خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من به شما حق میدم چون وقت کلاس تلف میشه

به قول مدیرمون اگه دانش آموز های یک کلاس قوی باشن از معلم ضعیف هم حداکثر کار رو میکشن
      و اگر دانش آموز ها نخوان بهترین دبیر کشورم نمیتونه براشون کاری بکنه

هر چقدر شما در یه کلاسی باشید که جو رقابتیش بالا باشه باعث میشه شما هم برای اینکه جایگاه خودتون رو از دست ندید خودتون رو بالا بکشید

من توصیه میکنم اگر امکانش براتون فراهمه به یه مدرسه سطح بالاتر برید

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      داداش اشکال نداره ! اما مدرسه غیر انتفاعیه ! 6 میلیون پول گرفتن خب !
      آخه آدم دردشو به کی بگه
      اقا اگه اینجوریه حق با شماست
      اگه معلماتون خوبه میتونی ازشون استفاده کنی...اره رقابت هم خیلی چیز مهمیه... مثل موتور محرک میمونه!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش شما که سهمیه ایثارگران داشتی ظاهرا ، همین میتونه بهترین انگیزه برات باشه .
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      داداش شما به بقیه کلاس کاری نداشته باش
      شما درس خودتو بخون
      همین که فکر ایندتو بکنی بهت انگیزه میده
      همیشه سعی کن به ایندت فکر کنی نه به اون گاگولا
      موفق باشی
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش شما مدرسه غیر انتفاحی رفتی پس پول دادی...
      اونا هم مدرسه ی غیر انتفاحی اومدن و پول دادن...
      پس حق اونها هم تحصیل تو همون مدرسس و فرقی بینتون نیست...اگه دنبال جو کافی بودی باید میرفتی مدارس نمونه...که البته میشه گفت کار خوبی کردی نرفتی!

خیلی ها هستن دارن میخونن...همزمان با کار...همزمان با تحصیل در دانشگاه...یا حتی تنهای تنها گوشه ی روستا یا همین کلان شهر...
      رقیب اصلی خودت تو کنکور خودت هستی فقط...همین که میبینی اطرافیانت تلاش نمیکنن ولی تو داری نتیجه میگیری خودش یه انگیزه ی خارق العاده ایجاد میکنه که تو متفاوت هستی و میخوای ایندتو قشنگ تر بسازی...
      ولی اگه جز اون دسته هستی که اگه رقیب داشته باشن بازده و فعالیتشون بیشتر میشه....پس حتما این رقیب رو پیدا کن...
      قرار نیست رو نیمکت کناریت باشه...میتونه یه دوست باشه که اونم شرایطش مثل تویه و تو همین فضای مجازی هست...

مطمین باش تنها چیزی که باعث میشه انگیزت کم کم از بین بره...یا کم خوندنه...یا زیاد خوندن و غلط خوندن...تاثیر اولی تو ناامیدی خیلی بشتره...
      ناامید نباشی...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

شما به همون گاگولا نگاه کن انگیزه بگیر اونا رو واسه خودت درس عبرت بدون

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      زیاد بهشون توجه نکن....همین
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      باو تو چی میگی
      من تو مدرسه ای درس میخوندم که معلم ریاضیمون میگفت هرکی بتونه تو مچ اندازی منو شکست بده بهش 20 میدم
      --
      یه معلم ریاضی هم داشتیم فقط بهش پول میدادیم قبول میشدیم...-
      یه معلم ریاضی هم داشتیم نامرد کلاس تقویتی گذاشته بود....تو کلاس تقویتی املت درس میکردیم میخوردیم..دوستای منم همین جوری بودن
      ---
      یه معلم فیزیک هم داشتیم بهش میگفتن قرمـساق 50 تومنی _ من باور نمیکردم _ رفتم کلاس خصوصیش که بیرون میزاشت...فک کنم 10 نفری میشدیم پولو تقسیم کردیم..به هرکی 50-60 ت رسید...بعد بهش پولو دادیم درس هم داد..اما چیزی از فیزیک هوش نکردیم...من رفتم خودمو کشتم و خوندم فیزیک رو ترم اول سوم دبیرستان 20 گرفتم تو فیزیک...اونایی که اصلا نمیدونستن فیزیک چیه...اومدن 12 و اینا گرفتن ( نگرفتن...معلم نمره داد ) ( با مستمر 20 )
      اونایی هم که میرفتن کلاسش - وقتی امتحان میگرفت و از 10 پایین میگرفت طرف...کسی که رفته بود کلاسش اونو نمیزد..اما اونایی که نرفته بود کلاسش چندتا چک محکم میزد که هوش از سر ادم میپرید....
      --
      ویرایش توسط hanjera : 13 آذر 1394 در ساعت 14:51

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلا ما مشهدیا اینجوری هستیم دیگه نمیشه کاریش کرد
      ولی در کل توی هر مدرسه ای و کلاسی وجود چند تا گاگول طبیعیه
      ما پارسال دانش آموز داشتیم نمیتونست 7 تقسیم بر 2 رو حساب کنه
      آخرش هم قبول شد

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وااااای دقیقا مدرسه ما هم ی مشت تنبل بی خاصیت که مانع پیشرفت بقیه هم میشن تازه خیر سرشون استعداد درخشان هم هستن
      اونقد شوووتن که خدا میدونه
      دختره پایتخته سوالو نمی تونه حل کنه با دبیر بحث می کنه این سوال اشتباهجدیدا بهونشون شده همین

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینا همش حاشیس باو معلم کیه به والله هرچی یادگرفتیم از کتاب و ازمونه کلا خود مدرسه حاشیس سال چهارمو باس شبانه خوند راحت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن