خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 103
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nkurii1111 نمایش پست ها
      واسه شرکت زدن میتونی با چند تا از دوستات شریک بشی و وام بگیری و ... یا میتونی تا آخرش بخونی استاد بشی (هیعت علمی نباشی پول نمیدن البته)یا معدلت خوب بشه و دکترا باشی از خارج اپلای بگیری استاد خواهر من دکترای برق داشت رفت کانادا کلیی پول بهش میدن الان
      اول سلام داداش گلم
      ببین داداش من پروفسور رشتم که بشم نمیرم خارج چرا؟
      چون میخوام تو مملکت خودم کار کنم نه واسه ی یه مشت اجنبی توی خارج!!
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      ولی اینم بگم که الان یکی از رفیقام رشته نرم افزار خوندنو الان تو یه شرکت دارن کار میکنن و ماهی 5 میلیون حقوق میگیرنو تسحیلات هم بشون میدن!!!!
      خوش به حالش
      ولی من به خودم میگم من از کجا معلوم که توی همچین شرکت هایی استخدام بشم؟ حالا اون رفیقم شانس داشته و شانسش هم زده بره توی یه همچین شرکتی کار کنه!!!!!
      دوستان مشاور نداریم؟ @Saeed735
      کمکم کن داداش گلم

حالا شما باز هی حرف خودتو بزن.
      صلاح کار خویش خسروان دانند
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Joker72 نمایش پست ها
      حالا شما باز هی حرف خودتو بزن.
      صلاح کار خویش خسروان دانند
      داداش مگه مهندس کشاورزی درامد داره که شما میگی اگر ماهی پایین تر ز 2 میلیون بگیرم نمیرم خونه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!1
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش نیستم آجیم خو وقتی اونقد اهمیت نمیدن به آدم اینجا خیلیا میرنشما اگه بخوای اینجوری فک کنی که ممکنه من مث دوستم شانس نداشته باشم و استخدام نشم نمیشه که.الان کلی دکتر هستن با درآمد کم هر رشته ای اینجوره بشین درستو بخون بعدا پشیمون نشی واسه کسی که لیاقت داشته باشه خیلی جاها کار هس

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nkurii1111 نمایش پست ها
      داداش نیستم آجیم خو وقتی اونقد اهمیت نمیدن به آدم اینجا خیلیا میرنشما اگه بخوای اینجوری فک کنی که ممکنه من مث دوستم شانس نداشته باشم و استخدام نشم نمیشه که.الان کلی دکتر هستن با درآمد کم هر رشته ای اینجوره بشین درستو بخون بعدا پشیمون نشی واسه کسی که لیاقت داشته باشه خیلی جاها کار هس
      ببخشید ابجی چون من زیاد به جنسیت کاربرا اهمیت نمیدم !! مهم اون محتوا پستی که میذارن هستش
      یعنی شما میگی رشته ی مورد علاقه ام رو که مهندسی نرم افزاره برم و کاری به بازار کارش هم نداشته باشم؟؟؟ منظورتون اینه؟؟
      اخه هر کسی معمولا یه رشته ای میخواد بره اول تحقیق میکنه بازار کار داره یا نه ؟ بعد دید اگه بازار کارش خوبه بعد میره تو اون رشته و درسشو ادامه میده !!
      Cyrus The Great

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش مگه مهندس کشاورزی درامد داره که شما میگی اگر ماهی پایین تر ز 2 میلیون بگیرم نمیرم خونه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!1

ببین قبلا هم گفتم که بستگی داره چجوری به رشته دانشگاهیت نگا کنی.همکلاسی دارم 15 هکتار زمین داره آبم هست ولی باز میگه کشاورزی درآمد نداره
      من که 1 هکتار دارم درآمد که داره هیچ از سرمم زیادیه
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش
      من باید یه سرمایه اولیه داشته باشم تا بتونم یه دفتر بزنم یا نه؟
      من الان فعلا دستم خالیه!! چیکار میتونم بکنم؟؟؟
      همونی که فکر میکنی درسته .. نمیدونم اهله کدوم شهری ولی الان همه جا دانشگاه آزاد هست .. رشته مورد علاقتو برو ... حضور در کلاسم خیلی واجب نیست واسه دانشگاه آزاد .. دانشگاهو واسه این برو که درکت بیشتر شه و تو فضایه اجتماعی جدیدی قرار بگیری .. کار آزادت ولی از همه واجب تره ..

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Joker72 نمایش پست ها
      ببین قبلا هم گفتم که بستگی داره چجوری به رشته دانشگاهیت نگا کنی.همکلاسی دارم 15 هکتار زمین داره آبم هست ولی باز میگه کشاورزی درآمد نداره
      من که 1 هکتار دارم درآمد که داره هیچ از سرمم زیادیه
      روز های اول دانشگاهت که این رشته رو انتخاب کرده بودی کسی بهت چیزی نمیگفت؟؟ که این چه رشته ایی هستش تو رفتی؟ این رشته درامد نداره و هزار جور حرف هایی که فقط انرژی منفی بهت میده؟!
      Cyrus The Great

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من الان دارم برای کنکور میخونم و در مورد کلیه رشته های رشته ریاضی در دانشگاه ها تحقیق کردم!
      و هر رشته ای هم که نگاه میکنم یه جور میلنگه مثلا:
      رشته مهندسی نفت بازار کارش خوبه اما من علاقه ندارم به شیمی!
      رشته مهندسی عمران علاقه دارم ولی بازار کارش افتضاحه!
      میگم همه چیو ول کنم برم خدمات کامپیوتری کارکنمو یا خدمات تعمیرات گوشی و یا یه کار گه بدرد ایندم بخوره!
      من الان ایلتس زبان انگلیسی دارم و میتونم برم معلم زبان بشم اما حقوقش ماهیانه 150.000 تومن هستش!!!
      چی کار کنم موندم؟!
      هیچ انگیزه ای برای درس خوندن ندارم!
      دوستان نظر بدید چون به نظراتتون خیلی نیاز دارم
      موفق باشید
      same here!!!
      منم یه جورایی شبیه توام داداش
      دانشگاه اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود...
      فعلا تو فاز دپرسیم نمیدونم چه کار کنم

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      همونی که فکر میکنی درسته .. نمیدونم اهله کدوم شهری ولی الان همه جا دانشگاه آزاد هست .. رشته مورد علاقتو برو ... حضور در کلاسم خیلی واجب نیست واسه دانشگاه آزاد .. دانشگاهو واسه این برو که درکت بیشتر شه و تو فضایه اجتماعی جدیدی قرار بگیری .. کار آزادت ولی از همه واجب تره ..
      من کرج میشینم داداش
      ولی همینجوریش برای اونایی که رفتن دانشگاه دولتی کار نیست چه برسه به اونایی که رفتن دانشگاه ازاد!!!!!!!!!!!!!!!
      Cyrus The Great

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روز های اول دانشگاهت که این رشته رو انتخاب کرده بودی کسی بهت چیزی نمیگفت؟؟ که این چه رشته ایی هستش تو رفتی؟ این رشته درامد نداره و هزار جور حرف هایی که فقط انرژی منفی بهت میده؟!

چرا تا همین الانشم ادامه داره
      یارو پسرش تو عمرش یه 10 تومنی پول نداشته درحالی که من هم ماشین خودمو دارم هم خونه ولی بهم میگه اینم شد زندگی تو داری؟
      همین الانشم که واسه ژنتیک میخونم واسه 10 سال آیندم برنامه دارم ولی کیه که باور کنه؟؟؟؟
      خودتی که مهمی داداش.
      خونوادتم یه بار خودتو ثابت کردی دیگه تا آخر عمرت به همه تصمیماتت احترام میزارن
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

12. Top | #27
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کرج میشینم داداش
      ولی همینجوریش برای اونایی که رفتن دانشگاه دولتی کار نیست چه برسه به اونایی که رفتن دانشگاه ازاد!!!!!!!!!!!!!!!
      دانشگاهو واسه کار نرو .. اگه اینجوره رشته تجربی واست مناسبتره .. البته رشته های مهندسی دانشگاهای خوب واسش کار هست .. من تهران زیاد واسم کار بود ولی چون جاشو نداشتم گفتم هر چی در بیارم باید خرج خوراک و مسکن کنم .. الان دیگه همه لیسانسو دارن .. اگه مدرک نگیری ممکنه بعدا تو جمع خانوادگی راحت نباشی جلو بقیه یا احساس کنی چون دیپلم داری خیلی به حرفات توجه نمیکنن .. یه مثال خیلی سطحی بود این .. ولی کلا بعد از 4 سال دانشگاه دید اجتماعیت بهتر میشه .. اگرم که استعدادشو داری همین تهران مهندسی بیار و برو ولی خیلی سخت میشه همزمان کار کردن واست مگه اینکه واحد کم برداری 6 ساله تموم کنی مثلا

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه من جای تو بودم و پول داشتم میرفتم تعمیرات گوشی میزدم..الان یکب از دوستام رفت تعمیرات موبایلی زد با خرید و فروش موبایل و اینا...الان پارس زیر پاشه!!وواقعا درامدش خیلی خوبه!!و پوشاک هم خیلی درامد داره...مثلا لباس و ...بیاری از دبی و...اینا بعد بفروشی!!الان طرف جنس میاره مثلا یه کاپشن 30 هزارتومنی از بندر لنگه...از عسلویه...میاره..میفروشه 150 هزار تومان و حتی بیشتر!!!اگه از دوبی هم بیاری که کلی ارزون تر میشه!!من اگر پول داشتم هیچ وقت وقتمو پشت کنکور تلف نمیکردم سریع میرفتم موبایلی یا پوشاکی یا کافی نتی میزدم...خیلی هم خوبه...ارایشگری هم خیلی سود داره اگر کارت بگیره!!کافی نت هم عالیه!..

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      دانشگاهو واسه کار نرو .. اگه اینجوره رشته تجربی واست مناسبتره .. البته رشته های مهندسی دانشگاهای خوب واسش کار هست .. من تهران زیاد واسم کار بود ولی چون جاشو نداشتم گفتم هر چی در بیارم باید خرج خوراک و مسکن کنم .. الان دیگه همه لیسانسو دارن .. اگه مدرک نگیری ممکنه بعدا تو جمع خانوادگی راحت نباشی جلو بقیه یا احساس کنی چون دیپلم داری خیلی به حرفات توجه نمیکنن .. یه مثال خیلی سطحی بود این .. ولی کلا بعد از 4 سال دانشگاه دید اجتماعیت بهتر میشه .. اگرم که استعدادشو داری همین تهران مهندسی بیار و برو ولی خیلی سخت میشه همزمان کار کردن واست مگه اینکه واحد کم برداری 6 ساله تموم کنی مثلا
      به نظر من الان دیگه کسی به مدرک نگاه نمیکنه
      الان همه به جیب ادما نگاه میکنن و کسی که پول داشته باشه بهش احترم میذارن
      من درس نمیخونم برای سوادش . من درس میخونم برای پول دراوردن !!
      Cyrus The Great

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من الان دیگه کسی به مدرک نگاه نمیکنه
      الان همه به جیب ادما نگاه میکنن و کسی که پول داشته باشه بهش احترم میذارن
      من درس نمیخونم برای سوادش . من درس میخونم برای پول دراوردن !!
      پولم در میاد نگران نباش .. دوستم یه فست فودی زده .. کمتر دو هفته درامد روزانش به 1 تومن رسید .. تحصیل کردم هست

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)