خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33

موضوع: Ufc 194

1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات

Ufc 194

5ce50e9c1d44fef65c34e4f63628dc83_xl.jpghow-watch-ufc-194-live-stream-free-online.pngmcgregorimrs.php_-1000x600.jpeg

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      داش فیلمای باکیفیت یا لینکاشونو هم اگه داری بذار ufc و mma
      [SIGPIC][/SIGPIC]

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اسم تایپیک که دیدم فک کردم یه مدل هواپیماس
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گیر آوردم لینکشو میذارم ..فردا برگذار میشه
      ufc مخفف Ultimate Fighting Championship . شایدم دیده باشین ، مبارزاتش تو قفس یا بقول خودشون octagon برگذار میشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکی از کشتی گیر های ایرانی هم بعد از محروم شدن تو این مسابقات شرکت کرده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      یکی از کشتی گیر های ایرانی هم بعد از محروم شدن تو این مسابقات شرکت کرده

امیر علی اکبری !!

هم دوره بابک قربانی بود

با هم محروم شدن

بابک آدم کشت ، رفت زندان ، خودکشی کرد و مرد !

اما علی اکبری رفت اینجا .

خیلی خوبه این مسابقات ! حیف تو ایران نی
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره .. مسابقه اولشو تو 17 ثانیه برد .. مسابقه دوم 1 دقیقه ( حریفش 2.12 سانت بود ) چند تا مبارزه دیگه ببره وارد ufc میشه .. در کل قانونش بردن ده مبارزست ولی جایی خوندم با خودش مصاحبه کرده بودن ، گفته بود چون قهرمان جهان شده احتمالا با 3 4 مبارزه کارشو اوکی کنن ..

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      آره .. مسابقه اولشو تو 17 ثانیه برد .. مسابقه دوم 1 دقیقه ( حریفش 2.12 سانت بود ) چند تا مبارزه دیگه ببره وارد ufc میشه .. در کل قانونش بردن ده مبارزست ولی جایی خوندم با خودش مصاحبه کرده بودن ، گفته بود چون قهرمان جهان شده احتمالا با 3 4 مبارزه کارشو اوکی کنن ..
      حریف اولشُ دیدی ؟ یارو خیلی گلابی بود

ولی خوب پولی که تو این مسابقاته خییلی بیشتر از کشتی هست

چند تا از کشتی گیرای دیگه هم میخان برن اونور .

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      حریف اولشُ دیدی ؟ یارو خیلی گلابی بود

ولی خوب پولی که تو این مسابقاته خییلی بیشتر از کشتی هست

چند تا از کشتی گیرای دیگه هم میخان برن اونور .
      آره .. من فکر میکنم وارد ufc بشه احتمال قهرمانیش هست .. تقریبا تمام کسایی که از کشتی وارد mma شدن خوب عمل کردن .. همین دنیل کورمیر که سه باز از علیرضا حیدری شکست خورده اونجا قهرمان شده !
      فایترایه ایرانی دیگه ای که نسبتا جا افتادن .. رضا مددی ، داریوش و موساسی ..
      پ . ن : فقط پاداش قهرمانی بین 4 تا 7 میلیون دلاره !!!( بستگی به عملکرد و جذابیت کارکتر واسه تماشاگر ، بیشترم میشه ) هزینه تبلیغات و پاداشایه دیگم حساب کنی خیلی زیاد میشه !
      ویرایش توسط newpath : 20 آذر 1394 در ساعت 21:49

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره .. من فکر میکنم وارد ufc بشه احتمال قهرمانیش هست .. تقریبا تمام کسایی که از کشتی وارد mma شدن خوب عمل کردن .. همین دنیل کورمیر که سه باز از علیرضا حیدری شکست خورده اونجا قهرمان شده !
      فایترایه ایرانی دیگه ای که نسبتا جا افتادن .. رضا مددی ، داریوش و موساسی ..

اگر این مسابقات ، یک فدراسیون بگیره تو ایران مطمئن باش خیلی بهتر از اینا میشیم !

فعلا هرکی پول اولیه داشته باشه میتونه بره اونجا

همین علی اکبری به واسطه قهرمانی دنیاش ، یکی از بهترین شرکت های تلنت یابی به راحتی ساپورتش کرد و مشکلی نداره

ولی فایتر های ساده و بدون پشتوانه نمیتونن برن به این راحتیا

از ویزا دادن بگیر تا چیزای دیگه !

علی اکبری هم لامصب همش عضله اس خیلی هیکل ردیفی داره

امید دارم بهش

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر این مسابقات ، یک فدراسیون بگیره تو ایران مطمئن باش خیلی بهتر از اینا میشیم !

فعلا هرکی پول اولیه داشته باشه میتونه بره اونجا

همین علی اکبری به واسطه قهرمانی دنیاش ، یکی از بهترین شرکت های تلنت یابی به راحتی ساپورتش کرد و مشکلی نداره

ولی فایتر های ساده و بدون پشتوانه نمیتونن برن به این راحتیا

از ویزا دادن بگیر تا چیزای دیگه !

علی اکبری هم لامصب همش عضله اس خیلی هیکل ردیفی داره

امید دارم بهش
      آره .. بقول خودش از جوونایه ایرانی حمایت بشه زمین مبارزم شخم میزنن !! الان تو تایلند تو باشگاه AKA تمرین میکنه .. میشه گفت سومین باشگاه برتر جهانه .. cain velasquez و دنیل کورمیرم از این باشگان ..

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره .. بقول خودش از جوونایه ایرانی حمایت بشه زمین مبارزم شخم میزنن !! الان تو تایلند تو باشگاه AKA تمرین میکنه .. میشه گفت سومین باشگاه برتر جهانه .. cain velasquez و دنیل کورمیرم از این باشگان ..

ماشالله اطلاعاتتون خوبه : دی

تو بوکس که قهرماناش فلوید می ودر و پاکیادو هستن ، از ایران کسی نی ؟

خیلی درآمد داره اونم

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ماشالله اطلاعاتتون خوبه : دی

تو بوکس که قهرماناش فلوید می ودر و پاکیادو هستن ، از ایران کسی نی ؟

خیلی درآمد داره اونم
      آره علاقه دارم ... خودم بوکس و کیک بوکس کار میکنم تو باشگامون تا یه مدت طولانی حتی کیسه بوکسم نداشتیم بوکس که اوله .. فولید بابت همون یه مبارزه 180 میلیون دلار گرفت .. پاکیاو 120 میلیون دلار ... درامد فولید تو یه جایی خوندم به اندازه ای که میتونه کریستن رونالدو رو واسه 500 هزار مسابقه فوتبال اجاره کنه .. حقوق 7 روز رونالدو اندازه 2 دقیقه اونه !!! بوکس فعلا اوله ولی پیش بینی میشه درامد mma چند ساله دیگه بش برسه
      از ایران یه احسان روزبهانیه که تو مسابقات ستارگان جهان اول شده بود( زیر نظر فدراسیون بوکس آماتوره ) ولی چند وقت پیش به یه فرانسوی باخت .. بدی بوکس اینه که اگه وارد مبارزات حرفه ای شدی دیگه مسابقات آماتور نمیتونی شرکت کنی !! مثله المپیک و .. احسان سهمیه المپیکم گرفت .. ولی درامد بوکس حرفه ای کجا این کجا !!
      ویرایش توسط newpath : 20 آذر 1394 در ساعت 22:04

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره علاقه دارم ... خودم بوکس و کیک بوکس کار میکنم تو باشگامون تا یه مدت طولانی حتی کیسه بوکسم نداشتیم بوکس که اوله .. فولید بابت همون یه مبارزه 180 میلیون دلار گرفت .. پاکیاو 120 میلیون دلار ... درامد فولید تو یه جایی خوندم به اندازه ای که میتونه کریستن رونالدو رو واسه 500 هزار مسابقه فوتبال اجاره کنه .. حقوق 7 روز رونالدو اندازه 2 دقیقه اونه !!! بوکس فعلا اوله ولی پیش بینی میشه درامد mma چند ساله دیگه بش برسه
      بوکس ترجیح میدم به mma

آماتور ترین افرادشم خیلی درآمرد خوبی دارن

فقط مشکلش اینکه کلا کبودی !!

که مشکل خاصیم نی

این بوکسی که احسان روزبهانی هست ، چرا درآمرد نداره پَ؟: دی

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بوکس ترجیح میدم به mma

آماتور ترین افرادشم خیلی درآمرد خوبی دارن

فقط مشکلش اینکه کلا کبودی !!

که مشکل خاصیم نی

این بوکسی که احسان روزبهانی هست ، چرا درآمرد نداره پَ؟: دی
      دلیلش استقبال کمتره .. اکثر درامدشون از طریق pay per view ... ( یعنی همون پولی که شبکه های کابلی مثله hbo و show time میگیره از بیننده ) .. تا بوکس حرفه ای هست کسی توجهی به این مسابقات نمیکنه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن