خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ورود به دانشکده هنر بدون مدرک پیش دانشگاهی

با سلام..
      لطفا منو راهنمایی کنید.. خیلی سایت هارو گشتم ولی به نتیجه نرسیدم...
      من رشته ریاضی هستم بدلیل برخی مشکلات دوره خرداد و شهریور، امتحانات نهایی سوم رو نتونستم پاس شم... ولی الان خوندم و قراره تو دوره دی ماه امتحان بدم و انشالله که پاس شم، که بعد از دی هم قراره پیش ریاضی رو مدرسه بزرگسالان بخونم
      و چون تو نوازندگی مهارت دارم و چند سالی هست که کار میکنم میخوام کنکور هنر بدم، از انجایی که کنکور هنر برای همه رشته ها ازاده پس دیگه نیاز به تغییر رشته نبود حالا سوال من اینه که میتونم با مدرک سوم ریاضی یا همون دیپلم بدون این که پیش دانشگاهی ریاضی رو بخونم وارد دانشگاه هنر (رشته موسیقی، گرایش نوازندگی ساز های ایرانی) بشم؟
      لطفا جواب سوالمو بدین که من بدونم نیاز هست بخونم یا نه، اگه نیاز به مدرک پیش دانشگاهی نیست، وقتمو کامل بزارم رو دروس هنر چون منابع زیادی هم داره، اگر هم که نیاز به مدرک پیش هست دیگه کارم ساختس دو رشته مختلف هم پیش ریاضی و هم هنر رو مجبورم بخونم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminsantouri نمایش پست ها
      با سلام..
      لطفا منو راهنمایی کنید.. خیلی سایت هارو گشتم ولی به نتیجه نرسیدم...
      من رشته ریاضی هستم بدلیل برخی مشکلات دوره خرداد و شهریور، امتحانات نهایی سوم رو نتونستم پاس شم... ولی الان خوندم و قراره تو دوره دی ماه امتحان بدم و انشالله که پاس شم، که بعد از دی هم قراره پیش ریاضی رو مدرسه بزرگسالان بخونم
      و چون تو نوازندگی مهارت دارم و چند سالی هست که کار میکنم میخوام کنکور هنر بدم، از انجایی که کنکور هنر برای همه رشته ها ازاده پس دیگه نیاز به تغییر رشته نبود حالا سوال من اینه که میتونم با مدرک سوم ریاضی یا همون دیپلم بدون این که پیش دانشگاهی ریاضی رو بخونم وارد دانشگاه هنر (رشته موسیقی، گرایش نوازندگی ساز های ایرانی) بشم؟
      لطفا جواب سوالمو بدین که من بدونم نیاز هست بخونم یا نه، اگه نیاز به مدرک پیش دانشگاهی نیست، وقتمو کامل بزارم رو دروس هنر چون منابع زیادی هم داره، اگر هم که نیاز به مدرک پیش هست دیگه کارم ساختس دو رشته مختلف هم پیش ریاضی و هم هنر رو مجبورم بخونم.
      شما میتونین پیش دانشگاهی هنر بخونین.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط ملینا77 نمایش پست ها
      شما میتونین پیش دانشگاهی هنر بخونین.
      ممنون از جوابتون، ولی من یکم دیر به فکر افتادم که برم رشته هنر، و وقتی نیست که تازه الان تغییر رشته بدم، از طرفی هم نمیخوام یه سال عقب بیوفتم و و سال بعد برم پیش هنر

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      شما دی رو پاس کن ، پیش دانشگاهی رو هم بگیر
      چرا که بدون مدرک پیش دانشگاهی کنکور نمی تونید شرکت کنید
      درسته که به هنر و نوازندگی علاقه دارید اما دو راه دارید :
      1) پیش دانشگاهی ریاضی رو تموم کنید و کنکور ریاضی شرکت کنید اگر جایی قبول شدید و مایل بودید برید و هنر رو بدون دانشگاه و مدرک ادامه بدید
      2) باز هم پیش دانشگاهی ریاضی رو تموم کنید و یکسال می تونید بمونید پس بشینید و یکسال هنر بخونید تا جایی که علاقه دارید قبول شید
      موفق باشید
      اللهم عجل لولیک الفرج...

آینده مهم نیست اینکه آینده رو چطور بسازی مهمه !

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوستان
      میدونین که شهریه ی دانشکاه ازاد تهران برای موسیقی چقدره؟؟
      زیر بارند درختان که تعلق دارند...

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن