خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 126
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گوشیتو بذار جایی که صبح وقتی صداش بیدارت کرد مجبور بشی از رختخواب بیرون بیای تا خاموشش کنی.
      بالای سرت بذاری فایده ای نداره تازه سرطانزا هم هست

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fati9712 نمایش پست ها
      ممنون....
      امتحان کردم فایده نداشت...
      یه سوال میپرسم ناراحت نشیااا
      ولی تو اصلا هرف داری؟؟؟؟
      اگه هدف داشته باشی به خاطر رسیدن به اون هدفت هر سختیی که لازم باشه میکشی تا برسی به هدفت
      اگر هدف نداری که اصلا مهاله!!! یا اینکه الان مارو سر کار گذاشتی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      می گم چقدر سریع به جواب رسید تاپیک مثل اینکه این مشکل همگانیه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      یه سوال میپرسم ناراحت نشیااا
      ولی تو اصلا هرف داری؟؟؟؟
      اگه هدف داشته باشی به خاطر رسیدن به اون هدفت هر سختیی که لازم باشه میکشی تا برسی به هدفت
      اگر هدف نداری که اصلا مهاله!!! یا اینکه الان مارو سر کار گذاشتی

معلومه که هدف دارم اما موقع خواب هیچی نمی فهمم ......کسی هم سر کار نیست...

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دیگه راهکارام تموم شده
      ولی فکر میکنم دوست عزیزم @Saeed735 میتونه بهت کمک کنه
      موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-de نمایش پست ها
      مشکل تو اینه که تو بزنگ گوشی عادت کردی و خودکار زنگ رو خاموش می کنی
      راهکار :
      5 تاز زنگ با فاصله 5 دقیقه بزار
      زنگ گوشیت رو عوض کن و سعی کن زنگش تند و زننده باشه
      گوشی رو با فاصله بیشتری از خودت بزار

در صورت جواب ندادن این راه تنها یک را داری اونم اینه که به یکی بگی یه لیوان آب سرد روت بریزه .......
      ممنون...
      اتفاقا بابام با آب منو تهدید می کنه اون موقع بیدار میشم اما وقتی من می خوام صب ساعت5-6 بیدارشم همه خوابن....

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون...
      اتفاقا بابام با آب منو تهدید می کنه اون موقع بیدار میشم اما وقتی من می خوام صب ساعت5-6 بیدارشم همه خوابن....
      همون روش اول گوشی رو با فاصله زیاد از خودت بزار با 5 6 تا زنگ پشت سر هم ...

تجربه خودم رو می گم شب بعد 12 واقعا بازدهی شدیدا کاهش پیدا می کنه سعی کن 12 بخوابی 6 یا 6.5 پاشی واس درس

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلــــــــــــــــــــــ ـــــی جالب بود .....

(آدری هپبورن)

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام....

بچه ها من اصلا نمی تونم صب زود بیدارشم {روزای تعطیل} گوشی رو خاموش می کنم و می خوابم ....

همیشه ساعت 10-11 بیدار میشم مثلا خیر سرم کنکوریم....

فرقی هم نمی کنه که شب زود بخوابم یا دیر....

موقع خواب تو خیالم درس می خونم .....

شما راهکاری برای زود بیدار شدنم دارین؟؟؟؟
      1.هدف داشته باشین..این هدف بهتون انگیزه میده که از خواب شیرین بگذرین...البته هدفتون همینطوری نباشه...بفهمید که چرا هدفتون اینه و چرا بهش علاقه دارین؟هدفتونو اور کنین و باهاش انگیزه و انرژی مثبت بگیرین...

2.صبح هنگام خواب گوشیتون رو روی ساعت مثلا 8 تنظیم کنید ...گوشیتونو توی جای دوردست بذارین تا وقتی زنگ خورد خیلی زود خفش نکنید....بلکه مجبور باشین پاشین و برین برش دارین...

3.شب سعی کنید ساعت 12 بخوابین...بیشتر از اون نباشه...اگه خوابتون نمیاد پاشین ورزش کنید تا بدنتون خسته شده و بتونین بخوابین...

4.ظهر ها نیم ساعت تا 45 دقیقه چرت بزنید...نه کمتر و نه بیشتر تا کمبودتون رو جبران کنید....

5.وقتی صبح بیدار شدین...پاهاتونو با بشورین...دستهاتونو تا ارنج بشورین...صورتتونو بشورین...لای موهاتون با دست خیس دست بکشید...شقیقه هاتونو بشورین و پشت گردنتونم با دست خیس دست بکشین....اینایی که گفتم رو با اب سرد بشورین...و هرگز جاهایی که گفتمو خشک نکنید...برید و در معرض هوای ازاد قرار بگیرین....و نفس عمیق بکشین و نرمش کنید...بعدش با انرژی برین سر درستون

5.هنگام درس خوندن هم حتما چک نویس برای همه دروس داشته باشین تا روش تمرین کنین و و این باعث میشه که هنگام درس هم خوابالود نباشین...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      1.هدف داشته باشین..این هدف بهتون انگیزه میده که از خواب شیرین بگذرین...البته هدفتون همینطوری نباشه...بفهمید که چرا هدفتون اینه و چرا بهش علاقه دارین؟هدفتونو اور کنین و باهاش انگیزه و انرژی مثبت بگیرین...

2.صبح هنگام خواب گوشیتون رو روی ساعت مثلا 8 تنظیم کنید ...گوشیتونو توی جای دوردست بذارین تا وقتی زنگ خورد خیلی زود خفش نکنید....بلکه مجبور باشین پاشین و برین برش دارین...

3.شب سعی کنید ساعت 12 بخوابین...بیشتر از اون نباشه...اگه خوابتون نمیاد پاشین ورزش کنید تا بدنتون خسته شده و بتونین بخوابین...

4.ظهر ها نیم ساعت تا 45 دقیقه چرت بزنید...نه کمتر و نه بیشتر تا کمبودتون رو جبران کنید....

5.وقتی صبح بیدار شدین...پاهاتونو با بشورین...دستهاتونو تا ارنج بشورین...صورتتونو بشورین...لای موهاتون با دست خیس دست بکشید...شقیقه هاتونو بشورین و پشت گردنتونم با دست خیس دست بکشین....اینایی که گفتم رو با اب سرد بشورین...و هرگز جاهایی که گفتمو خشک نکنید...برید و در معرض هوای ازاد قرار بگیرین....و نفس عمیق بکشین و نرمش کنید...بعدش با انرژی برین سر درستون

5.هنگام درس خوندن هم حتما چک نویس برای همه دروس داشته باشین تا روش تمرین کنین و و این باعث میشه که هنگام درس هم خوابالود نباشین...

خیلی ممنون.....

(آدری هپبورن)

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این عددا چیه همش میزاری

13. Top | #28
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      خب چه اشکالی داره دیر بیدار بشی......
      منم همینطوری هستم
      مگه آیه نازل شده که همه باید ساعت 11 بخوابن 6 بیدار بشن؟؟
      خوب نمیتونی زود بیدار شی شب ازون ورش دیر تر بخواب
      بشین تا ساعت 2 بخون
      چه اشکالی داره مثلا؟
      When will those dark clouds all disappear

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      خب چه اشکالی داره دیر بیدار بشی......
      منم همینطوری هستم
      مگه آیه نازل شده که همه باید ساعت 11 بخوابن 6 بیدار بشن؟؟
      خوب نمیتونی زود بیدار شی شب ازون ورش دیر تر بخواب
      بشین تا ساعت 2 بخون
      چه اشکالی داره مثلا؟
      تمرکزم صب بیشتره.....و هم از لحاظ علمی خوبه که صب درس بخونی

(آدری هپبورن)

ویرایش توسط Dr fatima97 : 18 آذر 1394 در ساعت 23:04

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام....

بچه ها من اصلا نمی تونم صب زود بیدارشم {روزای تعطیل} گوشی رو خاموش می کنم و می خوابم ....

همیشه ساعت 10-11 بیدار میشم مثلا خیر سرم کنکوریم....

فرقی هم نمی کنه که شب زود بخوابم یا دیر....

موقع خواب تو خیالم درس می خونم .....

شما راهکاری برای زود بیدار شدنم دارین؟؟؟؟
      سلام؛نظرات دوستان همش درست اما راه دیگه ای هم هست. منم مثل شمام(خیلی های دیگه هم اینجورین مثل ولادیمیر پوتین!/دکتر هاشمی الگو و ...)
      صبخ تا دیر وقت بخوابید در عوض تو سکوت شب مطالعه کنید. در واقع تقلیدی ماهرانه از جغد و خفاشه!!!!

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن