خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      دقيقا مثل من. من واسه قلم چي روزي ٧ ساعت ميخوندم اما وقتي نتيجه اومد ترازم ٤٢٠٠ بود چون نتيجه نگرفتم الان نميخونم

Sent from my iPhone using Tapatalk
      منم دقیقا همین مشکل رو داشتم ولی نمیشه خب نباید تسلیم شد باید مشکل کارو پیدا کرد و ادامه داد اونقدر تلاش کرد تا موفق شد

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sana.sa نمایش پست ها
      منم دقیقا همین مشکل رو داشتم ولی نمیشه خب نباید تسلیم شد باید مشکل کارو پیدا کرد و ادامه داد اونقدر تلاش کرد تا موفق شد

من قطعي مشكل خودمو ميدونم مشكلمم پايس

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی من از شراط تو راضیم

چون متوجه شدی اشتباهتو

همین که داری اعتراف می کنی بی برنامه درس می خونم خیلی خوبه

می گن جلو ضررو از هر جا بگیری منفعته

شما که تا الان بی برنامه درس خوندی و نتیجه اشو دیدی

بیا و برنامه ریزی کن
      یا خودت یا مشاور ( اگه مشکل مالی نداری و مشاور خوب نزدیکته)

شاید چند هفته اول سخت باشه. اما به قول دکتر افشار اگه بتونی این سختی اول کار رو تحمل کنی و پا رو نفس راحت طلب بذاری بقیه راه دیگه مشکلت حله
      بد بهت پیشنهاد می کنم تلقین بد نکن

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از خودم راضی نیستم چووووون به دردسهای کلاسهای بیرونم نمیریم بخونم
      از خودم ناراضیم چوووون خیلی بی برنامه در س میخونم چطوری میتونم خودم رو از این بی برنامگی در بیارم تراز دوستانی که از من خیلی خیلی کمتر میخونن خیلی بهتر از من شده و من واقعا نگرانم بابت این موضوع

از من بهت نصیحت نت و گوشیو جمع کن اوووونقد خود به خود با برنامه میشی که خودت شاخ در میاری
      من واقعا ی مدت سردرگمو بی برنامه بودم نتو جمع کردم و واقعا همه چی عااالی شد الانم باید جمع کنم ی خرده بی برنامه شد
      تموم وقتای مردتو می تونی درس بخونی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali نمایش پست ها
      ولی من از شراط تو راضیم

چون متوجه شدی اشتباهتو

همین که داری اعتراف می کنی بی برنامه درس می خونم خیلی خوبه

می گن جلو ضررو از هر جا بگیری منفعته

شما که تا الان بی برنامه درس خوندی و نتیجه اشو دیدی

بیا و برنامه ریزی کن
      یا خودت یا مشاور ( اگه مشکل مالی نداری و مشاور خوب نزدیکته)

شاید چند هفته اول سخت باشه. اما به قول دکتر افشار اگه بتونی این سختی اول کار رو تحمل کنی و پا رو نفس راحت طلب بذاری بقیه راه دیگه مشکلت حله
      بد بهت پیشنهاد می کنم تلقین بد نکن
      راست میگید من مشکلمو میدونم پس میتونم حلش کنم
      من از امروز شروع کردم واسه خودم برنامه ریختن به طرز عجیبی احساس میکنم به هیچکدوم از اونهایی که تو برنامه نو شتم نمیرسم که بخونم واقعا اگه برسم و بخونم عالی میشه
      ممنونم بخاطر راهنمایی تون 😊

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahro0 نمایش پست ها
      از من بهت نصیحت نت و گوشیو جمع کن اوووونقد خود به خود با برنامه میشی که خودت شاخ در میاری
      من واقعا ی مدت سردرگمو بی برنامه بودم نتو جمع کردم و واقعا همه چی عااالی شد الانم باید جمع کنم ی خرده بی برنامه شد
      تموم وقتای مردتو می تونی درس بخونی
      اخه من زیاد کار نمیکنم با گوشیم واقعا در حد 1 ساعت هستش در روززز ولی خب گاهی روزا شده که به خاطر گوشی درسهام مونده باشه کلی به طور میانگین کم کار میکنم با گوشیم و همه شبکه ها ی اجتماعیم رو به غیر از تلگرام حذفیدم کا فی نیس؟؟

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اخه من زیاد کار نمیکنم با گوشیم واقعا در حد 1 ساعت هستش در روززز ولی خب گاهی روزا شده که به خاطر گوشی درسهام مونده باشه کلی به طور میانگین کم کار میکنم با گوشیم و همه شبکه ها ی اجتماعیم رو به غیر از تلگرام حذفیدم کا فی نیس؟؟

در کل از نظر من هیچی نداشته باشی بهتره هر چقدرم بگی کم دستم می گیرم اصن وابسته نیستم ولی خووب فکر کنی میبینی بازم بهش وابسته
      دوست داشتی جمعش کن تا کلی وقت برای خوندن پیدا کنی
      تموم وقتای مردتم می تونی بخونی حتی قبل خواب می تونی همه چیزایی که خوندی مرور کنی
      من خودشم به شخصه وقتی گوشی دستم بود همش می خواستم تند تند بخونم برای استراحتم بیام تو نت واقعا اعصاب خورد کنه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راست میگید من مشکلمو میدونم پس میتونم حلش کنم من از امروز شروع کردم واسه خودم برنامه ریختن به طرز عجیبی احساس میکنم به هیچکدوم از اونهایی که تو برنامه نو شتم نمیرسم که بخونم واقعا اگه برسم و بخونم عالی میشه ممنونم بخاطر راهنمایی تون 😊Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
      مطمئن باش به برنامه می رسیمی دونی چرا؟چون وقتی خودت برنامه ریختی توانایی های خودتو در نظر گرفتیخدا رو فراموش نکنامیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ک از خودمو زندگیم ناراضیم . اینقدر سخت نگیر

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali نمایش پست ها
      مطمئن باش به برنامه می رسیمی دونی چرا؟چون وقتی خودت برنامه ریختی توانایی های خودتو در نظر گرفتیخدا رو فراموش نکنامیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی
      ایشالله خدا همه ب کنکوریا رو موفق کنه ایشااله هممون به هدفامون برسیم ممنونم بابت راهنمایی

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilovegham نمایش پست ها
      من ک از خودمو زندگیم ناراضیم . اینقدر سخت نگیر
      سخت نمیگیرم فقط انتظار دارم به نتیجه زحمتهام برسم همین 😐

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قبل از هرچیزی رو خودت کار کن
      وقتی هیچیت رو برنامه و نیس و تحت جو هدف داری یعنی هیچ شناختی از خودت و آینده و استعدادت نداری
      هروقت فهمیدی اونوقت انگیزه و استعداد باهم میان سراغت از این سردرگمی درمیای

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      قبل از هرچیزی رو خودت کار کن
      وقتی هیچیت رو برنامه و نیس و تحت جو هدف داری یعنی هیچ شناختی از خودت و آینده و استعدادت نداری
      هروقت فهمیدی اونوقت انگیزه و استعداد باهم میان سراغت از این سردرگمی درمیای
      من خودم رو میشناسم مثلا میدونم تو محاسبات شیمی مشکل دارم مثلا میدونم خیلی عجولم و خیلی بزرگ و نامرتب مینوسیم طوری وقتی میخوام یه محاسبه ی 2 مرحله ای رو توی شیمی انجام بدم با از همون مرحله ی اول جواب اولم غلطه یا وقتی به مرحله ی دوم میرسم اونقدر قاطی پاطی نوشتم که اصلا سردر نمیارم چی نوشتم در نتیجه با به جواب نمیرسم یا هم به جواب غلطی میرسم😐😐😐
      خیلی کم پیش میاد بتونم به جواب درستی برسم دلیلیش هم به خاطر عجول بودنمه من همه ی مشکلاتم رو میدونم هدف هم دارم ولی نمیتونم حلش کنم😐
      ولی

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سعی کنید چیزی باشید که ارزوشو دارید...
      بحث قبول شدن یا نشدن نیست...بحث موفقیته...موفقیت برای همه یکسان نیست...برای یکی موفقیت یعنی رتبه دو رقمی...برای کسی موفقیت یعنی زیر10هزار...
      شرایط همه یکسان نیست...
      سعی کنین بهترین باشین تا اون حس موفقیت شمارو فرا بگیره...خودتونو گول نزنین که موفق هستین یا نیستین...خوشبختانه کسی نمیتونه خودشو گول بزنه...فقط بهترین خودتون باشید و راه رو ادامه بدید...

نه خودتونو فاتح بدونید نه بازنده...فقط بهتر از روز گذشته ی خودتون باشید...
      اگه الان هدفتون با توجه به شرایط الانتون پیراپزشکی ازاد شهرستانه ایرادی نداره...شما تلاشتو بیشتر کن...تلاش اصولی رو بیشتر کن...خودت میبینی که کم کم این ازاد شهرستان میشه ازاد تهران...ازاد تهران میشه سراسری و سراسری تبدیل به رشته های دکتری حرفه ای میشه...
      به قدر کافی فرصت هست امسال...برای تغییر البته نه تنبلی...

فقط مهم ترین چیزی که فراموش نکنین اینه که ناامید نشین و کنار نکشین...به هیچ وجه...حتی اگه ترازتون زیر4هزار قلمچی هست!
      چه کسایی که سراغ داشتم با تراز های بالای 6هزار رتبه های 15هزار منطقه تو کنکور گرفتن و چه کسایی با تراز زیر 5 هزار رتبه ی بهتری کسب کردن...
      فقط مسیر رو ادامه بدید...منظور از ادامه دادن مسیر ادامه دادن شرایط فعلی نیست!همیشه باید برای بهتر شدن تلاش کرد...
      مسیر رو با تلاش اصولی بیشتر ادامه بدید...انگیزتون بالاتر میره...همینطور درصد هاتون...
      فقط کمی حوصله و تلاش به خرج بدید...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الان که فکرشو میکنم میبینم واسه کنکور 96 که درصد نهایی به 30 میرسه منم دیگه از خودم راضی نیستم

پ.ن: اونوقت هرکسی میره شهرای دیگه بغیر از تهران یعنی سقف ارزوهاش پایینه و کلا خیلی خیلی معمولیه؟؟؟
      یه چیزی به اسم شانس و قسمت هم هست

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن