خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      باورش سخته ولی سوالهای کانون دو سه آزمون پیش رو به یکی از برترین دبیرهای استان دادیم و 70 زد تو وقت خودش .
      سوالهای کانون غیر استاندارده ولی نکته اینجاست که کنکور هم غیر استاندارده !
      نه داداش کنکور سخته و مفهومی نه غیراستاندارد و سلیقه ای!

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور اصلا غیر استاندارد نیس بغیر از زیست۹۴ که اونم در یک یا دو گزینه

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      والا جفتشون دارن از مسیر تعادل دور میشن.
      البته قلمچی که دور بود
      امسال گزینه 2 به استثنای دروس عمومی توی اختصاصی ها داره ضعیف عمل میکنه.
      البته ادبیاتش هم به شدت سلیقه ای شده.
      فکر کنم هدفشون از این کار اینه که روحیه داوطلب در ماه های اولیه از بین نره که اقدام خداپسندیه.
      البته یادمه پارسال بعداز جمع بندی پیش بعضی درس ها بهتر شدن.
      در کل ای کاش کمی سخت تر بود.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S I N A نمایش پست ها
      بچه ها همونطور که میدونین سوالای شیمی چند ساله تو کنکور سخت و جوندار شدن .
      مسئله هایی طرح میشن که واقعن وقت گیرن و سوالای حفظی هم حل کردنشون وقت گیر تر شده.

از طرفی اگر در جریان باشین هرساله همه روی سختی سوالای گزینه 2 مانوور میدادن و چمدونم میگفتن سوالای کانون چرتن.
      ولی امسال سوالای کانون واقعن سخت و خفن شدن ، مخصوصن از بعد تابستون و مخصوصن توی درسایی مثه دیف و شیمی .
      مثلا من خودم شیمی لوییس رو تو تابستون 100 زدم ولی دیروز 30 :d

حالا اگر برین سوالای شیمی گزینه 2 رو ببینین یا اگر نگاه کرده باشین سوالاش واقعن چرتن . یعنی در حد کنکور های 80 تا 90
      کسی که تو کانون شیمی 50 میزنه مطمعنم گزینه 2 بالا 90 میزنه . دیفش هم خیلی آسونتره.

میخوام ببینم هدفش چیه گزینه 2 از این سوالاش ؟!
      آیا واقعن گول نمیزنه بچه ها رو با این سوالاش؟
      با این روند سختی که شیمی کنکور در پیش گرفته بعید میدونم هیچوقت دوباره اینقد آسون بشه.

نظر دوستان ؟!
      دوست عزیز شیمی گزینه2 ان چنان که شما هم میگی اسون نیست . صد البت که اسون تر از قلمچی هست ولی شما استاندارد کنکور رو ببین . من به نظرم گزینه 2 حد واسط بین قلمچی (با سوالات خیلی سخت ) و سنجش(با سوالات نسبتا اسون ) است
      شما رشتتون ریاضی هست ولی دوستان تجربی میدونن که اصلا سوالات زیست قلمچی علمی تخیلیه . البته در ژانر ترسناک هم میشه قرار بگیره . سوالاتی که زایده ی ذهن یه مشت زنجیره ای هست .
      هیچ وقت درکنکور این سطحی که قلمچی داره ازمون میگیره سوال نمیاد وگرنه افرادی که از منطقه 3 هستند و در روستاهای دور افناده زندگی میکنند و بهترین جزوه ای که میتونند داشته باشند متن کتاب درسیه باید بیخیال درس بشن .

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      دوست عزیز شیمی گزینه2 ان چنان که شما هم میگی اسون نیست . صد البت که اسون تر از قلمچی هست ولی شما استاندارد کنکور رو ببین . من به نظرم گزینه 2 حد واسط بین قلمچی (با سوالات خیلی سخت ) و سنجش(با سوالات نسبتا اسون ) است
      شما رشتتون ریاضی هست ولی دوستان تجربی میدونن که اصلا سوالات زیست قلمچی علمی تخیلیه . البته در ژانر ترسناک هم میشه قرار بگیره . سوالاتی که زایده ی ذهن یه مشت زنجیره ای هست .
      هیچ وقت درکنکور این سطحی که قلمچی داره ازمون میگیره سوال نمیاد وگرنه افرادی که از منطقه 3 هستند و در روستاهای دور افناده زندگی میکنند و بهترین جزوه ای که میتونند داشته باشند متن کتاب درسیه باید بیخیال درس بشن .

هیچ کس روزی فکر نمیکرد در کنکور قراره سبک سوالات بشه مثل سال 93 و 94 ( به خصوص 94 ریاضی ) (آیا شخصی توی همون روستایی که شما میگید میتونه ؟ ) قلم چی در این زمینه تقصیر نداره

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با وجود آسون بودن سوالات اختصاصی در آزمون گزینه 2 بهتره کسایی که آزمون قلمچی شرکت می کنن در کنار سوالات این آزمون ، نیم نگاهی هم به سوالات گزینه 2 و گاج هم

داشته باشن و بالعکس ...

