خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 59 از 59
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه دور سریع هر درسو از رو کتاب نگاه کنین. بعد بیاین توی ۳۰،۴۰ دقیقه خط ویژه رو بخونین.
      چاره ای نیست, روزی یک ساعت برای شما که تا الان نخوندین تایم زیادی نیست که.

2. Top | #47
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نفهمیدیم اگه خط بخونیم خوبه یا نه میتونیم تستشو بزنیو یا نه کامل پوشش داده یانه؟؟؟؟

3. Top | #48
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      نفهمیدیم اگه خط بخونیم خوبه یا نه میتونیم تستشو بزنیو یا نه کامل پوشش داده یانه؟؟؟؟
      من كه ميگم خط ويژه كامله
      حتي اگه كاملم نباشه مگه راه ديگه اي داري ؟ از الان بخواي گاج نقره اي بخوني نميتوني تموم كني تازه تمومم كني نميرسي مرور كني و همشو يادت ميره
      بشين همين خط ويژه رو بخون و مرتب مرور كن اگه دوست داشتي كنارشم لقمه مهروماه آيات رو بخون مطمئن باش كافيه اگه خوب بخوني

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه درس خط ویژه بخوای بخونی درسش راحت باشه 1.5 ساعت طول میکشه اگه درسسش حالا خ سخت باشه حدود 2 ساعت طول میکشه
      بعدش دیگه تستارو ندیده بزن بره پی کارشون
      به قول مهندس مسعودئ سوار بر مرکب انرژیییییی تستارو یکی پس از دیگر تارو و مار می کنیم

5. Top | #50
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      من كه ميگم خط ويژه كامله
      حتي اگه كاملم نباشه مگه راه ديگه اي داري ؟ از الان بخواي گاج نقره اي بخوني نميتوني تموم كني تازه تمومم كني نميرسي مرور كني و همشو يادت ميره
      بشين همين خط ويژه رو بخون و مرتب مرور كن اگه دوست داشتي كنارشم لقمه مهروماه آيات رو بخون مطمئن باش كافيه اگه خوب بخوني
      یه استرسی دارم میگم اگه خط کامله چرا گاج نقره ای به اون کلفتیه ولی خط ویژه عالیه خدایی مخصوصا دسته بندیاش برا جهنم و برزخ!!!!!
      من مرورم از خط ویژه هم نیم ساعت هردرس طول میکشه چی کنم کم بشه و روش مرور از خط ویزه برا دینی یا هر کتاب دیگه ای چطوریه من الان دینی دومم تمومه الان از یادم رفته تقریبا بعضی چیزاش یا خیلی چیزاش در صورتی که 20 روز نیست خوندم .چی کنم اینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من پارسال دو ماه قبل كنكور دينيو خوندم فقط هم خط ويژه خوندم ٦٤ زدم ولي نرسيدم مرور كنم ... مرور ميكردم ٩٠ هم ميزدم عاليه
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      بعنوان کسی که روی دین و زندگی سرمایه گذاری کرده و به درصد زیر 80-90 راضی نمیشه میگم که:
      بهترین کتاب برا درصدهای خیلی بالاتوی این درس کتاب " دورتند دین و زندگی - انتشارات سفیر خرد " هستش که البته قبل از خوندن این کتاب باید قبلش کتابهای درسی یا کتاب گاج رو خونده باشید و درصدتون حدود 50-60 باشه! کسی که تاحالا هیچی از دین و زندگی نخونده این کتاب بهش پیشنهاد نمیشه. حجمش هم زیاد نیست و واقعاً مناسبه
      به کسی که میخواد از صفر صفر دین و زندگی رو شروع کنه گاج نقره ای رو پیشنهاد میدم
      به کسی که گاج نقره ای رو خونده خط ویژه رو پیشنهاد میدم
      و در نهایت خوندن iq دین و زندگی رو به کسی پیشنهاد نمیدم! چون فقط تست هاش بدرد میخورن و آموزش جالبی نداره! فقط بعنوان یه منبع تستی میتونه کتاب خوبی باشه
      موفق باشید
      شما دوتا دوست عزیزی که استفاده کردین ،
      به نظرتون برای کسی که یه دور گاج نقره‌ای رو خونده و سوالای سنجش و سراسری رو زده ( سراسری ۹۱ به قبل ) خط ویژه بگیره ، یا با خلاصه‌های آخر کتاب + کادرهای آموزشی پاسخنامه جمع بندی کنه !؟
      اگه استفاده کردین از خلاصه.های اخر کتاب و کادرای آموزشی ممنون میشم نظرتون رو بگین و یه مقایسه داشته باشین با خط ویژه ببینم ارزش داره خریدش یا خیر.

سپاس از هردوتون پیشاپیش

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من الان نفهمیدم خط ویژه خوبه یا چیز دیگه ای؟؟؟؟ من همینجوری 40 زده بودم....
      بدون مرور و .. و خوندن درست حسابی...
      با خط نمیتونم درصدو بکشم بالا

8. Top | #53
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من كه ميگم خط ويژه كامله
      نگفتید جواب سوالامو ؟؟؟؟!!!!

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

به نظرتون برای کسی که یه دور گاج نقره‌ای رو خونده و سوالای سنجش و سراسری رو زده ( سراسری ۹۱ به قبل ) خط ویژه بگیره ، یا با خلاصه‌های آخر کتاب + کادرهای آموزشی پاسخنامه جمع بندی کنه !؟
      اگه استفاده کردین از خلاصه.های اخر کتاب و کادرای آموزشی ممنون میشم نظرتون رو بگین و یه مقایسه داشته باشین با خط ویژه ببینم ارزش داره خریدش یا خیر.

سپاس از هردوتون پیشاپیش
      سلام
      این " خلاصه های آخر کتاب + کادرهای آموزشی پاسخ نامه " که گفتی برا گاج نقره ای هستش؟ آخه اون گاج نقره ای که من پارسال خوندمش چاپ 92 بود و این چیزا رو نداشت! فقط یه پاسخنامه کلیدی آخرش بود! پس درمورد این خلاصه و کادرهای آموزشی نمیتونم نظری بدم!
      اگه یه دور گاچ نقره ای خوندی و تست هم کار کردی پس همون خط ویژه مناسبه! اگه با دین و زندگی رابطه خوبی داشته باشی با این چیزایی که خوندی حدود 70 میشه زد شاید هم بیشتر! البته همش بستگی به خودتون و شرایط سر جلسه داره
      اگر هم میخوای دین و زندگی رو خیلی خیلی بالا بزنی و میتونی براش وقت بیشتری بذاری من " دور تند - انتسارات سفیر خرد " رو پیشنهاد میدم، اگه میخوای اینو بخونی تا روز کنکور باید روزی حدود 1.5 ساعت وقت بذاری تا تمومش کنی! از همین الان گفته باشم!! البته اگه فقط بخوای درسنامه هاش رو بخونی و خیلی تست هاشو نزنی میتونی خیلی زودتر تمومش کنی چون بخش زیادی از این کتاب مربوط به تسته!
      اگر هم وقتشو نداری پس خط ویژه بگیر و روزی حدود 45 دقیقه براش وقت بذار، تا روز کنکور مطمئناً میرسی یک دور بخونیش
      این دورتند حجم مطالبش از خط ویژه بیشتره و فونتش هم ریزه! برا همین خوندنش تقریبا 2برابر خط ویژه ازت وقت میگیره، اما انصافا کاملتر و بهتره
      نه اینکه بخوام بگم خط ویژه بده ها !! خوبه و چون فونتش مناسبه راحت و سریع خونده میشه ولی این دور تند یه چیز دیگه س! میتونی نمونه صفحاتش رو هم توی این سایتا ببینی

+ مزیت های خط ویژه: حجم مناسب و جدول های مقایسه ای خیلی عالی! مثل همون مباحث گوینده ی جملات توی برزخ و آخرت
      - معایب خط ویژه: تست های کم و تکراری! ( کسی که نقره ای رو خونده باشه اغلب تست های خط ویژه براش تکراری هستن! پس عملا فقط میتونه از درسنامه هاش استفاده کنه )

+ مزیت های دورتند: تست های فوق العاده بهتر و کاملتر! ( تست های تألیفی و مناسب زیادی داره ) و سبک تألیف متفاوت با کتاب های دین و زندگی گاج! ( خودم هر 3 کتاب اصلی معارف گاج یعنی نقره ای و آی کیو و خط ویژه رو خوندم و احساس میکنم همه شون یجورایی به همدیگه شباهت دارن! مخصوصاً نقره ای و آی کیو!! اما این دور تند چون با گاچ متفاوته میتونه در کنار گاج نقره ای مکمل همدیگه باشن برا درصد های بالای 80-90 )
      - معایب دورتند: فونت خیلی ریز! و اینکه یه مقدار حجمش هم زیاده ( درسته که تعداد صفحاتش بیشتره اما اندازه کتاب از خط ویژه کوچیکتره ) البته این حجم زیادش همونطور که قبلا هم گفتم بیشتر به خاطر تست هاشه

جمع بندی حرفام:
      اگه میتونی برا دین و زندگی بیشتر وقت بذاری و به درصد های خیلی بالا فکر میکنی و با درس دین و زندگی هم رابطه خوبی داری دور تند بخون
      اگه وقتت کمه و نمیرسی و به درصد حدود 70 راضی هستی همون خط ویژه رو بخون و به چیز دیگه ای هم فکر نکن

اینایی که گفتم همش نظر شخصی منه و اصلا حُجیت نداره! ممکنه کسی با کتاب های دیگه نتایج متفاوتی گرفته باشه، بعضی ها رو همین الان بفرستی سر جلسه حتی اگه لای کتاب دین و زندگی رو هم باز نکرده باشن 50-60 درصد میزنن بعضی ها هم 2دور گاج میخونن آخرش 40 درصد میزنن

امیدوارم که تونسته باشم توی انتخاب درست راهنماییت کرده باشم

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan
      ویرایش توسط HossEin_v : 08 اردیبهشت 1397 در ساعت 05:29

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      یه استرسی دارم میگم اگه خط کامله چرا گاج نقره ای به اون کلفتیه ولی خط ویژه عالیه خدایی مخصوصا دسته بندیاش برا جهنم و برزخ!!!!!
      من مرورم از خط ویژه هم نیم ساعت هردرس طول میکشه چی کنم کم بشه و روش مرور از خط ویزه برا دینی یا هر کتاب دیگه ای چطوریه من الان دینی دومم تمومه الان از یادم رفته تقریبا بعضی چیزاش یا خیلی چیزاش در صورتی که 20 روز نیست خوندم .چی کنم اینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      پدرجان اولا که گاج نقره جواب همه ی خودازمایی و نمیدونم اندیشه و تحقیق اینارو داده بعدشم گاج نقره ای بنظرم همون کتابه + تست زیاد بخاطر همینه که قطرش زیاده
      خط ویژه که دیگه مثل ادم گفته بیا اینو بخون نیومده هی بپیچونه

11. Top | #56
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      پدرجان اولا که گاج نقره جواب همه ی خودازمایی و نمیدونم اندیشه و تحقیق اینارو داده بعدشم گاج نقره ای بنظرم همون کتابه + تست زیاد بخاطر همینه که قطرش زیاده
      خط ویژه که دیگه مثل ادم گفته بیا اینو بخون نیومده هی بپیچونه
      الان گفتی خط خوبه یا نه ؟؟؟؟؟؟

12. Top | #57
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز
      اگ خوب و با دقت بخونی
      و تستای سراسری خوب بزنی و تحلیل کنی

خط ویژه خودش برای این دوماه کفاف میکنه و جوابگو هم هست

واقعا یک منبع مناسب
      چ برای کسی ک خونده و میخواد این مدتو مرور کنه
      چ برای کسی ک نخونده و میخواد این دوماهو بخونه

ولی‌چند بار بخونید

نکاتشو خوب بخونید
      آیه ها و مفاهیم خوب توجه کنید

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      لطفا اگه خط ویژه دینی نظام قدیم داره برام عکس بگیره بفرسته هیجا گیر نمیاد.خواهشا کسی داره برام عکس بگیره بفرسته خیلی گشتم
      ویرایش توسط dr.eliot : 29 اردیبهشت 1399 در ساعت 18:40

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Up

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن