خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910
    نمایش نتایج: از 136 به 147 از 147
    1. Top | #136
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adam Hart نمایش پست ها
      اها راستی یادم اومد ی دفعه ی نژاد ترک توی تاریخ حکومت کرد ( قاجار ) گند زد به کل مملکت رفت هرچی سلسه های قبلی فتح کرده بودن قاجار همه رو ****** داد
      همه ی قرارداد های ننگین هم این دولت ترک بر سر ایران اورد
      عزیزم هر چی زیاد باشه....هم خوب داره هم بد....قاجار ها هم بد بودن...ماهم اعتراضی بهشون نداریم...البته قاجارها قسمتی فارس و قسمتی ترک بودن....هرجا بد باشه 100 درصد میندازین گردن ما...

ولی خب مملکتی که خودمون تصرف کرده بودیم دادیم رفت...خخخ..والا مملکتو که بابات جمع نکرده بود..خودمون تصرف کرده بودیم خودمونم دادیم رفت...خوبم شد که رفت...وگرنه الان باید با توی نژاد پرست دهن به دهن میشد...

جوابتو بدیم ناراحت میشیم...ندیم هم که نمیشه...فکر میکنی خیلیییی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

2. Top | #137
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      منم همینو گفتم....خیلی از این چیزا رم نداریم...ول یآذری هم نیستیم....مطمن باش...برو خیلی تحقیق کنم...ولی از جایی که راشیسم بر اون تاثیر نگذاشته باشه....
      خوده این حرفه شما racisme عزیزم. آذری الان تو تبریز فوش محسوب می شه؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

3. Top | #138
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo3654 نمایش پست ها
      ببینید بیاید منطق گرا باشید...

من دیشب بعد اینکه فهمیدم جریانو رفتم اون کلیپ فیتیله ایها رو دیدم..واقعا حالم به هم خورد از اون نمایش...

اصلا ازشون همچین انتظاری رو نمیرفت...چرا باید مجریهای تلویزیون یه مچین نمایشی اجرا کنن...

نمایش درباره ی فرچه ی دستشویی؟؟؟

هم دور از شان و هم دور از انتظار بود...بعدم حق بدید به اقوام ترکی که ناراحت شن...رامبد جوانو یادتونه؟؟؟بیچاره کار بدی نکرده بودا فقط لهجه ی زابلی رو بد تلفظ کرده بود یه عالمه عذر خواهی کرد تو دو تا برنامه...

ولی این مورد واقعا زشت و بی انصافیه که بیان یه نمایش به این صورت اجرا کنن و تازه اونو به یک قوم هم نسبت بدن...

دوستانی هم که میگن جنبه داشته باشید قضیه فقط به اینجا ختم نمیشه...ملت دارن به هم بی احترامی میکنن الخصوص تو جوکاشون...

تکه کلاما واسه جوکا شده..ترکه میکه...لره میگه...یه کرده ...و ....این یعنی چی؟؟؟خب حق دارن ناراحت بشن...

هنوز ادب و فرهنگ و شعور تو جامعه ی ما جا نیفتاده پس باید یک برخوردی صورت بگیره...

وقتیکه یه دانش اموز سر صف میاد و جوک میگه باعنوان یه ترکه و یه لره و...و دبیر پرورشیش هیچی نمیگه که زشته و کل دانش اموزا میخندن،خب این چیو نشون میده...مگه این جوکا به گوش اقوام مختلف نمیرسه؟؟؟
      خب حق دارن اعتراض کنن و ناراحت بشن...خیلی رفتار زشت و توهین امیزی بود...

با این کاراشون هر قومیکه یه جا بره بعد مردم یاد اون نمایش و ... میفتن و مسخرش میکنن...شما که میدونید چقدر مردم ما از رسانه ها تاثیر پذیرن...
      اینقدر به اقوام توهین نکنید...و هر قومی هم که اعم از ترک و کرد و بلوچ و ... در رسانه ها بهش توهین بشه حق داه واکنش نشون بده بنابر دلایلی که گفتم...

وزیر فرهنگ و ارشاد باید یه فکری به حال این قضیه ها بکنه...
      جان من اینجا چندنفر فیتیله نگاه میکنن؟؟ مردم ایران شدن مثل مردم کره جنوبی اونجام همینه
      خدا نکنه طرف یه کاری کنه پدرشووووو ملت در میارن
      یه چیزی بوده رفته ... وزارت فرهنگ و ارشاد هه

4. Top | #139
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      عزیزم هر چی زیاد باشه....هم خوب داره هم بد....قاجار ها هم بد بودن...ماهم اعتراضی بهشون نداریم...البته قاجارها قسمتی فارس و قسمتی ترک بودن....هرجا بد باشه 100 درصد میندازین گردن ما...

ولی خب مملکتی که خودمون تصرف کرده بودیم دادیم رفت...خخخ..والا مملکتو که بابات جمع نکرده بود..خودمون تصرف کرده بودیم خودمونم دادیم رفت...خوبم شد که رفت...وگرنه الان باید با توی نژاد پرست دهن به دهن میشد...

جوابتو بدیم ناراحت میشیم...ندیم هم که نمیشه...فکر میکنی خیلیییی
      دوست عزیز من نژاد پرستم ؟ برو صفحه های 8 و 9 10 این تایپیک حرفایی که زدی رو ببین تا مشخص بشه کی نژاد پرسته دلبندم

بعدشم جیگر من شما تا قبل قاجار اصلا کجای ایران بودین که فتح هم کرده باشین ی ذره تاریخ بخونی بد نیست به مولا

ناموسا تاریخم شما داغون کردین به چی خودتون فخر میفروشید
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

5. Top | #140
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      چی؟؟ وقتی همه ایرانی ها شدن فرار مغزی بعد 40 سال برمیگردن میان ایران میگن هیچ جا کشور خود آدم نمیشه من تک نفری ایرانو بکشم بالا؟؟

وقتی یه دانشمند ساپورت نمیشه میکشنش ترکا جاشو میگرن یا فارسا؟
      چی رو به چی میچسبونی؟؟

عرب کثافت هم با زور دزدین این و اون پیشرفت کرد... پیشرفت چی کرد؟؟ عربستان رفتی که اسم پیشرفت میاری؟ چهارتا برج ساخت شد پیشرفته؟؟

باش ما فارس ها هیچ کاری نمیکنیم شماها برین چلو ببینیم تا کجا مارو میبرین بالا
      باشه...شما فارسا برین کنار ببینیم....ترکیه و آذربایجان دارن با پیشرفتشون نشون میدن اگه بری کنار چی میشه....البته فرهنگ رو ربط نده..هر کشوری یه فرهنگی داره....

درضمن وقتی یه دانشمندی میره...یه دانشمند دیگه میاد جاشو میگیره خخخ ..من نشنیدم یه فارس بره جاشو بگیره....والا

درضمن نخبه هم همه جا وجود داره وقتی مملکت تو قدرشو نمیدونه فرار مغزها میشه..این بدین معنی نیست که فارسها خیلیییی باهوشن..همین فرار مغزها خیلیاشونم تورکن...برو هنرو ورزشو اقتصادونخبه هاتو ببین...ببین چقدر تورک داریم..از هوا نحرف...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #141
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جان من اینجا چندنفر فیتیله نگاه میکنن؟؟ مردم ایران شدن مثل مردم کره جنوبی اونجام همینه
      خدا نکنه طرف یه کاری کنه پدرشووووو ملت در میارن
      یه چیزی بوده رفته ... وزارت فرهنگ و ارشاد هه

دوست عزیز همینطوری نگو یه چیزی بوده و رفته...

بنده کلی عرض کردم مثل اینکه از موارد قبلی بی اطلاع هستید...این بی احترامیها همش داره تکرار میشه...

منشاشم اون جوکا و رسانه هست که همه چی رو سطحی میگیرن...

7. Top | #142
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Nokhbe نمایش پست ها
      خوده این حرفه شما racisme عزیزم. آذری الان تو تبریز فوش محسوب می شه؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
      بله...ما اذری هستیم....قبول دارم...ولی آذری مخفف آذربایجانی هستیم...ولی اذری زبان نیستیم...تورک زبانی..چون اذری نداریم...به کسی که فارسه بگی تو فارس نیستی تو بعدا به زور فارس سدی...تو مثلا آپری هستی خیلی ناراحت میشه...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #143
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من نژاد پرستم ؟ برو صفحه های 8 و 9 10 این تایپیک حرفایی که زدی رو ببین تا مشخص بشه کی نژاد پرسته دلبندم

بعدشم جیگر من شما تا قبل قاجار اصلا کجای ایران بودین که فتح هم کرده باشین ی ذره تاریخ بخونی بد نیست به مولا

ناموسا تاریخم شما داغون کردین به چی خودتون فخر میفروشید
      ینی میگی صفویه...افشاریه....قرلباش و غیره همشون فارس بودن؟بابک خرمدین هم فارس بود؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

9. Top | #144
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بحث کردن هیچ فایده ای نداره

اون عربی که تو ازش حمایت میکنی اگه ما ایرانی اون موقع که برج میلادو میساختیم از اینور و اونور نزده بودیم الان به جا اون عربا ما اولین برج بلند جهان رو داشتیم

حالا تو برو از عربا حرف بزن ببین عربا همونن که ترک که هیچ ایرانم به هیچی نمیارن واسه همین مسائل بچگانه و بی معنی

ترکا لرها و بقیه خودشون یه کاری میکنن که مسخره مردم بشن ... نه اینکه کلیپ دیده باشم بالاخره ادم دورو برش همجور نژاد و دین میبینه

10. Top | #145
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بحث کردن هیچ فایده ای نداره

اون عربی که تو ازش حمایت میکنی اگه ما ایرانی اون موقع که برج میلادو میساختیم از اینور و اونور نزده بودیم الان به جا اون عربا ما اولین برج بلند جهان رو داشتیم

حالا تو برو از عربا حرف بزن ببین عربا همونن که ترک که هیچ ایرانم به هیچی نمیارن واسه همین مسائل بچگانه و بی معنی

ترکا لرها و بقیه خودشون یه کاری میکنن که مسخره مردم بشن ... نه اینکه کلیپ دیده باشم بالاخره ادم دورو برش همجور نژاد و دین میبینه
      یه چیزی بود شبیه ضرب المثل...میگفت تو جایی که من باید فریاد بزنم چون داره حقم خورده میشه..کسی که حق رو داره میلمبونه داره داد میزنه....مثل این میمونه که من به صرت یکی سیلی بزنم و بعد داد بزنم که ملت بریزین صورت این خورد تو دست من

عزیز من تو رسما داری میگی تورک مسخرس و فارس برتره...هر کسی اینرو ببینه قشنگ میفهمه چی به چیه....

اولین برج بلند جهانم قبل از اینکه شما بفهمین برج چیه..تو غرب ساخته شده بود....

درضمن همون برجم که فارسا نساختن....همه جور ادمی بود توش..به اسم خودتون نزنین...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

11. Top | #146
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ناموسا خدا شما ترک هارو واسه ما ایرانی ها نگه داره

خیلی خوبین شما

تو اهل پایتختی باید اهل معرفت باشی
      به فکر آبرو و افتخار مملکت باشی
      چرا بیچاره مشدی و بی تربیت باشی
      به نقص من چه خندی خود سراپا منقصت باشی

مرا این بس که میدانم تمیز دوست از دشمن
      الا تهرانیا انصاف میکن **تویی یا من
      گمان کردم که با من همدل و همدین و همدردی
      به مردی با تو پیوستم ندانستم که نامردی
      چه گویم بر سرم با ناجوانمردی چه آوردی
      اگر میخواستی عیب زبان هم رفع میکردی
      ولی ما را ندانستی به خود هم کیش و هم میهن
      بدستم تا سلاحی بود راه دشمنان بستم
      عدو را تا که ننشاندم به جای از پای ننشستم
      به کام دشمنان آخر گرفتی تیغ از دستم
      چنان پیوند بگسستی که پیوستن نیارستم

کنون تنها علی مانده است و حوضش چشم ما روشن!
      الا تهرانیا انصاف میکن ** تویی یا من
      چو استاد دغل سنگ محک بر سکه ما زد
      ترا تنها پذیرفت و مرا از امتحان وا زد
      سپس در چشم تو تهران به جای مملکت جا زد
      چو تهران نیز تنها دید با جمعی به تنها زد
      تو این درس خیانت را روان بودی و من کودن

چو خواهد دشمنی بنیاد قومی را براندازد
      نخست آن جمع را از هم پریشان و جدا سازد
      چو تنها کرد هریک را به تنهایی بدو تازد
      چنان اندازدش از پا که دیگر سر نیفرازد
      تو بودی آنکه دشمن را ندانستی فریب و فن
      چرا با دوستدارانت عناد و کین و لج باشد
      چرا بیچاره آذربایجان عضو فلج باشد
      مگر پنداشتی ایران ز تهران تا کرج باشد
      هنوز از ماست ایران را اگر روزی فرج باشد
      تو گل را خار میبینی و گلشن را همه گلخن
      تو را تا ترک آذربایجان بود و خراسان بود
      کجا بارت بدین سنگینی و کارت بدینسان بود
      چه شد کرد و لر و یاغی کزو هر مشکل آسان بود
      کجا شد ایل قشقایی کزو دشمن هراسان بود
      کنون ای پهلوان پنبه چونی نه تیر ماند و نی جوشن
      کنون گندم نه از سمنان فراز آید نه از زنجان
      نه ماهی و برنج از رشت و نی چایی ز لاهیجان
      از این قحط و غلا مشکل توانی وارهاندن جان
      مگر در قصه ها خوانی حدیث زیره و کرمان
      دگر انبانه از گندم تهی شد دیزی از بنشن
      الا تهرانیا انصاف میکن **تویی یا

12. Top | #147
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      تاپیک بسته شد

قانون 46- هرگونه فعالیت (ارسال پست، ارسال تصاویر و...) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. درج هرگونه محتوای قومیت گرایی و تفرقه افکنی در انجمن ممنوع است.

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن