خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اندکی صبر سحر نزدیک است...

کلا آدم ارومیم...اما روی صحبتم با اون کسایی که میگن با معدل پایین نمیشه پزشکی تهران ورتبه تک اورد....این ادما سواد حل کردن یه نامعادله ساده ندارن ونمیخوان بچه های دیگه قبول شن....یه سوالی رو دوستام همیشه میپرسن میگن تا حالا دیدی کسی با معدل پایین رتبه زیر 100کشور بشه؟میدونید چرا نشده؟ون تحت تاثیر حرفای ادمایی بوده که نامرد بودن....شاید خیلیا بودن که حقشون رتبه یک با معدل پایین بوده اما رفتن به حاشیه من به عین کسی رو دیدم که وقتی ازمونای کانون رو تو خونه میزد مخصوصا جامع هارو بالای 7تادرس 100میزد..پول نداشت بره ازمون رو حضوری بده خوب داشت پیش میرفت که یک ماه مونده به کنکور درگیر حاشیه شد..اون روز بود فهمیدم این حرفا بهانس وکسی که بخون باشه پدر درسو درمیاره...شاید سارا همتی باید جاشو میداد به محمدرضا....اما خب همین دوستم بخاطر حاشیه اصن نرفت سرجلسه...پس به جا تاثیر معدل باید گفت میشه تاثیر حاشیه رو کم کرد...؟//قبلا هم یه پست گذاشتم الانم تکرار میکنم بعد جوابا یه سوپرایز بزرگ دارم براتون...صبرصبر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حاشیه چی بود حالا؟ عشق ؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      کلا آدم ارومیم...اما روی صحبتم با اون کسایی که میگن با معدل پایین نمیشه پزشکی تهران ورتبه تک اورد....این ادما سواد حل کردن یه نامعادله ساده ندارن ونمیخوان بچه های دیگه قبول شن....یه سوالی رو دوستام همیشه میپرسن میگن تا حالا دیدی کسی با معدل پایین رتبه زیر 100کشور بشه؟میدونید چرا نشده؟ون تحت تاثیر حرفای ادمایی بوده که نامرد بودن....شاید خیلیا بودن که حقشون رتبه یک با معدل پایین بوده اما رفتن به حاشیه من به عین کسی رو دیدم که وقتی ازمونای کانون رو تو خونه میزد مخصوصا جامع هارو بالای 7تادرس 100میزد..پول نداشت بره ازمون رو حضوری بده خوب داشت پیش میرفت که یک ماه مونده به کنکور درگیر حاشیه شد..اون روز بود فهمیدم این حرفا بهانس وکسی که بخون باشه پدر درسو درمیاره...شاید سارا همتی باید جاشو میداد به محمدرضا....اما خب همین دوستم بخاطر حاشیه اصن نرفت سرجلسه...پس به جا تاثیر معدل باید گفت میشه تاثیر حاشیه رو کم کرد...؟//قبلا هم یه پست گذاشتم الانم تکرار میکنم بعد جوابا یه سوپرایز بزرگ دارم براتون...صبرصبر
      ایییییی راس میگین واقعا منم خیلی تحت تاثیر این حرفای نا امید کننده قرار میگیرم.من خودم میگم میتونم ولی بقیه میگن بابا سخته و فلان اخه من خودم امسال تغییر رشته دادمو شروع کردم به خوندن یعنی از کامپیوتر اومدم تجربی درسته درسا زیاد و فشرده ان ولی فقط کافیه هرکس به خودش اعتماد کنه و بگه من میتونم من باید بتونم.هیچی نیس که ادم اگه اراده قوی داشته باشه نتونه بکنه.امیدوارم هممون اراده محکم داشته باشیمو پاش وایسیم و به نتیجه تلاشامونم برسیم.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما ک فارغ التحصیلی پارسال رتبتون چند شده داداش؟ (اگه نمیخوای اینجا بگی پ.خ بده)

دوست خوبم ایشالا ک شما هم موفق باشی و هدفت برسی.

کلا سعی کنیم حاشیه ها و انرژی های منفی رو دور کنیم از همه چی بهتره

فقط یادمون نره ک تلاش تلاش تلاش
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پارسال کنکور ندادم بیمار بودم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قطعا همینه خواهرم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قطعا همینه خواهرم

خب دوست عزیز امسال برا رتبه ی چند میخونی؟

چ رشته ای مدنظرته؟
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه یک....روک

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هرکس بخاطر لیاقتش به جای بزرگ میرسه
      اونایی که با حرفای چهارتا ادم بی سر و پای دورو برشون ناامید میشن باور میکنن، نفر اخر کنکور بودنم براشون زیاده

همه میدونن باید انرژی منفی رو دور کنن صدجا استاتوس انگیزشی میذارن اما پاش که میفته خودشونو خراب میکنن بعدم کم کاری و ضعف خودشونو میندازن گردن دنیا و نصیب و قسمت !

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هنوز اخراج نشدی؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بخاطر چی؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersede نمایش پست ها
      ایییییی راس میگین واقعا منم خیلی تحت تاثیر این حرفای نا امید کننده قرار میگیرم.من خودم میگم میتونم ولی بقیه میگن بابا سخته و فلان اخه من خودم امسال تغییر رشته دادمو شروع کردم به خوندن یعنی از کامپیوتر اومدم تجربی درسته درسا زیاد و فشرده ان ولی فقط کافیه هرکس به خودش اعتماد کنه و بگه من میتونم من باید بتونم.هیچی نیس که ادم اگه اراده قوی داشته باشه نتونه بکنه.امیدوارم هممون اراده محکم داشته باشیمو پاش وایسیم و به نتیجه تلاشامونم برسیم.
      والا اینم شده حاشیه ما ریاضیا
      همش میبینیم طرف با لیسانس و ارشد دولتی میاد کنکور تجربی میده دیگه انگیزه نمیمونه واسمون

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بخاطر چی؟
      واسه چی؟!!!
      عجب رویی داری به خدا..

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      کار مردم همینه اکثرا ،نمیدونن ی حرفشونن میتونه روی ی نفر چ تاثیری بذاره و ب زندگیه ایندش هم کشیده بشه ،بنظرم باید توی این 7 ماهو 23 روز (تقریبا) از همه چی دور بود مخصوصا نت و انجمن های درسی و تاپیک های تاثیر معدل ،تلاش کنی بعد بیای بشینی ی دل سیر تاپیکارو ببینی...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان این چند ماه رو عالی بخونید عمرا اگه نتیجه نگیرید......ادما هم حرف زیاد میزنن گوش نکنین......بحث نکنین....بهترین راه تنبیه ادمایی که حرف مفت میزنن اینه.......از راه عملی.....شما موفق بشین بدترین تنبیه برا همونایی که ناامید میکنن ادم رو با حرفاشون
      کنکور فقط شواد نیس.....بخش عظیمیش روحیه اس....نترس نلرز فقط رو به جلو....برنگرد ببین چی پشت سرت میگن.....فقط برووووووووووووو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن