خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 86
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امسال رتبه 800 ایثارگران که رتبه کشوریش 37000 بود پزشکی خرم اباد قبول شد

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ارش جان این 3700 یعنی هر درسو چند درصد زده میشه دقیق بگی لطفا
      2. معدل نهاییش چند بوده؟؟

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      على فلاح
      این هم کارنامه دوم
      رتبه یک رشته ریاضی در کنکور 94 سهمیه ایثارگران
      ویرایش توسط zaniarsobhani : 18 آذر 1394 در ساعت 01:04

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داش امیر اولا 3700 نه 37000. اگه کسی سهمیه ایثارگران داشته باشه و کشوریش بشه 3700 که دیگه واویلا میشه و هر رشته و هر دانشگاهی بخواد میتونه بره. بعدشم این طرف معدلش دقیقا 17/40 بود. درصداشم به این صورت بودن
      ادبیات 30
      عربی 29
      دینی 60
      زبان صفر
      ریاضی 13
      زیست 23
      فیزیک 32
      شیمی 20
      ولی با اینکه رتبه کشوریش 37000 شد ولی انصافا لایقش میدونم که پزشکی قبول شد. یعنی خیلی بچه زرنگ و درسخونی بود. فیزیکش عالی بود. من که فک میکردن بالای 70 میزنه ولی نمیدونم چرا کنکورو خراب کرد.

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید معدلش 17/04 بود اشتباه تایپ کردم. باور کن دقیق میگم چون با چشمای خودم دیدم

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      البته اینم اضافه کنم که ایشون دانشگاه زیاد خوبی قبول نشده. خرم اباد دانشگاه شاخی نداره. اینو گفتم که بعضیا که فک میکنن با این رتبه دانشگاه تهران میشه قبول شد بدونن که رتبه ایثارگران تقریبا بالای 800 و خورده ای اینا پزشکی دولتی هیچ جا نمیشه قبول شد. یعنی از 800 به بعد دیگه لبه مرزی حساب میشه واسه پزشکی دولتی

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      باور میکنم داداش میدونم راست میگی ممنون بابت اطلاعاتت

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      البته اینم اضافه کنم که ایشون دانشگاه زیاد خوبی قبول نشده. خرم اباد دانشگاه شاخی نداره. اینو گفتم که بعضیا که فک میکنن با این رتبه دانشگاه تهران میشه قبول شد بدونن که رتبه ایثارگران تقریبا بالای 800 و خورده ای اینا پزشکی دولتی هیچ جا نمیشه قبول شد. یعنی از 800 به بعد دیگه لبه مرزی حساب میشه واسه پزشکی دولتی
      حالا من با بچه های ایثارگر کاری ندارم ....یه بنده خدایی دانشگاه علوم پزشکی ایلام بهداشت میخوند به واسطه شغل پدرشون انتقالش دادن تهران الان پزشکی تهران می خونه...(اینم بگم اینو از یه دوست شنیدم که پرستاری ایلام میخووند

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_asadi نمایش پست ها
      طبق تخمین های کانون و گزینه ی 2 باید بالاتر از 500 منطقه 2 بشن
      که با سهمیه دو رقمی شدن
      ببین عزیزم با سهمیه دو رقمی نشده کل بچه های ایثارگر 13هزار نفرن این بین اون 13 هزار نفر شده 25 سهمیه هیچ تاثیر تو رتبه نداره فقط با تراز کمتر میشه رشته بهتر قبول شد همین

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فک نکنم اینطور که شما میگی باشه. سهمیه هیئت علمی فقط میتونه دانشگاه رو عوض کنه. امکان نداره رشته رو عوض کنه

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در ضمن دوستان. هر سوالی در رابطه با ایثارگران داشتید در خدمتم. پدرم مسئول واحد فرهنگی بنیاد شهید هستن. منم تا حدودی هر سوالی باشه میتونم جواب بدم. در ضمن کارنامه ایثارگران هم زیاد دیدم. چون همه ی اونایی که فرزند جانبازن و دانشگاه قبول میشن یه سری مدارک اعم از کارنامه و نتیجه ی قبولی و این چیزارو میارن بنیاد تا بهشون یه کمک هزینه تحصیلی داده بشه. واسه همین منم اکثر کارنامه هاشونو دیدم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      فک نکنم اینطور که شما میگی باشه. سهمیه هیئت علمی فقط میتونه دانشگاه رو عوض کنه. امکان نداره رشته رو عوض کنه
      والا من با چشم خودم ندیدم سهمیه هیئت علمیشو نمیدونم اما پدرشون از مسئولان رده بالا بودن....این دوست منم قسم میخورد که اینطوری بوده از بهداشت ابلام رفته پزشکی تهران

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lale94 نمایش پست ها
      والا من با چشم خودم ندیدم سهمیه هیئت علمیشو نمیدونم اما پدرشون از مسئولان رده بالا بودن....این دوست منم قسم میخورد که اینطوری بوده از بهداشت ابلام رفته پزشکی تهران
      توی این مملکت هر غیر ممکنی ممکن میشه

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش ارش یه سوال امسال یا پارسال کسی بوده با سهمیه و معدل خیلی کم رشته خوب قبول شده باشه حالا ازاد یا دولتی میشه درصداش و معدلشو بگی ممنون

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      داداش ارش یه سوال امسال یا پارسال کسی بوده با سهمیه و معدل خیلی کم رشته خوب قبول شده باشه حالا ازاد یا دولتی میشه درصداش و معدلشو بگی ممنون
      والا امسال که ایثارگران فقط همین یه نفر بود که پزشکی قبول شد. ولی رتبه های خیلی بد دیگه ای هم بود که پرستاری ازاد قبول شدن. مثلا یکیشون که پرستاری ازاد بابل قبول شد معدش 12 بود درصداشم به این صورت
      ادبیات 17
      عربی 7
      دینی 20
      زبان 3
      ریاضی صفر
      زیست 9
      فیزیک منفی 1/3
      شیمی15
      رتبه 5500 ایثارگران اورد
      شهر ما یه شهرستان کوچیکه واسه همین تعدادشون کمه بچه های ایثار گران. البته چند نفر دیگه بودن که یکی 900 و یکی دیگه 1300 اومدن قبول نشن و چون قبول نشدن منم نتونستم کارنامشونو ببینم.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن