خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      این فقط یه نمونه :
      سید حسن آقامیری :
      همه انسانها به بهشت خواهند رفت و اصولا مقصد نهایی انسان بهشت است. ایشان جهنم را به بیمارستانی در مسیر بهشت تشبیه می کنند. به نظر ایشان فرد گناهکار مجرم نیست، بلکه بیماری است که برای استفاده از نعمتهای بهشت، نیازمند درمان است و این درمان در جهنم صورت خواهد گرفت. بر همین اساس است که آنان جهنم را نشانه ای از رحمت خداوند می شمارند؛ نه خشم و غضبش.
      آیه ۶۸ سوره توبه : {وَعَدَ الله الْمُنَافِقِینَ وَالْمُنَافِقَاتِ وَالْکُفَّارَ نَارَ جَهَنَّمَ خَالِدِینَ فِیهَا هِیَ حَسْبُهُمْ وَلَعَنَهُمُ اللّهُ وَلَهُمْ عَذَابٌ مُّقِیمٌ}، (خداوند به مردان و زنان منافق و کافران، آتش جهنم را وعده داده است که در آن جاودانه اند، آن آتش براى ایشان کافى است و خدا لعنتشان کرده و براى آنان عذابى پایدار است).
      آیه ۴۳ سوره الرحمن : {هَذِهِ جَهَنَّمُ الَّتِی یُکَذِّبُ بِهَا الْمُجْرِمُونَ}،
      (این است همان جهنمى که تبهکاران آن را دروغ مى خواندند).

این برداشت شماست!! بنظر من حرف ایشون این معنی رو نمیده!
      همونطور که اسم این فایل آشتیه بنظر منم ایشون بیشتر میخوان نشون بدن که خدا ارحم الراحمینه ! (دلیل اینکه اینو گذاشتم بیشتر این بود که واقا حرف هرکیو میشنوی میگه جهنم جهنم! ) فقط 3 نفر بودن اقای افشار و این اقا و ی معلم دینی دبیرستانم! که ی جوری صحبت کردن (که ب ادم ارامش میداد)که من رفتم دنباله بعضی حرفاشون و اطلاعاتم بیشتر شد و با آرامش و اطمینان بیشتری نمازمو خوندم و ب خدا سپردم خودمو!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhnz نمایش پست ها
      این برداشت شماست!! بنظر من حرف ایشون این معنی رو نمیده!
      همونطور که اسم این فایل آشتیه بنظر منم ایشون بیشتر میخوان نشون بدن که خدا ارحم الراحمینه ! (دلیل اینکه اینو گذاشتم بیشتر این بود که واقا حرف هرکیو میشنوی میگه جهنم جهنم! ) فقط 3 نفر بودن اقای افشار و این اقا و ی معلم دینی دبیرستانم! که ی جوری صحبت کردن (که ب ادم ارامش میداد)که من رفتم دنباله بعضی حرفاشون و اطلاعاتم بیشتر شد و با آرامش و اطمینان بیشتری نمازمو خوندم و ب خدا سپردم خودمو!!
      این برداشت من نیست!
      تو یه فایل تصویری از ایشون شنیدم! اگه کلیپ رو پیدا کنم حتماً آدرسشو میذارم.
      ولی خب درست میگن، فقط بعضی جاها دیگه زیادی درست میگن (اغراق میکنن)
      در ضمن هر حرفی که باعث آرامش بشه، درست نیس!
      ...
      ویرایش توسط Mr.Dr : 12 آذر 1394 در ساعت 18:56

3. Top | #18
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      این برداشت من نیست!
      تو یه فایل تصویری از ایشون شنیدم! اگه کلیپ رو پیدا کنم حتماً آدرسشو میذارم.
      ولی خب درست میگن، فقط بعضی جاها دیگه زیادی درست میگن (اغراق میکنن)
      در ضمن هر حرفی که باعث آرامش بشه، درست نیس!
      اما حرفه درست باعثه ارامشه!!!!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhnz نمایش پست ها
      ....
      شهید مطهری 30 سال پیش حرفای این آقا رو جواب داده :

untitled.png

دانلود
      ...

5. Top | #20
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن