خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 104
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حرف آخر خیلی عالیه راحت میتونی 50 بزنی باهاش

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه پایتون انچنان داغون نیست و درصدی هم که میخواین همون بین20-25هست پیشنهاد میکنم خط ویژه گاج رو بگیرید و از روی اون تست بزنید و بعد از اون از هر منبعی که دارید...
      اگه بخواین نت برداری کنی از دی وی دی تایم زیادی رو ازت میگیره که توی این وقت سال به نظر من معقولانه نیست...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
      شما کتاب آموزشی ریاضی سال های اول، دوم سوم و پیش دانشگاهی پرسمان گاج رو بگیر که آموزش به زبان ساده و تمرین های تشریحی داره هر مبحث رو به چند درسنامه تقسیم کرده که خیلی راحت میتونی تو یه نوبت هر درسنامه رو بخونی و تمرین هاش رو حل کنی. اینطوری میتونی راحت برنامه ریزی کنی. خیلی با حوصله و آرامش کار کن وقتی به تسلط رسیدی برو سراغ کتاب های جامع مثل مهر و ماه یا خیلی سبز کلا صد تومان هم نمیشه. تا ضعف های پایه ای رو از بین نبری نمیتونی تو ریاضی پیشرفت کنی. به حرفام اعتماد کن
      پیشنهاد شما برای کسی که کنکور 96 میخواد شرکت کنه کاملا منطقی و درسته. اما متاسفانه هدف من کنکور 95 و تو این وقت کم فکر نمیکنم این کار عملی باشه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      اگه پایتون انچنان داغون نیست و درصدی هم که میخواین همون بین20-25هست پیشنهاد میکنم خط ویژه گاج رو بگیرید و از روی اون تست بزنید و بعد از اون از هر منبعی که دارید...
      اگه بخواین نت برداری کنی از دی وی دی تایم زیادی رو ازت میگیره که توی این وقت سال به نظر من معقولانه نیست...
      والا پایم اصلا خوب نیست.
      نظر اکثریت دوستان حرف آخر بود. سعی میکنم دی وی دی مباحث پایه حرف آخر رو گیر بیارم بعد عید.
      ممنون از همه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم مشکل اصلی ام ریاضیاته و بعد از کلی تحقیق و بررسی کتابهای پرسمان و میکرو گاج و کوله پشتی و ...آخرش به ریاضی استاد منتظری رسیدم.برای شروع از ابتدا بهترین انتخابه موفق باشید

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_yany نمایش پست ها
      پیشنهاد شما برای کسی که کنکور 96 میخواد شرکت کنه کاملا منطقی و درسته. اما متاسفانه هدف من کنکور 95 و تو این وقت کم فکر نمیکنم این کار عملی باشه
      شما میتونی با توجه به وقتت و درصدی که میخوای یه سری مباحثی که باهاش راحت تری رو انتخاب کنی. این تنها کاری هست که میتونی انجام بدی. هیچ منبعی نمیتونه برات معجزه کنه .یه سر به سایت گزینه دو بزن و بر اساس رشته ای که میخوای قبول بشی درصدهای مورد نیاز رو پیدا کن و بر اساسش برنامه ریزی کن

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حرف آخر
      چون سبک تدریس فوق العاده ای داره

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها
      منم مشکل اصلی ام ریاضیاته و بعد از کلی تحقیق و بررسی کتابهای پرسمان و میکرو گاج و کوله پشتی و ...آخرش به ریاضی استاد منتظری رسیدم.برای شروع از ابتدا بهترین انتخابه موفق باشید
      کسی که تو ریاضی مشکلات اساسی داره باید از پایه شروع کنه یعنی اول دبیرستان. آموزش ساده و کلی تمرین تشریحی و همچنین تقسیم هر مبحث به چند درسنامه که نظم فکری خیلی خوبی ایجاد میکنه حتی دو رنگ بودن کتاب هم میتونه برای دانش آموزی که از ریاضی خوشش نمیاد مفید باشه. تمام اینها رو من فقط تو کتاب های پرسمان دیدم. ریاضیات پایه گاما تالیف استاد منتظری!، ریاضیات تجربی سعید بیاتی مبتکران، میکرو بانک ریاضی گاج، ریاضیات پایه کوله پشتی باز هم تالیف استاد منتظری! ریاضیات تجربی جامع تخته سیاه، ریاضیات گل واژه، حسابان آموزش و دیفرانسیل الگو، دیفرانسیل و ریاضی پایه اندیشه فائق رو دقیقا بررسی کردم. این ها برای داوطلبین با پایه ی ضعیف ریاضی تالیف نشده! میتونید خودتون امتحان کنید و مثل خیلی های دیگه از ریاضی نا امید بشید و قیدش رو بزنید. من خودم کسی رو نداشتم که راهنماییم کنه این چیزایی رو که میگم بر اساس تجربه ی خودم هست و نمیخوام یه جوون دیگه تکرارش کنه و مثل خودم از قبولی تو رشته ی دلخواهش محروم بشه و جوونیش رو تو رشته و متعاقبا شغلی که بهش علاقه نداره بگذرونه.از ما گفتن بود

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
      کسی که تو ریاضی مشکلات اساسی داره باید از پایه شروع کنه یعنی اول دبیرستان. آموزش ساده و کلی تمرین تشریحی و همچنین تقسیم هر مبحث به چند درسنامه که نظم فکری خیلی خوبی ایجاد میکنه حتی دو رنگ بودن کتاب هم میتونه برای دانش آموزی که از ریاضی خوشش نمیاد مفید باشه. تمام اینها رو من فقط تو کتاب های پرسمان دیدم. ریاضیات پایه گاما تالیف استاد منتظری!، ریاضیات تجربی سعید بیاتی مبتکران، میکرو بانک ریاضی گاج، ریاضیات پایه کوله پشتی باز هم تالیف استاد منتظری! ریاضیات تجربی جامع تخته سیاه، ریاضیات گل واژه، حسابان آموزش و دیفرانسیل الگو، دیفرانسیل و ریاضی پایه اندیشه فائق رو دقیقا بررسی کردم. این ها برای داوطلبین با پایه ی ضعیف ریاضی تالیف نشده! میتونید خودتون امتحان کنید و مثل خیلی های دیگه از ریاضی نا امید بشید و قیدش رو بزنید. من خودم کسی رو نداشتم که راهنماییم کنه این چیزایی رو که میگم بر اساس تجربه ی خودم هست و نمیخوام یه جوون دیگه تکرارش کنه و مثل خودم از قبولی تو رشته ی دلخواهش محروم بشه و جوونیش رو تو رشته و متعاقبا شغلی که بهش علاقه نداره بگذرونه.از ما گفتن بود
      باسلام و تشکر از راهنماییتون.درتوضیح بایدعرض کنم بنده فی نفسه بصورت پایه ای در ریاضیات ضعیف نبودم .بطوریکه در امتحان نهایی ریاضی را 19 گرفتم و سالهای ماقبلش هم نمره ریاضیاتم بین 19/5 و 20درنوسان بوده.مشکل اساسی من فراموش کردن ریاضیات هستش.چون بنده بعد ازگرفتن لیسانس زبان انگلیسی برگشته ام که مجددا کنکور تجربی(رشته اصلی خودم) را بدم.رشته زبان هم مثل رشته های علوم پایه نیست که تعدادی واحد درسی در رابطه با ریاضی و فیزیک توی دانشگاه داشته باشه و این فاصله گرفتن از دروس مدرسه باعث فراموشی تمام دانسته های قبلیم شده.ضمن اینکه مشکل دیگرم نداشتن خلاقیت درحل مسایل و عدم حضور ذهن سرجلسه و کندبودن در تشخیص تیپ سؤال و کندی در انجام عملیات ریاضی هست .نه تنها در ریاضی بلکه در مسائل فیزیک و شیمی هم کند عمل میکنم.توی کتابفروشیها کتابهای پرسمان و سبزمحوری گاج را بررسی کردم از روی مبحث انتگرال که هنوز یادم هست تا بتونم قضاوت درستی داشته باشم،ولی متاسفانه شیوه بیان هیچکدام طوری نبود که بشه امید داشته باشم که مباحث کم تسلطم را بتونم ازشون یاد بگیرم.ضمن اینکه کوله پشتی بنظرم تالیف آقای مرادی هست نه استادمنتظری. منتظری کتاب پایه ای دارند قبلا از انتشارات گاما منتشر میشد که بعد از انحلال گاما ازمؤسسه حرف آخر داره منتشرمیشه.متاسفانه دیر بدستم رسید و وقت نمیشه بخونمش.بنظرمیرسه با این کمبود وقت بناچار باید گزینشی چندمبحث تست خیز را انتخاب کنم و با سی دی منتظری و تست آبی قلمچی به یک درصدی حدود 30-40 اکتفا کنم.

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      حرف اخر من واسه ریاضی افباست

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss-ghazal نمایش پست ها
      هیچکدوم
      غزالترکونده ها خیلی قوی میده

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      منتظری حرف آخر واقعا بهترین آموزش رو داره . من ظهر یعنی وقتی همه خسته میشن ریاضی کار میکنم . انرژی میگیرم ازش !!! وواقعا معرکه درس میده . مثلثات رو ترکوند
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها
      منتظری حرف آخر واقعا بهترین آموزش رو داره . من ظهر یعنی وقتی همه خسته میشن ریاضی کار میکنم . انرژی میگیرم ازش !!! وواقعا معرکه درس میده . مثلثات رو ترکوند
      معمولا معلم خودمون هم وقتی سرکلاس درس میده وخودش تمرین حل میکنه خوشمون میادومتوجه میشیم به ظاهر ولی موقعی که خودمون باید تست یامسئله روحل کنیم به مشکل برمیخوریم،شمابعدازدیدن آموزش های آقای منتظری میتونی خوب تست بزنی؟نتیجه شمابعداززدن تست هاچطوره؟

14. Top | #44
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am_ete نمایش پست ها
      معمولا معلم خودمون هم وقتی سرکلاس درس میده وخودش تمرین حل میکنه خوشمون میادومتوجه میشیم به ظاهر ولی موقعی که خودمون باید تست یامسئله روحل کنیم به مشکل برمیخوریم،شمابعدازدیدن آموزش های آقای منتظری میتونی خوب تست بزنی؟نتیجه شمابعداززدن تست هاچطوره؟
      آموزش مفهومی با انیمیشن و تصویر سازی ذهنی که باعث فراموشی نمیشه . و آموزش حل تست ها به روش ساده و بدون نیاز به حفظ کردن
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها شیمی و فیزیک آفبا بهتره یا حرف آخر؟

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن