خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      پووووف.
      بابا مکانیزم طرح سوال قلمچی خیلی داغونه .
      هر کی از یه دهاتی پا میشه سوال طرح میکنه میشه طراح سوال قلمچی بعد از این اسم استفاده میکنه برا تبلیغ کلاساش.
      البته به غیر از چند نفرشون مثل آقای کرامت که جز اساتید بزرگن.
      ضمن محترم شمردن افراد روستایی عرض کنم:
      ادبیات: سعید گنج بخش زمانی(مولف مهروماه)
      عربی: معروف نیستن!
      دینی: مسلم بهمن آبادی(مولف الگو)-مرتضی محسنی کبیر(مولف جوکار)-احسان هندی(مولف اندیشه فائق)
      زبان: شهاب اناری(معرفی میخواد)-رضا کیاسالار(شبقره)-میلاد قریش(مبتکران)
      زمین: محمد چلاجور(دریافت - برد)- امیر شهباز زاده(خیلی سبز )-پویا باستانی(رتبه یک کنکور)-روزبه اسحاقیان(مولف مهروماه)
      ریاضی: سروش موئینی(مولف خیلی سبز)-رسول محسنی منش(مولف الگو و خیلی سبز)-میثم حمزه لویی(مولف مهروماه)-منصور سعیدی(مولف مهروماه)- بابک سادات(مولف تخته سیاه)و ...
      زیست: کرامت - میرحبیبی(خانه زیست)-پناهی شایق(اندیشه فایق) و ...(خیلی ها و کسی منکر عالیودن زیست کانون نیست!)
      فیزیک:رضا سبز میدانی(خیلی سبز - فار)- آقای نادری خودمون و ...(پارسال معروف تر بودند!)
      شیمی: مسعود جعفری(الگو)

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تاپیک بی خود،بسته شدنش بهتر نیست؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قلم چی فقط برنامه راهبردیش حرفی برا گفتن داره همین
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      ضمن محترم شمردن افراد روستایی عرض کنم:
      ادبیات: سعید گنج بخش زمانی(مولف مهروماه)
      عربی: معروف نیستن!
      دینی: مسلم بهمن آبادی(مولف الگو)-مرتضی محسنی کبیر(مولف جوکار)-احسان هندی(مولف اندیشه فائق)
      زبان: شهاب اناری(معرفی میخواد)-رضا کیاسالار(شبقره)-میلاد قریش(مبتکران)
      زمین: محمد چلاجور(دریافت - برد)- امیر شهباز زاده(خیلی سبز )-پویا باستانی(رتبه یک کنکور)-روزبه اسحاقیان(مولف مهروماه)
      ریاضی: سروش موئینی(مولف خیلی سبز)-رسول محسنی منش(مولف الگو و خیلی سبز)-میثم حمزه لویی(مولف مهروماه)-منصور سعیدی(مولف مهروماه)- بابک سادات(مولف تخته سیاه)و ...
      زیست: کرامت - میرحبیبی(خانه زیست)-پناهی شایق(اندیشه فایق) و ...(خیلی ها و کسی منکر عالیودن زیست کانون نیست!)
      فیزیک:رضا سبز میدانی(خیلی سبز - فار)- آقای نادری خودمون و ...(پارسال معروف تر بودند!)
      شیمی: مسعود جعفری(الگو)
      بله دهات اینجا جنبه ی استعاری داشت!!!
      تمام افرادی که ذکر کردید تنها کسری از درصد طراحان قلمچی هستند.
      و جز همون چند نفر بودند که تو پست اول عرض کردم.
      حالا یکی که آزمونای قلمچی رو میده بیاد و اسم سایر طراحا رو هم بذاره.
      فکر کنم دوبرابر لیست شما بشن.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      انگار ما گفتیم سئوال غلطه!!!! ما داریم میگیم سئوال دام مسخره ای داره, مد شده اینجا هرکی بیاد ساز مخالف و تریپ دکتری برداره...
      تو خود قلمچی هم با اون کامنتای داغونش خیلیا نوشتن اون مورد توی پرانتزو نباید می نوشت تا دو منظوره نباشه صورت سئوال.

می خوای صد تا از این دام های مسخره از تو سوالای کنکور واست پیدا کنم؟ کنکور مثه همینه! می خوای بخواه! نمی خوای نخواه!به جای گیر دادن به سوالا بیا تو جامعه آماری که بالای 110 هزار شرکت کننده داره آزمون بده تا بفهمی چند مرده حلاجی!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب دوستان از اونجایی که من امسال قلمچی ثبت نام نکردم و پولمو تو سطل نریختم, فقط تستاشو تو خونه می زنم, یه تست خنده دار از ازمون 22 ابان اونم از شیمی براتون دراوردم که کلی از داوطلبای بیچاره هم الکی الکی غلط زدن,

چیزی که مشخصه اینه که عنصر A شش الکترون تو لایه ظرفیتش داره پس متعلق به گروه 16 جدول تناوبی هستش, پس به ترتیب این عناصر باید کتعلق به -گروهای- 16-17-18 باشن؟؟؟
      نه طراح نیرنگ زده بید!!!

صورت سئوال گفته عنصر های A.B,C و D !!! تو وقتی "و" می ذاری طبق قانون زبان فارسی یعنی موخر! اونوقت بعدشم میای میگی

به ترتیب از چپ به راست (با افزایش عدد اتمی): این می تونه به این منظور برداشت بشه که داخل جدول این عناصر از چپ به راست پشت سر همن نه اینکه اون ترتیبی که از راست به چپ دادیو ما از چپ به راست بخونیم!!!!

کماکان مبنای طرح تست توی این موسسه ی مسخره غلط جواب دادن داوطلب بی خبر از همه چیزه!
      سئوال واضحه و مسخره بودنشم واضح-.
      سوالش بیشتر خنده دار هست

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب دوستان از اونجایی که من امسال قلمچی ثبت نام نکردم و پولمو تو سطل نریختم, فقط تستاشو تو خونه می زنم, یه تست خنده دار از ازمون 22 ابان اونم از شیمی براتون دراوردم که کلی از داوطلبای بیچاره هم الکی الکی غلط زدن,

چیزی که مشخصه اینه که عنصر A شش الکترون تو لایه ظرفیتش داره پس متعلق به گروه 16 جدول تناوبی هستش, پس به ترتیب این عناصر باید کتعلق به -گروهای- 16-17-18 باشن؟؟؟
      نه طراح نیرنگ زده بید!!!

صورت سئوال گفته عنصر های A.B,C و D !!! تو وقتی "و" می ذاری طبق قانون زبان فارسی یعنی موخر! اونوقت بعدشم میای میگی

به ترتیب از چپ به راست (با افزایش عدد اتمی): این می تونه به این منظور برداشت بشه که داخل جدول این عناصر از چپ به راست پشت سر همن نه اینکه اون ترتیبی که از راست به چپ دادیو ما از چپ به راست بخونیم!!!!

کماکان مبنای طرح تست توی این موسسه ی مسخره غلط جواب دادن داوطلب بی خبر از همه چیزه!
      سئوال واضحه و مسخره بودنشم واضح-.
      تو سوالای کانون اشتب پیدا میشه
      من پارسال چنتا تست رو ایراد گرفتم براشون فرستادم خودشونم تایید کردن که اشتباس تستشون
      جاست مانی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدایی قلم چی دام دار های مسخره هم زیاد داره تو سوالاش

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      بعضیا چنان با تعصب از قلم چی حمایت می کنن انگار موسسه باباشونه........خو عزیز من وقتی سوال مشکل داره و استاندارد نیست قبول کن یا سکوت کن
      اونوخ شما تشخیص میدی که سوال استاندارد نیست و مشکل داره ؟ و به ما میگی سکوت کنیم یا قبول کنیم ... بابا شما که به این درجه و سطح رسیدی بهتر نیس درخواست بدی بشی طراح سوالای استاندااااااااااااارد ....

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بابا این جور تله ها که خیلیم عالین، اگه سوالای کنکورهای چند سال اخیر رو بررسی بکنید، میبینید که خیلی از اینجور تله ها زیاد شده، واقعا کار قلم چی درسته، حرف نداره به نظرم، دم همشون گرم، با این سوال خواسته بچه هارو بیدار کنه که دقتشون رو بیشتر بکنن که ممکنه تو کنکور هم چنین کاری انجام بدن.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بعضیا چنان با تعصب از قلم چی حمایت می کنن انگار موسسه باباشونه........خو عزیز من وقتی سوال مشکل داره و استاندارد نیست قبول کن یا سکوت کن
      اگه از پارسال جای گیر دادن به سبک سوالای کانون سرت به کار خودت بود و درس میخوندی الان جلوی مقطع تحصیلیت نوشته نشده بود : فارغ از تحصیل ...

۱۰ نفر اول تجربی کنکور ۹۴ همگی عضو کانون بودن بعد تو میگی استاندارد نیست سوالاش ؟!!! بابا مگه قلمچی واسه کسی نامه فدایت شوم فرستاده ؟!!!!!
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      اگه از پارسال جای گیر دادن به سبک سوالای کانون سرت به کار خودت بود و درس میخوندی الان جلوی مقطع تحصیلیت نوشته نشده بود : فارغ از تحصیل ...

۱۰ نفر اول تجربی کنکور ۹۴ همگی عضو کانون بودن بعد تو میگی استاندارد نیست سوالاش ؟!!! بابا مگه قلمچی واسه کسی نامه فدایت شوم فرستاده ؟!!!!!
      چرا گارد گرفتی برادر؟؟؟؟؟پشت کنکور موندنم به خودم مربوطه شما حق نداری منو سرزنش کنی....در ضمن من نگفتم همه سوالا منظورم فقط همون سوال بود که مشکلشو پیدا کردن
      خودت رو دریاب....امان از زبون نیش دار
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19behnma91 نمایش پست ها
      اونوخ شما تشخیص میدی که سوال استاندارد نیست و مشکل داره ؟ و به ما میگی سکوت کنیم یا قبول کنیم ... بابا شما که به این درجه و سطح رسیدی بهتر نیس درخواست بدی بشی طراح سوالای استاندااااااااااااارد ....
      منظورم همون سوال بود فقط....متاسفم واقعا
      ببین کیا جبهه گرفتن....
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قلم چی تنها موسسه ای هست که هر شخصی سوال طرح کنه برسونه دستش و سوال تله تستی-نکته تستی-خلاقیت داشته باشه بدون در نظر گرفتن سابقه کاري و .... سوال رو تو آزمونش ميذاره اینجا ممکنه سوال اشتباه یا ضعیف هم تو آزمون بیادقلم چی مهم نکته ای در نظرش داره طرح سوالات جدید برای پیش بینی سوالات کنکوره

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      " یه عده جوری قلم چی رو میکوبن انگار ارث باباشون رو خورده "

چرا گارد گرفتی برادر؟؟؟؟؟پشت کنکور موندنم به خودم مربوطه شما حق نداری منو سرزنش کنی....در ضمن من نگفتم همه سوالا منظورم فقط همون سوال بود که مشکلشو پیدا کردن
      خودت رو دریاب....امان از زبون نیش دار
      من خودم رو دریافتم اما تو بشین درس بخون که سال دیگه این موقع بازم فارغ از تحصیل و تفریح و زندگی نباشی دلاور

کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن