خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 88 از 88
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadcr72 نمایش پست ها
      گناه ما این که تو ایران ب دنیا اومدیممممم!!!
      گناه ما این که همه به دزدی و پارتی بازی و اختلاس واکنش منفی نشون میدیم ولی پاش بیوفته بدتر از همه خودمون انجام میدیم
      گناه ما این ک تو مکه ب *** میریم میگیم خداروشکرتو حرم امن مردیم فکر نمیکنیم که این خانه امن دیگ ب چ معناس
      گناه ما نداشتن تفکر و داشتن تعصب و قبول بعضی چرندیات ب اسم دین ک ب جز ترویج جهالت و فقر چیزی برا ما نداشته
      گناه ما نداشتن تفکر ک اگ داشتیم اینا رو ما مسلط نمیشدن!!!
      عزیز من اگه امثال من و شما جای حرف زدن عمل میکردیم الان اوضاع این نبود
      اینجا زبون درازی میکنیم و ...(بماند)

2. Top | #77
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sparr0w نمایش پست ها
      عزیز من اگه امثال من و شما جای حرف زدن عمل میکردیم الان اوضاع این نبود
      اینجا زبون درازی میکنیم و ...(بماند)
      اتفاقا من خوب عمل کردم
      الان من کنار مرزم همه میرن کربلا من نمیرم چون ی بت پرستیدن فرقی نداره با ی ضریح پرستیدن و میبینیم ک سران نظام ازین تجمع استفاده میکنن
      در ثانی ملت باید اگاه کرد من هم تو سایتا هم بیرون روشنگری میکنم علیه این دزدا و اسلحه دروغینشون ب اسم دین

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadcr72 نمایش پست ها
      اتفاقا من خوب عمل کردم
      الان من کنار مرزم همه میرن کربلا من نمیرم چون ی بت پرستیدن فرقی نداره با ی ضریح پرستیدن و میبینیم ک سران نظام ازین تجمع استفاده میکنن
      در ثانی ملت باید اگاه کرد من هم تو سایتا هم بیرون روشنگری میکنم علیه این دزدا و اسلحه دروغینشون ب اسم دین
      در مورد راهپیمایی اربعین و زیارت حرم مطهر ائمه اگه تفکرتون اینه که فقط برید ضریح رو ببوسید و به اصطلاح خودتون یه تیکه آهن رو ببوسید ، با بت پرستی هیچ تفاوتی نداره... !اما فقط این نیست!! این تفکر و درک و شعور آدماست که از هم متمایزشون میکنه!! درک و شعور شما هم هینقدره و بس!! اگه همین راهپیمایی و عزاداری حسینی و یا به عقیده ناقص شما بت پرستی نبود الان بایست برده آمریکایی ها و صهیونیست ها و داعش و ... میبودیم!!

4. Top | #79
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AM24 نمایش پست ها
      خبر مایوس کننده حذف رشته پرستاری از دانشگاه!!!!!!!!!!!!!!

اعتراض دانشجویان پرستاری مشهد به حذف رشته دانشگاهی پرستاری+تصاویر
      شما هم مثل من تعجب کردین؟؟؟؟
      اینجوری که باشه دیگه نه از ارشد خبریه نه دکترا.
      یعنی میخوان بهیار رو به جای پرستار ها بیارن؟؟؟
      منی که امسال پرستاری قبول شدم چیکار کنم از آینده میترسم.
      دوستانی که اطلاع دارن بیان به من کمک کنن.

سلام رشته ی پرستاری حذف نشده و این طرح هم اجرا نمیشه . اگر هم بشه بهشون نمیگن پرستار و این پرستاران اموزش دیده فقط در همونبیمارستان میتونن کار کنن و نظام پرستاری مدرکشونو قبول نداره .

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها

سلام رشته ی پرستاری حذف نشده و این طرح هم اجرا نمیشه . اگر هم بشه بهشون نمیگن پرستار و این پرستاران اموزش دیده فقط در همونبیمارستان میتونن کار کنن و نظام پرستاری مدرکشونو قبول نداره .
      داداش تو این خبر نوشته پس این چیه؟؟
      امروز هم از دانشگاه تبریز هم پرسیدم تایید کرد ولی گفت هیچ غلطی نمیتونن بکنن چون همه دارن اعتراض میکنن

6. Top | #81
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AM24 نمایش پست ها
      داداش تو این خبر نوشته پس این چیه؟؟
      امروز هم از دانشگاه تبریز هم پرسیدم تایید کرد ولی گفت هیچ غلطی نمیتونن بکنن چون همه دارن اعتراض میکنن

بدون هیچگونه دلهره ای برو ثبت نام کن . این رشته اینده ی کاری بسیار روشنی داره و با این طرح ها لطمه ای بهش وارد نمیشه . این طرح ها بخاطر کمبود نیروی پرستاریه اگر هم این طرح اجرا بشه که بعید میدونم اجرا بشه مدرکشون دانشگاهی نیست و فقط میتونن توی همون بیمارستان کار کنن و هیچگونه سوادی هم نخواهند داشت و کمبود پرستار هم جبران نمیشه . در غیر این صورت فقط برو پزشکی بخون . یعنی الان فقط دو رشته آینده داره . یکی پرستاری و دیگری پزشکی و تا حدودی دندان و دارو البته دارو نه زیاد

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی الان به خاطر حرف اینا نمیخوای بری ثبت نام ؟ درست متوجه شذم؟!!! با خیال راحت برو ثبت نام کن .

8. Top | #83
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط digoxin نمایش پست ها

بدون هیچگونه دلهره ای برو ثبت نام کن . این رشته اینده ی کاری بسیار روشنی داره و با این طرح ها لطمه ای بهش وارد نمیشه . این طرح ها بخاطر کمبود نیروی پرستاریه اگر هم این طرح اجرا بشه که بعید میدونم اجرا بشه مدرکشون دانشگاهی نیست و فقط میتونن توی همون بیمارستان کار کنن و هیچگونه سوادی هم نخواهند داشت و کمبود پرستار هم جبران نمیشه . در غیر این صورت فقط برو پزشکی بخون . یعنی الان فقط دو رشته آینده داره . یکی پرستاری و دیگری پزشکی و تا حدودی دندان و دارو البته دارو نه زیاد
      پس اینکه میگن ورودی های بهمن رو اگه تصویب بشه میبرن بیمارستان و کلاس ندارن چیه ؟؟؟؟

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      الان این بحث ها چه ربطی به موضوع تاپیک داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #85
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، دکتر سید حسن هاشمی در واکنش به موضوع حذف کنکور پرستاری گفت : بارها گفته‌ایم کسانی که وارد هر دوره‌ای از آموزش پزشکی می‌شوند در قالب آزمون سراسری است. بنابراین باید اطلاع رسانی‌ها درست و منصفانه انجام شود.وی با بیان اینکه کشور به پرستار نیاز دارد، گفت:‌ هر بیمارستان می‌تواند توسط آزمون سراسری که از سوی سازمان سنجش برگزار می‌شود با همان درس‌هایی که در دانشکده‌های پرستاری تدریس می‌شود و زیر نظر این دانشکده‌ها مبادرت به تربیت پرستار، بهیار و... کند.
      وزیر بهداشت افزود: یکی از مشکلات، کاردان و کارشناس اتاق عمل است. بنابراین چرا نباید نیرو تربیت کنیم. این چه شیوه نادرستی است که دانش آموز و دانشجو برای کشور تعیین تکلیف می‌کنند
      [/quote]

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 08 آذر 1394 در ساعت 20:10 دلیل: حذف پست های قبلی

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، دکتر سید حسن هاشمی در واکنش به موضوع حذف کنکور پرستاری گفت : بارها گفته‌ایم کسانی که وارد هر دوره‌ای از آموزش پزشکی می‌شوند در قالب آزمون سراسری است. بنابراین باید اطلاع رسانی‌ها درست و منصفانه انجام شود.وی با بیان اینکه کشور به پرستار نیاز دارد، گفت:‌ هر بیمارستان می‌تواند توسط آزمون سراسری که از سوی سازمان سنجش برگزار می‌شود با همان درس‌هایی که در دانشکده‌های پرستاری تدریس می‌شود و زیر نظر این دانشکده‌ها مبادرت به تربیت پرستار، بهیار و... کند.
      وزیر بهداشت افزود: یکی از مشکلات، کاردان و کارشناس اتاق عمل است. بنابراین چرا نباید نیرو تربیت کنیم. این چه شیوه نادرستی است که دانش آموز و دانشجو برای کشور تعیین تکلیف می‌کنند
      [/quote]
      ینی چی ؟؟؟
      حالا ازمون دادیم دیگه وارد جایی بنام دانشکده نمیشیم ؟؟؟؟
      یه راست بیماستان ؟؟؟

12. Top | #87
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ینی چی ؟؟؟
      حالا ازمون دادیم دیگه وارد جایی بنام دانشکده نمیشیم ؟؟؟؟
      یه راست بیماستان ؟؟؟[/quote]

ببینید این طرح اجرا نخواهد شد چطور حرف کسی که توی این رشته نیست رو قبول میکنی و حرف منی که دارم ارشد این رشته رو میخونم نه ؟؟؟؟ این طرح اجرا نمیشه اولا . دوما اگر هم اجرا بشه به کسانی که از این روش تربیت بشن میگن پرستار تجربی و مدرک لیسانسشون فاقد اعتباره و فقط توی همون بیمارستان پذیرفته شده هست و توی کنکور های ارشد و دکترای سایر رشته ها هم حق شرکت کردن ندارن . و زیر دست پرستاران دانشگاهی هستند . که بازم میگم از محالاته که این طرح اجرا بشه

13. Top | #88
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این طرح بند های زیادی داشته و هدف اصلیش ارتقای سطح پرستاری و رنک بندی و حتی اوردن فلوشیپ بود ولی متاسفانه فقط چند بند که به ضرر پرستاران بود قرار بود اجرا بشه که با مخالفت و اعتراض های زیاد فعلا کنسل شده...هنوز مشخص نیست قراره چی بشه...ولی امیدوارم تصمیمات در بهبود سطح پرستاری که به دنبالش بهبود سطح درمانی هست باشه...در غیر این صورت پزشک سالاری به بالاترین حد ممکنش میرسه و کادر درمانی لطمه میبینه...

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن