خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 69
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا یکی به ما بگه الان دقیقا چی شد؟ترمیم معدل چی شد؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      اقا یکی به ما بگه الان دقیقا چی شد؟ترمیم معدل چی شد؟
      اقا سعید این جا نکته ی ظریفی هست....پاسخ اقای توکلی دارای ایهامه....
      به این صورت که معنی و مفهومش روشن نیس و ما رو به گمان انداخت.... نکته اش اینه که خیلی شیک گف به ما ربطی نداره و مسوولش اموزش و پرورشه....توی این جمله یعنی اینکه بی خیال قضیه بشین لطفا(خوبه نگف خفه شید)خیلی قشنگ پیچوند.....
      حالا اینا رو برا خنده گفتم....ولی این جور که معلومه طرح فعلا روی هواست....به نظرم بچسبیم درصدهامونو بالا ببریم بهتره تا انقد به قضیه ترمیم فک کنیم......اینو جدی گفتم....

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جای شکرش باقیه که سهمیه های فرزندان ایثارگران اضافه نشده . هنوز کمی ظرفیت برای افراد عادی هست .
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

یکی باید حرف های این بنده خدا رو زیرنویس کنه

والا فکر کنم خودش بعداً اگر متن پاسخ هاش رو بخونه متوجه هیچی نمیشه

خدایا عظمتت رو شکر

5. Top | #50
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا اینجا چ خبره و چه شده است؟میرسه برا 95 یا نمیرسه؟خود درگیری مزمن دارن اینا:troll (6):

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا این چی میگه؟ یکی دیپلم ریاضی باشه بخواد کنکور تجربی بده نمی تونه ترمیم معدل کنه چون تاثیر معدل نداره؟!!!!!!!!!

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      جالب شدن این ترمیم معدل
      اینجور که پیداست قضیه اینه که شما حتما باید دیپلمت با گروه آزمایشیت تو کنکور یکی باشه مثلامیخوای کنکور تجربی بدی باید دیپلمت تجربی باشه تا بتونی معدلتو ترمیم کنی
      احتمالا با معدل هم کاری ندارن با همون نمرات کار دارن یعنی نمرات رو بعدا ارسال میکنن به سنجش و سنجش اونارو تاثیر میده ولی معدل و کارنامت هیچ تغییری نمیکنه فقط نمرات سنجشت تغییر میکنه
      البته اینجوری نبود خیلی بهتر بود یعنی کلا معدلت تغییر میکرد و کارنامه جدید و خوشگل میگرفتی اما بازم هیچی معلوم نیست امیدوارم کلا بشه معدل هم تغییر داد

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از حرفای اقای توکلی میشه فهمید تاثیر معدل یه قانون فرمالیته س واسه بستن دهن مجلس...واینکه 95هم انتخاب بومی خواهد بود

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      جالب شدن این ترمیم معدل
      اینجور که پیداست قضیه اینه که شما حتما باید دیپلمت با گروه آزمایشیت تو کنکور یکی باشه مثلامیخوای کنکور تجربی بدی باید دیپلمت تجربی باشه تا بتونی معدلتو ترمیم کنی
      احتمالا با معدل هم کاری ندارن با همون نمرات کار دارن یعنی نمرات رو بعدا ارسال میکنن به سنجش و سنجش اونارو تاثیر میده ولی معدل و کارنامت هیچ تغییری نمیکنه فقط نمرات سنجشت تغییر میکنه
      البته اینجوری نبود خیلی بهتر بود یعنی کلا معدلت تغییر میکرد و کارنامه جدید و خوشگل میگرفتی اما بازم هیچی معلوم نیست امیدوارم کلا بشه معدل هم تغییر داد
      مهم نیس چه اتفاقی میفته مهم اینه که امتحان به کنکور امسال برسه
      همین که بشه امتحان داد جای شکرش باقیه

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      ب نظرم کشوری اجرا شدن خعلی خوبه ب شرطی ک گند نزنن و حق خوری کنن بعد بگن ب دلیل کشوری شدن شما خبر نداری
      ولی خیلی خوب شد الان من میخام پزشکی بهشتی قبول شم چون ایلامیم باید حتما زیر۳۰شم تا شاید نیمه دوم بهشتی یا اول ایران بقبولم
      ولی ی نفر تو کرج و شهرستانا تهران با رتبه ۵۰۰هم قبوله
      بنظرم این باید انگیزه مضاعفی برا درس خوندن منطقه۳ایی ها باشه نه نا امید شدنشون
      اگ حق خوری نکنن و خوب اجراش کنن واقعا عدالت
      هرچن شک دارم ک درست اجرا کنن چون سابقشون خرابههه

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      عاقا سوال منو جواب ندادینااااا
      زمین شناسی تو رتبه کشوری تاثیر داره؟؟؟
      ببینید خواهر من زمین شناسی تو زیر گروه 1 اثری نداره و لی تو زیر گروه های دیگه اثر داره یعنی اگه پزشکی میخوای زدن و نزدنش خیلی فرقی با هم ندارن
      ولی توی رتبه کل اثر داره رتبه کل هم هیچ گونه ارزشی به غیر از پز دادن واسه همسایه و فامیل نداره و پذیرش براساس رتبه زیر گروه ها انجام میشه
      در مورد کشوری شدن هم معنیش این نیست که با رتبه کشوری پذیرش میشین ببینید تو پذیرش ناحیه ای شما واسه ناحیه خودت 60درصد پذیرش میشدی واسه بقیه جا های کشور40درصد با کشوری شدن همه اینا حذف میشه و فرقی نداره که کجای کشور باشی هر جا که باشی سهمیه خاصی نداری و عادلانست مثلا یکی که توی تهران بود با رتبه 500میتونست بره دانشگاه شهید بهشتی پزشکی بخونه ولی یکی که تو بندر عباس بود باید یک رقمی یا دو رقمی میآورد تا بتونه بره پزشکی شهید بهشتی یعنی اونی که تو تهران بود نسبت به جاهاب دورتر در اولویت قرار داشت با کشوری شدن دیگه اون دو نفر با هم فرقی ندارندو کسی که تو بندر عباس رتبش499هست نسبت به کسی که تهران زندگی میکنه ولی رتبش500هست در اولویت قرار داره

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها

ببینید خواهر من زمین شناسی تو زیر گروه 1 اثری نداره و لی تو زیر گروه های دیگه اثر داره یعنی اگه پزشکی میخوای زدن و نزدنش خیلی فرقی با هم ندارن
      ولی توی رتبه کل اثر داره رتبه کل هم هیچ گونه ارزشی به غیر از پز دادن واسه همسایه و فامیل نداره و پذیرش براساس رتبه زیر گروه ها انجام میشه
      در مورد کشوری شدن هم معنیش این نیست که با رتبه کشوری پذیرش میشین ببینید تو پذیرش ناحیه ای شما واسه ناحیه خودت 60درصد پذیرش میشدی واسه بقیه جا های کشور40درصد با کشوری شدن همه اینا حذف میشه و فرقی نداره که کجای کشور باشی هر جا که باشی سهمیه خاصی نداری و عادلانست مثلا یکی که توی تهران بود با رتبه 500میتونست بره دانشگاه شهید بهشتی پزشکی بخونه ولی یکی که تو بندر عباس بود باید یک رقمی یا دو رقمی میآورد تا بتونه بره پزشکی شهید بهشتی یعنی اونی که تو تهران بود نسبت به جاهاب دورتر در اولویت قرار داشت با کشوری شدن دیگه اون دو نفر با هم فرقی ندارندو کسی که تو بندر عباس رتبش499هست نسبت به کسی که تهران زندگی میکنه ولی رتبش500هست در اولویت قرار داره
      مرسی برادر
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

13. Top | #58
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      این که میگه متولد ۷۶ میتونه مجددا تو ۹۵ شرکت کنه
      من برگه معافیت تحصیلیم تاریخش تا آذر ۹۵ عه متولد ۷۵ ام
      الان آقای کنکور اشتباه کرد یا من بدبخ شدم ؟
      منم 76 ام برگه معفیت تحصیلی وایم زده بودن تا 31 شهریور 94
      چه گلی به سرم بگیرم ؟؟

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhadcr72 نمایش پست ها
      ب نظرم کشوری اجرا شدن خعلی خوبه ب شرطی ک گند نزنن و حق خوری کنن بعد بگن ب دلیل کشوری شدن شما خبر نداری
      ولی خیلی خوب شد الان من میخام پزشکی بهشتی قبول شم چون ایلامیم باید حتما زیر۳۰شم تا شاید نیمه دوم بهشتی یا اول ایران بقبولم
      ولی ی نفر تو کرج و شهرستانا تهران با رتبه ۵۰۰هم قبوله
      بنظرم این باید انگیزه مضاعفی برا درس خوندن منطقه۳ایی ها باشه نه نا امید شدنشون
      اگ حق خوری نکنن و خوب اجراش کنن واقعا عدالت
      هرچن شک دارم ک درست اجرا کنن چون سابقشون خرابههه
      به حال ما منطقه یکی ها که فرقی نمیکنه؟؟؟

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها

البته تو شهرستانهای تهران اینجوره ما که تو تهرانیم منطقه یک با رتبه زیر ۱۱۰ فوقش باید پزشکی بهشتی بیاریم

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن