خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 126 از 126
    1. Top | #121
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فرض کن سوار هواپیما شدی رفتی مسافرت مثلا صبح رفتی بعد 12 ساعت بازم صبحه.....
      خب حالا چیکا میکنی تا خابت درست شع؟؟!!!!

2. Top | #122
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa نمایش پست ها
      هیچ وقت این اشتباه بزرگ را نکن ، چون اگر (برای مثال) امشب را بیدار بمانی و فرداشب سریع خوابت برد آنوقت پس فرداشب چی میشه؟؟؟یا باید پس فردا بخوابی(که نمیتونی ساعت ۹یا۱۰بخوابی چون یک شب بی خوابی را نکشیدی) یا باید مجدد نخوابی تا فرداش زود خوابت ببره که یک روزت به هدر میره...
      خواهشا به چنین مزخرفات پوچ توجه نکن ...
      موفق باشی
      [/quote]

از لحن مودبانتون طرز فکرتون مشخصه.ضمنا این به قول شما.... تجربه عملی دوستان کنکوری ماست .و راه حل خوبی هم هست.اگر عمل نکنند باید مدتها درگیرش باشند.انتخاب هم با خودشون هست نه شما.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

3. Top | #123
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا تغییر دادنش یه بحثه ، باز برگشتنش یه بحث دیگست....
      من یادم نمیاد قبل از کنکوری شدن مشکل خواب داشته باشم! وقتی کنکوری شدم به خاطر استرس و گاهی شبا چند دقیقه بیشتر خوندن نسبت به شب قبل یواش یواش ساعت خوابم بهم خورد....
      برا شما نمیدونم من علتش رو کشف کردم ، وقتی درس میخونم یا چیزی یاد میگیرم تا یه نیم ساعت یا یک ساعت ذهنم همچنان فعال میموند و به درس و مسئله فکر میکردم ، نه این که عمدا بخوام ، خود به خود ذهنم تو بک گراند درگیرش بود
      روشی که من امتحان کردم و جواب گرفتم این بود ، اولین روز به همین روشی که دوستان گفتن تا 8 و 9 شب بیدار موندم و بعد راحت خوابم برد ، از فرداش ساعت 5 صبح بیدار میشدم و در طول روز هم نمیخوابیدم(البته اگه شما درحد نیم ساعت بخوابید مشکلی پیش نمیاد)
      برای جلوگیری از بهم خوردن دوباره خواب(که اصولا راحت هم اتفاق میافته) بهترین کار اینه که ساعت خواب و بیداریتون ثابت باشه و در ضمن تایم های درس خوندنتون منظم باشه و آخر شب هم طمع نکنید که ده دقیقه بیشتر بخونید ، که همین ده دقیقه ها کار دست آدم میده البته طمع درس در طول روز مستحبه اما آخر شب....

4. Top | #124
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.F نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان
      یه مشکل که حدودا نزدیک یه ماهه درگیرشم خواب بیش از حد زیاد...من شبا تا ساعت 5 صبح بیدارم و 5 صبح که دیگه میخوابم فرداش 12 یا 1 ظهر بیدار میشم!حالم دیگه داره از این وضعیت بهم میخوره!همه راهی امتخحان کردم جواب نداده!گفتم شبا زودتر برم بخوابم که بازم لامپ همه چی خاموش خابم نمیبره تا 4الی 5 صبح!گفتم صبحا زود بیدار شم که مثلا 8 یا 9 صبح بیدار میشدم چند ساعت بعدش از فرط خستگی چشم و سردر و...دوباره خوابم میبرد تا ظهر یا عصرا میفتادم رو خواب...گفتم شبا بشینم تا 5 درس بخونم بجاش تا ظهر بخوابم که این روشم اصلا دوس ندارم چون صبح ددرس خوندن یه چیز دیگس...بنظر شما چیکار کنم خوابم درست شه...خیلی داره ضربه میزنه بهم و درسام و....!
      سلم عزیز
      یه سرچ بزن انجمنو!!!
      چند تا راهکار!
      1)خودتو سرگرم کن!اگه فعالیت بدنی داشته باشی خوابت تنظیم میشه!مثلا صبح که زود پاشی (8)تا ظهر اگه بری بیرون و فعالیت داشته باشی ظهر خسته ای یه چرت نیم ساعته میزنی و شب راحتی!
      2)دکتر!با دارو تنظیم میکنن ولی زیاد جال نیست!
      3)کم کم تنظیمش کن!هر روز یه ربع ساعتتو جلو بکش تا ساعت بیولوژیکی بدنت تنظیم شه!
      4)تنبل نباش-خونه تاریک نباشه-شکمتو سنگین نکن-(توصیه های طب سنتی)

منم دقیقا مشکل تو رو داشتم با همون گزینه اول حل شد-هرچند دو روز از درس افتادم!!
      خلاف قوانین.

5. Top | #125
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

مشکل خواب

سلام خدمت کنکوری های عزیز 97 و 96 من خودم 96 هستم مشکلی که این روزا پیدا کردم دير از خواب پا شدن هام هست اگه ميشه يه چند تا توصیه و پیشنهاد بدین که خوابم رو تنظیم کنم کلا آدم خوش خوابی هستم. با تشکر

6. Top | #126
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام بهترین الارمی که تا حالا داشتم این اپ اندرویده که لقب اعصاب خردکن ترین الارمو داره
      امکانات زیادی داره مثلا میتونید از یه جایی مثه دستشویی عکس بگیرید وتا مجددا نرید دستشویی و عکس بگیرید الارم خاموش نمیشه
      و یا بارکد یه چیزیو مثلا پنیر تو یخچالو اسکن میکنید و تا وقتی مجددا همون بارکد اسکن نشه هم الارم خاموش نمیشه
      و به نوعی هوشمنده و اجازه لغو زنگ هشدار رو از یک ساعت قبل نمیده و اجازه نمیده در هنگام زنگ خوردن گوشیو خاموش و یا اپ رو لغو نصب کنید
      دانلود Alarmy (Sleep If U Can) - Pro 23.5 - آلارم عالی اندروید
      اگه خوشتون اومد دعام کنید کنکورو خوب بدم مرسی

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن