خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

پاسخ وزیر دفاع سابق امریکا به تهدید عربستان علیه ایران

از بس مزخرف گفتن که بزگترشون زد تو دهنشون:

کالین پاول وزیر دفاع اسبق آمریکا که زمانی رییس ارتش این کشور نیز بود در اظهاراتی رسانه ای سعودی ها از توهم حمله و اشغال آنی ایران بازداشت.
      به گزارش شفقنا به نقل از رسانه ها، در برنامه کارشناسی شبکه سی ان ان( cnn )سه کارشناس سعودی ادعا کردند که در ۴ تا ۶ ساعت می توانند آسمان و حریم هوایی ایران را تصرف کنند و در اختیار بگیرند.
      کالین پاول وزیر دفاع سابق آمریکا که به عنوان مهمان و کارشناس تلفنی برنامه بود، نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد.
      او پس از خنده ای تمسخر آمیز گفت : نه نه ، من چنین فکر نمی کنم . صحبتهای شما بیشتر جنبه جوک و خنده دارد اگر ایران مستقیم با شما وارد جنگ شود شما حتی فرصت پیدا نمی کنید که تلفن را بردارید تا از ما تقاضای کمک کنید. بهتر است کمی واقع بین باشید و ایران را با یمن و هیچ کشور دیگر مقایسه نکنید. حتی ما هم تا کنون چنین ادعایی نکرده ایم.

منبع:
      وزیر دفاع اسبق آمریکا به کارشناس سعودی: ایران را با یمن و هیچ کشور دیگر مقایسه نکنید | خبرگزاری بین المللی شیعه | شفقنا

رهبری 94/7/8

اگر کشور ما و ملّت ما بخواهد در مقابل عناصر اذیّت‌کننده و موذی عکس‌العمل نشان بدهد، اوضاع آنها خوب نخواهد بود؛ ما تا حالا خویشتن‌داری کردیم. در قضایای متعدّدی خویشتن‌داری کردیم؛ دست ایران اسلامی از خیلی‌ها بازتر است، توانایی‌های ما، امکانات ما از خیلی‌ها بیشتر است؛ میدانند که اگر بخواهند هماوردی کنند با نظام جمهوری اسلامی، در هیچ صحنه‌ای حریف نمیشوند. ما رعایت ادب اسلامی، رعایت حرمت برادری در امّت اسلامی را نگه داشتیم؛ ما میتوانیم عکس‌العمل نشان بدهیم. اگر بنا شد عکس‌العمل نشان بدهیم، عکس‌العمل‌های ما خشن هم خواهد بود، سخت هم خواهد بود.

امتحان کردند ملّت ایران را؛ در قضیّه‌ی جنگ هشت‌ساله، همه‌ی اینها -این دوروبری‌ها- و همه‌ی قدرتهای شرق و غرب از یک عنصر خبیثِ فاسد حمایت کردند و دفاع کردند و همه‌شان سیلی خوردند؛ خود آن عنصر فاسد سیلی خورد و به تبع او همه‌ی آن کسانی که [از او] حمایت کرده بودند سیلی خوردند؛ ایران را شناخته‌اند؛ اگر نشناخته‌اند، بشناسند.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عنوان تاپیک رو اشتباه تایپ کردم.حالا نمی شه درستش کرد.
      از مدیر ها هر کس می بینه این کار رو بکنه
      ممنون

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین چه شری گفتن که آمریکاییه هم به حرف در اومده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط من از منبع این خبر زیاد مطمین نیستم.اگه منبع دیگه ای دیدید بزارید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط toofan425 نمایش پست ها
      از بس مزخرف گفتن که بزگترشون زد تو دهنشون:

کالین پاول وزیر دفاع اسبق آمریکا که زمانی رییس ارتش این کشور نیز بود در اظهاراتی رسانه ای سعودی ها از توهم حمله و اشغال آنی ایران بازداشت.
      به گزارش شفقنا به نقل از رسانه ها، در برنامه کارشناسی شبکه سی ان ان( cnn )سه کارشناس سعودی ادعا کردند که در ۴ تا ۶ ساعت می توانند آسمان و حریم هوایی ایران را تصرف کنند و در اختیار بگیرند.
      کالین پاول وزیر دفاع سابق آمریکا که به عنوان مهمان و کارشناس تلفنی برنامه بود، نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد.
      او پس از خنده ای تمسخر آمیز گفت : نه نه ، من چنین فکر نمی کنم . صحبتهای شما بیشتر جنبه جوک و خنده دارد اگر ایران مستقیم با شما وارد جنگ شود شما حتی فرصت پیدا نمی کنید که تلفن را بردارید تا از ما تقاضای کمک کنید. بهتر است کمی واقع بین باشید و ایران را با یمن و هیچ کشور دیگر مقایسه نکنید. حتی ما هم تا کنون چنین ادعایی نکرده ایم.

منبع:
      وزیر دفاع اسبق آمریکا به کارشناس سعودی: ایران را با یمن و هیچ کشور دیگر مقایسه نکنید | خبرگزاری بین المللی شیعه | شفقنا

رهبری 94/7/8

اگر کشور ما و ملّت ما بخواهد در مقابل عناصر اذیّت‌کننده و موذی عکس‌العمل نشان بدهد، اوضاع آنها خوب نخواهد بود؛ ما تا حالا خویشتن‌داری کردیم. در قضایای متعدّدی خویشتن‌داری کردیم؛ دست ایران اسلامی از خیلی‌ها بازتر است، توانایی‌های ما، امکانات ما از خیلی‌ها بیشتر است؛ میدانند که اگر بخواهند هماوردی کنند با نظام جمهوری اسلامی، در هیچ صحنه‌ای حریف نمیشوند. ما رعایت ادب اسلامی، رعایت حرمت برادری در امّت اسلامی را نگه داشتیم؛ ما میتوانیم عکس‌العمل نشان بدهیم. اگر بنا شد عکس‌العمل نشان بدهیم، عکس‌العمل‌های ما خشن هم خواهد بود، سخت هم خواهد بود.

امتحان کردند ملّت ایران را؛ در قضیّه‌ی جنگ هشت‌ساله، همه‌ی اینها -این دوروبری‌ها- و همه‌ی قدرتهای شرق و غرب از یک عنصر خبیثِ فاسد حمایت کردند و دفاع کردند و همه‌شان سیلی خوردند؛ خود آن عنصر فاسد سیلی خورد و به تبع او همه‌ی آن کسانی که [از او] حمایت کرده بودند سیلی خوردند؛ ایران را شناخته‌اند؛ اگر نشناخته‌اند، بشناسند.

اولاً " کلین پاول " وزیر امور خارجه آمریکا بوده ! وزیر دفاع نبوده

ثانیاً خبر معتبر نی

ثالثاً هیچ وقت نمیان کشور دوستشون اینطوری سنگ رو یخ کنن
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها

ثانیاً خبر معتبر نی

واکنش "کالین پاول" به بلوف عربستان درمورد ایران!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اگه دقت کنی

یک خبرگذاری میاد یک خبر کار میکنه

بقیه کپی پیست میکنن

تابناک هم گفته وزیر دفاع !

" کلین پاول " وزارت امور خارجه داشته

بازم میگم معتبر نیست .

چون کپی پیسن خبر بالایی هست
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه دقت کنی

یک خبرگذاری میاد یک خبر کار میکنه

بقیه کپی پیست میکنن

تابناک هم گفته وزیر دفاع !

" کلین پاول " وزارت امور خارجه داشته

بازم میگم معتبر نیست .

چون کپی پیسن خبر بالایی هست
      نمی دونم!لفظ وزیر دفاع برای این بنده خدا فکر کنم اشتباه باشه! ولی ایشون غیر از مقام وزارت امور خارجه در زمینه مرتبط با نظامی مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد مشترک ارتش امریکا بوده!

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نصر من الله و فتح قریب

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

ثانیاً خبر معتبر نی

من قبلا یه همچین چیزی (قریب به مضمون)تو سخنرانی های دو سه ماه پیش اقای رایفی هم شنیدم منتها از زبان بن طلال شاهزاده سعودی.(الان یادم نیست کدوم سخنرانی)
      من خبر رو گذاشتم با منبع تحلیل و بررسی با خودتون.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به احتمال 99٪ این خبر درست نیست...
      اگر ایران وارد جنگ با شما شود شما حتی فرصت نمیکنید تلفن را بردارید!!!
      خود آمریکا یا روسیه ام از نظر جنگی در این حد نیست چه برسه به ایران...
      خود عراقم 1 هفته طول کشید بگیرن...عراقی که مردمش مخالف صدام بودنو سربازاش از جنگ فرار کردن...
      خبری که هم تو خبرگذاریای ایران گفته شه هم بی بی سی معتبره...فقط این یا اون نه...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن