خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور اینده ی یه نفره !!
      کسی که انگیزه ش برای ایندش به چهار تا به به و چه چه یا
      نه تو قبول نمیشی بقیه بند باشه قبول نشه بهتره
      ^______________________^

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انسان به امید زندست ولی خوبه واقع بین باشیم
      من با اینکه تازه عضو شدم و فعالیتی هم ندارم ولی هر پستی از شما دیدم درباره اثبات این قضیه بود که معدل تاثیر نداره؛اگه واقعا به این قضیه معتقدین نیازی به این همه صرف انرژی برای اثبات نیست

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون از استارتر به خاطر این متن خوبشون.....
      تمام این چیزایی که گفتی رو قبول دارم.....
      ولی هیچ کدوم اینا تاثیر معدل رو نمی تونه انکار کنه......
      مثلا من نوعی اگه معدل بدی داشته باشم ، حتی اگه تمام درسا رو به اندازه رتبه 1 امسال بزنم ، به احتمال قوی نمی تونم رتبه ی زیر ده رو بیارم....
      این واقعیته ...... حالا می خوای شما قبول کن ، می خوای نه.....
      وقتی که می دونی همچین چیزی توی دنیای واقعی وجود داره ، خوب چرا جبرانش نکنی ...!!!!(مثلا با دیپ مجدد یا احتمالا با ترمیم معدل)

ولی اگر بخوای فقط تلاش کنی بدون اینکه واقعیتا رو در نظر بگیری ، شاید داری در حق کوششی که انجام میدی، و از اون مهم تر داری در حق آینده ی بهتری که میشه رقم زد ، خیانت می کنی.....

مثل بعضی از بچه های این انجمن که پارسال تلاش کردن ولی شاید به اندازه تلاششون درو نکردن در صورتیکه اگه مثلا دیپ مجدد گرفته بودن حداقل الآن یه رشته بهتر یا یه دانشگاه بهتر درس میخوندن....
      نمونه اش همین علی پاتر خودمون ...... که انصافا خیلی بهش ارادت دارممممممم......

بازم میگم باتمام انگیزه تلاش کردن مهمه ، ولی این دلیل بر چشم پوشی از واقعیتا نمی شه.....!!!!!
      بهترین انتخاب هم اینه که با همون انگیزه و اراده ای که شما منظورته ، آدم کارشو جلو ببره ، اگه هم معدلش پایینه واسه دیپ مجدد یا ترمیم اقدام کنه، و تا روز کنکور بکوب بخونه.........
      اگه نتیجه گرفت که بی شک خدا بهش لطف کرده و نتیجه زحمتشو درو کرده .....
      اگه هم نتیجه نگرفت، حداقل با اندوه و پشیمونی به گذشته اش نگاه نمی کنه، و حسرت تلاشی رو که باید می کرده و یا ترمیم معدلی که باید انجام میداده رو نمی خوره.......

آقا حامد میدونم که با این انگیزه ای که داری ، حتما به اون چیزی که میخوای می رسی ، ولی چون دوست دارم خبر موفقیتت رو بعد کنکور بیای و باصدای بلند جار بزنی این چیزا رو گفتم (اگه واجبه که دیپ مجدد و یا ترمیم اقدام کنی ، حتما این کار رو بکن.....)

موفق باشی.......

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه ترمیم معدل باشه که شاید برم...اما داداشم لذت قبولی با سوابق تحصیلی بدلذت داره..من نمره الکی تو امتحان نهایی زیاد گرفتم ومیدونم که همه اینارو سنجش میدونه ومیدونه چه خبره بارها هم به صورت غیر مستقیم اومده وبه بچه ها گفته که درصدای خوب مهمه...اما هیچکس باور نداره....شاید اگه معدلم بالا بود انمقد تلاش نمیکردم...درضمن من راهمو پیداکردم وکارمو بلدم یکسالم کسب تجربه کردم...حتی اگه خود سنجشم بگه نمیشه من میگم میشه...این تایپیک ها فقط بخاطر دینی هس که به هم وطنام که شماها باشید دارم..نه بخاطر خودم...یاعلی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نه آنم که زبونی کشم ازچرخ وفلک ....چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد......کنکور فقط روحیه س....

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاش واقعا معدل تاثیر زیادی نداشته باشه..خیلی نامردیه اینجوری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن