خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      نکات بی ربط رو به هم ربط داده
      حجمش زیاده
      خلاقیت ادمو ازش میگیره بیشتر سوالات کنکوور هنوزم همون خط کتاب درسی هستن
      اگه کسی کم میزنه دلیلش اینه کتابو خوب نخونده
      جملاتش نگارششون با کتاب درسی فرق دارن
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      اکثر بچه های قدیمی انجمن اصلا این کتاب رو قبول ندارن
      دلایلشم Itak گفت

منم قبول دارم جالب نیس.....اما چون اقا پدرام همه چی رو با دلیل رد میکنن...میخواستم دلیلشو بدونم.....

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خریدن فاگو تو این وقت سال دیگ بزرگترین ریسک یک کنکوری هستش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #33
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من کتاب فاگوزیست کتاب خیلی خوبیه که اتفاقا آدمو به زیست علاقه مند میکنه چون من خودم اصلا با زیست حال نمیکردم اما این کتاب یه دید دیگه به آدم میده از نظر حجم هم اولا به قول دوستمون اصلا فونت و نحوه چاپ کتاب فاگوزیست با کتاب الگو خیلی فرق داره و مثل اینکه ما بیایم کتاب ادبیات محوری گاجو با کتاب های ادبیات سه بعدی الگو مقایسه کنیم چون الگو اومده عکس کتاب رو با همون فونت گنده گذاشته اما گاج فونت خیلی ریزی داره که اتفاقا خیلی هم آزار دهنده اومده کلی اطلاعات رو ریز ریز چپونده بغل هم در ضمن الگو با فاگوزیست اصلا قابل مقایسه نیستن به نظر من که از نظر درسنامه فاگوزیست از الگو بهتر تو ذهن می مونه حتی خیلی سبز درسنامش از الگو بهتره ولی خدا نکنه یه چیزی مد بشه از نظر حجم هم خوب همه میدونیم که قاعدتا هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد وقتی شما میخوای یه کتاب داشته باشی که همه چیو باز کرده باشه قاعدتا حجمش هم میره بالا اما از نظر کی خوندن به نظر من یا باید با فاگوزیست از اول کنکور شروع کرد یا اتفاقا گذاشت موقع جمع بندی وقتی که شما رو هر سه تا کتاب مسلط شدین خیلی سریع با فاگوزیست دوره کنین به درده شروع از وسط سال نمیخوره در آخر هم باید بگم که یه عده الکی نسبت به فردین جوادی جبهه گرفتن و بهش حسودی کردن و خواستن زمینش بزنن چون من دیدم چقدر راحت تو تاپیکایی که زدن اومدن هر چی دلشون خواست بهش گفتن و مسخرش کردن هیچ کیم نیومد این پستارو حذف کنه در صورتی که حتی یه صفحه کتاب تالیف کردن کار خیلی سختیه و جای تقدیر داره ما تو این فروم کسایی رو داریم که فقط با چرت و پرت گفتن دارن پول در میارن بعد هر کی میاد ازشون انتقاد کنه سریع ساکتش میکنن یا پستاش رو حذف میکنن حتی این طرف فعالیتش تو این فروم از سایت خودش بیشتره یعنی شاگرداش رو اینجا تور میکنه . مشکل جوادی فقط تاخیر تو انتشاره کتاباشه که خوب الان انتشاراتی های غولی مثل الگو و خیلی سبز م انقدر بد قولی دارن . یکم هم چون جوونه و بی تجربه بعضی جا ها برخوردش خوب نیست اما انصاف نیست زحمتش اینطوری پایمال میشد و به حد نابود کردنش ازش بد میگفتن چون اگر کسی بدون غرض و مرض کتاباشو یه ورقم زده باشه میبینه که بعد از خیلی سبز اولین کتابیه که تو زیست نو آوری کرده و زیست خوندنو جذابش کرده .با تشکر
      ویرایش توسط 500 : 30 آبان 1394 در ساعت 01:10

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      سلام
      به نظر من کتاب فاگوزیست کتاب خیلی خوبیه که اتفاقا آدمو به زیست علاقه مند میکنه چون من خودم اصلا با زیست حال نمیکردم اما این کتاب یه دید دیگه به آدم میده از نظر حجم هم اولا به قول دوستمون اصلا فونت و نحوه چاپ کتاب فاگوزیست با کتاب الگو خیلی فرق داره و مثل اینکه ما بیایم کتاب ادبیات محوری گاجو با کتاب های ادبیات سه بعدی الگو مقایسه کنیم چون الگو اومده عکس کتاب رو با همون فونت گنده گذاشته اما گاج فونت خیلی ریزی داره که اتفاقا خیلی هم آزار دهنده اومده کلی اطلاعات رو ریز ریز چپونده بغل هم در ضمن الگو با فاگوزیست اصلا قابل مقایسه نیستن به نظر من که از نظر درسنامه فاگوزیست از الگو بهتر تو ذهن می مونه حتی خیلی سبز درسنامش از الگو بهتره ولی خدا نکنه یه چیزی مد بشه از نظر حجم هم خوب همه میدونیم که قاعدتا هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد وقتی شما میخوای یه کتاب داشته باشی که همه چیو باز کرده باشه قاعدتا حجمش هم میره بالا اما از نظر کی خوندن به نظر من یا باید با فاگوزیست از اول کنکور شروع کرد یا اتفاقا گذاشت موقع جمع بندی وقتی که شما رو هر سه تا کتاب مسلط شدین خیلی سریع با فاگوزیست دوره کنین به درده شروع از وسط سال نمیخوره در آخر هم باید بگم که یه عده الکی نسبت به فردین جوادی جبهه گرفتن و بهش حسودی کردن و خواستن زمینش بزنن چون من دیدم چقدر راحت تو تاپیکایی که زدن اومدن هر چی دلشون خواست بهش گفتن و مسخرش کردن هیچ کیم نیومد این پستارو حذف کنه در صورتی که حتی یه صفحه کتاب تالیف کردن کار خیلی سختیه و جای تقدیر داره ما تو این فروم کسایی رو داریم که فقط با چرت و پرت گفتن دارن پول در میارن بعد هر کی میاد ازشون انتقاد کنه سریع ساکتش میکنن یا پستاش رو حذف میکنن حتی این طرف فعالیتش تو این فروم از سایت خودش بیشتره یعنی شاگرداش رو اینجا تور میکنه . مشکل جوادی فقط تاخیر تو انتشاره کتاباشه که خوب الان انتشاراتی های غولی مثل الگو و خیلی سبز م انقدر بد قولی دارن . یکم هم چون جوونه و بی تجربه بعضی جا ها برخوردش خوب نیست اما انصاف نیست زحمتش اینطوری پایمال میشد و به حد نابود کردنش ازش بد میگفتن چون اگر کسی بدون غرض و مرض کتاباشو یه ورقم زده باشه میبینه که بعد از خیلی سبز اولین کتابیه که تو زیست نو آوری کرده و زیست خوندنو جذابش کرده .با تشکر
      خخخخخ افشار
      اینکه حجمش زیاده رو نمیتونین منکر بشین، بحث اینکه توی زیست اکثر تست ها حتی توی کنکور هنوز خط کتابن، با خوندن خود کتاب و زدن تست های سنگین مثل الگو میشه توی قلمچی تا 65 درصد رسید، حالا دوستای من یکی دو تاشون فاگو میخونن.... هیچوقت سر فصل آزمونو تموم نکردن همیشه عقبن

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa.m نمایش پست ها

بخاطر حجمش میگید هذیون یا بخاطر مطالب خارج از کتابش.....اگه دلیل دیگه ای هم داره میشه بگید....
      اخه بچه ها اینجا خیلی قبولش دارن....هرچند من خودم ازش استفاده نمیکنم....

نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      نکات بی ربط رو به هم ربط داده
      حجمش زیاده
      خلاقیت ادمو ازش میگیره بیشتر سوالات کنکوور هنوزم همون خط کتاب درسی هستن
      اگه کسی کم میزنه دلیلش اینه کتابو خوب نخونده
      جملاتش نگارششون با کتاب درسی فرق دارن
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      اکثر بچه های قدیمی انجمن اصلا این کتاب رو قبول ندارن
      دلایلشم Itak گفت
      فکر می کنم توضیحات این دو بزرگوار کافی باشه ....

6. Top | #36
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neginsotude نمایش پست ها
      خخخخخ افشار
      اینکه حجمش زیاده رو نمیتونین منکر بشین، بحث اینکه توی زیست اکثر تست ها حتی توی کنکور هنوز خط کتابن، با خوندن خود کتاب و زدن تست های سنگین مثل الگو میشه توی قلمچی تا 65 درصد رسید، حالا دوستای من یکی دو تاشون فاگو میخونن.... هیچوقت سر فصل آزمونو تموم نکردن همیشه عقبن
      من اگه میخواستم اسم ببرم خودم میتونستم این کارو بکنم اما شما هم با 16 تا پستتون معلومه که خودتون یکی از اون مشاور نماها هستین که اومدید یکی مثل خودتون رو از میدون به در کنین لطف کنید پشت پست های من پست نذارید چون من مثل شما نیستم
      ویرایش توسط 500 : 30 آبان 1394 در ساعت 02:00

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قابل توجه جناب 500
      اینکه من از کار کسی خوشم اومد و ازش طرفداری کردم ربطی به شما نداره .اونجا هم جر و بحث رو شما راه انداختی. اینجا بحث درباره فاگو هست و خودت داری میبریش به یک سمت دیگه. فاگو خوبه اوکی شما بخون من با الگو سر میکنم.
      مشکل از خودته!!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز فاگوزیست یه کتاب منحصر بفرد و عالی است.
      تمام مطالب مورد نیاز واسه کنکور رو تا حد امکان و خیلی وحشتناک (طبق گفته مولف) ترکیب کرده و از این نظر یه کتاب خیلی کامل واسه کنکور است.

اینکه دوستان همش به حـــجــــیــــــم بودنش اشاره میکنن ولی یه کم تامل کنن می فهمن که زیاد هم نیست. مثلا مهروماه تاز یه کتاب امسال منتشر کرده تحت عنوان ««««««««(زیست 2 به زبان کنکور در حدود 760صفحه )»»»»»» که در مقایسه با فاگو (400 صفحه)واقعا میشه بهش گفت حجیم ترین کتاب بین کتابای دیگه است.

نکته دیگه ای که باید بهش توجه کنین اینه که : شما فونت و اندازه فاگو رو با مثلا این کتاب مهروماه مقایسه کنین ببینید که کدومش ریزه و کدومش درشته.کتاب مهروماه کل صفحه و حتی کناره هاشو پر نکته قرار داده ولی فوت فاگو هم زیبا و دلنشینه و هم اگه خودتون دانلود کنید و مقایسه کنید( بی زحمت) واقعا فونتش نسبت به تمام کتابای موجود در بازر بزرگتره(مولق گفته که خیلی ریز باشه چشم دانش آموزا خسته میشه) واگه قرار بود مثل کتابای دیگه نوشته میشد فاگو چیزی حدود 150تا250 صفحه میشد.

اینم آخر ش بگم که من از عوامل دکتر جوادی نیستم که بیام و ازش تعریف کنم(لازم توجه دوستان دیگه). اینا حقایقی بود که باید می گفتم .

حالا خودتون مقایسه کنید و هرکدومش رو صلاح دیدید تهیه و مطالعه بفرمایید./.موق باشید / یا علی
      چه مقایسه خنده داری
      میشه بفرمایید کتاب فاگوزیست سوم چه فصل هایی رو داره؟
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آقا بهترین کتاب زیست ممکن در بازار از لحاظ در سنامه فاگوزیسته منکه اینو می خونم الگو هم تست می زنم عالیه عالی

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دقیقاااااا منم واقعا ازدرسنامه هاش راضیم خیلی مفهومیه مثلا توی قسمت انعکاس علاوه بر انعکاس تو زردپی ران انعکاس که توی مثانه هم رخ میده گفته و واقعاااا عااالیه
      الگو برای تست زدن حرف اولو میزنه چون واقعا تستای قشنگی داره اما از نظر درسنامه ضعیفه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ​من بیشتر با الگو موافقم
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فاگو ماهی رو بهت میده

ماهیگیری رو یادت نمیده

سر جلسه کنکور هم باید ماهیگیر باشی

وگرنه میشی حکایت اون دانش اموزی که وقتی میخواستی پاسخنامشو تحویل بده به معلمش گفت دو دستی بگیر نریزه

پ.ن : شخص خاصی منظورم نبود

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahro0 نمایش پست ها
      دقیقاااااا منم واقعا ازدرسنامه هاش راضیم خیلی مفهومیه مثلا توی قسمت انعکاس علاوه بر انعکاس تو زردپی ران انعکاس که توی مثانه هم رخ میده گفته و واقعاااا عااالیه
      الگو برای تست زدن حرف اولو میزنه چون واقعا تستای قشنگی داره اما از نظر درسنامه ضعیفه
      آغا هیچی کامل نیست همینجور که هیچکی کامل نیست الگو هم خوبه ولی درس نامه الگو حنما باید از کتابش در بیاری پس بهترین کار اینه که فاگوزیست را خوب بخونی الگو تست بزنی مهماشو در بیاری تو فاگو زیست وارد کنی و حالا برو که رفتیم برای مرورو مرور مرور....ایست امتحان رسید

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرمن فاگو زیست بهترین کتاب میتونه برای کنکور باشه نکته های بیشتره کتاب های در سی و پوشش میده من ک خودم روزی دوساعت براش وفت میدارم خ نتیجه میده تستاممم بالای هشتاد میزنمم .به نظره من لحنش عالیه وشیرین من خ خود میفهمممم.تنها راه موقعیت فقط فاگوزیسته کلاس رفتنم بیخودیه

فرستاده شده از HUAWEI G730-U00ِ من با Tapatalk

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در عالی بودن و نکته های بی نظیر فاگو هیچ شکی نیست...
      اما شما فقط درس زیست نداری...یه فصل فاگو 70صفحس...شما چه جوری میخوای به بقیه درس هات برسی؟
      مگر کسی که تابستون این کتابو خونده باشه و نکات مهمش رو یادداشت کرده باشه(چون نکات عادی هم زیاد داره)
      بهترین کار اینه که از دوستانت که این کتابو دارن نکته های مهم رو درخواست کنی...

و یک مشکل دیگه هم که این کتاب داره اینه که تورو از متن کتاب دور میکنه...انقدر بهت اموزش میده با زبان گفتاری که متوجه نمیشی کدومش متن کتابه کدومش نیست...
      پس بهترین کار استفاده از متن کتاب و نکات تست هاست...در کنارش اگه دوستی داشتی که فاگو رو داشت ازش نکات مهم رو بگیر...

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)