خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      امیدوارم ی روزی بفهمی مشکلات رو با دعا نمیشه حل کرد. دعا فقط تحمل رو ساده تر میکنه. اونم ن دعایی ک من برات میکنم... دعایی ک خودت میکنی.
      عوض دعا کردم ارزو میکنم یا مشکل رو حل کنی یا نگرشت جوری عوض بشه ک بتونی باهاش کنار بیای.
      دعا نمی کنی(چون معتقدی مشکلش حل نمیشه!) ولی آرزو می کنی! عجب!

بیا ببرمت حرم تا از نزدیک ببینی قوانین علمی چطور نقض میشن!

داداش گلم!( @a.z.s ) از خدا میخوام که انشاءالله مشکلت حل شه!
      موفق باشی آقای دکتر!

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حتما حل میشه شکی درش نیست...لا ریب فیه

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ان شا الله به حق این شب عزیز که امام مهدی به امامت رسید مشکلت رو با کمک خدا حل کنی و دوباره ارامش رو پیا کنی
      خداوند تنها تنهاییست که هیچ تنهایی را هنگام تنهایی تنها نمیگذارد
      فقط کافیه اعتماد داشته باشی

ترجمه سوره ی انبیا رو یه بار بخون خیلی جالبه
      این دو ایه رو همیشه به یاد داشته باش:

لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي كُنتُ مِنَ الظَّالِمِينَ فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّيْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِي الْمُؤْمِنِينَ
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

الا بذکر الله تطمئن القلوب

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      از صمیم قلب برات ارزوی موفقت دارم
      انشالله اوللللللللل مثکل شما بعد مشکل بقیه حل شه(و اخرم مشکل خودم-اگه خدا بخواد)
      موفق باشی
      خلاف قوانین.

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امیدوارم ی روزی بفهمی مشکلات رو با دعا نمیشه حل کرد. دعا فقط تحمل رو ساده تر میکنه. اونم ن دعایی ک من برات میکنم... دعایی ک خودت میکنی.
      عوض دعا کردم ارزو میکنم یا مشکل رو حل کنی یا نگرشت جوری عوض بشه ک بتونی باهاش کنار بیای.
      یعنی چی نمیشه با دعا مشکلات رو حل کرد.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دعا قضا را برمیگرداند حتی اگر حتمی شده باشد..

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.AMIN.D نمایش پست ها
      دعا نمی کنی(چون معتقدی مشکلش حل نمیشه!) ولی آرزو می کنی! عجب!

بیا ببرمت حرم تا از نزدیک ببینی قوانین علمی چطور نقض میشن!

داداش گلم!( @a.z.s ) از خدا میخوام که انشاءالله مشکلت حل شه!
      موفق باشی آقای دکتر!

والا..........

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar95 نمایش پست ها
      یعنی چی نمیشه با دعا مشکلات رو حل کرد.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دعا قضا را برمیگرداند حتی اگر حتمی شده باشد..
      هفته ای اقلا ی بار این پست من تگ میشه.
      خب دعا کن من ب راه راست منحرف بشم تو ک میگی دعا اینقت موثره. واسه رسیدن ب خاسته هات باید تلاش کنی ن دعا. دعا آرامش قلبی شاید باشه ولی تغییری در دنیای فیزیکی ایجاد نمیکنه.
      تو دعا نکن ولی درس بخون، خدا ب خاستت میرسونتت. برعکس درس نخون ولی دعا کن، چی گیرت میاد؟
      من کنکور دارم.... لطفا منو به تاپیک قیر درسی هدایت نکنین ولی واسم دعا کن که دعا خوب است.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب دعا کن من ب راه راست منحرف بشم تو ک میگی دعا اینقت موثره. واسه رسیدن ب خاسته هات باید تلاش کنی ن دعا. دعا آرامش قلبی شاید باشه ولی تغییری در دنیای فیزیکی ایجاد نمیکنه.
      تو دعا نکن ولی درس بخون، خدا ب خاستت میرسونتت. برعکس درس نخون ولی دعا کن، چی گیرت میاد؟
      من کنکور دارم.... لطفا منو به تاپیک قیر درسی هدایت نکنین ولی واسم دعا کن که دعا خوب است.
      اتفاقا روی فیزیک هم اثر داره برادر گرامی..

ازمایش هایی اخیرا انجام شده که تاثیر دعا رروی شکل ملکول های اب بوده و نتیجه ازمایش فوق العاده بوده ودیده شده که شما اگه ب ی لیوان اب دعا بخونید شکل انها کاملا تغییر میکنه وبسیار منظم میشن درعین حال اگه ب همون ی لیوان فحش بدید مولکولها بازهم تغییر میکنند ولی شکل نامنظم و بدشکل....

ازمایش های دیگه هم برای تاثیر دعا انجام شده.....مثلا روی شفای بیماران و.... کافیه کمی تحقیق کنید..

دین ازعلم خیلی جلوتره خیییییییییییییییلیییییییی یییییی.....

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نکته دیگه من نگفتم شما بشین شب وروز دعا کن ودرس نخون بعد توقع قبولی داشته باش.... بلکه دعا وتلاش درکنار هم...

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar95 نمایش پست ها
      اتفاقا روی فیزیک هم اثر داره برادر گرامی..

ازمایش هایی اخیرا انجام شده که تاثیر دعا رروی شکل ملکول های اب بوده و نتیجه ازمایش فوق العاده بوده ودیده شده که شما اگه ب ی لیوان اب دعا بخونید شکل انها کاملا تغییر میکنه وبسیار منظم میشن درعین حال اگه ب همون ی لیوان فحش بدید مولکولها بازهم تغییر میکنند ولی شکل نامنظم و بدشکل....

ازمایش های دیگه هم برای تاثیر دعا انجام شده.....مثلا روی شفای بیماران و.... کافیه کمی تحقیق کنید..

دین ازعلم خیلی جلوتره خیییییییییییییییلیییییییی یییییی.....
      باید اون ازمایش رو درست تفسیر کنی خاهر من. دعا نه... انرژی...
      اصلا میدونی چیه؟ من شیعه 21 امامی هستم. روزه 51 رکعت نماز میخونم. خمس ن... ثلث میدم، سالی ی بار پیاده میرم کربلا.شبا تا صب دعا میکنمو گریه. من ادم خوبیم
      شما راه خودتو برو... اجازه بده منم همین کارو بکنم. باشه خاهر گلم؟

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدايي با پستات خيلي شادمون کردي
      از ته دل ميخوام مشکلت حل شه

روزات همش خوش

12. Top | #42
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      تو کتاب اعجاز مثبت اندیشی خوندم که ضمیر ناخودآگاه همه چیو میگیره از همون مولکولای آب ک همه دیگ میدونن بگی تا فکری که واسه یه لحظه از ذهنت عبور میکنه! وقتی داری دعا میکنی در اصل داری ب خودت تلقین میکنی ک خدا داره حرفمو گوش میکنه پس قطعن جوابمو میده چون خودش گفته و تو ب امید اینکه خدا بالاسرته و ب حرفت گوش کرده کارتو انجام میدی با اون موج مثبتی ک میگی بهش میرسی چون از خدا خاستی و خدا جوابتو میده و اینجاس ک از تو حرکت از خدا برکت! از خدا برکت همون اندیشه ایه که تو ذهنت داری پرورشش میدی! همممممه چیز همونیه ک داری فک میکنی! از نظر فیزیکی از نظر کوانتومی از نظز زیست ک ناراحتی چرا باعث بیماری میشه؟؟؟؟ داری فک بد میکنی و باعث ترشح هومون میشه اینا همه همون چیزیه که مولانا حافظ سعدی ویکتور هو ویلیام جیمز بهش رسیدن و با اون ب مقام بالا رسیدن!!!!!!!!!!!! با خودت بلند بلند حرف بزن بگو من زرنگم من مشکلاتم حل میشه قطعا حل میشه! حرف من نیس حرف علمیه ک دانشمندا بش رسیدن!
      دور گردون گردید به گردون خود
      لیکن ما همچنان میگردیم به گرد خود....
      F.SJD

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن