خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 147
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Johnny Depp نمایش پست ها
      ایران=تهران : )
      همین و دیگر هیچ...

پ.ن: اکثریت فدای اقلیت می شوند...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو ای بیمار نادانی چه هذیان و هدر گفتی

به رشتی کله ماهی خور به طوسی کله خر گفتی

قمی را بد شمردی اصفهانی را بتر گفتی

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی از این لوده پیشه ها هنوز آثار کک و مک و آثار آبله و بی بهداشتی دوران طفولیت شان روی صورت شان زار میزنه(یه وقت فکر نکنین فروتن رو میگم ها ) اون وقت میاد در مورد بهداشت حرف میزنه.
      خبر ندارن حتی تو اروپا هم مردم نمی دونستند دستشویی که قدیم بهش میگفتند توالت چیه اون وقت تو آذربایجان دستشویی آن هم از نوع مدرنش بود.مستشرقان اونها اومدند اینجا و با دیدن اینکه در خانه یه جایی برای دستشویی هم لازم است یاد گرفتند.
      حتی در فیلم های قرون وسطایی و بعد تر از آن نیز این قضیه رو میتونید مشاهده کنید.سخت است شما مکانی به عنوان دستشویی پیدا کنید.
      یعنی هر کسی وضعش خراب میشد بدو میرفت آره دیگه بیرون از خانه هر جا رو گیر آورد
      جای دوری نریم همین عمو ها از مناطقی که اومدند برین پرس و جو کنین هنوز هنوز که هست دستشویی به صورتی که شما معنیشو میدونید ندارن.
      شاید باور نکنید ولی بهتره این عموها بیان اول اون منطقه ودهات بومی خودشونو نشون بدند.وبعد توضیح بدند که صورتشان حتی با انجام گریم سخت باز هم اثار کریه و زشت بی بهداشتی دوران کودکی آنچنان مشهود است که وقتی مثلا در نقش کودکی میخواهد بازی کند گریمور ناچار میشود که علاوه بر ان گریم سخت و ضخیم یک دستمالی هم حمایل صورتش کند تا کمی باور پذیر باشد
      آقای کک و مک که هنوز در دهات شما دستشویی ها به فرم سیار هست.اصلا جایی ثابت برای این امر در نظر گرفته نشده است .یه سناریو در مورد اون بنویس و در مورد مضرات این نوع بی بهداشتی یه افاضاتی بفرما.
      شاید هم ولایتی های شما متذکر گردند و مثل اون اروپایی ها قرون وسطی یاد بگیرند
      دوستان به سلیقه و خوش ذوقی ترک ها و هنر بی بدیل این ملت بزرگ وقوف کامل دارند.
      تمام ایرانی ها و کل دنیا به هنر این مردمان کهن معترفند و امروز کسی نیست که فرهنگ و تمدن آذربایجان افتخار نکند.
      حتی من دوستانی در اصفهان دارم وقتی میریم پیش اونها و از بناهای تاریخی استان اصفهان و خیلی از شهرهای تاریخی این سرزمین و حتی کشورهای دیگه نظر میکنین میبینی که همه ی این بناها را ترک ها ساخته اند.
      از قدیم الایام هنر این سرزمین درخشان بوده است.
      حالا بعضی از این افراد خود شیفته خیلی خجستگی کرده اند
      این شما و این فرهنگ و تمدن ملت بزرگ ترک

آذربایجان مرد اوغول لار دوغگونان

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به کجا چنین خجسته ؟
      راستی با چندین بار جراحی زیبایی این شده ؟به نظرم باید به کارگردانان در مورد عدم دعوت از ایشان حتی برای نقش های سایه هم باید حق دادوگرچه فقط زیبایی نیس هنر مهم تر است.
      ولی انگار برای بعضی فقط زیبایی آن هم اگر باشد همه چیز است.این عکسو داشته باشین:
      فایل پیوست 44061

5. Top | #35
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها
      خیلی از این لوده پیشه ها هنوز آثار کک و مک و آثار آبله و بی بهداشتی دوران طفولیت شان روی صورت شان زار میزنه(یه وقت فکر نکنین فروتن رو میگم ها ) اون وقت میاد در مورد بهداشت حرف میزنه.
      خبر ندارن حتی تو اروپا هم مردم نمی دونستند دستشویی که قدیم بهش میگفتند توالت چیه اون وقت تو آذربایجان دستشویی آن هم از نوع مدرنش بود.مستشرقان اونها اومدند اینجا و با دیدن اینکه در خانه یه جایی برای دستشویی هم لازم است یاد گرفتند.
      حتی در فیلم های قرون وسطایی و بعد تر از آن نیز این قضیه رو میتونید مشاهده کنید.سخت است شما مکانی به عنوان دستشویی پیدا کنید.
      یعنی هر کسی وضعش خراب میشد بدو میرفت آره دیگه بیرون از خانه هر جا رو گیر آورد
      جای دوری نریم همین عمو ها از مناطقی که اومدند برین پرس و جو کنین هنوز هنوز که هست دستشویی به صورتی که شما معنیشو میدونید ندارن.
      شاید باور نکنید ولی بهتره این عموها بیان اول اون منطقه ودهات بومی خودشونو نشون بدند.وبعد توضیح بدند که صورتشان حتی با انجام گریم سخت باز هم اثار کریه و زشت بی بهداشتی دوران کودکی آنچنان مشهود است که وقتی مثلا در نقش کودکی میخواهد بازی کند گریمور ناچار میشود که علاوه بر ان گریم سخت و ضخیم یک دستمالی هم حمایل صورتش کند تا کمی باور پذیر باشد
      آقای کک و مک که هنوز در دهات شما دستشویی ها به فرم سیار هست.اصلا جایی ثابت برای این امر در نظر گرفته نشده است .یه سناریو در مورد اون بنویس و در مورد مضرات این نوع بی بهداشتی یه افاضاتی بفرما.
      شاید هم ولایتی های شما متذکر گردند و مثل اون اروپایی ها قرون وسطی یاد بگیرند
      دوستان به سلیقه و خوش ذوقی ترک ها و هنر بی بدیل این ملت بزرگ وقوف کامل دارند.
      تمام ایرانی ها و کل دنیا به هنر این مردمان کهن معترفند و امروز کسی نیست که فرهنگ و تمدن آذربایجان افتخار نکند.
      حتی من دوستانی در اصفهان دارم وقتی میریم پیش اونها و از بناهای تاریخی استان اصفهان و خیلی از شهرهای تاریخی این سرزمین و حتی کشورهای دیگه نظر میکنین میبینی که همه ی این بناها را ترک ها ساخته اند.
      از قدیم الایام هنر این سرزمین درخشان بوده است.
      حالا بعضی از این افراد خود شیفته خیلی خجستگی کرده اند
      این شما و این فرهنگ و تمدن ملت بزرگ ترک

آذربایجان مرد اوغول لار دوغگونان

600بار پیغام دادی تو این تاپیک اونم همش تکراری

به هر حال امید است دیگر همچین اشتباهات فاحش و نابخشودنی از طرف هیچ کسی سرنزند.

این جمله رو اون بالا نوشتین،اشتباه فاحش؟!نابخشودنی؟!! چقدر شما بزرگواری یه شیرین کاری بود که از دستشون در رفته،اصن تبریز نه O شمال،شمال نه Oجنوب! یعنی انقدر به شما ضربه سنگین وارد شد؟ یذره نمیتونین بیخیالی طی کنین؟
      این ها در کدام فیلم و سریال توانستند نظر کارگردانان کار بلد را به سوی خود جلب کنند.حتی یک نقش درجه نهم و یا دهم نیز با این افراد سپرده نشد.چرا؟
      چرا به معرکه گیری های پرداختند که هیچ رنگ هنر در آن دیده نمی شد؟
      معرکه گیری هایی که فقط لودگی در آنها بیداد میکرد.

لوده بازی؟!حاجی شما بچه هاتونو با چه ترفندی میخندونین؟ فلسفه میخونین میخندن؟ یا 4تا مسئله فیزیکو توضیح میدین قهقهه میزنن؟ بچه ها و کم سن و سالا به مسخره ترین و ساده ترین موضوعات میخندن! شما ،خودِ 20 سالتو با یه بچه 5ساله یا 10 ساله و کمتر مقایسه میکنی؟ یه مقدار زود نیست تا مقایسه کردن؟؟ یه ذره فکرکن،یه ذره از حالتِ تعصب بیا بیرون،یه ذره افکار خیلی بزرگونه رو بذار کنار بعداََ متناتو دوباره بخون ببین چییییااااا نوشتی
      یه اتفاق سهوی بوده،حالا مسئولش باید بررسی میکرد که نکرد اونم اخراج شد.هر سه تاشونم باسوادن و درس خونده ی رشته های هنری و کارگردانیو تئاتر هستن.حتی خیلی از بازیگرای به اصطلاح خوش رنگو لعابی که سر در سینما هستن هم به اندازه اینا درس نخوندن و 90 درصدشون اصن رشتشون هنر نیست دیپلمه هستن واسه همین همش پورسرخ رو میزنن تو سر بقیه که خیلی شاخه و گیاه پزشکیو تا آخر ادامه داده
      سهوی بوده،سخت نگیر
      اینو ببینین :

با دلام*_*

ویرایش توسط کتی ملیح : 21 آبان 1394 در ساعت 04:59

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      "سلامتی همه شمالیا

که ۴ تا نسخه از سریال پایتخت ساختن

و با لهجه ی ما کل ایرانو خندوندن و ما فقط با مردم کشورمون خندیدیم

ارسطو اومد ب عنوان ی شمالی غذا سگ خورد

نه اعتراض کردیم نه مثل لرا با فیلم ایران برگر صدامون درومد نه مثل دکترا به فیلم

مهران مدیری نه مثل ترکای غیور به حرف عموهای فیتیلیه ای نه تظاهرات نه منم

منم هیچ حرفی نزدیم

خوشحالی مردم ایران خوشحالی ما ,ما مثل مردمای دیگه بی جنبه نیستیم

سلامتی همه اونایی ک نژادپرست نیستن"
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      چه شوخی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      به اسم شوخی توهین می کنن میگن شوخی میکردیم
      شوخی میکنن با خودشون بکنن فارسی شوخی بکنن
      چرا موقع شوخی کردن واسه من لهجه پیدا میکنه؟؟؟؟
      چرا موقعی که میرفت بیمارستان ترکی حرف نمیزد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      فقط موقع شوخی کردن ترکی یادش افتاد؟؟؟؟؟
      آقای عمقی نگر وضع مملکت چه ربطی داره به این؟؟؟؟؟؟
      یعنی اگه اوضاع خراب بشه هر چی تو دهنت هست رو باید بگی؟؟؟؟؟

عزیزم اینقدر سرد برخورد نکن
      این فتیله ای ها من مطمئنم قصدی نداشتن
      اینا واقعا آدمای درس کارین
      متاسفانه این قضیه رو اینقدر شور دادن که ازش کوه درس کردن
      یه عده دنبال اختلاف بین ما ها هستن لطفا رعایت کنید
      الآن کشور تو موقعیت مهمتریه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      "سلامتی همه شمالیا

که ۴ تا نسخه از سریال پایتخت ساختن

و با لهجه ی ما کل ایرانو خندوندن و ما فقط با مردم کشورمون خندیدیم

ارسطو اومد ب عنوان ی شمالی غذا سگ خورد

نه اعتراض کردیم نه مثل لرا با فیلم ایران برگر صدامون درومد نه مثل دکترا به فیلم

مهران مدیری نه مثل ترکای غیور به حرف عموهای فیتیلیه ای نه تظاهرات نه منم

منم هیچ حرفی نزدیم

خوشحالی مردم ایران خوشحالی ما ,ما مثل مردمای دیگه بی جنبه نیستیم

سلامتی همه اونایی ک نژادپرست نیستن"
      واقعا منم موافقم

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      در عجبم

چرا باید یچی اینقدر بزرگ شـــــه

اول ضیا بعد فیتیله ای ها

وقتی یکی از کارش پشیمونه باید بزرگـــواری کرد

نه اینکه بدتر جار بزنیم و شورش کنیم

یچی هست پشت این دو تا مورد که مشخص هست و میشــه

بقول جوکر غیر قومیت بودن باید انسان بود

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم تو صفحه اینستاگرامم تا اونجایی که تونستم ازشون حمایت کردم.....واقعا با بی انصافی باهاشون برخورد شد
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahra نمایش پست ها
      عزیزم اینقدر سرد برخورد نکن
      این فتیله ای ها من مطمئنم قصدی نداشتن
      اینا واقعا آدمای درس کارین
      متاسفانه این قضیه رو اینقدر شور دادن که ازش کوه درس کردن
      یه عده دنبال اختلاف بین ما ها هستن لطفا رعایت کنید
      الآن کشور تو موقعیت مهمتریه
      عزیز جان مسئله فیتیله نیست
      این بار اولشون نیست که به توهین میگن شوخی اگه الان جلوشون رو نگیرن بقیه پر رو ترو گستاخ تر میشن
      من اختلاف انداختم یا اونایی که این کاررو کردن ؟؟؟؟؟؟
      اونی که میگه تو پایتخت غذای سگ خوردند به این توجه نمیکنه که اونجا برداشت این بود که طرف دو روز رفته خارج هیچی هم نمیدونه داره کلاس میذاره و غذای سگ رو نمیشناسه توی اون صحنه طعنه به اونایی بود که زودی خودشون رو فراموش میکنن نه شمالی های عزیز
      اونی که میگه به بچه نمیتوننن فیزیک درس بدن شما خودت حاضری با فرچه دستشویی دندوناتو بشوری را به بچه مسواک زدن یاد بدی ؟؟؟؟اصلا با یه عمل مشمئز کننده به بچه مسواک زدن یاد میدن خیلی راه های بهتری هست که میشه این کار رو یاد داد معنی نداره بافرچه مسواک زدن یاد بدی(امیدوارم منظورم رو بفهمید)
      بین لودگی و طنز فرقی وجود داره بین توهین و شوخی فرقی وجود دارد

در ضمن در مورد اتحاد هم خود من بودم که این شعر رو اینجا آوردم من میخوام متحد باشم ولی مثل اینکه اونا نمیخوان :
      چو خواهد دشمنی بنیاد قومی را بر اندازد ****** نخست آن جمع را از هم پریشان و جدا سازد

چو تنها كرد هر یك را به تنهایی بدو تازد ****** چنان اندازدش از پا كه دیگر سر نیفرازد

تو بودی آنكه دشمن را ندانستی فریب و فن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این داستان که پیش اومده به نظر من خیلی داستان با برنامه ای بود که طی سالیان دشمنان اون رو رو طراحی می کنن.(البته نقشه نخ نمایی هست به قول رهبری:ملت ایران بیدار است)
      مثلا توی جک هایی که میسازن می بینی .به ترک و گیلک و کرد و لر و تهرانی و ... رحم نمی کنن یا تو جا های دیگه هم مشخصه.حالا با این پشتوانه فکری که از قبل بوده میان بعضی چیز ها رو علم می کنن و می خوان تفرقه ایجاد کنن.
      درباره این موضوع هم باید برخورد بشه و ببینن کسی که با هدف این کار کرده کیه.من فکر می کنم اقایون فیتیله سهوا این کار و کردن .چون از سوابق اون ها معلوم ادمای درستی هستن (انشا الله با گذشت مردم با اون ها راحت تر و بهتر برخورد بشه چون بالاخره اشتباه پیش میاد در طی این همه برنامه ای که داشتن).اما باید بگردن عوامل اصلی رو بگیرن و معرفی کنن شاید نویسنده یا ...
      اما به هرحال باید تلاش کنیم که این موضوعات باعث تفرقه نشه.جرمی انجام شده و به جای قومیتی کردن ماجرا باید به شدت باهاش برخورد بشه چون به ایرانی ها توهین شده نه به یک قوم خاص.البته می بینید که با تمام تلاشی که دشمن می کنه الحمد الله در ایران صلح و برادری برقرار و ترک و کرد و گیلک و ... با هم زندگی می کنن.چون وجه مشترک بین مردم اسلام و ایرانی بودن هست و نه قومیت.
      همین داستان رو تو سوریه ایجاد کردن(تفرقه مذهبی) اما نقشه اون ها در ایران خیلی وقته که شکست خورده.
      ما هم به سهم خودمون تلاش می کنیم که تخلفاتی که عده معدود انجام میدن انسجام مردم رو از بین نبره.و به این جرم به چشم فتنه دشمن نگاه بشه بر علیه ایران نه برعلیه یک قوم خاص.
      التماس دعا
      ویرایش توسط toofan425 : 21 آبان 1394 در ساعت 14:23

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی بی جنبه اید ...

فقط همین
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تا زمانی که جنبه توی وجود ما به وجود نیاد همین آش و همین کاسه هست
      مردم ما فکر میکنند که همیشه افراد میخوان به اونا تهمت و توهین کنن به همین دلیل توی هیچ عرصه پیشرفت چشمگیری نمی کنیم و فقط دنبال جواب دادن به حرف های دیگران هستیم

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      تا زمانی که جنبه توی وجود ما به وجود نیاد همین آش و همین کاسه هست
      مردم ما فکر میکنند که همیشه افراد میخوان به اونا تهمت و توهین کنن به همین دلیل توی هیچ عرصه پیشرفت چشمگیری نمی کنیم و فقط دنبال جواب دادن به حرف های دیگران هستیم

Sent from my LG G3
      photo_2015-11-12_18-37-10.jpg

با جنبه باش.....کوروش داره مسواک میزنه...دارم باهات شوخی میکنم...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن