خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil mil نمایش پست ها
      دوست خوبم..من خودم امسال پزشکی قبول شدم...ترم یک پزشکی هستم..اما خبری نیس.. میتونم بپرسم کی بهتون گفته پزشک عمومی 30 میلیون و متخصص تا یک میلیارد در ماه درامد دارن؟
      ینی متخصص در سالی بالای ده میلیارد حقوق داره؟ اره؟دوست خوبم همیشه پزشکان خوب و نخبه ای هستن که بیشتر از اینم حقوقشونه...شاید روزانه میلیارد میلیارد داشته باشن..اما ایا همه اوناایی ک پزشکین اینهمه حقوقشونه؟شما چطور واقعا همچین چیزیو باور میکنید؟ ضمن اینکه پزشک عمومی هم که بشید منطقه محروم خدمت کنید و پزشک خانواده بشین ماهانه نهایتن10-12 میلیون حقوقشه..من نمیدونم کی همچین عدداییو رو میگه..ینی ایهمه پزشک متخصص تو کشور همشون ماهانه میلیارد میلیارد حقوق بگیرن...واعجبا بر کسی که اینو باور کنه..از هر 100 هزار پزشکی یکیش میشه مثل دکتر سمیعی که ایشون هم به دلیل علاقه و عشق به کارش اینقدر موفقه درکنارش حقوقشم عالیه...شما یه سر بزن ببین چقدر دکتر دیگه هستن که مثل شما فکر میکردن که فقط پزشک شن اما الان میبینن خبری از پول و اون چیزی ک فکر میکردن نیس...استاد دانشگاه تو شهر خودمون داره10 میلیون میگیره الان ...عضو هیعتعلمی هم که باشی دیگه نور علی نوره..
      کسی بهم نگفته خودشون فیش حقوقیشونو نشون میدن و تازه میگن کمه . پایه حقوق پزشک عمومی 3 میلیون و کارانه از 10 میلیون تا 30 میلیون اگه فقط یک جا کار کنن . چه با سواد چه بی سواد این حقوق رو میگیرن . لطفا از بحث تاپیک خارج نشیم .

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      داداش اینو بگم که کنکور سال 90با 95 از زمین تا آسمون فرق داره ها؟؟؟؟
      تو 90اگه حفظ می کردی میتونستی پزشک شی ولی الان نه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهشا هر چیزو که هر کسی میگه باور نکنین...یه عده با تعصب خاصی میگن پزشکی عالیه پول داره توش...ماهی میلیارد تومن حقوقشه..اما تحقیق کنین ببینین کدوم پزشکی اونقدر حقوق داره....اعداد و ارقامی ک من دارم میگم والا عین حقیقته و چیزیه که خودم تحقیق کردم و از چندین نفر اگاه تر از خودمم پرسیدم ...در ضمن اگه قرار به پولو هر چیز دیگه باشه دندونپزشکی اوله تو همه چی..دندون پزشکی اولا پرستیژ کاریش خیلی خیلی بالاتره...دوما حقوق و مزایاش بیشتره...سوما مدت زمان تحصیلش کمتره...شما 7 سال بخونی تازه پزشک عمومی میشی و طرح وتخصص و ... میمونه...دندان یک و نیم سال حدودا کمتره زمان تحصیلش...نمیدونم شما با چ کسی مشورت کردین که میگین دندونم در مقابل پزشکی چیزی نیس

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      همین قدر بدونید که هیات علمی شدن نه حقوق زیادی داره نه امتیاز خاصی و از پزشک عمومی حقوقش کمتره

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخرین چیزم بگم خواستین برین نگاهی به سن هم کنین به نظرم..درسته که سن ملاک نیس و هر زمان بخوای میشه...اما تو سن اوج جوونی وقتی میشه با مدرک ارشد پرستاری یا دکترا کارای خیلی بهتری کرد خیلی ریسکه همچین کاری..پزشکی حدودا بالای 10 سال باید بخونی تا تازه بتونی وارد عرصه شی..پزشکی به هر قیمتی ارزش نداره...وقتی اوج جوونی و انرژی میشه کارای بهتری کرد ....این نظر منه البته

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil mil نمایش پست ها
      خواهشا هر چیزو که هر کسی میگه باور نکنین...یه عده با تعصب خاصی میگن پزشکی عالیه پول داره توش...ماهی میلیارد تومن حقوقشه..اما تحقیق کنین ببینین کدوم پزشکی اونقدر حقوق داره....اعداد و ارقامی ک من دارم میگم والا عین حقیقته و چیزیه که خودم تحقیق کردم و از چندین نفر اگاه تر از خودمم پرسیدم ...در ضمن اگه قرار به پولو هر چیز دیگه باشه دندونپزشکی اوله تو همه چی..دندون پزشکی اولا پرستیژ کاریش خیلی خیلی بالاتره...دوما حقوق و مزایاش بیشتره...سوما مدت زمان تحصیلش کمتره...شما 7 سال بخونی تازه پزشک عمومی میشی و طرح وتخصص و ... میمونه...دندان یک و نیم سال حدودا کمتره زمان تحصیلش...نمیدونم شما با چ کسی مشورت کردین که میگین دندونم در مقابل پزشکی چیزی نیس

تحقیق ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من دارم میگم توی بیمارستان دارم میبینمشون . اصلا این چیزی که شما فکر میکنی کالا اشتباهه . نه دندان نه دارو نه دامپزشکی و نه هیچ رشته ی دیگه ای پرستیژ پزشکی رو نداره . شما میتونی تخصص دارو شرکت کنی یا دندان اما اونا نمیتونن تخصص های پزشکی بالینی رو شرکت کنن و در ضمن تمامی phd ها رو میتونید شرکت کنید . مثل علوم تغذیه و فیزیولوژی و ... و متخصص واقعی تغذیه یعنی کسی که از اول لیسانس تغذیه بوده و بعد ارشد و بعد دکترا . نمیتونه دارو تجویز کنه اونوقت پزشک عمومی که دکترای تغذیه گرفته میتونه !!!!! اصلا فکر کن دیگه چقدر من اعصابم خورد شده که دارم از اول شروع میکنم

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AM24 نمایش پست ها
      حقوق هیات علمی با مدرک پی اچ دی و 20 سال سابقه در دانسگاه علوم پزشکی اصفهان دریافتی 7 میلیون هست
      پی اچ دی بقیه رشته ها مثل تخصص پزشکی هست

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

سوالات کنکور رو دیدم . زیستشو به نظرم بالای 70 میشه راحت زد . سخت ترین کنکور قرن کنکور سال 1388 بود و 1391 . کنکور های الان خنده دارن . به همین تناسب کیفیت کتاب های کمک درسی هم زیاد تر شده

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها
      سوالات کنکور رو دیدم . زیستشو به نظرم بالای 70 میشه راحت زد . سخت ترین کنکور قرن کنکور سال 1388 بود و 1391 . کنکور های الان خنده دارن . به همین تناسب کیفیت کتاب های کمک درسی هم زیاد تر شده
      کنکور ایران را دیدی؟؟؟

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      کنکور 94 خنده داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
      یا ابوالفضل شاید سوالات 84رو دیدی
      زیست 70 به راحتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      شاید من مرگ مغزیم که بااون همه خوندن 36 زدم؟

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      کنکور ایران را دیدی؟؟؟

Sent from my LG G3

آره دوست عزیز . ببین برای منی که فیزیولوژی گایتون رو بیوشیمی لینینجر رو قورت دادم و 27 جلد برونر رو خوندم که مغزت هنگ میکنه اگه بخونی و همچنین درسای تخصصی پرستاری رو خوندم زیست شناسی و شیمی و .. خنده دارن برام . برای شما سخت بوده . برای من خنده دارن

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

آره دوست عزیز . ببین برای منی که فیزیولوژی گایتون رو بیوشیمی لینینجر رو قورت دادم و 27 جلد برونر رو خوندم که مغزت هنگ میکنه اگه بخونی و همچنین درسای تخصصی پرستاری رو خوندم زیست شناسی و شیمی و .. خنده دارن برام . برای شما سخت بوده . برای من خنده دارن
      تو خونه کنار بخاری من زیست کنکور 93 رو 80زدم ولی تو کنکور 36

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو خونه کنار بخاری من زیست کنکور 93 رو 80زدم ولی تو کنکور 36

اینا درصد های من توی کنکور سال 90 :

ادبیات 50
      دین و زندگی 74
      عربی 0
      زبان 94

زیست شناسی 50.1
      ریاضی 0
      فیزیک 19
      شیمی 42

رتبه منطقه سه زیر گروه یک 10500

کنکور آزاد :

ادبیات 80
      دین . زندگی 100
      عربی 0
      زبان 100

زیست 70
      فیزیک 50
      شیمی 60
      ریاضی 0

با نفر اخر پزشکی قم 120 نفر فاصبه داشتم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینا درصد های من توی کنکور سال 90 :

ادبیات 50
      دین و زندگی 74
      عربی 0
      زبان 94

زیست شناسی 50.1
      ریاضی 0
      فیزیک 19
      شیمی 42

رتبه منطقه سه زیر گروه یک 10500

کنکور آزاد :

ادبیات 80
      دین . زندگی 100
      عربی 0
      زبان 100

زیست 70
      فیزیک 50
      شیمی 60
      ریاضی 0

با نفر اخر پزشکی قم 120 نفر فاصبه داشتم
      شرمنده اینو میگم ولی 94 رو با 90مقایسه میکنی.
      شیمی اون زمان رو با یه دور خوندن کتاب شیمی میشد 70-80زد ولی الان کلشم حفظ کنی نمیشه 10زد چه برسه به بالای 50.
      خلاصه خوددانید.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)