خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

شروع جدی من برای کنکور 95!!!

سلام خدمت همگی....دیگه تصمیم گرفتم که به طور جدی شروع کنم دیگه برم بترکونم واسه 95!!!در واقع کلی اتفاقات عجیب و غریب افتاد برام در طول این مدت!!در واقع قرارم بر این بود که از مهر تا الان کلی کار انجام بدم ولی خوب قسمت نشد!!پشت سر هم برام بلا اومد!!از رفتن توی اتاق عمل برای جراحی بگیر تا سر ما خوردگی شدید و کلی اتفاقات دیگه که دوستان در جریان هستن !!!به هر حال نمیدونم چه حکمتی در این قضایا بوده ولی حتما خیر بوده!خدایا شکرتخدا به انسان میگوید دوستت دارم از این رو مکافاتت میکنم.به قول شاعر هر که در این بزم مقرب تر است...جام بلا بیشترش میدهند..در این مسیر طولانی خلاصه که با همیم دوستان..اصلا نگران نباشید....تلاش کنیم به هم روحیه و امید بدیم و ایشالا که کلی اتفاق خوب واسه هممون میفته!!هر که هر جا که دوست داره و البته لیاقتشو داره قبول شه!!دوستانی هم که تا الان شروع نکردن نگران نباشن!!منم تازه میخوام شروع کنم!!کلی وقت هست واسه اوردن رتبه ی برتر!!!خلاصه که منتظر یه پزشک دیگه توی این اجتماع باشین!!برای منم دعا کنید بتونم کارامو پیش ببرم و به امید خدا همه با هم موفق بشیم و یه همچین روزایی رو سال دیگه تو همین مواقع یاد هم بیاریم که همه دوس داشتیم همگی موفق شیم!!بازم به علی پارتر هم تبریک میگم که رفت پزشکی ازاد هر چند که حقش رو از سنجش نگرفت!!من امسال حق جفتمونو از سنجش میگیرم!!.به سعید هم تبریک میگم واسه این که الان داره پزشکی شیراز درس میخونه!!یه مژده بهش میدم که سال دیگه همو تو همین دانشگاه شیراز میبینیم!!!و تبریک به همه ی بچه هایی که موفق شدن امسال..اسم زیاده بخوام اسم ببرم!!در کل که دم همشون گرم!!و ارزوی موفقیت برای همه ی کسایی که امسال میخوان کنکور بدن!!!مخلص همگی...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انشالله...

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the END نمایش پست ها
      انشالله...
      فدات

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به دوستان عزیز
      علی منم از تابستون تا حالا کلی بلا سرم اومده که یکیش عمل آپاندیس شهریور و استراحت بعد عمل و کلی دیگه که این بین خودمم بهش دامن زدم و بیشتر عقب افتادم.ولی هرچه بوده گدشته بیا از همین امروز شروع کنیم و استارت کارو پر قدرت بزنیم.علی منم شیرازیم و اسمم علی هست ایشالا سال دیگه تو دانشگاه شیراز همدیگر رو میبینیم.ایشال... با یه تلاش درست و حسابی رتبه برتر میشیم و حقمون رو از این سیستم داغون میگیریم
      به امید موفقیت تلاشگرها....یاعلی
      راستی علی خواستی رقابت کنی من پایه هستم شدید.....

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امیدوارم تصمیمت و انگیزت موقتی نباش و دائمی باش !

قطعا هر تلاشی موفقیتی در پی داره

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ایشالا ک موفق باشین
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      سلام خدمت همگی....دیگه تصمیم گرفتم که به طور جدی شروع کنم دیگه برم بترکونم واسه 95!!!در واقع کلی اتفاقات عجیب و غریب افتاد برام در طول این مدت!!در واقع قرارم بر این بود که از مهر تا الان کلی کار انجام بدم ولی خوب قسمت نشد!!پشت سر هم برام بلا اومد!!از رفتن توی اتاق عمل برای جراحی بگیر تا سر ما خوردگی شدید و کلی اتفاقات دیگه که دوستان در جریان هستن !!!به هر حال نمیدونم چه حکمتی در این قضایا بوده ولی حتما خیر بوده!خدایا شکرتخدا به انسان میگوید دوستت دارم از این رو مکافاتت میکنم.به قول شاعر هر که در این بزم مقرب تر است...جام بلا بیشترش میدهند..در این مسیر طولانی خلاصه که با همیم دوستان..اصلا نگران نباشید....تلاش کنیم به هم روحیه و امید بدیم و ایشالا که کلی اتفاق خوب واسه هممون میفته!!هر که هر جا که دوست داره و البته لیاقتشو داره قبول شه!!دوستانی هم که تا الان شروع نکردن نگران نباشن!!منم تازه میخوام شروع کنم!!کلی وقت هست واسه اوردن رتبه ی برتر!!!خلاصه که منتظر یه پزشک دیگه توی این اجتماع باشین!!برای منم دعا کنید بتونم کارامو پیش ببرم و به امید خدا همه با هم موفق بشیم و یه همچین روزایی رو سال دیگه تو همین مواقع یاد هم بیاریم که همه دوس داشتیم همگی موفق شیم!!بازم به علی پارتر هم تبریک میگم که رفت پزشکی ازاد هر چند که حقش رو از سنجش نگرفت!!من امسال حق جفتمونو از سنجش میگیرم!!.به سعید هم تبریک میگم واسه این که الان داره پزشکی شیراز درس میخونه!!یه مژده بهش میدم که سال دیگه همو تو همین دانشگاه شیراز میبینیم!!!و تبریک به همه ی بچه هایی که موفق شدن امسال..اسم زیاده بخوام اسم ببرم!!در کل که دم همشون گرم!!و ارزوی موفقیت برای همه ی کسایی که امسال میخوان کنکور بدن!!!مخلص همگی...

موفق باشی ......ما می تونیم
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.m نمایش پست ها
      سلام به دوستان عزیز
      علی منم از تابستون تا حالا کلی بلا سرم اومده که یکیش عمل آپاندیس شهریور و استراحت بعد عمل و کلی دیگه که این بین خودمم بهش دامن زدم و بیشتر عقب افتادم.ولی هرچه بوده گدشته بیا از همین امروز شروع کنیم و استارت کارو پر قدرت بزنیم.علی منم شیرازیم و اسمم علی هست ایشالا سال دیگه تو دانشگاه شیراز همدیگر رو میبینیم.ایشال... با یه تلاش درست و حسابی رتبه برتر میشیم و حقمون رو از این سیستم داغون میگیریم
      به امید موفقیت تلاشگرها....یاعلی
      راستی علی خواستی رقابت کنی من پایه هستم شدید.....
      به سلام علی....توی اسمونا دنبالت میگشتیم رو زمین پیدات کردیمکجا بودی تاحالا...صد در صد همین طوره....بزن که بریم!!پیش به سوی موفقیت

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      امیدوارم تصمیمت و انگیزت موقتی نباش و دائمی باش !

قطعا هر تلاشی موفقیتی در پی داره

منم امیدوارم

قطعا همین طوره

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      ایشالا ک موفق باشین
      ممنون
      و شما هم همین طور...

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      موفق باشی ......ما می تونیم
      اره ما میتونیم....مطمئنم...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دو روزه مريضم تو اين دو روز كلي غصه خوردم و به جاي سلامتيم فقط به درساي عقب افتاده فكر ميكردم ولي وقتي روحيه ي شما رو ديدم واقعا اميدوار شدم
      آرزوي موفقيت دارم براتون

زن عشق می کارد و کینه درو می کند
      او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی...
      -او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد...
      -او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی...
      -او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر....
      -و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم یه هفته اس مریض شدم روحیه مم داغون شده اصن
      راستی علی آزمون شرکت می کنی یا با برنامه خودت می خونی؟؟
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      افررررين همينه مرررد
      به اميد شنيدن خبر قبوليت

Sent from my apple iphone using tapatalk2

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ان شالله
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن