خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      سلام
      میخواستم بپرسم
      آیا بعد از انصراف از دانشگاه یک سال مهلت معرفی خود به نظام وظیفه رو داریم ؟ در این مدت یک ماه حق شرکت در کنکور سراسری به عنوان دانشجوی انصرافی و پذیرش در دانشگاه جدید را دارا میباشیم ؟ ( پاسخ قطعی و مطمئن بدین لطفا دوستان )
      بله میتونین مجدد کنکور بدین در ای یه سال و مشکلی نیست. به شرطی که مدرک معادل نگرفته باشین و یا اگه مدرک معادل گرفته باشین حداکثر 4 ترم درس خونده باشین.

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      بله میتونین مجدد کنکور بدین در ای یه سال و مشکلی نیست. به شرطی که مدرک معادل نگرفته باشین و یا اگه مدرک معادل گرفته باشین حداکثر 4 ترم درس خونده باشین.
      منظورتون از مدرک معادل چیه ؟ من اصلا هیچ مدرکی نگرفتم و ورودی 93 بودم و هر 2 ترمش مرخصی بودم . میتونم انصراف بدم ؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      منظورتون از مدرک معادل چیه ؟ من اصلا هیچ مدرکی نگرفتم و ورودی 93 بودم و هر 2 ترمش مرخصی بودم . میتونم انصراف بدم ؟
      دانشجوی کارشناسی اگه تعداد مشخصی واحد پاس کرده باشه بهش مدرک معادل کاردانی داده میشه.
      به شما تعلق نمیگیره خیالتون راحت شما برو انصراف بده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت همه
      این جوابی ک میدم کامله و هیچ ایرادی نداره
      1)این ک میگن قبل بهمن انصراف بده واسه دانشجویان روزانه و شبانه هستش ولی آزاد و پیام نور و غ انتفاعی میتونن صبر کنن تا اعلام نتایج بشه بعد اگه قبول شدن انصراف بدن.حالا یه سوال پیش میاد ک شما از یه سال فرصت پشت کنکور استفاده کردی یا ن؟اگه ن ک زیاد نیازی به عجله نیست ولی اگه آره باید تو مدت کمتر از 4روز انصراف بدی و سریع بری دانشگاه جدید ثبت نام کنی و هیچ مشکلی پیش نمیاد.
      2)باید تا ترم 4 بیشتر نباشی یا مدرک معادل یعنی همون مدرکی ک قراره قبول بشی نداشته باشی
      3)کسایی ک ترم اول هستن همون ترم اول رو انتخاب واحد کنن اونم 12تا حالا یاپاس بشه یا نه زیاد مهم نی ولی راحته میشه پاس کرد چون عمومی هستن بعد ترم 2میرن مرخصی و بعد کنکور وبعد صبر کنن تاجواب بیاد ک بالا گفتم
      4)اینم بگم ک بدونید شما ثبت نام دانشگاه آزاد یا پیام نور کنید بعد هردو ترم مشروط بشید مهم نیس چون درصورت قبولی بازم میگم در صورت قبولی تو دانشگاه روزانه معافیت جدید واست صادر میشه و ب قبل بستگی نداره
      5)داداش های گلم با همه شما هستم این کارو انجام بدین و خیالتون راحت برید درستون رو بخونید ک شرمنده خودتون نشید
      یا حق

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام خدمت همه
      این جوابی ک میدم کامله و هیچ ایرادی نداره
      1)این ک میگن قبل بهمن انصراف بده واسه دانشجویان روزانه و شبانه هستش ولی آزاد و پیام نور و غ انتفاعی میتونن صبر کنن تا اعلام نتایج بشه بعد اگه قبول شدن انصراف بدن.حالا یه سوال پیش میاد ک شما از یه سال فرصت پشت کنکور استفاده کردی یا ن؟اگه ن ک زیاد نیازی به عجله نیست ولی اگه آره باید تو مدت کمتر از 4روز انصراف بدی و سریع بری دانشگاه جدید ثبت نام کنی و هیچ مشکلی پیش نمیاد.
      2)باید تا ترم 4 بیشتر نباشی یا مدرک معادل یعنی همون مدرکی ک قراره قبول بشی نداشته باشی
      3)کسایی ک ترم اول هستن همون ترم اول رو انتخاب واحد کنن اونم 12تا حالا یاپاس بشه یا نه زیاد مهم نی ولی راحته میشه پاس کرد چون عمومی هستن بعد ترم 2میرن مرخصی و بعد کنکور وبعد صبر کنن تاجواب بیاد ک بالا گفتم
      4)اینم بگم ک بدونید شما ثبت نام دانشگاه آزاد یا پیام نور کنید بعد هردو ترم مشروط بشید مهم نیس چون درصورت قبولی بازم میگم در صورت قبولی تو دانشگاه روزانه معافیت جدید واست صادر میشه و ب قبل بستگی نداره
      5)داداش های گلم با همه شما هستم این کارو انجام بدین و خیالتون راحت برید درستون رو بخونید ک شرمنده خودتون نشید
      یا حق
      شما این همه فرمایش کردید ولی جواب سوال من نبود . من ورودی 93 دانشگاه پیام نور قبول شدم و تمام شهریه ها رو پرداخت کردم و مرخصی گرفتم . حالا میخوام انصراف بدم و برای کنکور بخونم . آیا یه سال وقت دارم تا خودمو معرفی کنم برای خدمت سربازی و میتونم برم دانشگاه جدید ؟؟؟
      ( درضمن متولد 74 هستم ) .

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی هیچ پشت کنکور نموندی؟74نیمه چند؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن