خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 84 از 84
    1. Top | #76
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      چرا چرت میگی عزیز من؟؟؟ برو صفحه ی قبل من جواب یه بابایی رو دادم برو اونو بخون
      تو که از من مدرک میخوای چرا خودت ارائه نمیدی؟؟؟
      یه کسی رو بیار که با معدل پایین تو رشته ی تجربی رتبش خوب شده باشه من منتظرشم اگه مدرک داشته باشی حرفت قبوله اصلا بر فرض بزاریم حرف اشتباهت درسته چرا جوش الکی میزنی؟؟؟ تو نمیدونم معدلت پایینه یا بالا ولی به نظر میاد پایین باشه پس اگر قانون ترمیم معدل اجرایی هم شد شما تغییرش ندا با همون نمره داغونات برو کنکور بده
      من خودم معدلم پایینه روانی نیستم بیام فاز منفی بدم به بچه ها
      شما و امثال شما همیشه بهونه ای برای کم کاریتون داریدیه دفعه نمیخونید بعد میگی اشتباه کردم .....یه دفعه دیگه دایی محترمتون فوت میکنه یه دفعه دیگه...
      یه دفعه میگی این رشتش ریاضیه.....
      یه دفعه دیگه میگی این تاثیرش 25 اون یکی18....
      فعلا که شمایی داری جوش میزنی ...
      این شما واینم آقای احمدوند رتبه 2700 با معدل 13@khaan
      دندان پزشکی آزاد قبول شد ولی نرفت اگه دلش خواست میاد جواب میده...
      (البته کم کاری شما به من مربوط نیست من از این ناراحتم طرف رتبش Nهزار شده میگه همش تقصیر معدله....چون خودش نتونسته فکر میکنه بقیه هم نمیتونن.....یکی نیست بهش بگه اگه به جای تو حاج عبدالله پشمک ساز میرفت سر جلسه بهتر تست میزد...)
      من منتظر اون کارنامه با زیست 80 و معدل 9 هستم ....
      در ضمن ترمیمتون هم بعید میدونم به امسال برسه..... @khaan
      ویرایش توسط GHZO7 : 23 آبان 1394 در ساعت 01:49

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ای بابا سوتی دادم عکس کراپ نشده رو گذاشتم !
      دیدین دیگه رتبه و معدلش...

3. Top | #78
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط REZA399 نمایش پست ها
      شما و امثال شما همیشه بهونه ای برای کم کاریتون داریدیه دفعه نمیخونید بعد میگی اشتباه کردم .....یه دفعه دیگه دایی محترمتون فوت میکنه یه دفعه دیگه...
      یه دفعه میگی این رشتش ریاضیه.....
      یه دفعه دیگه میگی این تاثیرش 25 اون یکی18....
      فعلا که شمایی داری جوش میزنی ...
      این شما واینم آقای احمدوند رتبه 2700 با معدل 13@khaan
      دندان پزشکی آزاد قبول شد ولی نرفت اگه دلش خواست میاد جواب میده...
      (البته کم کاری شما به من مربوط نیست من از این ناراحتم طرف رتبش Nهزار شده میگه همش تقصیر معدله....چون خودش نتونسته فکر میکنه بقیه هم نمیتونن.....یکی نیست بهش بگه اگه به جای تو حاج عبدالله پشمک ساز میرفت سر جلسه بهتر تست میزد...)
      من منتظر اون کارنامه با زیست 80 و معدل 9 هستم ....
      در ضمن ترمیمتون هم بعید میدونم به امسال برسه..... @khaan
      پشه نره!
      ببین داداش کسی که معدلش پایینه و کنکورم گند میزنه تکلیفش معلومه کلن کسی که کنکورشو بد میده تکلیفش مشخصه ولی کسی که نمرش پایینه اینجور نیست چون باید با کنکورش قضاوت شه باز
      من به شخصه بهونه ای نمیارم شما هم بهتره حواست به حرف زدنت باشه دایی بنده دقیقا بعد امتحان دینی من فوت کرد تمام اسناد و مدارکش هم هست از بین ۵۰۰ هزار داوطلب حتی یک نفر هم پیدا نمیشه چرا که با معدل پایین بشینه خونده باشه و رتبه ی خیلی خوبی اورده باشه؟؟ فکر نکنم توقع زیادی باشه
      شما هم غصه ترمیم رو نخور نمیخوای که امتحان بدی یعنی اگرم اجرایی شه امتحان نمیدی
      امیدوارم سال بعد با معدل پایینت رتبه یک کنکور بشی و بزنی تو دهن من و امثال من ولی یک شو باشه؟؟؟ آفرین!

4. Top | #79
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ای بابا حاجی بپا پشه نره باز
      من نمیدونم فاز تو چیه خب اوکی الان کارنامه ی من رو آوردی چیو ثابت کنی؟؟
      تو برو بشین درستو بخون دیگه گنده تر از دهنتم بهتره صحبت کنی
      تو هر وقت اون کارنامه رو اوردی منم میارم
      من تمام حرفم اینه که رتبه زیر دو هزار میخوای باید معدل معقولی داشته باشی وگرنه باید همه درصدات بره بالای هشتاد که با کنکور الان شدنی نیست بهتره واقع بینانه نگاه کنیم
      توام برو سر درس و مشقت کوچولو انقدرم حرص بقیه رو نزن کچل میشی

همین الانشم کچل شدم به جون تو...
      کدوم کارنامه رو میگی عمه طلا...؟
      گفتم خودش عشقش کشید میاد....
      تو با این نهایی ها ی خرابت کنکورتو خوب میدادی قبول بودی...
      دیدی گفتم تو و امثال تو فقط بهونه میگیرن بیا اینم کارنامه کنکورت...
      همه که مثل تو نیستن فقط غیر ممکن غیرممکنه...
      برای بار دهم میگم پس چی شد اون کارنامه...؟

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط REZA399 نمایش پست ها

همین الانشم کچل شدم به جون تو...
      کدوم کارنامه رو میگی عمه طلا...؟
      گفتم خودش عشقش کشید میاد....
      تو با این نهایی ها ی خرابت کنکورتو خوب میدادی قبول بودی...
      دیدی گفتم تو و امثال تو فقط بهونه میگیرن بیا اینم کارنامه کنکورت...
      همه که مثل تو نیستن فقط غیر ممکن غیرممکنه...
      برای بار دهم میگم پس چی شد اون کارنامه...؟
      حالا الان تو دردت چیه دقیقا؟؟؟؟؟ اینکه معدل هیچی حساب نیست خب اوکی برو تک تک در خونه هارو بزن ننه طلا بهشون بگو که معدل تاثیر نداره بشینن بخونن اونی که نمیخونه فازش معلومه منم دارم راهنمایی میکنم با خودم کاری ندارم عاره من درس نمیخونم ولی ربطی نداره به تو من چیزیه که دیدم رو میگم اون کارنامه هم الان تو جیبم نیست باید از طرف بگیرمش
      بعدش دیگرون نه به من مربوطن نه به تو هرکی وضعیت خودشو میدونه من سر کنکورم بهونه ای نیاوردم سر نمرات نهاییم هم دلیل اوردم که واسش سند دارم
      توعم برو بخواب دهنتم ببند پشه نره برو قربونت
      ناز باشی

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اونی که میگی با معدل پایین نشدنیه زیر ۲۰۰۰ و باید بالای ۸۰ زد همه رو
      این کارنامه رو ببین با معدل ۱۶
      درصداش بغیر از دوتا عمومیش و‌تا حدودی زیست جالب نیست اما رتبش حدود ۵ هزار شده
      اگر عربی بالاتر بود و ۲۰-۳۰ تا روی اختصاصی میذاشت راحت زیر ۲۰۰۰ بود

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      اونی که میگی با معدل پایین نشدنیه زیر ۲۰۰۰ و باید بالای ۸۰ زد همه رو
      این کارنامه رو ببین با معدل ۱۶
      درصداش بغیر از دوتا عمومیش و‌تا حدودی زیست جالب نیست اما رتبش حدود ۵ هزار شده
      اگر عربی بالاتر بود و ۲۰-۳۰ تا روی اختصاصی میذاشت راحت زیر ۲۰۰۰ بود
      دقیقا چرا الان روش تاکید داری ؟؟؟
      والا معدلش بد نیست به نظرم هر وقت طرف ده بود بعد این رتبه رو با این درصدا اورد بیا بگو

8. Top | #83
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      حالا الان تو دردت چیه دقیقا؟؟؟؟؟ اینکه معدل هیچی حساب نیست خب اوکی برو تک تک در خونه هارو بزن ننه طلا بهشون بگو که معدل تاثیر نداره بشینن بخونن اونی که نمیخونه فازش معلومه منم دارم راهنمایی میکنم با خودم کاری ندارم عاره من درس نمیخونم ولی ربطی نداره به تو من چیزیه که دیدم رو میگم اون کارنامه هم الان تو جیبم نیست باید از طرف بگیرمش
      بعدش دیگرون نه به من مربوطن نه به تو هرکی وضعیت خودشو میدونه من سر کنکورم بهونه ای نیاوردم سر نمرات نهاییم هم دلیل اوردم که واسش سند دارم
      توعم برو بخواب دهنتم ببند پشه نره برو قربونت
      ناز باشی
      دقیقا کیو داری راهنمایی میکنی ؟؟؟این که میگی برن دنبال تاریخ جغرافیا و ترمیم راهنماییه؟؟؟این که میگی تو خردادیه ماه مونده به کنکور ترمیم کننن راهنماییه؟؟؟لطفا راهنماییاتو برا خودت نگه دار....
      همون اولشم گفتم شما و دیگرون به من ربطی ندارید درسته کسی معدلش کمه بیشتر باید تلاش کنه ولی هیچ چیز غیر ممکن نیست ...شما و امثال شما میگین محاله
      چون خودت نتونستی فک میکنی بقیه هم نمیتونن کارنامتو بزار جلو یک بهش بگو تقصیر معدلم بوده قبول نشدم ببین چی بهت میگه ..بهت نمیخنده ؟ کل اختصاصیات 15 درصد نمیشن ...
      فارغ التحصیلم هستی وقتم زیادتر از یه دبیرستانی داری ...بازم میخوای بگی همش تقصیر معدله؟

9. Top | #84
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      این یکی از پستای آناهیتا نجفی رتبه دو کنکور93تو انجمنه عنوان تایپیک:بامعدل 14.90دیپلم چیکار کنم با دکتری
      بچه‌های که معدلشون کمه، باید بدونن، بطور کلی، همه چیز در تمام دنیا به خود آدم بستگی داره. شما اگر تلاش لازم رو داشته باشید، چه با معدل 10، چه با معدل 20، نتیجه دلخواهتون رو می‌گیرید. مشکل ما اینه که همیشه آرزوهامون بزرگ هستند، ولی تلاش متناسب با آرزوهامون نداریم. شما اگر پزشکی تهران می‌خواید، باید صدبرابر بیشتر از حالت عادی تلاش کنید. نمی‌شه که فقط آرزوی پزشکی تهران کنید، بعد تو دلتون برای خودتون امید ببندید که "من پزشکی تهران قبولم" و بعد هیچ تلاشی نکنید و آخر کنکور بشینید به درس و کنکور ناسزا بگید!

موفقیت فقط یک راه داره، اونم تلاشه. هر وقت حس کردید یه راه میانبر پیدا کردید که شما رو زودتر به نتیجه میرسونه، بدونید دارید اشتباه میرید. درس خوندن = مشاور + کلاس های عحیب غریب تست زنی + سی دی های مضحک نیست. درس خوندن = کتاب باز کردن و خوندن هست. مشاور و کلاس صرفاً مثل کاتالیست عمل میکنه. وقتی اصل واکنش ( که همون درس خوندنه ) شروع نشه، شما هر چقدر هم کاتالیست بزنید، واکنش انجام نمیشه.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)