خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 87 از 87
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چی کار به تعداد شرکت کننده های ریاضی دارید.. به هدف تون و علاقه تون نگاه کنید..... در رشته ریاضی اونایی هم که باید باشن. هستند. رقبای سرسخت کم نیستن برای دانشگاه های خوب....

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh 2 نمایش پست ها
      مهم هدف دیگه..... وگرنه مدرک گرفتن که کاری نداره.... شما قبلا ریاضی بودی الان رفتی تجربی؟؟؟؟ همونی نبودی که فیزیک شریف می خواستی
      فیزیکو خیلی دوست دارم؛ اتفاقا تو برنامم هست که بعد پزشکی یه مدرک اونم بگیرم ولی نه اون نیستم

3. Top | #78
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      بابا من کی گفتم فقط جوشکاریه
      گفتم شغلای خوب این رشته ها شرایط کاری سخت داره و واحدایی که در تحصیل باید یاد بگیرن معمولا دخترا دوسش ندارن
      مثلا چنتا دختر حاضره نفت بخونه بعد بره دو هفته پشت سر هم کار کنه دو هفته بیاد خونه؟اصلا خود سازمانها اجازه نمیدن
      خب کارای اداری و تدریس که سر جای خودش
      طرح اقماری فقط جاهایه محدودی اجرا میشه .. و جدیدا 20 روز کار 10 روز استراحت شده .. رشته نفتم چهار تا گرایش داره .. استخراج بهره مخزن اکتشاف .. استخراج که اصلا دختر نمیگیره .. بهره و مخزنم زیاد سخت نیستن .. مخصوصا مخزن .. و کارشون بیشتر دفتریه واسه خانوما .. میفرستنشون ستاد

4. Top | #79
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      فیزیکو خیلی دوست دارم؛ اتفاقا تو برنامم هست که بعد پزشکی یه مدرک اونم بگیرم ولی نه اون نیستم
      نیاری به گرفتن مدرک دانشگاهیش نیست ... چون بیشتر تیوری میتونی کتاباشو تهیه کنی بخونی ... مکتبخونه هم که هر سال درسایه بیشتری از مهندسی و علوم پایه رو سایتش میذاره .. حتی کم کم دروس پزشکیم داره آپ میکنه

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh 2 نمایش پست ها
      برق کجا خوندن مهمه..... در رشته ریاضی نوع دانشگاه مهمه..... نمی خوای بگی که برق شریف و تهران می خونه....؟؟/1!1
      شریف و تهران نمیخونه ولی بعد فارغ التحصیلی اونی که شریف خونده مهندس و این دوستمون و امثالشم مهندسن
      اگه بخای وارد مشاغل دانشگاهی بشی اینکه کجا خوندی مهمه یا واسه اپلای
      ولی در غیر اینصورت اینکه کجا خوندی اصلا فرقی نمیکنه و خوندن تو دانشگاه خوب فقط ممکنه شما رو با آدمای باسوادتر آشنا کنه اما در شغل شما هیچ تاثیری نخاهد داشت

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      منم عاشق فیزیکم ولی متاسفانه الان جوریه که میگن طرف جای خوب قبول نشده رفته این رشته

7. Top | #82
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شریف و تهران نمیخونه ولی بعد فارغ التحصیلی اونی که شریف خونده مهندس و این دوستمون و امثالشم مهندسن
      ولی در غیر اینصورت اینکه کجا خوندی اصلا فرقی نمیکنه و خوندن تو دانشگاه خوب فقط ممکنه شما رو با آدمای باسوادتر آشنا کنه اما در شغل شما هیچ تاثیری نخاهد داشت
      آره این چند ساله ارتباط واسه شغلایه دولتی حرف اولو میزنه .. ولی فرقش اینه کسی که از شریف یا دانشگاهایه خوب بره سر کار ( منظورم اینه که باهوش و مهندس باشه واقعا ) درامدش حداقل ده برابره کسیه که با پارتی صرفا رفته و از دانشگاه آزاد با یه معدل 12 13 فارغ شده

8. Top | #83
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      آره این چند ساله ارتباط واسه شغلایه دولتی حرف اولو میزنه .. ولی فرقش اینه کسی که از شریف یا دانشگاهایه خوب بره سر کار ( منظورم اینه که باهوش و مهندس باشه واقعا ) درامدش حداقل ده برابره کسیه که با پارتی صرفا رفته و از دانشگاه آزاد با یه معدل 12 13 فارغ شده
      داداش شما مکانیک خوندی اوضاعش چجوره؟کنکور تجربی که نمیخای بدی؟دی

9. Top | #84
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش شما مکانیک خوندی اوضاعش چجوره؟کنکور تجربی که نمیخای بدی؟دی
      بله مکانیک خوندم .. اوضاعش بدون پارتی تعریفی نداره .. با یه مثال شفافت میکنم .. آزمون استخدامی دادم مصاحبم رفتم الان چندین ماهه خبری نشده آخرین بارم که زنگ زدم گفتن فعلا کنسل شده روند جذب از بالا دستور دادن .. کلا واسه ماهی که خوزستانیم شرکتایه معتبر مثله پالایشگاه پتروشیمی یکی دوبار معمولا آزمون برگزار میکنه اونم تعداد پایینی میگیره .. مثلا کلا 30 نفر در سال .. ولی تهران جذبش بهتره بخاطر شرکتایه خصوصی ...

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله اسمشون مهندس. ولی کسی که به قول خودتون با ریاضی منفی مهندس شده... مهندس واقعی نیس.و و سوادش با اونی که شریف خونده خیلی فرقه و این روی شغل اینده اش هم تاثیر میذاره..... مهندسی سواد باید داشته باشه وگرنه کارایی نداره.....

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام سايت المپياد شيمی چيه ؟

كسی ميدونه ؟

لطفا بگين..

12. Top | #87
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه من چند وقت پیش داشتم در مورد دانشجوهای انصرافی سرچ میکردم
      ی جا دیدم اکثر دخترایی که وارد رشته هایی مثل مکانیک و کشتی و عمران و...شدن انصراف دادن یا دیگه تا مراحل بالاتر ادامه ندادن
      بعضیا فقط بخاطر دانشگاه رفتن هر رشته ای رو انتخاب میکنن ک درست نیست
      خدایی دروس و مشاغل یه رشته ای مثل مکانیک به دخترا نمیسازه دیگه.....فک کن دختر در حال جوشکاری باشه☺
      شما مهندس مکانیک رو با تکنیسنین جوشکاری اشتباه گرفتید گویا..... اون زمان تموم شد که بگید چ رشته ای دخترونه اس چ رشته ای پسرونه.....درباره چیزی که اطلاعات ندارید فکر کنم سکوت کنید خیلی بهتره.... مهندس مکانیک ساخت و تولید با سیالات هم فرق داره... کار مهندس با کار جوشکار فرق داره..... از اون تعداد انصرافی ها هم پسرا هم دخترا هستن. انصراف چ ربطی به جنسیت داره..... و کلا در هر رشته ای انصرافی داریم.
      ویرایش توسط khatereh 2 : 04 آذر 1394 در ساعت 21:10

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن