خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 68
    1. Top | #1
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آزمون های آنلاین زیست تخته سیاه ( مهم )

سلام دوستان دکتر آرامفر قصد دارن هر ماه یه آزمون آزمایشی از زیست برگزار کنن که فکر میکنم رایگان هست و شرکت در اون برای همه آزاده در ضمن کیفیت سوال ها در حد بسیار بالایی هست چون ایشون از تمام دبیر های ممتاز کنکور دعوت کردن که هر کدوم برای هر فصل که تو امتحان قرار بیاد یه سوال که فکر میکنن تو آزمون امسال میاد در بیارن و از بین این سوالات امتحان رو برگزار میکنن . من برنامه رو براتون میذارم . هفته آینده هم ثبت نام شروع میشه برای اطلاعات بیشتر به سایت انتشارات تخته سیاه مراجعه کنید

00.jpg
      اینم آدرس سایت تخته سیاه :

صفحه اصلی - انتشارات تخته سیاه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی از اطلاع دادنت
      مرسی
      پس در اینصورت خیلی مونده به آزمون سومی ها

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چطور میشه ثبت نام کرد؟

4. Top | #4
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      چطور میشه ثبت نام کرد؟
      من خودمم در همین حد میدونستم هفته آینده به سایت تخته سیاه سر بزنید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایده خیلی خوبیه ولی چقدر بیخوده برنامش

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      سلام دوستان دکتر آرامفر قصد دارن هر ماه یه آزمون آزمایشی از زیست برگزار کنن که فکر میکنم رایگان هست و شرکت در اون برای همه آزاده در ضمن کیفیت سوال ها در حد بسیار بالایی هست چون ایشون از تمام دبیر های ممتاز کنکور دعوت کردن که هر کدوم برای هر فصل که تو امتحان قرار بیاد یه سوال که فکر میکنن تو آزمون امسال میاد در بیارن و از بین این سوالات امتحان رو برگزار میکنن . من برنامه رو براتون میذارم . هفته آینده هم ثبت نام شروع میشه برای اطلاعات بیشتر به سایت انتشارات تخته سیاه مراجعه کنید

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 00.JPG
مشاهده: 251
حجم: 66.9 کیلو بایت
      اینم آدرس سایت تخته سیاه :

صفحه اصلی - انتشارات تخته سیاه
      مطمئنی رایگانه؟
      فکر نکنما

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ازمون انلاين ===> تله پول

از ما گفتن بود....

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها

از ما گفتن بود....
      اگه پولی باشه محاله برم خخخخ
      فقط رایگان

9. Top | #9
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از ما گفتن بود....
      فکر نمیکنم اینطوری باشه چون دکتر آرامفر قبلا آزمون های آزمایشی تخته سیاه رو حضوری شروع کرد ( این موضوع برای حد اقل 10 سال پیشه ) نتونست به سر انجام برسونه اون موقع همه درسا هم بود درست مثل قلم چی ولی استقبال نشد و کنسل شد الانم فکر میکنم میخواد برای حال گیری از آزمونای ماز اینکارو بکنه و در نهایت برای جلب مشتری به احتمال زیاد سال اول رایگان کار میکنهمنم شینیدم رایگانه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      فکر نمیکنم اینطوری باشه چون دکتر آرامفر قبلا آزمون های آزمایشی تخته سیاه رو حضوری شروع کرد ( این موضوع برای حد اقل 10 سال پیشه ) نتونست به سر انجام برسونه اون موقع همه درسا هم بود درست مثل قلم چی ولی استقبال نشد و کنسل شد الانم فکر میکنم میخواد برای حال گیری از آزمونای ماز اینکارو بکنه و در نهایت برای جلب مشتری به احتمال زیاد سال اول رایگان کار میکنهمنم شینیدم رایگانه
      گند اين ماز رو بزنن ، همين ماز بود كه اين خاله زنك بازى هارو راه انداخت...

دوست عزيز شايد سوال پيش بياد كه چرا من مخالف اين ازمون هاى انلاين هستم و اون ها رو خاله زنك بازى ميدونم !؟
      دليلش خيلى واضحه دوستان ...
      اره شايد حالا چندتا از رتبه ها تو اين ازمونا شركت كرده باشن اما من وقتى ميبينم عزيزى اومده از منطقه٣ بدون حضور دبيراى چه ميدونم ((پروازى)) به اصطلاح و چيزى كه جديدا قراره به اسم ازمون هاى انلاين مد بشه اومده پزشكى و دندون پزشكى تهران و شيراز ميخونه نميتونم اين ازمون ها رو چيزى جز تله پول بدونم ...

11. Top | #11
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گند اين ماز رو بزنن ، همين ماز بود كه اين خاله زنك بازى هارو راه انداخت...

دوست عزيز شايد سوال پيش بياد كه چرا من مخالف اين ازمون هاى انلاين هستم و اون ها رو خاله زنك بازى ميدونم !؟
      دليلش خيلى واضحه دوستان ...
      اره شايد حالا چندتا از رتبه ها تو اين ازمونا شركت كرده باشن اما من وقتى ميبينم عزيزى اومده از منطقه٣ بدون حضور دبيراى چه ميدونم ((پروازى)) به اصطلاح و چيزى كه جديدا قراره به اسم ازمون هاى انلاين مد بشه اومده پزشكى و دندون پزشكى تهران و شيراز ميخونه نميتونم اين ازمون ها رو چيزى جز تله پول بدونم ...
      حالام تا رایگان که استفاده ازش ضرری نداره برا همینم تاپیک گذاشتم که بچه ها استفاده کنن ازش حداقل بهتر از وقت گذاشتن برای اراجیفه انگیزشیه که

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دبیر پروازی چیه دیگه ؟؟؟ (!)

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARGADAN.isBACK نمایش پست ها
      دبیر پروازی چیه دیگه ؟؟؟ (!)
      والا دبيريه كه از يه سياره ديگه اومده و ٤ تا بال داره و به شهر هاى مختلف ايران سفر ميكنه!!!

گرفتى مارو داداش ناموسا؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میگم کنکور بیخیال شم بزنم تو کار تدریس کنکور !

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARGADAN.isBACK نمایش پست ها
      میگم کنکور بیخیال شم بزنم تو کار تدریس کنکور !
      اگه سوادشو دارى بسم الله ، وگر نه مكتبستان و كنكور اسان است كه همين طورى الكى فحش نميخورن

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن