خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

روش خواندن بردارها

سلام دوستان
      دوستان من مبحث بردارها رو درسنامشو کامل خوندم ولی تو زدن تست اصلاگیج میزنم خودم هم میدونم که با تمرین زیاد به تسلط میرسم ولی میخوام یه راهنمایی بکنید برا درک بهتر تست ها و روش هایی را بگید که بتونم راحت این تست هارو بفهمم و بتونم حلشون کنم.دوستان اگه جزوه بدردبخوری هم به اشتراک بزارین.منتظر کمکتون هستم

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رفقا منتظر کمکتون هستم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بردار و کلا مفاهیم هندسه تحلیلی همه مفایهیم هندسی هستن. شما با همون خطها و صفحه هایی مواجه هستید وکه توی هندسه هم هستن منتها توی هندسه تحلیلی برای اون خط ها و صفحه ها معادله نوشتین.اینکه اون معادلات چطور بدست اومدن، چطور میشه مسله حل کرد ب مقدار زیادی بر میگیرده با دانش هندسی شما. اگه هندسه رو خوب بدونی هندسه تحلیلی پیزی جز چند تعریف ساده نیست. گفتی صعف داری توی هندسه تحلیلی... پس هندسه مسطحه و قضاییتو کامل کن. مشکلت اونجاس.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون من رشتم تجربی هستش.منبع مناسبی برای این مبحث هندسه تحلیلی دارین به اشتراک بزارین ممنون میشم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      بردار و کلا مفاهیم هندسه تحلیلی همه مفایهیم هندسی هستن. شما با همون خطها و صفحه هایی مواجه هستید وکه توی هندسه هم هستن منتها توی هندسه تحلیلی برای اون خط ها و صفحه ها معادله نوشتین.اینکه اون معادلات چطور بدست اومدن، چطور میشه مسله حل کرد ب مقدار زیادی بر میگیرده با دانش هندسی شما. اگه هندسه رو خوب بدونی هندسه تحلیلی پیزی جز چند تعریف ساده نیست. گفتی صعف داری توی هندسه تحلیلی... پس هندسه مسطحه و قضاییتو کامل کن. مشکلت اونجاس.
      خیلی ممنون من رشتم تجربی هستش.منبع مناسبی برای این مبحث هندیه تحلیلی دارین به اشتراک بزارین ممنون میشم.
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      خیلی ممنون من رشتم تجربی هستش.منبع مناسبی برای این مبحث هندسه تحلیلی دارین به اشتراک بزارین ممنون میشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن