خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 79
    1. Top | #61
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir0017 نمایش پست ها
      شما درست میگی برادر ولی عیسی به دین خود موسی به دین خود دلیل نمیشه کسی بیاد افکار نهلیسم رو اینجا منتشر کنه ! به دین خودش ؟ اوکی به دین خودش ولی نباید به ملت قالبش کنه خوب !
      ایشون یا هرکس دیگه ای با نوشتن چند خط نمیتونه چیزی رو به کسی تحمیل کنه!این دیدگاه ایشون بود که محترم هم هست.اظهار نظر و دیدگاه آزاده!
      یه انجمن برای یه همچین چیزایی هست دیگه...اگه قرار بود همه یک نظر باشن پس بحث و گفتگو به چه دردی میخورد؟!
      نباید نسبت به دیدگاه همدیگه بدبین باشیم!

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.z نمایش پست ها
      ایشون یا هرکس دیگه ای با نوشتن چند خط نمیتونه چیزی رو به کسی تحمیل کنه!این دیدگاه ایشون بود که محترم هم هست.اظهار نظر و دیدگاه آزاده!
      یه انجمن برای یه همچین چیزایی هست دیگه...اگه قرار بود همه یک نظر باشن پس بحث و گفتگو به چه دردی میخورد؟!
      هر نظر و هر دیدگاهی آزاد نیست ! من خودم قبلا جزئ مدیرای یه انجمن بودم و میدونم که توهین به هر دین و عقیده ای که افراد دارن تو انحمن ها ممنوع هست !

3. Top | #63
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      هر نظر و هر دیدگاهی آزاد نیست ! من خودم قبلا جزئ مدیرای یه انجمن بودم و میدونم که توهین به هر دین و عقیده ای که افراد دارن تو انحمن ها ممنوع هست !
      توهین به شخص خاصی نشده بود که!

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      توهین به شخص خاصی نشده بود که!
      منکه نگفتم شخص ! گفتم دین و عقیده شخص ! ایشون اصول دین اسلام رو هدف صحبتاشون قرار دادن ! توهینی بیشتر از این؟!

5. Top | #65
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      منکه نگفتم شخص ! گفتم دین و عقیده شخص ! ایشون اصول دین اسلام رو هدف صحبتاشون قرار دادن !
      یه نظر شخصی بود...داری زیادی بزرگش میکنی!

6. Top | #66
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من به شخصه خدا رو قبول دارم...ولی دین اسلامی رو که در حال حاضر ازش ساختن رو نه!! به هیچ وجه...

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یه نظر شخصی بود...داری زیادی بزرگش میکنی!
      برادر قبول دارم نظر شخصی بود ولی موضوع اینه تو این مملکت اگر قراره انجمنی فعالیت کنه طبق قانونی که برای فعالیتش هست باید عمل کنه ! و قانونی که من ازش اطلاع دارم برا انجمن ها اینه که اصلا بحثی درباره دین و سیاست تو انجمن ها نباید مطرح بشه !
      من به شخصه خدا رو قبول دارم...ولی دین اسلامی رو که در حال حاضر ازش ساختن رو نه!! به هیچ وجه...
      نظر شخصی هرکس برای خودشه . من به نظرت احترام میزارم ! اگه نگاه کنی چند پست قبل هم همینو جایی گفتم که من به هرشخص خوبی با هر دینی که داشته باشه احترام میزارم .فرقی هم برام نداره چه دینی داشته باشه ! (ولی داشته باشه)
      من دیگه در این رابطه هیچ حرفی ندارم و تمام حرفام رو زدم ! هرکس هر نقل قولی میخواد هم بکنه من دیگه در این رابطه جواب نمیدم .
      موفق باشید!
      ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 23 آذر 1394 در ساعت 01:09

8. Top | #68
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      @Mersede

-عقاید و باورهای غلط خود را تصحیح نمایید.
      -تفکیک آنچه حقیقتا هستید از آنچه که تصور میکنید(شناختنقش واقعی خویش و دوری جستن از نقش خیالی) در واقع شناخت بهتر از خود ویاصادق بودن.
      -به حال توجه کنید و گذشته را فراموش کنید.
      -واقع بین باشید واز زندگی در دنیایی که برای خود ساختهاید دست بردارید.
      -سعی کنید از انزوا و گوشه گیری دوری کنید.
      -با موقعیت های جدید سازگاری کنید.
      -سعی کنید احساسات و عواطف خود را کنترل نمایید(از طریقاستراحت.ورزش و مراقبتهای دارویی)
      -آهسته سخن گفتن.به نرمی اشاره کردن با سر و دست. باآرامش غذا خوردن را تمرین کنید.
      -ارتباط چهره به چهره داشته باشید.
      -در مقابل تمایل به تفکر منفی مقاومت کنید.(سیستم تفکرجایگزین)
      -سعی کنید با آرامش و خونسردی شرایطی را که قبلا برایشما غیر قابل تحمل بوده کنترل کنید.
      -به جستجوی دوستان صمیمی که رفتار تحکم آمیز نداشته وهیچ گاه از کمرویی شما سخن نمیگویند بپردازید.
      -همان طور که نقاط قوت خودتان را میپذیرید نقاط ضعف خودرا قبول کنید.
      -احساس مسئولیت کنید.به آینده بنگرید و از فرصتها بهنحو احسن استفاده کنید.
      -خوش بین باشید و مثبت بیندیشید.مثلا به جای گفتن خستهشدم بگویید به استراحت بیشتری نیاز دارم.
      - سعی کنید از کار کردن و انجام وظایف خود لذت ببرید.
      - از مهارتهای اجتماعی استفاده کنید(بعدا به این موضوعاشاره خواهد شد)
      -در صورت نیاز با مشاوران و روان شناسان ارتباط برقرارکنید.
      ویرایش توسط A.Z : 23 آذر 1394 در ساعت 04:27

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ببینید الکی جو ندین من اسلامو هدف قرار ندام من اگه حرفی زدم کلا ضد تمام ادیان بودن همین چون جلوی علم رو می گیره !!! در مورد خدا هم نبودشو نمی تونم بهت اثبات کنم همنطوری ک تو نمی تونی خدای منگل من رو ک تو هسته خورشید زندگی می کنه انکار کنی !!!! در ضمن من می گم این خدای ک شما می گین چه مسیح و اسلام .و یهود و... نمی تونم باورش کنم ب نظر من خدا نمی تونه اینقدر وحشت ناک باشه بلکه می تونه مهربون تر باشه چیزی ک من ب اون دختر گفتم ک می خاد تو رو پای خودت واستی خدای واقعی
      ببین خیلیاتون دارین زیست می خونین و حتما می دونین دنیا توی 6 روز درست نشده و مث فرش صاف نیست ولی من نمی خاهام چیزی یگم
      در مورد علمم من هرچی بگم واصه کسی ک نخواد بشنوه نمیشنوه فقط می خواهی بیشتر بدونی برو حرفای پرفسور داویکنیز رو گوش کن و فیزیک دادن استیون هانگ تینگ اینا پرفسورن و علم رو می دونن منکه منگم از قول تو

80
      همین کارا رو با همه کردن و من مشکلی ندارم فقط می تونم بگم ایندگان حرف من رو می دونن همون طوری ک وقتی ابراهیم گف بت نمی تونه من رو ساخته باشه و همه زدش بود همون طوری ک گالیله ب *** رفت همون طوری ک الان کسی ب زیوس اعتقاد نداره آیندگان هم با الن فرق داره
      می خاهم همین بحث اینجا تموم شه دلیل علم شم گفتم اگه دوست داری می تونی بری دنبالش دلیلی نمی بینم اینجا بزارم شون موفق باشین و برین درستونو رو بخونین اینقدر حاشیه نسازین
      ولی قران هم ک می خونی ترکیبی بخون مثلا وقتی میگه کوه راه میره ایه قبلشم ببین ک قیامت رو می گه پس نچسبون ب اعجاز علمی !!!! ک الان راه میره

در مورد مدیران محترم هم اگر میبینین حرفای من باحث انحرافه حذفمم کنین و ببخشید نظاتمو گفتم دم همتون جیززززز
      مهم نیس میرم مسیرو

10. Top | #70
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      @Mersede

-عقاید و باورهای غلط خود را تصحیح نمایید.
      -تفکیک آنچه حقیقتا هستید از آنچه که تصور میکنید(شناختنقش واقعی خویش و دوری جستن از نقش خیالی) در واقع شناخت بهتر از خود ویاصادق بودن.
      -به حال توجه کنید و گذشته را فراموش کنید.
      -واقع بین باشید واز زندگی در دنیایی که برای خود ساختهاید دست بردارید.
      -سعی کنید از انزوا و گوشه گیری دوری کنید.
      -با موقعیت های جدید سازگاری کنید.
      -سعی کنید احساسات و عواطف خود را کنترل نمایید(از طریقاستراحت.ورزش و مراقبتهای دارویی)
      -آهسته سخن گفتن.به نرمی اشاره کردن با سر و دست. باآرامش غذا خوردن را تمرین کنید.
      -ارتباط چهره به چهره داشته باشید.
      -در مقابل تمایل به تفکر منفی مقاومت کنید.(سیستم تفکرجایگزین)
      -سعی کنید با آرامش و خونسردی شرایطی را که قبلا برایشما غیر قابل تحمل بوده کنترل کنید.
      -به جستجوی دوستان صمیمی که رفتار تحکم آمیز نداشته وهیچ گاه از کمرویی شما سخن نمیگویند بپردازید.
      -همان طور که نقاط قوت خودتان را میپذیرید نقاط ضعف خودرا قبول کنید.
      -احساس مسئولیت کنید.به آینده بنگرید و از فرصتها بهنحو احسن استفاده کنید.
      -خوش بین باشید و مثبت بیندیشید.مثلا به جای گفتن خستهشدم بگویید به استراحت بیشتری نیاز دارم.
      - سعی کنید از کار کردن و انجام وظایف خود لذت ببرید.
      - از مهارتهای اجتماعی استفاده کنید(بعدا به این موضوعاشاره خواهد شد)
      -در صورت نیاز با مشاوران و روان شناسان ارتباط برقرارکنید.
      کمک کرد ممنون
      از این ببعد همشو انجام میدم
      دلت که گرفت ، دیگر منت زمین را نکش
      راه آسمان باز است ، پر بکش
      او همیشه آغوشش باز است ، نگفته تو را میخواند ؟
      اگر هیچکس نیست ، خدا که هست . . .

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersede نمایش پست ها
      وای دانشگاهو که از الان نگرانشم چجوری بین اون همه دخترا و پسرا و استاد حرف بزنم؟امکان نداره بتونم.
      قبلنم امتحان کردم.یه ماه دانشگاه رشته کامپیوتر رفته بودم بعدا انصراف دادم .تو اون یه ماه تو کلاس یه کلمه هم حرف نزدم
      موندم اینجا چجور روت میشه حرف بزنی !
      دیگه یا بشین یه گوشه غصه بخور یا خودتو بنداز تو جامعه
      دلیلی که داره خجالت میکشی اینه که میگی الان وقتی دارم این حرفو میزنم بقیه دارن فلان فکر رو میکنن و...
      بااینکه اصلا اونا همچین حسی ندارن به تو و تو هم برای اونا مث بقیه میمونی
      یعنی میشه گفت به جور توهمه این خجالت
      صد تا راه حل هم بهت بدن هیچ درست نمیشی مگر اینکه خودتو بندازی تو اجتماع (البته درست) و به تدریج درست بشی و این توهم بره.
      هیچ راه دیگه ای نیست
      نمیشه که بشینی تو خونه دنبال حل کردنش باشی که(ببخشید اگه تند گفتم نیت کمک بود)

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      موندم اینجا چجور روت میشه حرف بزنی !
      دیگه یا بشین یه گوشه غصه بخور یا خودتو بنداز تو جامعه
      دلیلی که داره خجالت میکشی اینه که میگی الان وقتی دارم این حرفو میزنم بقیه دارن فلان فکر رو میکنن و...
      بااینکه اصلا اونا همچین حسی ندارن به تو و تو هم برای اونا مث بقیه میمونی
      یعنی میشه گفت به جور توهمه این خجالت
      صد تا راه حل هم بهت بدن هیچ درست نمیشی مگر اینکه خودتو بندازی تو اجتماع (البته درست) و به تدریج درست بشی و این توهم بره.
      هیچ راه دیگه ای نیست
      نمیشه که بشینی تو خونه دنبال حل کردنش باشی که(ببخشید اگه تند گفتم نیت کمک بود)
      ديدم تند گفتي اومدم بگم لحنتو يكم آروم كن ! خوب شد ديگه خودت گفتي !!!
      ايشون شكر خدا مشكلشون ريشه يابي و حل شد ! شما هم دستت درد نكنه با اين لحن تند مساعدت آميزت !
      همه چي به خير و خوشي حل شد !

Sent from my iPhone using Tapatalk
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه
      ویرایش توسط AmiR.R-0017 : 24 آذر 1394 در ساعت 14:35

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی قشنگ گفتی دوست من. دین یکی از موضوعات حساسیه که نمیشه در موردش حرف زد و تعدادی ناراحت نشن. من سعی می کنم سر اعتقاد الان خودم حساس نشم چون یادم میاد زمانی اعتقاداتم فرق می کرد و بزرگتر که شدم و با مطالعه و سوال پرسیدن اعتقادم عوض شد. پس دلیل نداره اون چیزی که الان بهش معتقدم درست ترین باشه!!

14. Top | #74
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اول اینه گرفتن حق حرف مفته چون اگه مال تو بود کسی نمیتونست استفاده کنه/پس بدون حقت نبوده یا کم کاری کردی
      توصیم اینه که با یه مشاور یا روان پزشک مشورت کنی و به حرف بقیه گوش ندی
      هر چیزی از راه علمیش

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به یکی از دوستای صمیمیت این مشکلو بگو بعد ازش بخاه که یه دعوای ساختگی با تو داشته باشه ،مثلا بگه تو خیلی تنبلی (یا هر چیز دیگه ای) بعد سعی کن جوابشو بدی ، یعنی ازش بخاه که تو رو عصبانی کنه این خیلی تاثیر داره ، یکی دو بار انجام بدی شیر شیر میشی...تضمینی است.

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن