خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face سوالات مشاوره ای من!

سوالات مشاوره ای کنکوریا

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من فارغ التحصیل تجربی هستم سال 92دوباره کنکورمیدم دردروس تخصصی ضعیف هستم.نظرشمادرباره مطالعه این دروس به خصوص دروس فیزیک وریاضی چیست؟من تصمیم دارم دراین تابستون فقط دروس تخصصی تجربی روبخونم .نظرشمادراین مورد چیست؟ ممنون

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانلود آهنگ پشت کنکورها !واسه ماکه این آهنگ یه آرامشه!!!!!

konkoor2.jpg

دانلود

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smahdib نمایش پست ها
      سلام من فارغ التحصیل تجربی هستم سال 92دوباره کنکورمیدم دردروس تخصصی ضعیف هستم.نظرشمادرباره مطالعه این دروس به خصوص دروس فیزیک وریاضی چیست؟من تصمیم دارم دراین تابستون فقط دروس تخصصی تجربی روبخونم .نظرشمادراین مورد چیست؟ ممنون

سلام . تابستان بهترین فرصت برای مطالعه دروس تحلیلی هست و با تقویت خودتون می تونید تا حد زیادی مشکلات ضمن سال رو رفع کنید . دروس تحلیلی یا همان تخصصی گزینه اولت باشه و در کنارش حتما عربی . چون عربی هم ماهیت تحلیلی داره . در ضمن مباحثی از ادبیات مثل زبان فارسی و آرایه و گرام زبان هم به عنوان تنوع لا به لای اینا میتونه تا حد زیادی مفید و موثر باشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.باتشکرازجوابتان استادیه سوال دیگه :کتب درسی ومنابع کنکور92(کتاب های دوم وسوم)نسبت به کنکور91تغییری کرده یانه؟آیالازم هست برای کنکور92من کتاب های دوم وسومم راعوض وبه روز کنم؟

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط smahdib نمایش پست ها
      سلام . رفتن به کلاس برای ریاضی و فیزیک راه خوبی هست . تخصصی + عربی و در کنارش برای تنوع و لا به لا ادبیات ( مباحثی مثل آرایه و زبان فارسی ) و یا زبان ( مثل مطالعه و تست زنی گرامر )
      عربی ماهیت تحلیلی داره و با اختصاصی ها فرقی نداره . عمومی در حد 10 درصد لا به لای کار باشه باعث میشه مطالعه فرسایشی و یکنواخت نشه . اونم قسمت های تحلیلی عمومی مثل قسمت هایی که گفتم و نه تاریخ ادبیات و معنی واژه و متن دین و زندگی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن