خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 64
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز،
      امیدوارم خوب باشی.
      ببین این امید داشتن یا نداشتن چیزی نیست که بقیه بدونن؛ چون کنکور یه پدیده علمی نیست که بشه روش حساب باز کرد بخصوص کنکور تجربی... بعضیا می بینی با معدل کم و سالها بعد از مدرسه، از اواسط یا انتهای زمستون شروع می کنن و راحت قبول می شن، ولی خیلیا هم هستن که در مدارس خوب و با معدل های نسبتا" خوب که از تابستون می خونن و چند سال هم پشت کنکور می مونن و قبول نمی شن... چون اصلا" و ابدا" این روش سنجش درست نیست و همه چیزش مشکل داره.
      باید خودت تا یه حدی هرچند کم امید داشته باشی، اگر سال اولته که کنکور می دی که این فکرا رو نکن و برو جلو، در حد توانت کارهات رو انجام بده و نگران نباش؛ چون سال اول بهترین ساله و انرژی خیلی بیشتری داری تا بمونی پشت کنکور... مخصوصا" اگر پشت کنکوری بشی اینقدر خاطرات ناامید کننده میان تو ذهنت که کلافه میشی، پس قدر سال اول رو بدون.
      شما تلاشت رو بکن و اینو بدون که مهم خودتی و سلامتیت... هیچ رشته ای هم صرفا" خوشبختی نمیاره و از هیچ چیزی هم بت نساز و فکر نکن زندگیت به اون وابسته‌ست... راه های رسیدن به خوشبختی و شادی بیشتر از چیزیه که فکرش رو بکنی.
      امیدوارم این دوران هر طور که به سرانجام رسید شاد و شاکر باشی و از تلاش کردن و با امید بودن دلسرد نشی.

2. Top | #32
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام عزیز
      وقت هست و امید هست حتی پزشکی تهران را بیارید
      سید حمید حسینی رتبه 67 کنکور از بهمن شروع کرده و الان دانشگاه شهید بهشتی یعنی تهران هم راحت قبول میشده
      موفق باشید.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      زهی خیال باطل .. نمیگم 99 درصد میگم 110 درصد قبول نمیشی دیگه خودتو خسته نکن حاجی .... الان تو قبول شی حق خیلیا خورده میشه که شاهد اون بالا نمیزاره حق خوزی شه مطمئن باش ... حالا این خ و این نشون تا روز کنکور .... در ضمن حجم درسا شوخی نیست که خودشون آموزششون یه سال میخواد بماند حالا تست و... بماند خلاصه سرتو درد نیارم میمونی 96 پیش خودم
      ​خوب نیست انقد کسی رو ناامید کردا.....شما کسی رو به چشم خودت نبین شاید یکی تو مدت زمان کم بتونه خودشو نشون بده ینی دقیقه نودی باشه
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      هیچ وقت ناامید نشید
      ***به دلیل ظرفیت پایین پاک شد***
      دوست عزیز میعاد لقایی رتبه ۸ کنکور ۹۳ از بهمن شروع کرد
      الان میگی ناامیدم
      ولی جلوتر که بری میبینی مثلا تو دی و بهمن و اسفند یه سریا میان میگن(تو مصاحبه های قلمچی و جاهای دیگه)که ما از الان شروع کردیم
      بعد حرص میخوری که چرا زودتر شروع نکردم
      نمیخوام نا امید کنم
      چون خودت هم میدونی که بهمن خیلی دیر هست
      اما حتما ایشون مغز قوی داشتن
      من یه دوست داشتم تیز هوشان میخوند ؛ درس رو همونجا تحویل میگرفت...و دیگه درس نمیخوند ؛ از وقتی هم که میومد از مدرسه میخوابید و بعد از ظهری هم میمود پارک و اینا ؛ تا شب...اخرش شب هم میرفت مسنجر و اینا و میخوابید....
      کلا ظرفیت مغر رو هم حساب کنین

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      ​خوب نیست انقد کسی رو ناامید کردا.....شما کسی رو به چشم خودت نبین شاید یکی تو مدت زمان کم بتونه خودشو نشون بده ینی دقیقه نودی باشه
      باشه خواهر معذرت آقای ابوالفضل شما میتونید حتی تک رقمی هم بشید پس بشینید بخونید ... من به شما باور دارم ... شما میتونید مطمئن باشید ... الان خوب شد خواهر ؟؟
      دقیقه نودی مال کنکور دهه 80 بود ... به هر حال والله منم از شما یشتر خوشحال میشم این دوستمون قبول شه ولی بید واقع بین بود نه خوش بین

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو درس خون بودی تا الان شروع کرده بودی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باشه خواهر معذرت آقای ابوالفضل شما میتونید حتی تک رقمی هم بشید پس بشینید بخونید ... من به شما باور دارم ... شما میتونید مطمئن باشید ... الان خوب شد خواهر ؟؟
      دقیقه نودی مال کنکور دهه 80 بود ... به هر حال والله منم از شما یشتر خوشحال میشم این دوستمون قبول شه ولی بید واقع بین بود نه خوش بین
      ​حرف شما رو قبول دارم برادر!! ولی کلا بحثم سر امید دادنه...
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      زهی خیال باطل .. نمیگم 99 درصد میگم 110 درصد قبول نمیشی دیگه خودتو خسته نکن حاجی .... الان تو قبول شی حق خیلیا خورده میشه که شاهد اون بالا نمیزاره حق خوزی شه مطمئن باش ... حالا این خ و این نشون تا روز کنکور .... در ضمن حجم درسا شوخی نیست که خودشون آموزششون یه سال میخواد بماند حالا تست و... بماند خلاصه سرتو درد نیارم میمونی 96 پیش خودم

حاجی منم نمیخونم دیگه.
      گور باباش راست میگی.
      اصلا تو خواب غفلت بودما.

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل کنکوری نمایش پست ها
      باسلام دوستان من بنا به دلایلی هنوز برای کنکور شروع نکرده ام اما مصمم هستم معدل نهایی من 17.20 ومنطقه سه هستم امیدی برای پزشکی دانشگاه های خوب داشته باشم یانه تورابخدا جواب بدید
      سلام داداش گلم

قطعاً میتونی قطعاً ، حتی 1- درصد هم شک نکن که نتونی ، چرا نتونی حدود 7 ماه تا کنکور سراسری مهلت داری

شرطش اینکه واقعاً تلاش کنی و از جان مایه بذاری ، معدلت هم که ما شاء الله خوبه

بسم الله ، یاعلی(ع) بگو کمر همت رو ببند و تمام تلاشت رو بکن ، از لحظه لحظه وقتت نهایت استفاده رو ببر

ولله قبولیت رو تضمین میکنم ، تو تمام تلاشت رو بکن اگر همین کنکور 95 قبول نشدی بیا هر چی خواستی به من بگو

چی بگم دیگه

موفق و پیروز باشی
      یاعلی(ع)

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام داداش گلم

قطعاً میتونی قطعاً ، حتی 1- درصد هم شک نکن که نتونی ، چرا نتونی حدود 7 ماه تا کنکور سراسری مهلت داری

بسم الله ، یاعلی(ع) بگو
      کمر همت رو ببند و تمام تلاشت رو بکن ، از لحظه لحظه وقتت نهایت استفاده رو ببر

ولله قبولیت رو تضمین میکنم ، تو تمام تلاشت رو بکن اگر همین کنکور 95 قبول نشدی بیا هر چی خواستی به من بگو

چی بگم دیگه
      سلام سجاد
      1همت الان زنگ زد من کمرم درد میکنه برین کمر عفت رو ببندین
      2 داداش راس میگن پسر نماینده مجلس....؟؟

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام داداش گلم

بسم الله ، یاعلی(ع) بگو کمر همت رو ببند و تمام تلاشت رو بکن ، از لحظه لحظه وقتت نهایت استفاده رو ببر

چی بگم دیگه

موفق و پیروز باشی
      یاعلی(ع)

+31 هفته

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      در مورد موضوع تاپیک باید بگم که متاسفانه ما خیلی کمالگرا شدیم مثلا فکر میکنیم اگه دو ماهو از دست دادیم پس باید کلا تلاشو کنار بزاریم و منتظر سال بعد بمونیم
      در مقیاس کوچیکترم اینه که وسط هفته ها میگیم از شنبه شروع میکنم...شنبه ای که هیچوقت نخواهد آمد
      به نظرم کسی که از الان شروع میکنه فقط باید بیشتر تلاش کنه فقط همین...
      یه چیز دیگه اینکه کنکور رو انقدر بزرگ نکنید اگه شما واقعا درسخون هستید بدونید که کلا رقابت بین ۷تا۸هزار نفره و از تعداد داوطلبای زیاد نترستید

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش گلم یادت رستگار رحمانی با کمترین امکانات تا نوروز خدمت سربازی بود و سه ماه عید رو خوند و رتبه یک کنکور 88 یا 89 شد

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ابوالفضل کنکوری نمایش پست ها
      باسلام دوستان من بنا به دلایلی هنوز برای کنکور شروع نکرده ام اما مصمم هستم معدل نهایی من 17.20 ومنطقه سه هستم امیدی برای پزشکی دانشگاه های خوب داشته باشم یانه تورابخدا جواب بدید
      سلام
      حقیقتش حرف ما تعیین کننده نیست!! اما میشه رسید و تا اردیبهشت کل درسها رو یه دور کامل تموم کرد!! فقط یه اراده ی قوی و پشتکار میخواد
      بنظر خودت میرسی؟؟
      اینم یادت باشه هیچ موقع برای شروع دیر نیست

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اولا که شما هنوز شروع نکردی
      دوما شما بخون و توکلت به خدا باشه
      وقتی توکلت به خدا باشه امید هم هست
      موفق باشید
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن