خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      7 چیز سبز کتاب کاملی نیست ...ولی سوالات پشت کتابش خوبها...شما کتاب درسی بخون بعدش تست بزن..هیچ منبعی رو جایگزین کتاب نکن تو زمین شناسی ...امسال حدود 18 سوال از شکل و مفاهیم داخل شکل بود هیچ کتاب اموزشی صحیت نکرده بود درموردش..تو کتابای اموزشی انقدر شکالارو کوچیکو بد میکشن بعدش سیاه سفیدم که هست دانش اموز هیچ توجه بهش نمیکنه..

سوالات زمین خیلی سخت شده شما که 50 میخوای باید برا 70 بخونی .. سوالاتی میدن که تو ذهن 2گانگی ایجاد میکنه مطمئنی درسته ها میری میبینی غلط زدی

فصل 1 سوم=== 0 سوال
      فصل 2 سوم ===1 سوال
      فصل 3 سوم===1 سوال
      فصل 4 سوم===1 سوال
      فصل 5 و 6 سوم === 5سوال
      فصل 7 سوم === 2 سوال
      فصل 8سوم===1 سوال
      فصل 9 سوم===1سوال

فصل 1 پیش===1سوال
      فصل 2پیش==1سوال
      فصل 3پیش===1سوال
      فصل 4پیش===1 سوال
      فصل 5 پیش==1سوال
      فصل 6پیش===1سوال
      فصل 7پیش===2سوال
      فصل 8 پیش===2سوال
      فصل9پیش==2سوال
      فصل 10 پیش===1 سوال
      خیییییلی ممنون از توضیح جامعتون

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بد نیس اول یه دور کتاب رو رو خوانی کنی و بعد کتاب چلاجور رو بخونی و اخر هم تست های سراسری رو بزنی فک کنم اینجوری حتی بالای 70 هم میزنی...و سعی کن مقایسه ی بخونی چون این تیپ سوالات تو زمین داره مد میشه..... موفق باشید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6974 نمایش پست ها
      منم میخوام هفت چیز بگیرم انگاری کتاب خوبیه خیلی ممنونم از راهنماییتون

من هفت چیز رو خریدم ولی شنیدم که کتاب نشر دریافت دکتر چلاجور از اون بهتره .
      هر دو کتاب رو یه نگاهی بنداز عزیزم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب جامع مهروماه هم درسنامه ش کامله
      درسنامه رو و بامتن کتاب نکاه کردم چیزیو جا ننداخته بود به نظرم درسنامش خوب اومد

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فکر میکنم طراح ها میدونن همه هفت چیز میخونن یه جوری سوال میدن که هرکی فقط اونو خونده اشتباه بزنه،تشخیصم درسته؟آخه کتابم نمیشه خوند واقعا خیلی زیاده اونم با وجود درسهای دیگه که اینقدرکار دارن!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرگ بر اسرائيل خخخخ

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه وقت کنم شاید منم زمینو بخونم شاید شاید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سال چهارم 13 سوال سال سوم 12 سوال...
      بیشترم از سال سوم، سنگ ها اون اولش میاد... حتی یکیش مال کلیواژ بود...
      بیشتر ترکیبات رو میدن خیلی کم پیش میاد تعریفی و اون بخش های اول کتاب رو بدن

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با شروع فصل بهار دانش آموزان رشته تجربي در مورد نحوه ي مطالعه درس زمين شناسي پرسش هاي زيادي دارند.
      در مطلب زير نکاتي براي مطالعه اين درس ارائه شده است: 1- حتماً خلاصه نويسي داشته باشيد، چون اين درس داراي نکات بسيار ريزي مي باشد .2- خلاصه برداري هاي خود را به صورت روزانهمرور کنيد.3- گام به گام مطالب کتاب را خوانده و تا قبل از اين که مطلب قبلي را فرا نگرفته ايد ، مطلب جديد را شروع نکنيد. 4- کتاب درسي را يک بار به صورت روزنامه وار بخوانيد و قسمت هايي که مهم تر است را علامت بزنيد و نکته برداري کنيد.5- در بعضي قسمت ها براي خودتان شکل ترسيم کنيد و از روي شکل براي خودتان توضيح دهيد.6- با کمک اينترنت و پيدا کردن اطلاعات مربوط به اين درس ، يادگيري درس را با کمک اشکال و نقشه ها آسان تر کنيد .
      7- براي اين که هميشه مطالب را به ياد داشته باشيد از مطالب کتاب روزنامه ديواري يا ماکت مربوط به آن را درست کنيد(بخصوص ماکت آتشفشان ها را بسازيد.)8- در رابطه با فصل هايي مانند آب در خشکي که درمورد آشنايي با تاريخجه زمين است بهتر است اطلاعاتي در مورد نحوه ي شکل گيري زمين از يک خشکي بزرگ و تقسيم آن به دو خشکي آشنا شده و سپس درمورد ساکنان اوليه ي زمين که از تک سلولي ها گرفته تا پيشرفته ترين نوع جانداران يعني پستانداران اطلاعاتي را بدست آوريد.9- براي يادگيري اين درس نياز به آناليز اشکال زمين شناسي، شناسايي عناصر تشکيل دهنده لايه ها ، مواد مذاب ، شناسايي انواع گسل و شناسايي انواع امواج زلزه داريم.10- مي توانيد به کمک جعبه به ياد مطالب درسي را در حافظه طولاني مدت بگنجانيد.*از سال گذشته براي مطالعه ي سريع تر و راحت تر درس زمين شناسي کتابي به نام جامع زمين شناسي منتشر شد. 11- اين کتاب شامل دو قسمت است که :*در قسمت اول آن،به تفکيک فصل هاي کتاب درسي،نکته هاي مهم اين فصل مطرح شده است.*قسمت دوم آن مخصوص دوران جمع‌بندي و روزهاي نزديک کنکور است. در اين‌جا به آموزش نکته‌هايي که در درس زمين‌شناسي از سال 85 تا 90 در کنکور سراسري داخل و خارج کشور مطرح بوده، پرداخته‌ايم. 12- دانش‌آموزان نکته هاي 12 کنکور داخل و خارج کشور را از سال 85 تا 90 را در اين کتاب آموزش مي‌بينند و به اين ترتيب تمامي نکته‌هاي مهم کتاب را در حجم بسيار محدود (حداکثر 24 صفحه) ياد مي‌گيرند .13- اگر کتاب جامع زمين شناسي را درهمين حجم محدود مطالعه کنيد، درصد مطلوب را (که حداکثر همان 30% است) در کنکور کسب مي‌کنيد.
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatom نمایش پست ها
      با شروع فصل بهار دانش آموزان رشته تجربي در مورد نحوه ي مطالعه درس زمين شناسي پرسش هاي زيادي دارند.
      در مطلب زير نکاتي براي مطالعه اين درس ارائه شده است: 1- حتماً خلاصه نويسي داشته باشيد، چون اين درس داراي نکات بسيار ريزي مي باشد .2- خلاصه برداري هاي خود را به صورت روزانهمرور کنيد.3- گام به گام مطالب کتاب را خوانده و تا قبل از اين که مطلب قبلي را فرا نگرفته ايد ، مطلب جديد را شروع نکنيد. 4- کتاب درسي را يک بار به صورت روزنامه وار بخوانيد و قسمت هايي که مهم تر است را علامت بزنيد و نکته برداري کنيد.5- در بعضي قسمت ها براي خودتان شکل ترسيم کنيد و از روي شکل براي خودتان توضيح دهيد.6- با کمک اينترنت و پيدا کردن اطلاعات مربوط به اين درس ، يادگيري درس را با کمک اشکال و نقشه ها آسان تر کنيد .
      7- براي اين که هميشه مطالب را به ياد داشته باشيد از مطالب کتاب روزنامه ديواري يا ماکت مربوط به آن را درست کنيد(بخصوص ماکت آتشفشان ها را بسازيد.)8- در رابطه با فصل هايي مانند آب در خشکي که درمورد آشنايي با تاريخجه زمين است بهتر است اطلاعاتي در مورد نحوه ي شکل گيري زمين از يک خشکي بزرگ و تقسيم آن به دو خشکي آشنا شده و سپس درمورد ساکنان اوليه ي زمين که از تک سلولي ها گرفته تا پيشرفته ترين نوع جانداران يعني پستانداران اطلاعاتي را بدست آوريد.9- براي يادگيري اين درس نياز به آناليز اشکال زمين شناسي، شناسايي عناصر تشکيل دهنده لايه ها ، مواد مذاب ، شناسايي انواع گسل و شناسايي انواع امواج زلزه داريم.10- مي توانيد به کمک جعبه به ياد مطالب درسي را در حافظه طولاني مدت بگنجانيد.*از سال گذشته براي مطالعه ي سريع تر و راحت تر درس زمين شناسي کتابي به نام جامع زمين شناسي منتشر شد. 11- اين کتاب شامل دو قسمت است که :*در قسمت اول آن،به تفکيک فصل هاي کتاب درسي،نکته هاي مهم اين فصل مطرح شده است.*قسمت دوم آن مخصوص دوران جمع‌بندي و روزهاي نزديک کنکور است. در اين‌جا به آموزش نکته‌هايي که در درس زمين‌شناسي از سال 85 تا 90 در کنکور سراسري داخل و خارج کشور مطرح بوده، پرداخته‌ايم. 12- دانش‌آموزان نکته هاي 12 کنکور داخل و خارج کشور را از سال 85 تا 90 را در اين کتاب آموزش مي‌بينند و به اين ترتيب تمامي نکته‌هاي مهم کتاب را در حجم بسيار محدود (حداکثر 24 صفحه) ياد مي‌گيرند .13- اگر کتاب جامع زمين شناسي را درهمين حجم محدود مطالعه کنيد، درصد مطلوب را (که حداکثر همان 30% است) در کنکور کسب مي‌کنيد.
      سلام /ممنون بابت جوابتون

قصد توهین اصلا ندارم ولی خب حداقل از منبعی که کپی میکنید به روز باشه تا ما هم استفاده کنیم....(......کنکور داخل و خارج کشور را از سال 85 تا90()...........)

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میخوام زمینواز امروز شروع کنم برای درصد 50تا60 چه بخشایی بخونم بیشتر سوال میاد؟؟

نشر دریافت چلاجور کل زمینو فک کنم تو 70 صفحه خلاصه کرده باشه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      میخوام زمینواز امروز شروع کنم برای درصد 50تا60 چه بخشایی بخونم بیشتر سوال میاد؟؟

غیر از دیاژنز و چرخه سنگ بقیه رو بخون

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جمع بندی مهر و ماه رو هم یه نگاهی بهش بندازین مطمئننا علاقمند میشین

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلامکتاب زمین شناسی برای کنکور ۹۸ واسه کنکور ۹۹ خوبه یا تغییرات داشته؟ من دوساله نگاهشم نکردم از الان بخونم میتونم ۵۰ بزنم؟ یا بهتره همون درسای قبلی رو مرور کنم؟
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام من برای کنکورم میخوام زمین رو جدی تر بخونم(دارو سازی) البته نه اینکه خیلی وقت بزارم ولی یه کتاب کار که متن کتاب رو کامل پوشش داده باشه و ترجیحا خلاصه باشه هست؟؟چون یه مقایسه میکردم چاپ 97 و 98 زمین خیلی فرق میکرد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)