خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کتاب فیزیک تکمیلی

سلام من پیش ریاضی هستم و تو تابستون تستای میکروی گاجو برای فیزیک پایه یه بار کار کردم و مخصوصا فیزیک سه که سوالاشو بالای دو دور زدم الان هم که تو آزمونای قلمچی زوج درسم فیزیک دوعه با گاج میگذرونم ولی فیزیک سه رو دیگه نمیتونم دوباره برم سراغ گاج حالا سوالم از شما اینه که چه کتابی برای تکمیلی فیزیک مناسبه که تستای کنکور توش نباشه یا اگه هس کم باشه چون گاج داره
      ترازم هم تو آزمونای کانون بالاس ولی فیزیکم نسبت به بقیه درسا امنیتش کمتره
      کتابایی که بررسی کردم فیزیک پایه الگو بوده که چون حجمش خیلی زیاده و درسنامه و تستای کنکور زیاد داره خیلی خوشم نیومد کتاب دشوار دشوارتر قلمچی هم تستاش کمه تو یکی دو نوبت میشه زدش یعنی کتابی که میخوام مثل تکمیلی شیمی مبتکران باشه فقط تستای جالب و بدون درسنامه
      ممنون از همه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا دیماه آی کیو گاج میاد وایسا اونو بگیر

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajed76 نمایش پست ها
      تا دیماه آی کیو گاج میاد وایسا اونو بگیر
      Iq فيزيك گاج!!!
      كجا خبر اومده كه گاج ميخواد اين كتاب رو براى فيزيك منتشر كنه؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گاج برای فیزیکم آی کیوُ میده ؟؟

خیلی خوبه این کتابا
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گاج اعلام رسمی نکرده الان از هر کی میپرسی یه منبع قوی برای فلان درس میگه ای کیو گاج

الان آی کیو زیست گاج در حال تالیفه و به زودی منتشر میشه و برنامه دیگه ای ندارن ( برای کنکوریا تا اخر امسال )

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در ضمن اگه خیلی حرفه ای هستید کتاب متمم فیزیک پایه نشر جوکار کار کنید خیلی سوالای سختی داره بیشترش از منابع انگلیسی زبان هست البته اگه درصدتون توی آزمونا زیر 70 80 هست بی خیال این کتاب بشید و سعی کنید یه کتاب دیگه مثل خیلی سبز یا مبتکران یا ... کار کنید چون اگه به گاج پایه مسلط به معنای واقعی باشید زدن درصد 60-70 کار زیاد سختی نخواهد بود

نشر جوکار

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      گاج اعلام رسمی نکرده الان از هر کی میپرسی یه منبع قوی برای فلان درس میگه ای کیو گاج

الان آی کیو زیست گاج در حال تالیفه و به زودی منتشر میشه و برنامه دیگه ای ندارن ( برای کنکوریا تا اخر امسال )
      من با نمایندکی گاج تماس گرفتم گفتن تا اواسط دی آی کیو فیزیک وشیمی چاپ میشه.برای اطمینان بیشتر اسم کتابای مورد نظرتو به 1000425 بفرس تا بهت زنگ بزنند

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajed76 نمایش پست ها
      من با نمایندکی گاج تماس گرفتم گفتن تا اواسط دی آی کیو فیزیک وشیمی چاپ میشه.برای اطمینان بیشتر اسم کتابای مورد نظرتو به 1000425 بفرس تا بهت زنگ بزنند
      آیا میدونید که این انتشارات موقع حرف یه چیزی میگن ولی موقع عمل یه چیز دیگه هستن
      اینا اگه زور بزنن بتونن زیستو امسال برسونن
      گروه ماز زیست ای کیو رو دو ماه تحویل گاج داده ولی هنوز چاپ نشده

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tapanche نمایش پست ها
      سلام من پیش ریاضی هستم و تو تابستون تستای میکروی گاجو برای فیزیک پایه یه بار کار کردم و مخصوصا فیزیک سه که سوالاشو بالای دو دور زدم الان هم که تو آزمونای قلمچی زوج درسم فیزیک دوعه با گاج میگذرونم ولی فیزیک سه رو دیگه نمیتونم دوباره برم سراغ گاج حالا سوالم از شما اینه که چه کتابی برای تکمیلی فیزیک مناسبه که تستای کنکور توش نباشه یا اگه هس کم باشه چون گاج داره
      ترازم هم تو آزمونای کانون بالاس ولی فیزیکم نسبت به بقیه درسا امنیتش کمتره
      کتابایی که بررسی کردم فیزیک پایه الگو بوده که چون حجمش خیلی زیاده و درسنامه و تستای کنکور زیاد داره خیلی خوشم نیومد کتاب دشوار دشوارتر قلمچی هم تستاش کمه تو یکی دو نوبت میشه زدش یعنی کتابی که میخوام مثل تکمیلی شیمی مبتکران باشه فقط تستای جالب و بدون درسنامه
      ممنون از همه
      می تونی منتظر ای کیو باشی یا
      اگه یه منبع دیگه می خوای می تونی فیزیک 3 شهریاری رو بگیری یا
      فیزیک جامع خیلی سبز که سطح سوالاش واقعا خوبه مفید و تستاش زیاد هم نیس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن