خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      : دی

به قیافش میخوره مشهدی باشه
      نه آقا باباش اينجا نشسته
      اصلا ميگه تا حالا مشهد نيومده

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      متولد شیرازه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      توی این رده بندی وضعیت اقتصادی و میزان رشد اقتصادی و میزان درامد هم در نظر گرفته شده !
      و فقط یه تحقیق بوده قرار نیست صد در صد درست باشه
      این تحقیق درباره ی iq یا هوش عمومیه.
      من گفتم استعداد علمی نه هوش عمومی.
      و این دو تا به هم ربطی ندارند.
      دانشمندایی بودن که کار های روزمره شون رو به زور انجام میدادن.
      اگه بگی تو علم استعداد نداریم هم باید دلیل معتبر بیاری.

به عنوان مثال تعداد زیادی از دانشمندای علوم قرآنی و حدیث و لغت و صرف و نحو،ایرانی بودن.

خازنی و ابن سینا کتاب هاشون تا سیصد سال پیش تو اروپا تدریس میشد و بهش استناد میشد.

دکتر حسابی شش هفت تا لیسانس از دانشگاه های خارجی داشت.دکتری فیزیک داشت.به زبان فرانسه و انگلیسی و عربی و فارسی مسلط بود.تازه تو سخت ترین شرایط هم درس خونده.
      تو زمینه های عملی هم قوی بوده مثلا نقشه برداری از جنوب ایران و ساخت رادیو و تدریس فیزیک.
      ویرایش توسط broslee : 20 آذر 1394 در ساعت 15:56

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      این تحقیق درباره ی iq یا هوش عمومیه.
      من گفتم استعداد علمی نه هوش عمومی.
      و این دو تا به هم ربطی ندارند.
      دانشمندایی بودن که کار های روزمره شون رو به زور انجام میدادن.
      اگه بگی تو علم استعداد نداریم هم باید دلیل معتبر بیاری.

به عنوان مثال تعداد زیادی از دانشمندای علوم قرآنی و حدیث و لغت و صرف و نحو،ایرانی بودن.

خازنی و ابن سینا کتاب هاشون تا سیصد سال پیش تو اروپا تدریس میشد و بهش استناد میشد.
      نمیگم استعداد نداریم
      ولی برای اثبات اینکه استعداد خیلی زیاده باید یه تحقیقی منبعی چیزی باشه که تاییدش کنه
      همین جوری نمیشه که

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      عرشیا در 6 دقیقه 150 سوال محاسبات ذهنی اعداد تک رقمی را جمع و تفریق می‌ کند که میانگین جهانی این شاخص، 8 دقیقه برای 150 سوال است.

تک رقمی؟ عجب!!! تک رقمی رو اکثر مردم توی نیم ثاینه انجام میدن. ینی 150 سوال رو توی کمتر از دو دقیقه.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran74 نمایش پست ها
      ..اینجوریام نیس دادا.......درسته کشورای خارجی از همی الان نمرات همه دانش اموزا و امتیازات و رتبه هاشونو چک میکنن و به برترینا پیشنهاد بورسیه میدن ولی از نظر من یه خیانته به کشور ما هر چقدم از کشورمون و دولت ناراضی باشیم ولی نباید حتی این جمله رو به زبون بیاریم که بره بهتره.....شاید ما هم اگه نخبه هامو به کشورای خارجی نمیرفتن الان این وضع کشورمون نبود میدونم اونجا امکانات بیشتره و بیشتر توجه میشه به نخبه ها ولی شما ببین الان بیشتر پیشرفتایی که دارن واس اینه که نخبه های همه کشور را رو میقابن از نظر من یه خیانته به کشور هرچند خودمم زیاد راضی نیستم از اوضاع این مملکت ولی خو ادم که خون ایرانی تو رگش باشه میمونه و خدمت میکنه به کشورش حتی اگه مث شهریاری مث احمدی روشن و قشقایی و .... بشه نه استعدادشو صرف کشورای خارجی و برا پیشرفت کشورهای خارجی کنه و نهایتا ضد کشور خودش بکار برن اون همه پیشرفتشون......
      وقتی در کشور خودش فضای تحقیقاتی و امکانات در اختیار نباشه خب طرف استعدادتشو برمیداره و میره جایی که برای علم ارزش قایل بشن دیگه....

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      اون کامنت بیشتر طنز بود.بعضی چیزارو نباید زیاد جدی بگیریم.

تو طنز مشکلات بزرگ نمایی میشه تا بهش توجه بشه و عواقب یه عمل رو نشون بده.

من به هیچ وجه مخالف خدمت به وطن نیستم.

برای حکم دادن باید تمامی جوانب رو در نظر گرفت.

یه سری افراد تو زمینه های علوم محض مثل ریاضی و فیزیک و شیمی استعداد دارن.باید محیط مناسب برای شکوفایی شون فراهم بشه.تا به بشریت خدمت کنند.
      ............. عزیز من با طنز بودن یا نبودنش کاری ندارم اگه ادم خودش بخواد هرجا که باشه استعداداشو شکوفا میکنه و خودشو نشون میده منم مخالف رفتن به خارج نیستم دایی خودمم خارج درحال تحصیله ولی ادم اگه خون ایرانی تو رگش باشه و غیرت داشته باشه قبل از خدمت به جامعه بشری خدمت به کشورشو و مردم کشورش رو مد نظر قرار میده ن خدمت ب بشری که امریکا و انگلیس و فرانسه و اینا باشه نمیگم خدمت به بشریت مشکلی داره ولی خیری که به خونه رواست به مسجد حرومه هههههه ادم باید اول خودش و کشورشو درنظر بگیره و غرور کشورش رو.......تو حاضری همچین فردی برای شکوووفا کردن استعدادش بره امریکا و یه نابغه بشه و هزاران نابغه امریکایی دیگه پرورش بده و بیان اینجا به ریش منو تو بخندن ایا؟؟؟؟؟؟ ینی شهریاری و امثال اون نتونستن تو این مملکت استعداداشونو شکوفا کنن؟؟؟؟؟؟؟ خیالت راحت باشه نام شهریاری در تارخ ایران ماندگار تر از نام دکتر سمیعد خواهدبود با وجودیکه عاشق دکتر سمیعی هستم و میدونم چه خدمت بزرگی ارائیه میده و هیچ چیزی بالاتر از کاری که برا مردم انجام میده و خدمتش نیس ولی هستن ادمایی که تو ایران نشناسن ایشونو اما امثال احمدی روشنها چون برای غرور ملیشون شهید شدن همیشه نامشون در تاریخ ایران هست و خواهد ماند فک میکنی اگه این شهدای هسته ای زیر دست امریکا بودن و برا اون کار میکردند هیچ وق اجازه میداد خدشه ای به زندگیشون وارد شه؟؟؟؟؟ نه عزیز هرچند دولتم رو در نگهداری از این عزیزان مقصر میدونم اما از سر حسادت و جلوگیری از پیشرفت ایران هست که همچی کارایی میکنن.......

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      حرفت اشتباس به نظرم اگه بمونه اینجا یه خیانته به خودش . چون نه زمینه ای داره توش تخصصی کار کنه و نه چیزی بمونه تلف میشه بره بهتره .. خودت هم که بهتر از من میدونی وضع امکانات و ... رو
      عزیز من با طنز بودن یا نبودنش کاری ندارم اگه ادم خودش بخواد هرجا که باشه استعداداشو شکوفا میکنه و خودشو نشون میده منم مخالف رفتن به خارج نیستم دایی خودمم خارج درحال تحصیله ولی ادم اگه خون ایرانی تو رگش باشه و غیرت داشته باشه قبل از خدمت به جامعه بشری خدمت به کشورشو و مردم کشورش رو مد نظر قرار میده ن خدمت ب بشری که امریکا و انگلیس و فرانسه و اینا باشه نمیگم خدمت به بشریت مشکلی داره ولی خیری که به خونه رواست به مسجد حرومه هههههه ادم باید اول خودش و کشورشو درنظر بگیره و غرور کشورش رو.......تو حاضری همچین فردی برای شکوووفا کردن استعدادش بره امریکا و یه نابغه بشه و هزاران نابغه امریکایی دیگه پرورش بده و بیان اینجا به ریش منو تو بخندن ایا؟؟؟؟؟؟ ینی شهریاری و امثال اون نتونستن تو این مملکت استعداداشونو شکوفا کنن؟؟؟؟؟؟؟ خیالت راحت باشه نام شهریاری در تارخ ایران ماندگار تر از نام دکتر سمیعد خواهدبود با وجودیکه عاشق دکتر سمیعی هستم و میدونم چه خدمت بزرگی ارائیه میده و هیچ چیزی بالاتر از کاری که برا مردم انجام میده و خدمتش نیس ولی هستن ادمایی که تو ایران نشناسن ایشونو اما امثال احمدی روشنها چون برای غرور ملیشون شهید شدن همیشه نامشون در تاریخ ایران هست و خواهد ماند فک میکنی اگه این شهدای هسته ای زیر دست امریکا بودن و برا اون کار میکردند هیچ وق اجازه میداد خدشه ای به زندگیشون وارد شه؟؟؟؟؟ نه عزیز هرچند دولتم رو در نگهداری از این عزیزان مقصر میدونم اما از سر حسادت و جلوگیری از پیشرفت ایران هست که همچی کارایی میکنن.......حوصله نداشتم کپی کردم پست قبلی رو هههههههه

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran74 نمایش پست ها
      عزیز من با طنز بودن یا نبودنش کاری ندارم اگه ادم خودش بخواد هرجا که باشه استعداداشو شکوفا میکنه و خودشو نشون میده منم مخالف رفتن به خارج نیستم دایی خودمم خارج درحال تحصیله ولی ادم اگه خون ایرانی تو رگش باشه و غیرت داشته باشه قبل از خدمت به جامعه بشری خدمت به کشورشو و مردم کشورش رو مد نظر قرار میده ن خدمت ب بشری که امریکا و انگلیس و فرانسه و اینا باشه نمیگم خدمت به بشریت مشکلی داره ولی خیری که به خونه رواست به مسجد حرومه هههههه ادم باید اول خودش و کشورشو درنظر بگیره و غرور کشورش رو.......تو حاضری همچین فردی برای شکوووفا کردن استعدادش بره امریکا و یه نابغه بشه و هزاران نابغه امریکایی دیگه پرورش بده و بیان اینجا به ریش منو تو بخندن ایا؟؟؟؟؟؟ ینی شهریاری و امثال اون نتونستن تو این مملکت استعداداشونو شکوفا کنن؟؟؟؟؟؟؟ خیالت راحت باشه نام شهریاری در تارخ ایران ماندگار تر از نام دکتر سمیعد خواهدبود با وجودیکه عاشق دکتر سمیعی هستم و میدونم چه خدمت بزرگی ارائیه میده و هیچ چیزی بالاتر از کاری که برا مردم انجام میده و خدمتش نیس ولی هستن ادمایی که تو ایران نشناسن ایشونو اما امثال احمدی روشنها چون برای غرور ملیشون شهید شدن همیشه نامشون در تاریخ ایران هست و خواهد ماند فک میکنی اگه این شهدای هسته ای زیر دست امریکا بودن و برا اون کار میکردند هیچ وق اجازه میداد خدشه ای به زندگیشون وارد شه؟؟؟؟؟ نه عزیز هرچند دولتم رو در نگهداری از این عزیزان مقصر میدونم اما از سر حسادت و جلوگیری از پیشرفت ایران هست که همچی کارایی میکنن.......حوصله نداشتم کپی کردم پست قبلی رو هههههههه
      واقعا برای طرز فکر شما هههههههههه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      نمیگم استعداد نداریم
      ولی برای اثبات اینکه استعداد خیلی زیاده باید یه تحقیقی منبعی چیزی باشه که تاییدش کنه
      همین جوری نمیشه که
      بله باید چیز های مهم رو با تحقیق پذیرفت.ولی فعلا خیلی چیزای خیلی مهم تر از این رو بدون تحقیق و دلیل قبول میکنن.من نمیگم ایرانیا در این زمینه اولن ولی جایگاه تحسین برانگیزی دارند.و این با توجه به نمونه های تاریخی و معاصر اثبات میشه.
      و این به من انگیزه ی کسب علم میده.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه هم هست که اصلا تو مخ ما فروشده که خارج بهتره...تو چی؟تو همه چی.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن