خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

الان میتونم دینامیک و حرکت شناسی رو شروع کنم؟

سلام دوستان
      من تا الان هیچی از فیزیک نخوندم،میخوام شروع کنم و میخواستم این مباحث رو کلا نخونم و فقط فیزیک 3 و نور و با پیش دو رو بخونم ولی وقتی فکر میکنم میبینم شاید برسم اینارو بخونم و الکی تستهای این بخشها رو از دست ندم،حالا نظر شما چیه برم همون فصلایی که گفتم رو الان شروع کنم به خوندن یا دینامیک رو شروع کنم؟الان واسه خوندن این فصلا دیر نیست؟با توجه به اینکه میخوام 60%-50% بزنم.
      لطفا کمک کنید نمیدونم چیکار کنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام

معلومه ک میتونید از الان بخونید و تموم هم بکنید کل فیزیک رو

اگه رشتتون تجربی هست شما حرکت در 2 بعد و سقوط آزاد رو هم ک بخونید 2 تا از 3 تست حرکت شناسی رو جواب میدید(فصلی ک خیلی ها حذفش میکنن)

دینامیک هم میشه خوند ب سوال هاش جواب داد
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvaneh نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من تا الان هیچی از فیزیک نخوندم،میخوام شروع کنم و میخواستم این مباحث رو کلا نخونم و فقط فیزیک 3 و نور و با پیش دو رو بخونم ولی وقتی فکر میکنم میبینم شاید برسم اینارو بخونم و الکی تستهای این بخشها رو از دست ندم،حالا نظر شما چیه برم همون فصلایی که گفتم رو الان شروع کنم به خوندن یا دینامیک رو شروع کنم؟الان واسه خوندن این فصلا دیر نیست؟با توجه به اینکه میخوام 60%-50% بزنم.
      هر بخشیو میخونی سعی کن کامل و مفهومی یادش بگیری .. همیشه این احتمال وجود داره که بخشیو که خوندی سوالاش سخت باشه و بخشیو که نخوندی سوالاش ساده تر .. واسه همینم باید با ریسکش کنار بیای .. بستگی به رشتتم داره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من رشته م تجربیه،اخه سرعت خوندنم یکم پایینه اونم تو فیزیک بخاطر همین میترسم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من رشته م تجربیه،اخه سرعت خوندنم یکم پایینه اونم تو فیزیک بخاطر همین میترسم
      خب من راجب فصل حرکت شناسی گفتم بهتون کدوم بخش ها رو بخونید ک حداقل یک تست از سه تایی ک میاد رو بتونید بزنید

راجب پیش 2 هم برا فصل صوت اگه فصل 3 و 4 فیزیک پیش یک رو بلد باشید بهتر درک میکنید سوال هاشو و بهتر میتونید جواب بدید
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلیا سر سری میخونن مطالبو آخرشم رشته دلخواهشون قبول نمیشن .. شما اگر قصدت پزشکی و دندونه اگه فکر میکنی امسال با 50 60 فیزیک قبول میشی حتما طبق روش خودت پیش برو و بعضی مطالبو حذف کن ... اگرم که فکر میکنی امسال احتمال قبولیت پایینه سعی کن دقیق بخونی که یه سال پشت کنکور خدایی نکرده موندی اذیت نشی .. البته من هیچی از وضعیت شما نمیدونم حدسی گفتم .. اگه اطلاعات کاملتری میدادی بهتر راهنماییت میکردم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معلومه که وقت داری
      منم سرعتم پایینه ولی هیچ مبحثی رو حذف نمیکنم !

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سلام،حتما مطالعه کنید این بخش هارو ولی پیشنهاد من اینه که یک برنامه بزارید مثلا هرروز 10 تست بزنی و به مرور تا اتمام سال (حتی خیلی زودتر)تمومش کنی چون اگه بخوای اینها رو بخونی عد بری ادامه فصل ها(یعنی ه آزمون برسی)مطمئن باش عقب میفتی. با روشی که گفتم فهمت از مطالب هم بالاتر میره

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اره بابا 7ماه و اندی هستتتتتت

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دینامیک چون ترکیبیو سخت هست با کار و انرژی خوندنش برای من وقت طلف کردنه, همون تایمو می ذارم رو حرکت و بهترین نتیجه رو میگیرم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره
      مطمئن باش میتونی برسونی خودت رو
      از بانک تست منم میتونی استفاده کنی...تستاش خوب و جامعه...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام

معلومه ک میتونید از الان بخونید و تموم هم بکنید کل فیزیک رو

اگه رشتتون تجربی هست شما حرکت در 2 بعد و سقوط آزاد رو هم ک بخونید 2 تا از 3 تست حرکت شناسی رو جواب میدید(فصلی ک خیلی ها حذفش میکنن)

دینامیک هم میشه خوند ب سوال هاش جواب داد
      حرکت در دو بعد و سقوط آزاد باید بعد از خوندن شتاب ثابت خونده بشه

در کل مکانیک مثل دیفرانسیله
      هر مبحث پایه مبحث بعدیه
      از وسط فصل شروع به خوندن نکنید

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      برای شروع هیچ زمان دیر نیست!!
      شما میتونی شروع کنی!! فقط، از خودت بپرس که میتونی یا نه!! اگه آره حله و اگه نه، بیخیال شو، به گفتن آره یا نه ِ ما نیست!!
      دینامیک و سینماتیک به هم مرتبط اند و میشه ازشون سوالات ترکیبی بیان کرد و حتی در فیزیک 3 و 2 هم استفاده میشند، بهتره بیخیالشون نشی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      اره بابا 7ماه و اندی هستتتتتت
      بله 7 ماهو اندی وقت هست ولی باید بین 9تا درس تقسیم بشه!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      آره
      مطمئن باش میتونی برسونی خودت رو
      از بانک تست منم میتونی استفاده کنی...تستاش خوب و جامعه...
      ممنون حتما استفاده میکنم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن