شاید یکی هوش پایینی داشته باشه ولی با تلاش خودشو بیاره بالا شایدم یکی هوش بالایی داره و کارایی پایینی پس فقط هوش درسی مهم نیست.تو همه جای دنیا هم برای انتخاب رشته های تاپ همچین آزمون ها و گزینش هایی دارن.تازه تو دانشگاه های بزرگ و معتبر علاوه بر اون مصاحبه هم دارن که اونجا هوش درسیتو نمی سنجن پس خواهشا با این حرفا فکر بقیه رو مشغول نکن یا دوست داری به هدفت برسی یا نه ((خودتو اثبات کن نه توجیه))

ببخشید یکمی طولانی شد
      ببینید من اصلا با خودن مطالب فراتر از کتاب یا سخت کردن سوالات ( تخصصی ) مشکلی ندارم یعنی نه این که مشکلی نداشته باشم ، منظورم اینه که میشه تحملش کرد ... اما ما با کوچکترین نکات تو دروس بی ربط رشته ای که می خوایم بریم چیکار داریم ؟ اگه شما این سوال من رو جواب بدید ممنون میشم ...

( بازم میگم من سر اجبار می خونم اما این به این معنی نیست که نمیفهمم چی به چیه )

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersede نمایش پست ها
      اره اینم درست:هرکسی هم نباید بتونه وارد دانشگاه بشه
      مثلا واسه پزشکی کاشکی فقط زیست رو باید خیلی خوب میزدیم و همونطور که شما گفتین واسه مهندسی. ریاضی رو
      تقریبا منم همین رو میگم .....

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.mj Nabavi نمایش پست ها
      ببینید من اصلا با خودن مطالب فراتر از کتاب یا سخت کردن سوالات ( تخصصی ) مشکلی ندارم یعنی نه این که مشکلی نداشته باشم ، منظورم اینه که میشه تحملش کرد ... اما ما با کوچکترین نکات تو دروس بی ربط رشته ای که می خوایم بریم چیکار داریم ؟ اگه شما این سوال من رو جواب بدید ممنون میشم ...

( بازم میگم من سر اجبار می خونم اما این به این معنی نیست که نمیفهمم چی به چیه )
      دوست من شما و امثال شما لازم نكرده بريد مطالب فراتر از كتاب (!!!) يا تخصصى بخونيد ...
      شما همين كتاب درسى رو هم كه بخونيد ، هنر كرديد ... والا به خدا

جاى اين هجويات بريد ٤ تا تست بيشتر بزنيد تا يه فرجى بشه وگر نه بشينى اينجا ، جز چند تا مطلب همدردى، چيزى گيرت نمياد ...

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      دوست من شما و امثال شما لازم نكرده بريد مطالب فراتر از كتاب (!!!) يا تخصصى بخونيد ...
      شما همين كتاب درسى رو هم كه بخونيد ، هنر كرديد ... والا به خدا

جاى اين هجويات بريد ٤ تا تست بيشتر بزنيد تا يه فرجى بشه وگر نه بشينى اينجا ، جز چند تا مطلب همدردى، چيزى گيرت نمياد ...
      والا راست میگی .... حرف حساب جواب نداره
      و همچنین ممنون که روشنم کردی ( البته روشن بودما ، فقط این که وقتم رو اینجا هدر ندم به نفعمه )

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن