خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=one man army;672079]
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها
      خخخخخ سنم کمه ! حداقل خوبه شما که سنت زیاده فهمیدی یه عمر راهی رو که رفتی اشتب بوده ! یا اگرم اشتب نبوده خودت راضی نیستی ازش همین واسم کافیه !!

شما برو بیوشیمی و اناتومی و فیزیولوژی خط ب خط حفظ کن بیا برو کنکور بده بعد جلسه کنکور میبینمت خوشتیپ که تو هنوز سر جای اولت هستی و ما پزشکی تهران نشستیم

حوصله کل و بحث ندارم ولی خوبه تو که نخونده 40 میزنی حتما بخونی 200 میزنی بخون بخون باریکلا

تقصیر خودمه که موضوع بحث رو عوض کردم و با بچه ای مثل تو دارم بحث میکنم . ولی اینو بدون من همین الانش دستم توی جیبمه و دارم ماهی 4 تومن میگیرم . و هیچ چیزی رو از دست ندادم و کنکور دادنم از روی سیری هستش . نه مثل توایی که معلوم نی قبول بشی همین پرستاری یا نه و داری پز قبولی پزشکی رو میدی . ضمنا من برام اهمیتی نداره چه قبول شم چه نشم درامد خودمو دارم اما معلوم نی تا 7 سال دیگه کسایی که قبول میشن پزشکی اصلا زنده باشن یا نه . پس قبل از حرف زدنت یکم فکر کن .

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=digoxin;672088]
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها

تقصیر خودمه که موضوع بحث رو عوض کردم و با بچه ای مثل تو دارم بحث میکنم . ولی اینو بدون من همین الانش دستم توی جیبمه و دارم ماهی 4 تومن میگیرم . و هیچ چیزی رو از دست ندادم و کنکور دادنم از روی سیری هستش . نه مثل توایی که معلوم نی قبول بشی همین پرستاری یا نه و داری پز قبولی پزشکی رو میدی . ضمنا من برام اهمیتی نداره چه قبول شم چه نشم درامد خودمو دارم اما معلوم نی تا 7 سال دیگه کسایی که قبول میشن پزشکی اصلا زنده باشن یا نه . پس قبل از حرف زدنت یکم فکر کن .
      با اون جفنگ هایی که گفتی کار ندارم اصلا واسم مهم نیست فکرشم نمی کنم

با این تیکه از حرفت خیلی حال کردم ! شما خودت حداقل 5 سال از من بزرگتری و تازه میخای بخونی واسه پزشکی !‌!!!

بعدش میای ما رو مسخره میکنی که تا هفت سال دیگه زنده باشیم یا نباشیم !!
      !

برو یه فکری به حال خودت بکن !‌که بعد این همه راه رفتن پشیمون شدی و برگشتی سر خونه اولت !‌نه منی که این همه سال از تو کوچیکترم و چیزی از دست ندادم !

تو زمان از دست دادی ! و ماهی 4 میلیون که هیچی 4 میلیاردم کار بکنی یک ثانیش نمی تونی برگردونی ! یک ثانیه ! هه

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=ali_reza_sbt;672085]
      داداش شما طرز بیانت خیلی بده
      همش بقیه رشته های مث مهندسی رو تحقیر میکنی و حتی دندون و دارو و... رو هم رشته حساب نمیکنی
      نمیدونم هدفت چیه شما که میگی من کل زیستو و گایتونو و... رو فولم خب دیگه واس چی به بقیه استرس وارد میکنی و میخای ناامیدشون کنی؟
      بخون برو پزشک شو ماهی یک میلیارد دربیار
      ولی من یکی از آشناهام تو بهترین بیمارستان رشت کار میکنه و پرستاره ازش پرسیدم میگفت درآمد پزشکا نسبت به بقیه مشاغل خیلی بیشتره اما دیگه اون عددی که شما گفتی نیست
      در ضمن به دوره تحصیل پزشکی و این که در طول شغلم عملا نمیتونی از پولت لذت ببری فکر کن...شاید الان فقط به ماشین و خونه و...فکر میکنی

شما چرا داری حرص یخوری الان خب ؟؟؟؟؟ داداش گلم شما گفتی چرا یخوای دوباره کنکور بدی منم دلیلشو گفتم نپرسید ولی چون پرسیدی گفتم دلیلم رو . و اصلا اسم دمهندسی رو نیووردم . مهندسی اصلا فیلدش جدا از علوم پزشکیه و بدون کنکور تمامی مهندسی ها رو میشه خوند . کنکورشم خیلی فرق داره با تجربی . ضمنا من کسی رو نا امید نکردم . اینا دارن میگن زیستو نمیشه بالای 50 زد در صورتی که من خودم توی کنکور 90 بالای 50 زدم . پس دیگه بحث رو عوض نکنید وگرنه تاپیکو میبندم

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اون نقل قول مال dioxigen بود مخاطبم one man army نبود

5. Top | #50
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها این بحثایه بیفایده چیه !!! استارتر تایپیک قبلا یکبار بخاطر فحاشی اخراج شده و تا اونجایی که یادمه تو اون تایپیک از پزشکی بد میگفت .. الان مثه اینکه نظرش عوض شده
      @Araz

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=one man army;672091]

با اون جفنگ هایی که گفتی کار ندارم اصلا واسم مهم نیست فکرشم نمی کنم

با این تیکه از حرفت خیلی حال کردم ! شما خودت حداقل 5 سال از من بزرگتری و تازه میخای بخونی واسه پزشکی !‌!!!

بعدش میای ما رو مسخره میکنی که تا هفت سال دیگه زنده باشیم یا نباشیم !!
      !

برو یه فکری به حال خودت بکن !‌که بعد این همه راه رفتن پشیمون شدی و برگشتی سر خونه اولت !‌نه منی که این همه سال از تو کوچیکترم و چیزی از دست ندادم !

تو زمان از دست دادی ! و ماهی 4 میلیون که هیچی 4 میلیاردم کار بکنی یک ثانیش نمی تونی برگردونی ! یک ثانیه ! هه

میگم بچه ای یعنی همین دیگه ببین من چی گفتم و تو چی برداشت کردی . تو هفت سال ماهانه 4 تومن رو حساب کن ببین چقدر میشه ؟ سالی 48 میلیون بیشتر از 400 تومن میشه با اضافه حقوق های سالانه . خب من بعد از هفت سال 400 میلیون دارم اگه عمری باشه . اما تویی که قبولیت روی هواست و شغلی نداری و اگر هم قبول شده باشی که بعید میدونم با دست خالی باید بیای از اول شروع کنی . تازه ببینم اون موقع پزشکی خوب باشه یا نه . اصلا همه ی این حرفا به کنار . اگه تو امسال قبول شدی دپزشکی که چه عرض کنم اگه تو کارشناسی بهداشت محیط قبول شدی امسال من دیگه هیچی نمیگم . اصلا خیلی بچگانه حرف میزنی .

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      بچه ها این بحثایه بیفایده چیه !!! استارتر تایپیک قبلا یکبار بخاطر فحاشی اخراج شده و تا اونجایی که یادمه تو اون تایپیک از پزشکی بد میگفت .. الان مثه اینکه نظرش عوض شده
      @Araz
      عجب پس ما رو بگو با کی داریم بحث میکنیم داداش ممنون بابت اطلاع رسانیت
      خودش 10 سال از ما بزرگتره تازه فیلش یاد هندسون کرده بعد به ما میگه شما تا هفت سال پزشکی زنده باشی یا نه خخخ حالا جالب اینحاس خودشم میخاد پزشکی بخونه

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی لحن حرف زدنت بده
      حتی اگه فوق تخصص هم داشته باشی نباید اینجوری حرف بزنی و فرد باید شخصیت خودش را حفظ کنه
      درمورد فیز گایتون و بیو هارپر و لنینجر هم بگم که زیست کنکور اون چیزی که فکر میکنی نیست این کتب برات اسونتر میکنه اما نه اینقدر که 50 بزنی نخونده
      من خودم 56 زدم و دوستم با 68 بهشتی پزشکی قبول شد پس قبول کن سخته و شیمی هم جای خود داره که بیوشیمی اصلا ربطی به شیمی دبیرستان نداره

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)