خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

چرا داری جامیزنی؟بلندشو هنوز وقت هست

‎ کاری کن که با عملت تو دنیا فریاد بزنی . تو این راه از حاشیه های غیر الهی دور باش .... خیلی ها نمیخوان و دوست ندارن که تو موفق بشی ... یکی از اونا همین نفس تو .... شاید این حرفها از دهن مشاور کنکور هیچ جا نیاد بیرون ولی دوست دارم هر چیزی که لازم هست رو یکبار بهت بگم تا حقی به گردن من نباشه . تو دنیای شما خیلی چرخیدم ... همه نوع آدم رو دیدم ... همه نوع جوان رو دیدم ...

والا هر جا که نشستیم و بلند شدیم گفتیم پسرها شیرن ...الان دیگه حرف دخترها ثابت شد که پاکتی هستن .... اینجا انقدر دختر خانم ها میان که تو حسرت این موندم یه شیر مرد بیاد .... شیر پاکتی که هستین ولی یه شیر مرد درسی بیاد ، بزنه تو کار تراکم خوانی
      (واژه مصطلح خرخونی) آبرو داری کنید ....

‎ همین بس نیست که دانشگاه ها شده الان دخترونه .... واقعا برای ما مردها افت داره بچه ها .... بجنبید . خوب بریم این طرف میدون چند تا دختر خانم باز هم نشستن و مضطرب هستن.... بچه ها چه خبر ؟ هیچی تا دیروز خوب خوندیم امروز رفتیم سایت ( کانون/ گزینه دو ) کارنامه نفرات برتر رو دیدیم ... اعصابمون بهم ریخت . چرا ؟ مگه از دشمنان آب و اجدادی شما بودن اون بندگان خدا ؟ نه ، ولی خوب شما بگین من میخوام دندون پزشکی قبول بشم ...اینم پزشکی ... تا اونا هستن ما میشیم آخه ... معلوه دیگه من خیلی خانمی کنم و بخونم ترازم رو بکنم 6500 ولی اون چی الان 6700 کمتر نمیشه . خوب از کجا حساب کردی و بهم گفتی که فوقش میشی 6500 ؟ خوب دیگه آقای افشار هر چند آزمون تازه اگه خوب بخونم و مشکلی پیش نیاد 100 تا میره بالا . ببخشید اونوقت پیش خودتون این میزان ثابت هست دیگه ؟ یعنی هیچ راهی نداره که هر آزمون 200 تا بهترش کنی تا برسی به 6000 ؟ خوب نه دیگه ... آخه بچه های پارسال اینجوری گفتن و من دیگه وقت بیشتری برای خوندن ندارم .
      خوب پس جریان از این قراره .... شنیدیم که از دیگران الگو برداری می کنند و نه اینکه دیگه دیگران حرفشون بشه وحی الهی و رد خور نداشته باشه .

‎ برای خودت و در ذهن و فکرت این مثال ها و الگوها رو چارچوب قرار نده ....
      اینا باز و فراتر از اون چیزی هستن که تو فکر میکنی و در دنیا میلیاردها تا از اونا وجود داره و هر کسی میتونه شگفتی بهتر و بیشتر و برجسته تری رو خلق کنه ... چون پتانسیل و توانایی بی کران الهی در ما وجود داره . مهم اینه که اون خواستنه چی باشه .... هدف داشتن به تنهایی محرک نیست ... خیلی از شما میاین و میگین هدف من مثلا فلان چیزه ..... خوب باشه .... آفرین .... ولی آیا کار الانت نمود و نشانگر هدفی هست که در ذهن داری ؟

آیا تمام سلول .... سلول بدنت تشنه این هست که پنج دقیقه ای که دست کم بچه ها زودتر از معلم سر کلاس میان رو ، تو دو دقیقه اش رو استفاده کنی و بدون توجه به جو شلوغ کلاس به همین دو دقیقه خوندنت افتخار کنی ؟ آیا همون داوطلبی هستی که برای بهتر شدن انگیزه و انرژی های درونی خودش با خرید یه مجله موفقیت ، حتی به فکر اوقات استراحت خودش هم هست ؟

‎ آیا تو میتونی یه روز حواست رو به ساعت رو دیوار جمع نکنی و تا جایی که عشق میکنی و شور داری برای حرکت ، دنبال ساعت هیچ کار و برنامه ای نباشی ؟ آیا آدمی هستی که صبح زود یک روز تعطیل وقتی که ساعت زنگ میزنه مثل فشنگ بری و یه مشت آب به صورتت بزنی و بعدش بیای شروع کنی و بخونی ....با این دیدگاه که میدونم الان همه خواب هستن ... خدا رو شکر که به من توفیق دادی این صبح زود بیدار بشم و در راستای اون چیزی که تو از من انتظار داری ظاهر بشم و عمل کنم ؟ آیا آدمی هستی که الان که این متن رو خوندی ... دیگه نذاری مثل دفعه قبلی بعدا بری درس بخونی و بری زودی کتابت رو باز کنی و بگی از الان خودم رو پیدا کردم .... مهم نیست برای آزمون 22آبان کانون قلمچي به 70 درصد مباحث نرسیدم ولی برام اون 30 % هدف هست ؟ اگه تو همون دانش آموز خارق العاده ای هستی که حاصل کار 11 سال گذشته ات همه نمرات و معدل های خوب هست ...پس به خودت بگو که این آدم من نیستم... این جزئی از شخصیت من نیست و این قسمت رو مثل فیلمی از زندگی خودت ببر .

با خودت عهد کن که با همین یکسال خوندن نتیجه بگیری و خودت رو در سال آخر متحول کنی ....تحولی که تعداد کمی تونستن انجامش بدن و اگه تو جز اونا باشی چشم ها رو خیره میکنی و مورد تحسیت و افتخار خودت و همه میشی و آینده ات رو عوض میکنی و از اون سود میبری .پس هدفت سیال و روان باشه و دقیقا همین لحظه هایی باشه که همچو ابرها در گذرند .
      ‎ وایسا !! با این دستمال سیاه چشمانت رو محکم ببند .چند بار دور خودت بچرخ . آنگاه بازی شروع
      ‎ میشه ...

‎ مشت هایت را محکم در هوا چنگ بزن . بچه ها رو صدا بزن.
      ‎ سیروان :
      ‎ باور کن زندگی همین امروزه ... لحظه ای که تکرار نمیشه ... فرصتی که هیچ وقت نداشتی

قربانت عليرضا افشار
      این مقاله از استاد افشار بود امیدوارم مطالعه کنین و لذت ببرین...لطفا نگین دور شده و نمیسم من یه پشت کنکوری ام وبا اون تجربه ای که دارم میگم خداییش الان وقت هست واسه خوندن ولی نرین توفاز اینکه اره پس بعدا شروع میکنم اخه میبینم بچه ها از الان میگن باشه واسه سال دیگه
      به امید موفقیت همیگیمون یاعلی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      یاعلی...
      ایشالله هر کی هرچی دوست داره و داره برای رسیدن بهش خودشو میکشه بهش برسه صلوات..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی استارتر...
      ولی باور کنین دیگه اینچیزا اثر نداره...
      فاز منفی نمیدم...
      کسی تا خودش نخواهد هزارتا تلنگرم کاری واسش نمیکنه...چون خودش نمیخواد

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m a h s a نمایش پست ها
      مرسی استارتر...
      ولی باور کنین دیگه اینچیزا اثر نداره...
      فاز منفی نمیدم...
      کسی تا خودش نخواهد هزارتا تلنگرم کاری واسش نمیکنه...چون خودش نمیخواد
      بله واقعا بعضی ها دنبال انگیزه توی دنیای بیرونی ان. .با این‌که هنوز واژه رتبه زیر ۱۰۰۰شدن هم میشه خوند ولی بعضی ها بهونه الکی میارن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حس کن مرا در « دوستت دارم » در ِ گوش ات
      حس کن مرا در شیطنت هایم در آغوش ات
      حس کن مـــــرا در آخریـــن سطر از تشنج هام

حس کن مرا
      حس کن مرا
      که مثل تو تنهام

حس کن مرا و ذوب شو در داغی دستم
      بگذار تا دنیا بداند « هستی » و « هستم »
      @HiccUp @Weed Master @Defne @kahkoo @daniad

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parloo نمایش پست ها
      حس کن مرا در « دوستت دارم » در ِ گوش ات
      حس کن مرا در شیطنت هایم در آغوش ات
      حس کن مـــــرا در آخریـــن سطر از تشنج هام

حس کن مرا
      حس کن مرا
      که مثل تو تنهام

حس کن مرا و ذوب شو در داغی دستم
      بگذار تا دنیا بداند « هستی » و « هستم »
      @HiccUp @Weed Master @Defne @kahkoo @daniad

ممنون ولی فک نکنم به موضوع مرتبط باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)