سوالات آزمون سنجش در درس شیمی هم در ابتدای سال نسبتا آسونه (به مانند اکثریت دروس دیگه ) اما در آزمون های جمع بندی بعد عیدش، این آزمون هم به جمع آزمون های

سخت در درس شیمی خواهد پیوست ، همون طور که در دو سال اخیر این گونه بود ...

حتما در آزمون های جامع سنجش شرکت کنید چون بعضی از تغییراتی که قراره در کنکور اون سال اعمال بشه رو می تونید تو این آزمون ها متوجه بشید ... نمونه اش سوالات (( چند

مورد صحیح است )) در بین سوالات شیمی کنکور 94 و یا سوال از ساختار مولکول هایی مثل کلوگز و .... بود

یه قراری با خودتون بگذارید ؛ غر زدن ممنوع شرایط در حال حاضر این طوره و راه چاره ای هم نیست ، با شرایط کنار بیاید تلاشتون رو در حد کافی و مناسب بکنید و نتیجه رو به

خدا واگذار کنید

امیدوارم همتون موفق باشید

یا حق
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سوالات سخت باشه بهتره( خیلی خیلی زیاد هم نه که روحیه تضعیف بشه )
      با غر زدن هم چیزی درست نمیشه
      طراح های کنکور از طراح های قلم چی چندین برابر بدتر هستن

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      هیچ کس روزی فکر نمیکرد در کنکور قراره سبک سوالات بشه مثل سال 93 و 94 ( به خصوص 94 ریاضی ) (آیا شخصی توی همون روستایی که شما میگید میتونه ؟ ) قلم چی در این زمینه تقصیر نداره
      چی می شد کنکور دوسال هم مثه دهه های هشتاد و قبل سال ۹۳ می بود؟آخه مگه شیمی مون همونی نیست که بچه های دهه هشتاد خوندن،نمی دونم چه فکری راجع به بچه ها کردن که تو دوسال اصن سبکشونو کلا تغییر دادن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کنکور ریاضی امسال نشون داد تو شیمی باید منتظر غافلگیری باشیم
      ولی من فک کنم ۹۵ فیزیکش یه تکون اساسی بخوره

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم شیمی 95بسیار سخت خواهد بود پس برای تمام دروس بتلاشیم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      به نظرم شیمی 95بسیار سخت خواهد بود پس برای تمام دروس بتلاشیم
      روند کنکور نشون میده سال 95 تمام درس ها ( دربهترین حالت 7 درس) سخت خواهد بود

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      استاندارده نه ساده
      من این آزمون قلم چی تا مرز خودکشی رفتم
      دقیقا منم چون داشتم تامرز خودکشی تو قلمچی می رفتم انصراف دادم و خلاااص
      واقعا بعد آزمون حال آدم گرفته میشد هر چه قدر هم عالی می خوندم انگار نه انگار
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      روند کنکور نشون میده سال 95 تمام درس ها ( دربهترین حالت 7 درس) سخت خواهد بود
      یا خدااااااااا،پاهام شل شدن اصن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      یا خدااااااااا،پاهام شل شدن اصن
      قصدم تخریب روحیه نیست
      ولی متاسفانه ظاهرا حرف های من واقعیت دارن
      من خودم امسال انتظار این همه سختی رو نداشتم
      به هر حال از قبل دونستن و آماده شدن بهتره

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      سخت بودن یه بحثه،چرند بودن یه بحث دیگه...زیست امسال خیلی سخت بود میشه گفت سخت ترین دوره تا امروز ولی واقعا بعضی از سوالات قشنگ بود...واقعا طراح حرفه ای کار کرده بود جهت سرویس کردن دهن ما...
      شیمی قبل سال 93 نگاه کنید..جز مسائل مخصوصا استو بقیش درحد تاریخ جغرافیا بود و اصلا در سطح بقیه سوالات نبود،ولی 93 به بعد اومدن یکم تغییرش دادن ولی واقعا انقدارم سخت نبود،تازه اگه سخت هم باشه خب برای همه سخته دیگه...

سوالات زیست قلم چی امسال واقعا عجیب شده نمی دونم سخته یا من خیلی ضعیفم هیچ رقمه نمیشه بالا 80 زد،من خودم سنجشم ولی زیست با قلم چی پیش میرم بقیه سوالات قلم چی در مجموع مزخرفه...مخصوصا ریاضی فیزیک و بعضی از عمومیاش...
      ولی واقعا حرفه ای ترین سوالات گاج داره...در کل توصیه میکنم از سوالات زیر حتما استفاده کنید
      دین زندگی:گاج و گزینه دو
      زیست:قلم چی و گاج و سنجش(امسال سوالات زیست سنجش هم عالی شد و از اول سخت دادن،احتمالا کنکور هم زیستش قتل عام خواهد کرد)
      فیزیک:گاج
      شیمی:همه آزمون ها

A SONG OF ICE AND FIRE

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن