خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک فوری : معافیت پزشکی

سلام من متولد 73 هستم و الان دانشجوی روزانه پرستاری هستم و از یک بار مهلت انصرافم استفاده کردم..ولی میخوام دوباره کنکور بدم...میخواستم بپرسم میشه درخواست معافیت پزشکی بدم؟ چون شنیدم که در حین تحصیل نمیشه..در ضمن اگه بتونم درخواست بدم احتمال معاف شدنم بالای 90درصده فقط بهم بگین که چکار کنم؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کنکور چی؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور سراسری سال 96 یا بعدش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط برخی بیماری ها مثل نقص عضو و عمل جراحی روی مغز و مشکلات کرونری و ... رو میشه در حین تحصیل درخواست معافیت داد نه برای همه بیماری ها.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه لیست بیماری ها رو واسم بفرستید؟؟ در ضمن اگه بتونم تاریخ درخواستمو با کمک یه پارتی به 20شهریور امسال تغییر بدم دیگه مشکلی نیس؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      دادا معافیت پزشکی زیاد چیز جالبی نیست .این تایپیک رو دیدم عذاب وجدان گرفتم که بهت نگم قضیه رو .توی برخی جاها گرفتن معافیت پزشکی (از روی خودت ) بعدا دردسر برات میسازه مثلا گرفتن معافیت پزشکی داخل سربازی.اگه بعدا بخواهی وارد کار بشی اون شرکت یا سازمان اولین قانونش این هستش که طرف سالم باشه و اگه بدونن معافیت پزشکی داخل سربازی گرفتی راه بهت نمیدن و ثبت نامت نمیکنن. حالا شاید بگی این چه ربطی به انصراف دانشگاه داره!!! این رو گفتم تا حواست رو جمع کنی و بری پرس و جو کنی ببینی گرفتن انصرف با معافیت پزشکی در دانشگاه بعدا یه وقت مثل سربازی برات مشکل پیش نیاره .باتشکر

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما کاملا راست میگید با حرفتون کاملا موافقم اما من هدفم از دوباره کنکور دادن قبول شدن در دندانپزشکیه و فک نمیکنم دندانپزشکا برای کارشون نیاز به معافیت داشته باشن واسه همین لطفا راجع به سوالم راهنماییم کنید...خیلی ممنونم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون چیزی که رفیقمون در مورد معافیت پزشکی گفتن واسه استخدام توی بعضی اداره ها کاملا درسته.....
      یعنی شما ممکنه حتی نمره کتبی خوبی داخل ورودی اون اداره یا سازمان هم داشته باشی، ولی به خاطر معافیت پزشکی شما رو گزینش و استخدام نمی کنن.....

حتی واسه استخدام دندونپزشک داخل بعضی از ارگان ها مثل درمونگاه های مربوط به ارتش هم ، این قضیه می تونه واست مشکل ساز باشه......(البته اگه نخوای مطب شخصی بزنی و دوست داشته باشی که استخدام بشی.....)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن