خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AM24 نمایش پست ها
      شرمنده اینو میگم ولی 94 رو با 90مقایسه میکنی.
      شیمی اون زمان رو با یه دور خوندن کتاب شیمی میشد 70-80زد ولی الان کلشم حفظ کنی نمیشه 10زد چه برسه به بالای 50.
      خلاصه خوددانید.
      هههه جوک میگی داداش . برو یه نگاه به بیوشیمی لینینجر بنداز تا دیگه از شیمی حرف نزنی . ضمنا خوبه خودم دارم میبینم کنکور امسال رو . هیچ تفاوتی نکرده و اسون تر هم شده . چون ازاد و سراسری ادغام شدن اسون تر شده . من همین الانشم 15 تا از سوالای زیست هر کنکور رو درست میزنم . همون موثع هم کسی زیست رو بالای 40 نمیزد معمولا حتی رتبه های زیر 2000 . این حرفا حاشیه هست . وقتی بیای دانشگاه میفهمی چه خن**** قبول شدن چه رشته هایی فقط با خر خونی . استرس به خودت راه نده . کنکور خنده داره

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها
      هههه جوک میگی داداش . برو یه نگاه به بیوشیمی لینینجر بنداز تا دیگه از شیمی حرف نزنی . ضمنا خوبه خودم دارم میبینم کنکور امسال رو . هیچ تفاوتی نکرده و اسون تر هم شده . چون ازاد و سراسری ادغام شدن اسون تر شده . من همین الانشم 15 تا از سوالای زیست هر کنکور رو درست میزنم . همون موثع هم کسی زیست رو بالای 40 نمیزد معمولا حتی رتبه های زیر 2000 . این حرفا حاشیه هست . وقتی بیای دانشگاه میفهمی چه خن**** قبول شدن چه رشته هایی فقط با خر خونی . استرس به خودت راه نده . کنکور خنده داره
      عجب ! ینی اینطوری که شما میگی سال به سال داره اسونتر میشه دیگه ! پس این همه بابایی و مصلایی تو سر میزنن اقا سخت تر شده سوالا و... شعر میگن ؟

زیستم که سال به سال تک کلمه ای تر میشه و اسونتر !

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      من یه معلم زیست داشتم که دکترای دامپزشکی داشت وحدود 10 سالم بود که تدریس می کرد میگفت من خودم زیست تو اون وقت خودش نمیتونم بالای 60بزنم چه برسه به ما.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما اگه الان نخونده زیست ۴۰ درصد میزنی بخونی باید ۲۰۰ درصد بزنی پس چرا نظرت رو ۵۰ هست !!!!!

بعدشم هممون خوب می دونیم هر چقدرم زیست یکی خوب باشه نخونده و بعد چند سال با این وضعیت سوالا کسی دوتا سوالم نمی تونه بزنه چ برسه به ۴۰ !

برو نیگا بکن مصاحبه با رتبه برتر های همین سایت که امسال پزشکی قبول شدن طرف ۶۰ دور کتاب خونده و تست زده و کلاس رفته اخر سر ۴۰ ۵۰ زده یکی دو نفرم نبودن اینطوری

بودن بالای ۲۰ ۳۰ نفر !! بعد شما نخونده ۴۰ میزنی ؟ کجا بودی بروسلی

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من یه معلم زیست داشتم که دکترای دامپزشکی داشت وحدود 10 سالم بود که تدریس می کرد میگفت من خودم زیست تو اون وقت خودش نمیتونم بالای 60بزنم چه برسه به ما.

ببین داداش گل همین حرفا باعث میشه که نتونی واقعا بالاتر از 20 بزنی . من رتبه 2 کنکور ارشد امسال بودم . الان هم دانشجوی علوم پزشکی تهرانم . تمام درس هامو 80 زدم . هیچکدوم از هم کلاسی هام حتی مجاز هم نشدن . وقتی که بری دانشگاه و ببینی پزشکی قبول شدن شاخ غول شکوندن نیست وقتی ببینی خیلی خیلی خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکر میکردی دیگه نمیگی زیست و ... سخته . زیست خنده داره . اصلا شرمم میشه بخونمش . بشین بخون فقط برای پزشکی . نه دندان و دارو و سایر رشته های بیخود . هیچکدوم به اندازه ی پزشکی خوب نیست . درسته شاید دندان رتبه بهتری بخواد ولی مثلا پروتز دندان هم رتبه زیر 2000 میخواست اما بازار کار مزخرفی داشت همچنین تغذیه و ...

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      داداش یه سوال شما طرحتو تموم نکرده چه جوری ارشد قبول شدی؟؟؟

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کسی که نخونده زیست 40 درصد میزنه حتما طرح تموم نکرده ارشد هم قبول میشه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببینید اینکه شما میگین روی زیست مسلط هستین و من قبول دارم ولی شما باید قبول کنید که نمیشه سر جلسه کنکور درصدی رو که توی خونه میاری اونجا بزنی !
      باید به ترمیم معدل فکر کنی .

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      کسی که نخونده زیست 40 درصد میزنه حتما طرح تموم نکرده ارشد هم قبول میشه
      کسی که طرحو تموم نکرده نمیتونه ارشد شرکت کنه.

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=one man army;672064]شما اگه الان نخونده زیست ۴۰ درصد میزنی بخونی باید ۲۰۰ درصد بزنی پس چرا نظرت رو ۵۰ هست !!!!!

بعدشم هممون خوب می دونیم هر چقدرم زیست یکی خوب باشه نخونده و بعد چند سال با این وضعیت سوالا کسی دوتا سوالم نمی تونه بزنه چ برسه به ۴۰ !

برو نیگا بکن مصاحبه با رتبه برتر های همین سایت که امسال پزشکی قبول شدن طرف ۶۰ دور کتاب خونده و تست زده و کلاس رفته اخر سر ۴۰ ۵۰ زده یکی دو نفرم نبودن اینطوری

من با
      تو بحثی ندارم چون سن و سالت کمه . همه هوششون در یک حد نیست . سوالای زیست و ... برای کسی که فیزیولوژی رو خط به خط حفظ کرده خنده داره گوگولی . اصلا میدونی فیزولوژی و بیوشیمی و اناتومی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

برای اولین بار حق شرکت در کنکور ارشد رو داری اگه بلافاصله بعد از فراغت از تحصیل قبول بشی مانعی نداره اما اگه قبول نشی نمیتونی کنکور بدی تا طرحتو بگذرونی . دفترچه رو توی سایت .
      w w w . s a n j e s h p . i r
      دانلود کن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=digoxin;672071]
      شما اگه الان نخونده زیست ۴۰ درصد میزنی بخونی باید ۲۰۰ درصد بزنی پس چرا نظرت رو ۵۰ هست !!!!!

من با
      تو بحثی ندارم چون سن و سالت کمه . همه هوششون در یک حد نیست . سوالای زیست و ... برای کسی که فیزیولوژی رو خط به خط حفظ کرده خنده داره گوگولی . اصلا میدونی فیزولوژی و بیوشیمی و اناتومی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خخخخخ سنم کمه ! حداقل خوبه شما که سنت زیاده فهمیدی یه عمر راهی رو که رفتی اشتب بوده ! یا اگرم اشتب نبوده خودت راضی نیستی ازش همین واسم کافیه !!

شما برو بیوشیمی و اناتومی و فیزیولوژی خط ب خط حفظ کن بیا برو کنکور بده بعد جلسه کنکور میبینمت خوشتیپ که تو هنوز سر جای اولت هستی و ما پزشکی تهران نشستیم

حوصله کل و بحث ندارم ولی خوبه تو که نخونده 40 میزنی حتما بخونی 200 میزنی بخون بخون باریکلا

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      untitled-1.jpg

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=digoxin;672071]

من با
      داداش شما طرز بیانت خیلی بده
      همش بقیه رشته های مث مهندسی رو تحقیر میکنی و حتی دندون و دارو و... رو هم رشته حساب نمیکنی
      نمیدونم هدفت چیه شما که میگی من کل زیستو و گایتونو و... رو فولم خب دیگه واس چی به بقیه استرس وارد میکنی و میخای ناامیدشون کنی؟
      بخون برو پزشک شو ماهی یک میلیارد دربیار
      ولی من یکی از آشناهام تو بهترین بیمارستان رشت کار میکنه و پرستاره ازش پرسیدم میگفت درآمد پزشکا نسبت به بقیه مشاغل خیلی بیشتره اما دیگه اون عددی که شما گفتی نیست
      در ضمن به دوره تحصیل پزشکی و این که در طول شغلم عملا نمیتونی از پولت لذت ببری فکر کن...شاید الان فقط به ماشین و خونه و...فکر میکنی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=ali_reza_sbt;672085]
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها
      داداش شما طرز بیانت خیلی بده
      همش بقیه رشته های مث مهندسی رو تحقیر میکنی و حتی دندون و دارو و... رو هم رشته حساب نمیکنی
      نمیدونم هدفت چیه شما که میگی من کل زیستو و گایتونو و... رو فولم خب دیگه واس چی به بقیه استرس وارد میکنی و میخای ناامیدشون کنی؟
      بخون برو پزشک شو ماهی یک میلیارد دربیار
      ولی من یکی از آشناهام تو بهترین بیمارستان رشت کار میکنه و پرستاره ازش پرسیدم میگفت درآمد پزشکا نسبت به بقیه مشاغل خیلی بیشتره اما دیگه اون عددی که شما گفتی نیست
      در ضمن به دوره تحصیل پزشکی و این که در طول شغلم عملا نمیتونی از پولت لذت ببری فکر کن...شاید الان فقط به ماشین و خونه و...فکر میکنی
      عزیز اشتب نقل زدی

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)