خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: دفتر شعر

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

دفتر شعر

ﺑــﻪ ﺟـﺎﯾــﯽ ﺭﺳـﯿـﺪﻡ ﮐـﻪ ﺩﯾـﮕـﻪ ﺧـﯿـﻠـﯽ ﭼـﯿـﺰﺍ ﻭﺍﺳـﻢ
      ﻣـﻬﻢ ﻧـﯿـﺴـﺖ .............
      ﺟـﺎﯾـﯽ ﮐـﻪ ﻭﻗـﺘـﯽ ﯾـﮑـﯽ ﺩﻟـﻤـﻮ ﻣـﯽ ﺷـﮑـﻨـﻪ ..............
      ﻣـﺜﻞ ﺁﺏ ﺧـﻮﺭﺩﻥ ﻣـﯿـﺬﺍﺭﻣـﺶ ﮐـﻨـﺎﺭ ...............
      ﺟـﺎﯾــﯽ ﮐـﻪ ﺑـﺎ ﺩﯾـﺪﻥ ﺑـﯽ ﻣـﻌﺮﻓـﺘـﯿـ ها ﻓـﻘـﻂ ﻣـﯿـﮕـﻢ ................
      " ﺑـﻪ ﺩﺭک " ..........
      ﺩﯾـﮕـﻪ ﻧـﻪ ﺍﺯ ﺍﻭﻣـﺪﻥ ﮐـﺴـﯽ ﺫﻭﻕ ﺯﺩﻩ ﻣـﯿﺸــﻢ ..................
      ﻧـﻪ ﺍﺯ ﺭﻓـﺘـﻦ ﮐـﺴـﯽ ﻧـﺎﺭﺍﺣـﺖ ﮐـﻪ ﺑـﺨـﻮﺍﻡ ﻧـﺎﺯﺷـﻮﺑـﺨــﺮﻡ ﺑـﺮﮔـﺮﺩﻩ .................
      ﺑــﯽ ﺍﺣـﺴـﺎﺱ ﻧـﺒـﻮﺩﻡ .....................
      ﯾــﻪ ﮐـﺴـایی ﺍﻭﻣــﺪن تـﻮ ﺯﻧـﺪﮔـﯿــﻢ ﮐــﻪ ﯾــﻪ ﺳــﺮﯼ ﺑــﺎﻭﺭﻫــﺎﻣـﻮ ﺍﺯ ﺑـﯿــﻦ ﺑـﺮﺩﻥ .......
      ﻫـﻤـﻮﻧـﺎﯾـﯽ ﮐــﻪ ﮔـﻔـﺘـﻦ
      " ﺗـﻮ ﻭﺍﺳــﻪ ﺍﯾـﻦ ﺩﻧـﯿـﺎ ﺯﯾـﺎﺩﯼ ﺧــﻮﺑـﯽ "
      ﻫـــﻪ ........................
      ﺁﺑــﯽ ﭘـﺸـت ﺳــﺮ ﮐـﺴــﯽ ﻧﻤــﯽ ﺭﯾـﺰﻡ ﮐــﻪ ﺑﺮﮔــﺮﺩﻩ .............
      ﻫــﺮ ﮐــﯽ ﺭﻓـﺖ " ﺑــﻪ ﺳـﻼﻣـﺖ ............
      ﻫﻮﺍ ﺳﺮﺩﻩ ﺑﯽ ﺯﺣﻤﺖ ﺩﺭﻡ ﺑﺒﻨﺪ ......
      کپی از پست حدیث محکم @hadis_moh

و اینجایی که ایران است

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      الان تو خوابگاهم پشت لب تاب افسرده تر از همیشه بر خلاف تصورات همهاین پزشکی لعنتی هم داره احساسمو میکشه...دارم مث قصابا میشم
      بزور اهنگ
      Marc Antony & Tina Arena -_I Want To Spend My Lifetime Loving You احساسم زنده س...از وقتی جسد دیدیم دل و روده دیدیم دیگه بدتر از قبلم شدم.. زندگی هیچی نداره...هیچی...سر همین مسئله ب ظاهر ساده تابستون میخواستم برم پیش روانپزشک ک ی مشکلی اومد نشد برمسر اینکه ب هیچی وابستگی ندارم ن به پزشکی ن به پول ن به لذتای مادی ن ب لذتای معنویرک بگم ن به جنس مخالف ن به هیچیفقط دارم زنده مانی میکنم تو این دنیای بی احساس...قبلنا این چرت پرتامو ب یکی میگفتم ک برام خ عزیز بود...عزیز تر از خواهرم...ولی ملت بدبین اونم برام زیاد دیدن و تنها گوش برا حرفامو گرفتن ازم...احتمالن این تاپیک بسته شه...خدا کنه نشه...ینی نمیشه سهم من از انجمن همین ی تاپیک باشه؟؟؟هعیی...چقد چرت پرت میگم چقد الکی ابروی خودمو میبرم...............................

و اینجایی که ایران است

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یه شب دیگه و یه شعر دیگه
      هر جای دنیا ک بری ادمای خوب و بد رو میتونی توش ببینی... ک من جزو بداشمولی همیشه دوس داشتم ادمای خوب بخورن ب پستمولی هَه خیال باطل...همیشه ادمای بد میخورن ب پستم...نمیدونم سرمون چی اومده ک انقد راحت در مورد همدیگه قضاوت میکنیم...واقعا لاقل از طریق فضای مجازی نمیشه شخصیت یکیو شناخت چ خوب چ بد...دلم خوشه یکی اون بالاس ک روز جزا میخواد حقمو ازین جماعت بگیره...یکم حواسمون ب اون بالایی باشه!چرا حواسمون نیس واقعا؟منم فقط زمونی یاد اون بالایی میوفتم ک مردم حقمو میخورن و میدونم روز جزایی هست ک حقمو ازشون بگیرم
      خدایا شکرت
      TNQ GOD
      چنتام عکس یونی همینطور تفریحی
      2015-11-15-15.57.06.jpg2015-11-14-01.10.58.jpg812736300_97956.jpg

و اینجایی که ایران است

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      الان تو خوابگاهم پشت لب تاب افسرده تر از همیشه بر خلاف تصورات همهاین پزشکی لعنتی هم داره احساسمو میکشه...دارم مث قصابا میشم
      بزور اهنگ
      Marc Antony & Tina Arena -_I Want To Spend My Lifetime Loving You احساسم زنده س...از وقتی جسد دیدیم دل و روده دیدیم دیگه بدتر از قبلم شدم.. زندگی هیچی نداره...هیچی...سر همین مسئله ب ظاهر ساده تابستون میخواستم برم پیش روانپزشک ک ی مشکلی اومد نشد برمسر اینکه ب هیچی وابستگی ندارم ن به پزشکی ن به پول ن به لذتای مادی ن ب لذتای معنویرک بگم ن به جنس مخالف ن به هیچیفقط دارم زنده مانی میکنم تو این دنیای بی احساس...قبلنا این چرت پرتامو ب یکی میگفتم ک برام خ عزیز بود...عزیز تر از خواهرم...ولی ملت بدبین اونم برام زیاد دیدن و تنها گوش برا حرفامو گرفتن ازم...احتمالن این تاپیک بسته شه...خدا کنه نشه...ینی نمیشه سهم من از انجمن همین ی تاپیک باشه؟؟؟هعیی...چقد چرت پرت میگم چقد الکی ابروی خودمو میبرم...............................
      ...داداش اینجوری فک نکن ابرو بردن چیه تو دنیایی که هیچ گوشی برا شنیدن درد و دلا نیس ما به همین دنیای مجازیشم واسه خالی کردن خودمون راضییم....اینجا هیچکس قصه زندگی هیچکسو نمیدونم هیچکسم کسی رو نمیشناسه همه هم تو زندگیشون یه مشکلاتی دارن اگه اینجاها نتونن حرف دلشونو بگن اگه اینجا نتونن گلایه کنن اگه اینجا نتونن خودشونو خالی کنن پس چیکار کنن کجا باید این حرفای تو گلوشونو بیرون بریزن.....والا منم از تو حالم بدتره دیشب فقط دلم میخواست 5 دیقه بیام نت و تو تاپیک بیان احساسات روزانه فقط یه جمله بنویسم و بگم که امشب و امروز از همه روزا بدتره تا شااااااید لاقل خوابم ببره ولی نشد امروز صبح و الان که میخوام شروع کنم به خوندن اومدم و نوشتم الان حس میکنم یکم سبک تر شدم .......انشالا که مشکلت حل شه داداش گلم.....برا منم دعا کنید لطفا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      لطفا قسمت جهت اطلاع شما رو بالای صفحه سمت راست ببینید

و اینجایی که ایران است

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      ﺑــﻪ ﺟـﺎﯾــﯽ ﺭﺳـﯿـﺪﻡ ﮐـﻪ ﺩﯾـﮕـﻪ ﺧـﯿـﻠـﯽ ﭼـﯿـﺰﺍ ﻭﺍﺳـﻢ
      ﻣـﻬﻢ ﻧـﯿـﺴـﺖ .............
      ﺟـﺎﯾـﯽ ﮐـﻪ ﻭﻗـﺘـﯽ ﯾـﮑـﯽ ﺩﻟـﻤـﻮ ﻣـﯽ ﺷـﮑـﻨـﻪ ..............
      ﻣـﺜﻞ ﺁﺏ ﺧـﻮﺭﺩﻥ ﻣـﯿـﺬﺍﺭﻣـﺶ ﮐـﻨـﺎﺭ ...............
      ﺟـﺎﯾــﯽ ﮐـﻪ ﺑـﺎ ﺩﯾـﺪﻥ ﺑـﯽ ﻣـﻌﺮﻓـﺘـﯿـ ها ﻓـﻘـﻂ ﻣـﯿـﮕـﻢ ................
      " ﺑـﻪ ﺩﺭک " ..........
      ﺩﯾـﮕـﻪ ﻧـﻪ ﺍﺯ ﺍﻭﻣـﺪﻥ ﮐـﺴـﯽ ﺫﻭﻕ ﺯﺩﻩ ﻣـﯿﺸــﻢ ..................
      ﻧـﻪ ﺍﺯ ﺭﻓـﺘـﻦ ﮐـﺴـﯽ ﻧـﺎﺭﺍﺣـﺖ ﮐـﻪ ﺑـﺨـﻮﺍﻡ ﻧـﺎﺯﺷـﻮﺑـﺨــﺮﻡ ﺑـﺮﮔـﺮﺩﻩ .................
      ﺑــﯽ ﺍﺣـﺴـﺎﺱ ﻧـﺒـﻮﺩﻡ .....................
      ﯾــﻪ ﮐـﺴـایی ﺍﻭﻣــﺪن تـﻮ ﺯﻧـﺪﮔـﯿــﻢ ﮐــﻪ ﯾــﻪ ﺳــﺮﯼ ﺑــﺎﻭﺭﻫــﺎﻣـﻮ ﺍﺯ ﺑـﯿــﻦ ﺑـﺮﺩﻥ .......
      ﻫـﻤـﻮﻧـﺎﯾـﯽ ﮐــﻪ ﮔـﻔـﺘـﻦ
      " ﺗـﻮ ﻭﺍﺳــﻪ ﺍﯾـﻦ ﺩﻧـﯿـﺎ ﺯﯾـﺎﺩﯼ ﺧــﻮﺑـﯽ "
      ﻫـــﻪ ........................
      ﺁﺑــﯽ ﭘـﺸـت ﺳــﺮ ﮐـﺴــﯽ ﻧﻤــﯽ ﺭﯾـﺰﻡ ﮐــﻪ ﺑﺮﮔــﺮﺩﻩ .............
      ﻫــﺮ ﮐــﯽ ﺭﻓـﺖ " ﺑــﻪ ﺳـﻼﻣـﺖ ............
      ﻫﻮﺍ ﺳﺮﺩﻩ ﺑﯽ ﺯﺣﻤﺖ ﺩﺭﻡ ﺑﺒﻨﺪ ......
      کپی از پست حدیث محکم @hadis_moh
      فقط یه سوال ازت دارم
      چقدر به جمله آواتارت اعتماد داری؟؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      فقط یه سوال ازت دارم
      همین جملات پست اولم باعث شدن اعتمادم چندین برابر بشه چون غیر اون سر پناهی نمونده برام

و اینجایی که ایران است

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      فقط یه سوال ازت دارم
      بعضی وقتا ادم هرچقد هم سعی کنه اما یه اتفاقاتی براش میوفته که تحملش سخته.....هرچقد هم به جمله ی اواتار علی پاتر معتقد باشی......بعضی اتفاقا واقعا نابود کننده هستن....فقط باید سعی کنی یادت بره....وگرنه اگه نتونی فراموش کنی....داغونت میکنه.............

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن