خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 86
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      دوستان عزیز ....... بذارین براتون ی جوک با ادبی ! تعریف کنم :

( درصد های زیر رو از سایت قلمچی برداشتم )

شخصی با رتبه 89449 کشوری در کنکور ریاضی موفق شده در رشته ریاضیات و کاربرد های ( همون ریاضی محض قدیم ) دانشگاه رازی کرمانشاه تازه در دوره روزانه قبول بشه

ادبیات : 16 ....... عربی : صفر ...... معارف : 17 ....... زبان : 38 ........ ریاضی : صفر
      ...... فیزیک : صفر ...... شیمی : صفر

یعنی کسی که بعد از 12 سال ریاضی خواندن در مدرسه ، حتی نتوانسته به یکی از 55 سوال ریاضی کنکور پاسخ بده ، صلاحیت اینو داره که در رشته ریاضی دانشگاه شانزدهم کشور تازه در دوره

روزانه قبول بشه ....... تازه بعضی ها منفی میزنن و قبول میشن !

پس دوستان عزیز ریاضی خودتون رو خسته نکنین ! ........ با تحویل دادن پاسخ نامه سفید شما می تونین در رشته مورد علاقتون حالا در دانشگاه دولتی یا آزاد ، پیام نور یا غیر انتفاعی قبول بشین

از زندگیتون لذت ببرین ..... درس رو به اندازه بخونین و سعی کنین از الان مباحث پایه رشته ای رو که میخواین توش درس بخونین قوی کنین ........ مثلا اگه به مهندسی برق علاقه دارین ، کتاب

فیزیک 3 رو کامل و مفهومی بخونین

شاد باشین

والا امسال من دوستم با14000دراومد دولتی برق....دولتی...اونم برق....شما توی تجربی زیر 2000بیاری حق داری یه رشته ای انتخاب کنی...بالای 2000بیاری محترمانه بهت میگن برو بمیر....والا........اونوقت با 14000 رشته اول ریاضی رو اورده......ای خداااااااااااااااااا

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

شخصی با رتبه 89449 کشوری در کنکور ریاضی موفق شده در رشته ریاضیات و کاربرد های ( همون ریاضی محض قدیم ) دانشگاه رازی کرمانشاه تازه در دوره روزانه قبول بشه

ادبیات : 16 ....... عربی : صفر ...... معارف : 17 ....... زبان : 38 ........ ریاضی : صفر

یعنی کسی که بعد از 12 سال ریاضی خواندن در مدرسه ، حتی نتوانسته به یکی از 55 سوال ریاضی کنکور پاسخ بده ، صلاحیت اینو داره که در رشته ریاضی دانشگاه شانزدهم کشور تازه در دوره

پس دوستان عزیز ریاضی خودتون رو خسته نکنین ! ........ با تحویل دادن پاسخ نامه سفید شما می تونین در رشته مورد علاقتون حالا در دانشگاه دولتی یا آزاد ، پیام نور یا غیر انتفاعی قبول بشین

از زندگیتون لذت ببرین ..... درس رو به اندازه بخونین و سعی کنین از الان مباحث پایه رشته ای رو که میخواین توش درس بخونین قوی کنین ........ مثلا اگه به مهندسی برق علاقه دارین ، کتاب

شاد باشین
      من ریاضیم ولی وقتی این اوضاعو میبینم فکر میکنم دارم واسه هیچ تلاش میکنم
      عاشق رقابتای سختم ولی به دروس رشته تجربی چندان علاقه ای ندارم شمام از عمران یکم برامون بگو اوضاعش چجوره

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa.m نمایش پست ها
      والا امسال من دوستم با14000دراومد دولتی برق....دولتی...اونم برق....شما توی تجربی زیر 2000بیاری حق داری یه رشته ای انتخاب کنی...بالای 2000بیاری محترمانه بهت میگن برو بمیر....والا........اونوقت با 14000 رشته اول ریاضی رو اورده......ای خداااااااااااااااااا
      توی 5 6 سال اینده رشته های پایه مثل فیزیک و شیمی حرف اول رو خواهند زد نه مهندسی ها ببینید کی گفتم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      توی 5 6 سال اینده رشته های پایه مثل فیزیک و شیمی حرف اول رو خواهند زد نه مهندسی ها ببینید کی گفتم
      آخه چجوری؟مگه چی میخاد تغییر کنه؟من ریاضیم دارم دیوونه میشم وقتی میبینم اوضاع اینجوریه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

مگه الان حرف اولو میزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟والا هرکی که دیدم مهندسی رشته های تاپ....الان بیکاااااااااااااااااااااا ااااااااار...........الانم مهندسی زیاد جالب نیس.....خصوصا برا خانما.......

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

شاد باشین
      ریاضی محض خوندن با درصد صفر ریاضی واقعا شرم اوره
      این وضع رشته های مهندسی اصلا خوب نیست
      یه عده از خوب هایی هم که مهندسی می خونن هم اپلای می کنند و میرن
      و ما می مونیم و مهندس هایی که دو خط ریاضی بلد نیستن!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مگه الان حرف اولو میزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟والا هرکی که دیدم مهندسی رشته های تاپ....الان بیکاااااااااااااااااااااا ااااااااار...........الانم مهندسی زیاد جالب نیس.....خصوصا برا خانما.......
      ینی کسی شریف تهران امیرکبیر بخونه هم اینجوریه؟رشته های تاپشو میگم

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان دور دور پزشکیاست......نصف داوطلبای 95 همه فارغ التحصیل و متاهلند

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alipezeshkiteh نمایش پست ها
      آخه چجوری؟مگه چی میخاد تغییر کنه؟من ریاضیم دارم دیوونه میشم وقتی میبینم اوضاع اینجوریه
      یه نگاهی به امار های کشور بندازید متوجه میشید که 5 6سال اینده رشته های پایه خیلی به درد میخوره

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alipezeshkiteh نمایش پست ها
      ینی کسی شریف تهران امیرکبیر بخونه هم اینجوریه؟رشته های تاپشو میگم
      ببین بستگی به عرضه و توانایی فرد داره.....نه اگه از تهران(شریف یا امیرکبیر)فارغ التحصیل بشی موضوع فرق میکنه اگه از شریف و امیرکبیر بتونی مدرک بگیری شانس کار پیدا کردنت خیلی بالا میره...هرچند.....کلا توی رشته مهندسی توانایی فرد خیلی تاثیر داره.....من ادم میشناسم برق ازاد خونده الان میلیاردره...یکی هم دولتی ولی بیکار....اگه میخوای مهندسی بخونی باید واقعا زحمت بکشی....اما من کلا دقیق اطلاع ندارم...این اطلاعاتم از ادمای اطرافم دارم....

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      یه نگاهی به امار های کشور بندازید متوجه میشید که 5 6سال اینده رشته های پایه خیلی به درد میخوره
      منم میگم الان دیگه مهندسی زیاد روی دور نیس.....

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین بستگی به عرضه و توانایی فرد داره.....نه اگه از تهران(شریف یا امیرکبیر)فارغ التحصیل بشی موضوع فرق میکنه اگه از شریف و امیرکبیر بتونی مدرک بگیری شانس کار پیدا کردنت خیلی بالا میره...هرچند.....کلا توی رشته مهندسی توانایی فرد خیلی تاثیر داره.....من ادم میشناسم برق ازاد خونده الان میلیاردره...یکی هم دولتی ولی بیکار....اگه میخوای مهندسی بخونی باید واقعا زحمت بکشی....اما من کلا دقیق اطلاع ندارم...این اطلاعاتم از ادمای اطرافم دارم....
      ولی من اعتقاد دارم توی هر کاری باشی بهترین که باشب امکان نداره بیکار بمونی
      حالا رشتت هر چی میخواد باشه

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه جورایی موافقم باهات الان دیگه مهندسیهای سخت کاربرد چندانی نداره
      بیشتر دارن میان به سمت مهندسیهای نرم مثل صنایع
      ولی علوم پایه رو نمیتونم درک کنم که تو کشور ما چجوری میخاد اوضاعش بهتر بشه

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      ولی من اعتقاد دارم توی هر کاری باشی بهترین که باشب امکان نداره بیکار بمونی
      حالا رشتت هر چی میخواد باشه
      منم همینو گفتم...گفتم به توانایی ها و عرضه فرد بستگی داره...طرف ازاد خونده الان واقعا موفقه....یکی ام دولتی خونده بیکاره.....فقط بستگی به میزان مهارت داره.....

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصلا دلیل اینکه تجربی این همه داوطلب داره اینه که ملت ما همه به زیست شناسی علاقه دارن
      بر منکرش لعنت
      وگرنه ابدا بحث دیگری نیست.
      آخه میدونی من تازه فهمیدم چقدر علاقم به زیست شناسیه و از دنیای خشک مهندسی بدم میاد. من اصللللللا برام بحث درآمد مهم نیست آخه من دوست دارم به بقیه خدمت بکنم. و خودمو وقف اجتماع کنم
      این دیالوگا خیلی آشناست.
      یادتون نیست شماها! روزگاری این جملات دقیقا درباره مهندسی گفته میشد. و شبیهش. و این وضعیت الان به وجود آمد.
      پیش بینی این وضعیت برای سایر تهاجمات! (ملت ایران به چیزی علاقه مند نمیشن یهو تهاجم میکنند و نابودش میکنند) هم کار سختی نیست. یک حساب کاملا دو دوتا چهارتاست
      الان یک بیمارستان به یک پزشکی مثلا دn تومن میده خب چنتا پزشک داره؟ 5 تا مثلا
      هفت سال دیگه همون بیمارستان چنتا پزشک میتونه بگیره؟ و تازه خیلی هم طالب داشته باشه؟ 25 تا مثلا
      به هر پزشک چقدر میده؟ n تقسمی بر 5
      سالهای بعد چرا و چگونه؟
      رشد منفی میشه و به وضعیت امروز سایر رشته ها میرسیم.
      این بود انشای ما!
      پیروز و سربلند باشید.
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن