خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

Unhappy ناامیدی که اومده سراغم...

سلام دوستان. نمیدونم چه جوری شروع کنم...
      ولی انگار دیگه اصلا حوصله درس خووندن ندارم...
      با اینکه میدونم سرنوشتم مشخص میشه ...
      با اینکه میدونم با تنبلی کردن همه چیزو نابود میکنم...
      ولی بازم بیخیالم...
      اخه هر کار کردم نتیجه نگرفتم!
      این مشکل انفولانزا خوکی هم شده غوز بالا غوز! به خودم میگم اخرش که چی منم انفولانزا میگیرم میمیرم!!!
      از برنامه کانون عقبم خیلی عقب افتادگی دارم! حوصله حرفای مزخرف مشاورمم ندارم!!
      یه راهی بگین یه چیزی بگین کمکم کنین لطفا!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      شما متولد ٧٤ هستين درسته؟
      امسال چندمين كنكورتونه؟

Sent from my apple iphone using tapatalk2

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا که از برنامه ی کانون عقب افتادی یه برنامه واسه خودت بریز.....وسعی کن عقب افتادگی تا جبران کنی زیادم تو نخ رتبه و تراز نباش.......من نمیدونم که چقد عقبین و وضعیتتون چه طوری ولی تو میتونی شک نکن.....موفقیت ماله کسایی که بخانش.......شک نکن.....بیخیال همه ی مشکلات بزار باشن و حالشونا بگیر.....

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودمم وقتی ناامید میشم میرم به بخش این سایت :
      کارنامه کنکور - تخمین رتبه - انتخاب رشته
      رتبه ها رو میبینم ؛ و مثلا میگم دسترسی به رتبه ی 3 هزار سخت نیست , و درصدا رو میبینم.، بازم انگیزه میگیرم تا بخونم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      بالا انفولانزا کجا بود
      رعایت کن نمیگیری ...

درس رو هم بشین بخون دیگه خودت که همه چیزو میدونی
      این حال ناامیدی نامعلوم برای چند روز به وجود میاد خودش رفع میشه. نگران نباش
      همه کارات رو تنظیم کن. خواب و خوراک و ....... جواب میده

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farahnaz74 نمایش پست ها
      ولی بازم بیخیالم...
      این مشکل انفولانزا خوکی هم شده غوز بالا غوز! به خودم میگم اخرش که چی منم انفولانزا میگیرم میمیرم!!!
      وقتایی که ناامید میشی چند چیز میتونه بهت کمک کنه
      نماز خوندن و توکل به خدا
      مشاهده کارنامه نفرات برتر و کسانی که در وضعیت ترازی شما هستند....
      فیلمای انگیزشی ایمان سرورپور هم خوبه
      بابت عقب افتادگی هم نمیخواد نگران باشید توجهتون به برنامه پیش رو باشه
      و مهم تر از همه اینه که علت مشکلتون و نرسیدن به نتایج مطلوب رو پیدا کنید و اون رو برطرف کنید...
      ساعت مطالعه یا منابع یا روش مطالعه یا وضعیت روحی و ...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      ولی بازم بیخیالم...
      وای عزیزم قبلا منم دقیقا مث تو بودم.میگفتم نه دیگه فرصت کمه و درسها زیادن و و و ...ولی اینا فقط یه بهونه س برا تنبلی خودمون
      راس میگما خودمون تنبلیم بخدا
      مثلا من همیشه اگه صبح زود بیدار نشم اصن دلم نمیخاد درس بخونم و میگم امروزم دیر بیدارشدم پس نمیخونم یا مثلا یه مدت گوشیم خراب بود گوشی نداشتم نمیتونسم ساعت کوک کنم تا زود بیدار شم اینم یه بهونه دیگم بود یا مثلا میومدم تو اینترنت تا برنامه روزانه بگیرم ولی چاپگرمون خراب بود نمیتونسم چاپش کنم بازم نمیخوندم یا حتی اگه فقط یدونه کتابم کم باشه نمیخوندم!نمیدوم چرا اینجوریم؟باید همه چیز کامل و فراهم باشه تا بخونم.اگه یه چیزی کم بود همش فکرم مشغول اون میشه .اینجوری کلی وقتم هدر رفت آخرشم هیچکدوم از کم و کسریامو بابای نازنینم برام تهیه نکرد ولی باخودم گفتم اینجوری که فقط خودم ضرر میکشم و این بهونه ها رو بذارم کنار
      هنوزم همه اون چیزا رو ندارم!مثلا کتابای کمک درسیم خیلیاشو ندارم چاپگرم که ندارم چیزیو بخام چاپ کنم گوشیم ندارم ساعت کوک کنم.کلاس کنکوری هم نمیتونم برم.کلی چیزا ندارم.ولی از همون داشته هام بهترین استفاده رو میکنم بجای چاپ کردن یه مطلب با دستام مینویسم.کتابای تست واسه بعضی درسا هم ندارم بجاش میام از اینترنت تستهارو دانلود میکنم و حل میکنم.بجای اینکه با زنگ گوشی بیدارشم هم خودم 5صب بیدار میشم.شبا قبل خاب کلی دعا میکنم میگم خداجون کمک کن زود بیدارشم بعدش خود ب خود بیدارمیشم دیگم کلا عادت کردم هرروز همونموقه بیدار شم.
      فقط اینکه اون بهونه ها رو بذار کنار و از همین الان شروع کن.مطمئن باش شروع خوش پایان خوشی هم خواهد داشت.اراده کن و پاش وایسا
      من به خیلیا قول دادم که دکتر میشم خیلیا هم بهم خندیدن و گفتن اونم تو؟ولی من گفتم پای حرفم وایمیسم... باید حرفمو بهشون ثابت کنم .هروقت که درسمو نخونم و تنبلی کنم یاد خندیدنای بقیه بهم میفتم و یاد ضایع شدن اونموقه م بعد به خودم میگم بلند شو برو درستو بخون دختر
      این اراده منو قویتر میکنه
      و میدونم یه روز حرفمو بهشون ثابت میکنم
      و یه دلیل دیگه هم دارم:مادر گلم...اونم آرزوشه دخترش دکتر شه.اون روزیو تصور میکنم که مادرم بخاطر نتیجه کنکور من از خوشحالی پاش رو زمین نباشه.من باید مادرمو هم به آرزوش برسونم.اون باید بخنده.
      توام به اون روزای خوش فک کن.روزی که قراره بهترین خاطره بشه واست..اون خوشیا..خندیدنای خودت.خونوادت و همه اونایی که از ته دلشون موفقیت تورو میخاستن.
      توام بلند شو.راهی که تا اینجا اومدی به پایان برسون.میدونم که میتونی پس با اراده قوی تر از قبل شروع کن... بسم الله
      دلت که گرفت ، دیگر منت زمین را نکش
      راه آسمان باز است ، پر بکش
      او همیشه آغوشش باز است ، نگفته تو را میخواند ؟
      اگر هیچکس نیست ، خدا که هست . . .

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      سلام
      شما متولد ٧٤ هستين درسته؟
      امسال چندمين كنكورتونه؟

Sent from my apple iphone using tapatalk2
      سلام متولد 77 ام 74 بهخاطره یه چیز دیگه اس!!
      ویرایش توسط farahnaz74 : 17 آذر 1394 در ساعت 22:30

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersede نمایش پست ها
      وای عزیزم قبلا منم دقیقا مث تو بودم.میگفتم نه دیگه فرصت کمه و درسها زیادن و و و ...ولی اینا فقط یه بهونه س برا تنبلی خودمون
      راس میگما خودمون تنبلیم بخدا
      مثلا من همیشه اگه صبح زود بیدار نشم اصن دلم نمیخاد درس بخونم و میگم امروزم دیر بیدارشدم پس نمیخونم یا مثلا یه مدت گوشیم خراب بود گوشی نداشتم نمیتونسم ساعت کوک کنم تا زود بیدار شم اینم یه بهونه دیگم بود یا مثلا میومدم تو اینترنت تا برنامه روزانه بگیرم ولی چاپگرمون خراب بود نمیتونسم چاپش کنم بازم نمیخوندم یا حتی اگه فقط یدونه کتابم کم باشه نمیخوندم!نمیدوم چرا اینجوریم؟باید همه چیز کامل و فراهم باشه تا بخونم.اگه یه چیزی کم بود همش فکرم مشغول اون میشه .اینجوری کلی وقتم هدر رفت آخرشم هیچکدوم از کم و کسریامو بابای نازنینم برام تهیه نکرد ولی باخودم گفتم اینجوری که فقط خودم ضرر میکشم و این بهونه ها رو بذارم کنار
      هنوزم همه اون چیزا رو ندارم!مثلا کتابای کمک درسیم خیلیاشو ندارم چاپگرم که ندارم چیزیو بخام چاپ کنم گوشیم ندارم ساعت کوک کنم.کلاس کنکوری هم نمیتونم برم.کلی چیزا ندارم.ولی از همون داشته هام بهترین استفاده رو میکنم بجای چاپ کردن یه مطلب با دستام مینویسم.کتابای تست واسه بعضی درسا هم ندارم بجاش میام از اینترنت تستهارو دانلود میکنم و حل میکنم.بجای اینکه با زنگ گوشی بیدارشم هم خودم 5صب بیدار میشم.شبا قبل خاب کلی دعا میکنم میگم خداجون کمک کن زود بیدارشم بعدش خود ب خود بیدارمیشم دیگم کلا عادت کردم هرروز همونموقه بیدار شم.
      فقط اینکه اون بهونه ها رو بذار کنار و از همین الان شروع کن.مطمئن باش شروع خوش پایان خوشی هم خواهد داشت.اراده کن و پاش وایسا
      من به خیلیا قول دادم که دکتر میشم خیلیا هم بهم خندیدن و گفتن اونم تو؟ولی من گفتم پای حرفم وایمیسم... باید حرفمو بهشون ثابت کنم .هروقت که درسمو نخونم و تنبلی کنم یاد خندیدنای بقیه بهم میفتم و یاد ضایع شدن اونموقه م بعد به خودم میگم بلند شو برو درستو بخون دختر
      این اراده منو قویتر میکنه
      و میدونم یه روز حرفمو بهشون ثابت میکنم
      و یه دلیل دیگه هم دارم:مادر گلم...اونم آرزوشه دخترش دکتر شه.اون روزیو تصور میکنم که مادرم بخاطر نتیجه کنکور من از خوشحالی پاش رو زمین نباشه.من باید مادرمو هم به آرزوش برسونم.اون باید بخنده.
      توام به اون روزای خوش فک کن.روزی که قراره بهترین خاطره بشه واست..اون خوشیا..خندیدنای خودت.خونوادت و همه اونایی که از ته دلشون موفقیت تورو میخاستن.
      توام بلند شو.راهی که تا اینجا اومدی به پایان برسون.میدونم که میتونی پس با اراده قوی تر از قبل شروع کن... بسم الله
      درست میگی مرسده جان.. مرسی عزیزم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ولی بازم بیخیالم...
      سلام
      به نظر من یک سری هدف های کوتاه مدت وا3 خودت تعیین کن سعی کن بهش برسی مثلا بگو 5% توو ریاضی پیشرفت خواهم کرد ( اینو برفرض مثال گفتماا ) هدف های بهتری هم میتونی تعیین کنی , اینجوری انگیزه و روحیه ت هم بالا میره خیلی موثره ...
      با فیلم ها یا جملات انگزشی هم میتونی ب خودت روحیه بدی ...
      دیگهـ نگرانی الکی ب خودت راه نده و با اراده خودت و توکل ب خدا برو مصمم شروع کن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام. منم مشکل تو رو دارم. اما یه چیزایی میگم. گوش کن:
      1-آرزو داری؟ اگه ارزویی داری بدون خدا قدرت رسیدن ب اون رو تو وجودت قرار داده پس تلاش کن و خودتو شکوفا کن.
      2- همین حالا بلند شو اره همین حالا وقتی این متن رو خوندی و برو هدفتو بنویس رو کاغذ یعنی بنویش میخوای ب کجا برسی و بعدم بزنش ب دیوار. نمیدونم از کجا خوندم یا شنیدم که طی یه تحقیقات تو امریکا متوجه شدن کسایی که هدفشون رو نوشتن و همیشه بش توجه داشتن ب هدفشون رسیدن تا نسبت ب کسایی ک ننوشتن.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ولی بازم بیخیالم...
      سلام
      به ایندت فکر کن
      فکر کن که با همین درس خوندن میتونی چه اینده ی توپی برای خودت رقم بزنی
      فقط به ایندت فکر کن فقط
      اشکال نداره اگر از برنامه هم عقب افتادی بازم وقت هست که جبران کنی
      یه تصمیم قاطعانه بگیر و با یه بسم الله شروع کن
      قطعا موفق میشی
      پس از این به بعد فقط به ایندت فکر کن
      موفق باشی
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن