خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات

مـــا میــــتوانیـــم

سلام

این تاپیک در تاریخ 19آذر 94 تاسیس شد حالا :

1- چرا ؟چون واسه کسایی که هنوز شروع نکردن و میخوان تازه شروع کنند یه انگیزه و نقشه راهی باشه

2- چگونه ؟ به این صورت که هرشب ساعت مطالعه روزی که به اتمام رسیده (امروز) وبرنامه روز بعد(فردا) رو میذارم تاکسایی که برنامه ندارن یا میخوان تازه شروع کنند بیان و از این روش استفاده کنند وباهم بریم جلو

3-باچه برنامه آزمونی پیش میریم ؟ بابرنامه آزمون گزینه دو چون خودم پشت کنکوری هستم و وقت آزاد تری دارم و... پس ترجیح دادم بابرنامه آزمون گزینه دو بریم جلو (البته کسی که دوست داشت باقلم چی بره جلو میتونه تغییر بده )

*نکته: چون به برنامه های قبلی گزینه دو نرسیدیم ومیخوایم تازه شروع کنیم در آینده مرور و تست زنی از آزمون های قبل را خواهیم داشت ولی فعلا بابرنامه آزمون 4 گزینه دو شروع میکنیم

4- شروع استارت این برنامه ازکی تاکی ؟ از 21 آذر 94 تا روز کنکور

5- لطفا نظرات و سوالات غیر مرتبط بااین موضوع رو اینجا نپرسید و فقط سوالات ونظرات وپیشنهادات درباره این برنامه ریزی رو توی این تاپیک مطرح بفرمایید.
      ویرایش توسط MR.BENYAMIN : 19 آذر 1394 در ساعت 15:36

2. Top | #2

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خدا اجرت بده
      امیدوارم یکی دو هفته یا یکی دو ماه نباشه و این تصمیمی که گرفتی اینجا همه رو مطرح کنی تا کنکور ادامه داشته باشه
      موفق باشی

Sent from my K019 using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی تاپیک
      ولی ادامه دار باشه لطفا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.BENYAMIN نمایش پست ها
      سلام

1- چرا ؟چون واسه کسایی که هنوز شروع نکردن و میخوان تازه شروع کنند یه انگیزه و نقشه راهی باشه

2- چگونه ؟ به این صورت که هرشب ساعت مطالعه روزی که به اتمام رسیده (امروز) وبرنامه روز بعد(فردا) رو میذارم تاکسایی که برنامه ندارن یا میخوان تازه شروع کنند بیان و از این روش استفاده کنند وباهم بریم جلو

3-باچه برنامه آزمونی پیش میریم ؟ بابرنامه آزمون گزینه دو چون خودم پشت کنکوری هستم و وقت آزاد تری دارم و... پس ترجیح دادم بابرنامه آزمون گزینه دو بریم جلو (البته کسی که دوست داشت باقلم چی بره جلو میتونه تغییر بده )

*نکته: چون به برنامه های قبلی گزینه دو نرسیدیم ومیخوایم تازه شروع کنیم در آینده مرور و تست زنی از آزمون های قبل را خواهیم داشت ولی فعلا بابرنامه آزمون 4 گزینه دو شروع میکنیم

4- شروع استارت این برنامه ازکی تاکی ؟ از فردا 20 آذر 94 تا روز کنکور

5- لطفا نظرات و سوالات غیر مرتبط بااین موضوع رو اینجا نپرسید و فقط سوالات ونظرات وپیشنهادات درباره این برنامه ریزی رو توی این تاپیک مطرح بفرمایید.
      سلام کار خوبی هست
      ولی به نظر من از آزمون اول شروع کنیم البته برای کسایی که نمی خوان آزمون بدن
      ولی زمان ها رو کوتاه کنیم
      در پناه حق

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      مرسی از نظراتتون

چند تا نکته بگم :

اول اینکه تاریخ این برنامه از شنبه یعنی 21 خواهد بود

دوم اینکه چون سوالات گزینه دو استاندار تره از گزینه دو استفاده کردیم

سوم اینکه من چون رشته تجربی هستم پس برنامه براساس دروس تجربی خواهد بود ولی بچه های ریاضی هم اگه تمایل دارن میتونن توی دروس اختصاصی ومنحصر به خودشون توی برنامه تغییر ایجاد کنن

چهارم اینکه از ازمون شماره 4 گزینه دو یعنی آزمون 94/9/27 استارت میزنیم(یعنی برای آزمون اول ما فقط 6 روز مطالعه خواهیم کرد) ولی آزمون های قبل گزینه دو رو در خلال سایر آزمون ها بررسی خواهیم کرد وبعضی از دروس مثل ریاضی رو با رعایت پیش نیاز ها بررسی خواهیم کرد نه لزوما برنامه آزمون

پنجم اینکه این برنامه هفتگی ،ماهانه نخواهد بود یعنی این برنامه روزانه خواهد بود و هرروز بنا به شرایط برای فردا برنامه ریزی خواهد شد(خودتون میدونید برنامه های بلند مدت اکثرشون عملی نمیشن پس ما از برنامه بلند مدت گزینه دو و برنامه شخصی روزانه خودمون استفاده میکنیم )

6. Top | #6

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسی از نظراتتون

چند تا نکته بگم :

اول اینکه تاریخ این برنامه از شنبه یعنی 21 خواهد بود

دوم اینکه چون سوالات گزینه دو استاندار تره از گزینه دو استفاده کردیم

سوم اینکه من چون رشته تجربی هستم پس برنامه براساس دروس تجربی خواهد بود ولی بچه های ریاضی هم اگه تمایل دارن میتونن توی دروس اختصاصی ومنحصر به خودشون توی برنامه تغییر ایجاد کنن

چهارم اینکه از ازمون شماره 4 گزینه دو یعنی آزمون 94/9/27 استارت میزنیم(یعنی برای آزمون اول ما فقط 6 روز مطالعه خواهیم کرد) ولی آزمون های قبل گزینه دو رو در خلال سایر آزمون ها بررسی خواهیم کرد وبعضی از دروس مثل ریاضی رو با رعایت پیش نیاز ها بررسی خواهیم کرد نه لزوما برنامه آزمون

پنجم اینکه این برنامه هفتگی ،ماهانه نخواهد بود یعنی این برنامه روزانه خواهد بود و هرروز بنا به شرایط برای فردا برنامه ریزی خواهد شد(خودتون میدونید برنامه های بلند مدت اکثرشون عملی نمیشن پس ما از برنامه بلند مدت گزینه دو و برنامه شخصی روزانه خودمون استفاده میکنیم )
      شما براساس دانسته های خودتون برنامه ریزی میکنید
      یا با یه مشاور کنکور

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط F.amin نمایش پست ها
      شما براساس دانسته های خودتون برنامه ریزی میکنید
      یا با یه مشاور کنکور

من خودم پشت کنکوری تجربی هستم ونه مشاورم ونه ادعای مشاوره دارم ولی چند وقت بایه مشاور کار میکردم ولی الان خودم واسه خودم برنامه میریزم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بسیارهم عالی👏👏👏

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی عالیه برای کسایی که طبق برنامه نرفتن جلو و امیدشون رو از دست دادن و دیگه درس رو رها کردن-- با تشکر از استارتر تاپیک-امیدوارم موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام

4- شروع استارت این برنامه ازکی تاکی ؟ از 21 آذر 94 تا روز کنکور

سلام.اقا تو خودت تو آزمونای گزینه دو شرکت می کنی؟؟؟

11. Top | #11

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت تموم دوستای گلم...
      و خسته نباشید به بروبچ کنکوری...
      مرسی از زننده ی تاپیک...کار بسیار خوبیه...
      این تاپیک کمکای زیادی میتونه به بچه ها بکنه اما بیشتر بچه ها انگیزه و ارادشون یکم ضعیفه...
      اگر در کنار اموزش برنامه ریزی و تموم نکات کنکوری،انگیزه ی بچه ها رو هم تقویت کنه عالی میشه....
      بازم ممنون از اقای بنیامین که این تاپیک مفید رو زدن...
      برای همگی ارزوی موفقیت دارم
      یاعلی
      راهی به سوی خوشببختی وجود ندارد،خوشبختی خود راه است،راهی که از درون شما آغاز میشود و به کمک توانایی و قابلیت شما در جهان برون تجلی می یابد. (وین دایر)
      Deactivated

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اقا پس کو مگه قرار نبود امروز شروع کنیم؟کو برنامه؟؟؟کوووووو!

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن