خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

برای رشته تئاتر و بازیگری باید چیکار کنم؟ ♥

بنام خدا
      سلام دوستان
      من یه دوست دارم تئاتر کار میکنه و میخواد که دانشگاه هنر بخونه و برای همین میخواد کنکور هنر بده . چند سوال دارم که لطفا جواب بدید ♥
      زمان ثبت نام کنکور هنر کی است؟
      و اینکه برای رشته بازیگری و تئاتر چه رشته ای رو باید انتخاب رشته کنه؟
      مرسی
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تا اونجایی که می دونم واسه بازیگری حتما نباید رشته شو تو دانشگاه خوند و میشه از طریق کلاسای آزاد بازیگری مخصوصا تو تهران هم بازیگر شد فقط و فقط استعداد لازم داره....همین
      ولی اگه هدفشون اینه حتماوارد رشته دانشگاهیش بشن باید کنکور هنر رو بدن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      ایشون نیازی به تحصیلات اکادمی و کنکور دادن و....نداره!!!به جای این که پول هاشون رو خرج این جور مسایل کنن اگگر ایشون هدفشون اینه که بازیگر شن و در فیلم های اقای مهدی سهیلی بازی کنند!من با 50 درصد تخفیف 5 میلیون تومان پورسانت میگیرم و مستقیم معرفیشون میکنم به اقای مهدی سهیلی در تهران بدون تست بازیگری قبولشون کنن!!!ایشون هم دیگه بستگی به نقد بودن پولشون داره اونجا هر که پول بیشتری بده اش بیشتری هم میخوره!!!هر که بامش بیش برفش بیشترخلاصه که قیمت ها متفاوته از نقش اول بگیر تا همونجور راه رفتن توی فیلم های تلویزیونی و سینمایی اقای مهدی سهیلی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      تا اونجایی که می دونم واسه بازیگری حتما نباید رشته شو تو دانشگاه خوند و میشه از طریق کلاسای آزاد بازیگری مخصوصا تو تهران هم بازیگر شد فقط و فقط استعداد لازم داره....همین
      ولی اگه هدفشون اینه حتماوارد رشته دانشگاهیش بشن باید کنکور هنر رو بدن
      ممنونم از شما اما ایشون بازیگر خوبی هستن و فقط برای کسب علم میخواهند این رشته رو بخونند ممنونم ♥
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      ممنونم از شما اما ایشون بازیگر خوبی هستن و فقط برای کسب علم میخواهند این رشته رو بخونند ممنونم ♥
      خب باید رشته بازیگری_کارگردانی بخونن..یا ادبیات نمایشی...کنکور هنرم ک‌با باقی کنکورا برگزار میشه!بهمن ماهم ثبتنامه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نمیدونم والاااااااااااااااااااااا ااااا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن