خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 56
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

درآمد دانشجوی نرم افزار در حین تحصیل

سلام دوستان عزیز
      در مورد کم بودن درآمدها و بازار کار بد اکثر مهندسیها که زیاد شنیدین
      چند وقت پیش با یکی صحبت میکردم میگفت دانشجوهای نرم افزار تو دانشگاه های خوب تهران بعد از چند ماه ورودشون به دانشگاه تو جاهای خوب مشغول بکار میشن و درآمد خوب(در حد ۳ به بالا)در حال تحصیل دارن
      اگه اینجوری باشه واقعا عالیه حتی بهتر از رشته های پزشکیه چون میشه از همون ابتدا پول درآورد...هزینه های دانشجویی آدم هم تامین میشه و عملا هم وارد بازارکار شده و لازم نیست تا سی و چندسالگی منتظر پول بمونه
      کسایی که اطلاعات دارن خواهشا درستی و نادرستی این حرفا رو شفاف سازی کنن و اینکه اگه درسته چند درصد دانشجوها چنین شرایطی دارن
      پ.ن:دوستانی که میخان بگن پول مهم نیست و از این حرفا ناموسن نیان تو تاپیک

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up up up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اشتباه شنیدی دوست عزیز. فارغ التحصیلاش بیکار زیاده توشون اونوقت دانشجوهاش درآمد سه میلیونی داشته باشن ؟ حتی فارغ التحصیلاشم با همچین حقوقی استخدام نمیشن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میدونی من رشتم تجربیه!ولی یه چیز میگم
      شما تو «هر»رشته ای و توی «هر»دانشگاهی اگه خلاقیت داشته باشی میتونی پول دربیاری
      حالا ممکنه ایندفعه طرف تخصص قلب باشه ولی چیزی درنیاره(من تخصص قلبی که پر پرش۳تومن درمیاره تو شهرمون میشناسم!)
      از طرفی برادرم میگه توی دانشگاه و خوابگاه دانشجو هایی هستن(نه لزوما نرم‌افزار و کامپیوتر )که میلیونی درمیارن!اونم۲به بالا برای کار۲هفته ای
      یه موردش که برادرم سروکار داره باش برای دکترا هست...دانشجوها برای مقاله نوشتن که نیاز دارن بهش توی مصاحبه دکتری نیاز به امار سازی دارن(به جای جمع اوری واقعی اطلاعات‌امار میسازن!!) و هر کسی که بتونه اینکارو بکنه و توانایی و دانششو داشته باشه برای‌یه روز کار ۵۰۰هزار تومن میگیره!و اینقدر‌هم‌تقاضا زیاده که باید مثلن یه هفته‌تو نوبت باشی تا کارت رو قبول کنه!حساب کن خودت چقدر درمیاره!البته باید توی دانشگاه خوب بود که این درامد‌رو داشته باشی
      مثلن این مثال من برای‌دانشگاه علامه تهران هست که دانشجوها درس خونن و دنبال درس ولی مثلن توی دانشکاه ازاد فلان دهستان که نه!تازه به خود دانشجویان دانشکاهای تاپ تهران هم خیلی از شرکتا پیشنهاد کار میدن «تو دوران دانشجویی»!
      میخوام بگم رشتت هرچی باشی میتونی پول دربیاری و خییییلی خوبم دربیاری مهم اینه چقدر عقلتو به کار بگیری

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      میشه

ترم دو که بودم از طرف یه شرکت همایش برگزار شد وکاری که ازمون میخواستن اپلیکیشن ساختن بود

درطول سه ماه تابستون میرفتی از صبح تا شب از اول هم گروه های سه نفره میشدی تا اخر تابستون باید این اپلیکیشن تحویل میدادی

ما از بین بچهایی که رفتن یک گروه تونست موفق بشه که سه تومن بهشون دادن

مسئولی که میومد حرف میزد میگفت قبل اینجا پارسال تو شریف این را برگزار کردیم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط تعداد برنامه نویس این روزا زیاد شده که حتی بهتر از بچه های کامپیوتر کد میزنن
      پس بازار کار اشباع شده اما اگه شما خلاقیت و علاقه و هدف داشته باشید مسلما موفق خواهید شد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      اشتباه شنیدی دوست عزیز. فارغ التحصیلاش بیکار زیاده توشون اونوقت دانشجوهاش درآمد سه میلیونی داشته باشن ؟ حتی فارغ التحصیلاشم با همچین حقوقی استخدام نمیشن
      نرم افزار یکی از بهترین رشته ها در دنیاس که تو این چندسال تو ایرانم در حال پیشرفته
      حالا اون دانشجوی دانشگاه آزاد فلان شهر بیکاره دیگه مشکل خودشه
      با اوضاع فعلی که صنعت نابود شده برق و مکانیکم بازارش کساده عمرانم که اشباع شده
      اما نرم افزار به صنعت و دولت وابسته نیست و کارآفرینی هم توش راحتتر از بقیه رشته هاس

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohadeseH_M5R نمایش پست ها
      میشه

ترم دو که بودم از طرف یه شرکت همایش برگزار شد وکاری که ازمون میخواستن اپلیکیشن ساختن بود

درطول سه ماه تابستون میرفتی از صبح تا شب از اول هم گروه های سه نفره میشدی تا اخر تابستون باید این اپلیکیشن تحویل میدادی

ما از بین بچهایی که رفتن یک گروه تونست موفق بشه که سه تومن بهشون دادن

مسئولی که میومد حرف میزد میگفت قبل اینجا پارسال تو شریف این را برگزار کردیم
      از این همایشا چقدر برگزار میشه؟
      خب واس این همه دانشجو یه همایش که خیلی کمه؟مثلا تو شریف اوضاع چجوره؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      از این همایشا چقدر برگزار میشه؟
      خب واس این همه دانشجو یه همایش که خیلی کمه؟مثلا تو شریف اوضاع چجوره؟
      اینا تبلیغ شرکتشونو کردن و خواستن در اصل نیرو جمع کنند

وگرنه همایش زیاد برگزار میشه این یه موردی بود که دوستان نتیجه تلاششونو دیدن

چون شرایط کاریش سخت بود خعلی استقبال نکردن دانشجوها

من شریف نیستم میگم که یعنی یه همچین شرکت هایی از دانشگاهای تاپ شروع میکنن به جذب نیرو بعد میاند همینطور پایینتر

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Go up

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه برنامه نويسي iOS بلد باشن حالا هر رشته اي ك توي دانشگاه بخونن ميتونن حسابي كسب درامد كنن
      ولي بازم بعنوان شغل ازاد حساب ميشه چون يدفعه كار هست يبار كار نيس...

Sent from my apple iphone using tapatalk2

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      اگه برنامه نويسي iOS بلد باشن حالا هر رشته اي ك توي دانشگاه بخونن ميتونن حسابي كسب درامد كننولي بازم بعنوان شغل ازاد حساب ميشه چون يدفعه كار هست يبار كار نيس...Sent from my apple iphone using tapatalk2
      دقیقا بر چه اساسی این حرفو میزنید ؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anomander Rake نمایش پست ها
      دقیقا بر چه اساسی این حرفو میزنید ؟
      دقيقا بر اساس اينكه برنانه نويس هاي اي او اس خيلي كم ان و انگشت شمار تو ايران
      و اينكه من خيليييي ايده ها تو ذهنم بود به دوستم كه اي او اس كار ميكنه پيشنهاد دادم و الان كلي پول در مياره
      همين كانون برا برنامش ميدوني چند ميليون خرج كرده؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      اگه برنامه نويسي iOS بلد باشن حالا هر رشته اي ك توي دانشگاه بخونن ميتونن حسابي كسب درامد كنن
      ولي بازم بعنوان شغل ازاد حساب ميشه چون يدفعه كار هست يبار كار نيس...

خب کار کردن واس ای او اس یکم سخته
      چون هنوز ای او اس کاربرای ایرانی زیادی نداره نسبت به اندروید از طرفی کارکردن با اپل واس ایرانیا مشکله بخاطر مشکلات تحریم و اینا که حالا برطرف میشه ایشالا
      ولی من میخوام بدونم اگه واقعا اون چیزیایی که تو پست اول گفتم تو دانشگاه های خوب مث شریف امکانپذیره خب خعلی عالی میشه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      خب کار کردن واس ای او اس یکم سخته
      چون هنوز ای او اس کاربرای ایرانی زیادی نداره نسبت به اندروید از طرفی کارکردن با اپل واس ایرانیا مشکله بخاطر مشکلات تحریم و اینا که حالا برطرف میشه ایشالا
      ولی من میخوام بدونم اگه واقعا اون چیزیایی که تو پست اول گفتم تو دانشگاه های خوب مث شریف امکانپذیره خب خعلی عالی میشه
      ولي من فكر نميكنم كم باشه ها از هر ده تا دوست من ٦تاشون دارن و بي مشكل كار ميكنن
      نميدونم والا اين فقط نظر شخصي من بود
      اطلاعي از مهندسي ها دانشگاه هاي تهران ندارم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن