خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

آیا با این شرایط امکان قبولی در پزشکی هست ؟؟؟؟

با سلام به همه ی دوستان عزیز . اول از همه بگم که من این موضوع رو انتخاب کردم که به جواب برسم پس حتی الامکان از من سوال هایی از قبیل اینکه چرا با ارشد پرستاری از علوم پزشکی تهران میخوای دوباره کنکور بدی و ... نپرسید ... ممنون
      و اما سوالم اینه که آیا با معدل کتبی 10 ( معدلم تاثیر داره 88 دیپلم گرفتم ) اگه تمامی دروس رو 50 درصد بزنم امکان قبولی در پزشکی دانشگاه آزاد جود داره یا خبر ؟؟؟؟ضمنا من میتونم دولتی هم بخونم چون لیسانسم آزاد گرفتم و میخوام از ارشد انصراف بدم . از رشتم کاملا راضی هستم و دلیلم برای انصراف اینه که ارشد و دکترای سایر رشته ها من رو ارضا نمیکنه و تاپ ترین و بالاترین رشته ی دانشگاهی در تمامی رشته ها پزشکی هست . حال با این شرایط به نظر شما من مجددا برای ترمیم معدل اقدام کنم یا اینکه با همین معدل افتضاح بشینم بخونم ؟؟؟ همون سال 1390 هم که کنکور دادم معدل خیلی تاثیر داشت با اینکه قطعی نبود و مثبت بود تاثیرش . با توجه به کارنامه هایی که از سایر دوستان دیدم معدل خیلی مهمه . ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه . هدفم اوردن تراز 9300 به بالاست

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا با ارشد پرستاری از علوم پزشکی تهران میخوای دوباره کنکور بدی؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش ولی شما خیلی سوسیالیستی همش بقیه رشته هارو تخریب میکنی
      نمونش از خط ۹ام از پایین

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوبه رشته پزشکی هست وگرنه دیگه هیشکی برای درس خوندن انگیزه نداشت و تعداد شرکت کنندگان کنکور به شدت کاهش پیدا میکرد

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      خوبه رشته پزشکی هست وگرنه دیگه هیشکی برای درس خوندن انگیزه نداشت و تعداد شرکت کنندگان کنکور به شدت کاهش پیدا میکرد
      خوبه من ذکر کردم که پاسخ نامربوط ندید .

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      داداش ولی شما خیلی سوسیالیستی همش بقیه رشته هارو تخریب میکنی
      نمونش از خط ۹ام از پایین
      بقیه رشته ها رو تخریب نمیکنم . تنها رشته ای که باهاش میشه پولدار شد پزشکیه و این یه حقیقته . لطفا پاسخ نامربوط به عنوان نفرست دوست عزیز

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها
      بقیه رشته ها رو تخریب نمیکنم . تنها رشته ای که باهاش میشه پولدار شد پزشکیه و این یه حقیقته . لطفا پاسخ نامربوط به عنوان نفرست دوست عزیز
      عزیز تنها رشته نیست که میشه باهاش پولدار شد !

ولی با 50 درصد هر درسی و اینکه معدلتون 10 هست ریسک هست !

به نظر من که ضرر نمی کنی بری دنبال معدل و ترمیم و ...

موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه واقعا به درس خوندن و رشته پزشکی علاقه دارید (کلا درس خونید) میشه. چرا نشه

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونسم رشتمون ایقد خاطرخواه داره هاااا...از فردا کلاس میذارم براتون
      معدلت رو ترمیم کن بعد با 50 همه درسا آره فک کنم بتونی...
      تو تخمین رتبه کانون بزن ببین بهت چی میگه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      .نظرم اینه که با عرض پوزش نمیتونید با این وضع برسید به پزشکی...کسایی به پزشکی رسیدن هدفشون زدن درصدای بالا بوده نهایتش تونستن 50-60 بزنن درسارو..شما اگه با هدف50 درصد بری گمون نکنم به30 هم برسی...ضمن اینکه معدلتون هم وضع جالبی نداره..

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ضمن ایکه بحث دیگم اینه من کلا به این حرفا کار ندارم...فقط خواستم یه چیزو بگم..اینکه میگید ارضا نمیکنه شمارو به چه دلیله؟ اگه پوله کاملا اشتباه میکنید..فقط من برای اطلاع دوستان میگم شما برو دکترای پستاری بگیر بببین حقوقت و وضع مالیت چقدر میشه...ضمن اینکه اصلا با بیمار در ارتباط نیستی..و حقوقتم خیلی خیلی بیشتر از یه پزشک عمومیه که بعد7-8 سال تازه میخاد وارد عرصه شه..این از این...استاد دانشگاهی و عضو هیعت علمی شدنم میشه که خیلی خیلی مزایا داره و حقوق که اینم بحث نمیکنم..دوما همه ملت فقط میبینن پزشکی خوبه پولداره..پزشکی سخت ترین چیزش اون 7 سال خوندن برای عمومی گرفتنش و بعدش تخصصه...شما الان چن ساله سنتون؟ ایا میتونین10-12 سال دیگه باید بخونین درسو و اون موقع چن ساله خاهید شد...ایا به این ریسکش می ارزه؟ در صورتی ک من مطعنم همین الانشم با همین مدرک میشه اندازه پزشک پول درامد داشت

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil mil نمایش پست ها
      ضمن ایکه بحث دیگم اینه من کلا به این حرفا کار ندارم...فقط خواستم یه چیزو بگم..اینکه میگید ارضا نمیکنه شمارو به چه دلیله؟ اگه پوله کاملا اشتباه میکنید..فقط من برای اطلاع دوستان میگم شما برو دکترای پستاری بگیر بببین حقوقت و وضع مالیت چقدر میشه...ضمن اینکه اصلا با بیمار در ارتباط نیستی..و حقوقتم خیلی خیلی بیشتر از یه پزشک عمومیه که بعد7-8 سال تازه میخاد وارد عرصه شه..این از این...استاد دانشگاهی و عضو هیعت علمی شدنم میشه که خیلی خیلی مزایا داره و حقوق که اینم بحث نمیکنم..دوما همه ملت فقط میبینن پزشکی خوبه پولداره..پزشکی سخت ترین چیزش اون 7 سال خوندن برای عمومی گرفتنش و بعدش تخصصه...شما الان چن ساله سنتون؟ ایا میتونین10-12 سال دیگه باید بخونین درسو و اون موقع چن ساله خاهید شد...ایا به این ریسکش می ارزه؟ در صورتی ک من مطعنم همین الانشم با همین مدرک میشه اندازه پزشک پول درامد داشت

دوست عزیز این حرفا و این تفکر شما رو من قبل از لیسانس داشتم . واقعیت اینه که پزشک سالار شده . حقوق پزشک عمومی 30 میلیون در ماه و متخصص 100 تا 1 میلیارد در ماه هست و حتی بیشتر . شما هنوز وارد دانشگاه نشدی تا ببینی چقدر فرق میذارن بین پزشکی و بقیه رشته ها . حتی دندان و دارو هم به گرد پای پزشکی نمیرسه و ضمنا استاد دانشگاه شدن به همین سادگی نیست و حقوق زیادی ندارن و کلا رشته ی پرستاری داره بی ارزش میشه و من از دکترای پرستاری و سایر دکترا های دیگه خوشم نمیاد .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      پزشک عمومی 30میلیون در ماه؟؟؟؟
      مگه میشه مگه داریم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      نمیدونسم رشتمون ایقد خاطرخواه داره هاااا...از فردا کلاس میذارم براتون
      معدلت رو ترمیم کن بعد با 50 همه درسا آره فک کنم بتونی...
      تو تخمین رتبه کانون بزن ببین بهت چی میگه

خاطر خواه نداره . من از اولشم هدفم پزشکی نبود اما وقتی اومدم پرستاری و در عمل دارم میبینم از یه پزشک عمومی بیشتر علم دارم . وقتی که من بخیه میزنم اون پولشو میبره وقتی استرس بیمار با منه . وقتی بیمارستان رو پرستار مدیریت میکنه و پزشک میشینه روی صندلی . وقتی بیمارای بد حال رو ما احیا میکنیم و پزشک نگاه میکنه هاج و واج و آخرش اون 30 میلیون میگیره و من 4 میلیون اونم با اضافه کار و با این مدرک /. دلم میخواد بمیرم . وقتی که دانشجوی سال اخر پزشکی میاد به پرستارای مجرب اوردر اشتباه میده ولی ما نمیتونیم حتی یه دارو تجویز کنیم . باعث میشه منم به فکر خوندن پزششششششششششکی بیوفتم .

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست خوبم..من خودم امسال پزشکی قبول شدم...ترم یک پزشکی هستم..اما خبری نیس.. میتونم بپرسم کی بهتون گفته پزشک عمومی 30 میلیون و متخصص تا یک میلیارد در ماه درامد دارن؟
      ینی متخصص در سالی بالای ده میلیارد حقوق داره؟ اره؟دوست خوبم همیشه پزشکان خوب و نخبه ای هستن که بیشتر از اینم حقوقشونه...شاید روزانه میلیارد میلیارد داشته باشن..اما ایا همه اوناایی ک پزشکین اینهمه حقوقشونه؟شما چطور واقعا همچین چیزیو باور میکنید؟ ضمن اینکه پزشک عمومی هم که بشید منطقه محروم خدمت کنید و پزشک خانواده بشین ماهانه نهایتن10-12 میلیون حقوقشه..من نمیدونم کی همچین عدداییو رو میگه..ینی ایهمه پزشک متخصص تو کشور همشون ماهانه میلیارد میلیارد حقوق بگیرن...واعجبا بر کسی که اینو باور کنه..از هر 100 هزار پزشکی یکیش میشه مثل دکتر سمیعی که ایشون هم به دلیل علاقه و عشق به کارش اینقدر موفقه درکنارش حقوقشم عالیه...شما یه سر بزن ببین چقدر دکتر دیگه هستن که مثل شما فکر میکردن که فقط پزشک شن اما الان میبینن خبری از پول و اون چیزی ک فکر میکردن نیس...استاد دانشگاه تو شهر خودمون داره10 میلیون میگیره الان ...عضو هیعتعلمی هم که باشی دیگه نور علی نوره..

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)