خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 126
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      سلام؛نظرات دوستان همش درست اما راه دیگه ای هم هست. منم مثل شمام(خیلی های دیگه هم اینجورین مثل ولادیمیر پوتین!/دکتر هاشمی الگو و ...)
      صبخ تا دیر وقت بخوابید در عوض تو سکوت شب مطالعه کنید. در واقع تقلیدی ماهرانه از جغد و خفاشه!!!!

من با این روش موافق نیستم ...چون ساعت بدنم میریزه به هم ....موقع کنکور که صبه باید بخوابم

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم همین مشکلو داشتم...
      به نطرم برای شروع درس خوندن صبحت دروس و مباحثی رو انتخاب کن که دوست داریشون...خیلی جواب میده!! منم صبح که بیدار میشم حس درس خوندن ندارم...با اینکارا درستش میکنم...راستی با گوشی بازی کردنم جواب میده...اینکارم امتحان کردم... برای ۵ دقیقه بازی کن شده بزور خوابت میپره������������ شاید مسخره باشه ولی ببین چه کارایی بهت انرژی میده اول صبح...به نطرم اصلا بلافاصله بعد از بیدارشدن درس خوندنتو شروع نکن

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fati9712 نمایش پست ها
      سلام....

موقع خواب تو خیالم درس می خونم .....

شما راهکاری برای زود بیدار شدنم دارین؟؟؟؟
      سلام...
      عجب...منم تو خوابم درس میخونم
      مردم از خنده....هر وقتم بلند میشم میبینم در اصل هیچی نخوندم

تنها راهکار اینه که شب قبل خواب هدفتونو مرور کنین و با مرور برنامه روز بعد خودبخود حس مسئولیتتون نمی ذاره زیاد بخوابین...
      صبح زود بلند نشدن نشون از بی ارادگیه...
      ویرایش توسط Bano.m : 18 آذر 1394 در ساعت 23:41

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      1.هدف داشته باشین..این هدف بهتون انگیزه میده که از خواب شیرین بگذرین...البته هدفتون همینطوری نباشه...بفهمید که چرا هدفتون اینه و چرا بهش علاقه دارین؟هدفتونو اور کنین و باهاش انگیزه و انرژی مثبت بگیرین...

2.صبح هنگام خواب گوشیتون رو روی ساعت مثلا 8 تنظیم کنید ...گوشیتونو توی جای دوردست بذارین تا وقتی زنگ خورد خیلی زود خفش نکنید....بلکه مجبور باشین پاشین و برین برش دارین...

3.شب سعی کنید ساعت 12 بخوابین...بیشتر از اون نباشه...اگه خوابتون نمیاد پاشین ورزش کنید تا بدنتون خسته شده و بتونین بخوابین...

4.ظهر ها نیم ساعت تا 45 دقیقه چرت بزنید...نه کمتر و نه بیشتر تا کمبودتون رو جبران کنید....

5.وقتی صبح بیدار شدین...پاهاتونو با بشورین...دستهاتونو تا ارنج بشورین...صورتتونو بشورین...لای موهاتون با دست خیس دست بکشید...شقیقه هاتونو بشورین و پشت گردنتونم با دست خیس دست بکشین....اینایی که گفتم رو با اب سرد بشورین...و هرگز جاهایی که گفتمو خشک نکنید...برید و در معرض هوای ازاد قرار بگیرین....و نفس عمیق بکشین و نرمش کنید...بعدش با انرژی برین سر درستون

5.هنگام درس خوندن هم حتما چک نویس برای همه دروس داشته باشین تا روش تمرین کنین و و این باعث میشه که هنگام درس هم خوابالود نباشین...
      بهترین راه حل ممکن همیناست. مخصوصا شماره 1.
      و اینکه برنامه مطالعاتی فرداتون رو قبل از خواب مرور کنید. مثلا بگید فردا ساعت 8 تا 10 فیزیک میخونم و باید 50 تا تست بزنم تا برسم. 10تا 12 شیمی .... اینطوری به محض اینکه گوشی زنگ بخوره یادتون میوفته باید بلند شید فیزیک بخونید

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو اگه درس خون بودی به جای از خواب بیدار شدن از خواب میپریدی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      1.هدف داشته باشین..این هدف بهتون انگیزه میده که از خواب شیرین بگذرین...البته هدفتون همینطوری نباشه...بفهمید که چرا هدفتون اینه و چرا بهش علاقه دارین؟هدفتونو اور کنین و باهاش انگیزه و انرژی مثبت بگیرین...

2.صبح هنگام خواب گوشیتون رو روی ساعت مثلا 8 تنظیم کنید ...گوشیتونو توی جای دوردست بذارین تا وقتی زنگ خورد خیلی زود خفش نکنید....بلکه مجبور باشین پاشین و برین برش دارین...

3.شب سعی کنید ساعت 12 بخوابین...بیشتر از اون نباشه...اگه خوابتون نمیاد پاشین ورزش کنید تا بدنتون خسته شده و بتونین بخوابین...

4.ظهر ها نیم ساعت تا 45 دقیقه چرت بزنید...نه کمتر و نه بیشتر تا کمبودتون رو جبران کنید....

5.وقتی صبح بیدار شدین...پاهاتونو با بشورین...دستهاتونو تا ارنج بشورین...صورتتونو بشورین...لای موهاتون با دست خیس دست بکشید...شقیقه هاتونو بشورین و پشت گردنتونم با دست خیس دست بکشین....اینایی که گفتم رو با اب سرد بشورین...و هرگز جاهایی که گفتمو خشک نکنید...برید و در معرض هوای ازاد قرار بگیرین....و نفس عمیق بکشین و نرمش کنید...بعدش با انرژی برین سر درستون

5.هنگام درس خوندن هم حتما چک نویس برای همه دروس داشته باشین تا روش تمرین کنین و و این باعث میشه که هنگام درس هم خوابالود نباشین...
      کاملا موافقم با حرفاتون...
      منم همینکارو میکنم اما فقط وقتی که هدف وبرنامه داشته باشم
      مورد 5 ام همون وضو گرفتن خودمونه دیه+ورزشم (تحرک)نماز خوندن

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما تلگرامو پاک کنید همه چی اوکی میشه
      بریم تاپیک بعدی...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      شما تلگرامو پاک کنید همه چی اوکی میشه
      بریم تاپیک بعدی...

من اصلا عضو تلگرام و.....نیستم

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من اصلا عضو تلگرام و.....نیستم
      پس باید ویزیت شی
      جدا از شوخی:
      حالا به شخصه ازت سوال دارم .... دیر بیدار میشی قبول.... بیدار میشی میخونی اصلا؟؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس باید ویزیت شی
      جدا از شوخی:
      حالا به شخصه ازت سوال دارم .... دیر بیدار میشی قبول.... بیدار میشی میخونی اصلا؟؟
      بله...

(آدری هپبورن)

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله...
      چن ساعت

12. Top | #42
      Ala
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام....

بچه ها من اصلا نمی تونم صب زود بیدارشم {روزای تعطیل} گوشی رو خاموش می کنم و می خوابم ....

همیشه ساعت 10-11 بیدار میشم مثلا خیر سرم کنکوریم....

فرقی هم نمی کنه که شب زود بخوابم یا دیر....

سلام من فكر مي كنم مشكل اصلي اضطرابيه كه داري بهتره به جاي تلقين به داشتن انگيزه با دارودرماني مسئله رو اساسي حل كني.پيشنهاد ميكنم اول فكر كني چند وقته اين اتفاق افتاده؟قبلاً خوب مي خوابيدي؟بعدمطمئن بشي كه كيفيت خواب خوبي داري يانه؟يعني وقتي بيدار ميشي هنوز خسته ايي؟نهايتاً چك آپ واگه همه خوب بود يه روانشناس قبل از اينكه مزمن بشه..

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام....

بچه ها من اصلا نمی تونم صب زود بیدارشم {روزای تعطیل} گوشی رو خاموش می کنم و می خوابم ....

همیشه ساعت 10-11 بیدار میشم مثلا خیر سرم کنکوریم....

فرقی هم نمی کنه که شب زود بخوابم یا دیر....

سلام.
      خب گوشی تو زنگ بذار، رینگتونش ریلکس نباشه و مثل ساعت کوکی باشه تا حسابی خواب رو از سرت بپرونه از طرفی هم گوشی رو کنار سرت نذار و بذار یه جایی که برای اینکه خاموشش کنی بلند شی و بری طرفش تا خوابت بپره.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چن ساعت
      روزای تعطیل که ساعت 10-11 بیدار میشم بین 9تا11 ساعت

(آدری هپبورن)

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ala نمایش پست ها
      سلام من فكر مي كنم مشكل اصلي اضطرابيه كه داري بهتره به جاي تلقين به داشتن انگيزه با دارودرماني مسئله رو اساسي حل كني.پيشنهاد ميكنم اول فكر كني چند وقته اين اتفاق افتاده؟قبلاً خوب مي خوابيدي؟بعدمطمئن بشي كه كيفيت خواب خوبي داري يانه؟يعني وقتي بيدار ميشي هنوز خسته ايي؟نهايتاً چك آپ واگه همه خوب بود يه روانشناس قبل از اينكه مزمن بشه..
      من سال قبل خیلی خوب بیدار می شدم اما امسال....

(آدری هپبورن)

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن