خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

بهترین مرجع تستی تحلیلی / ترکیبی / مفهومی و به شدت استاندارد کتاب زیست جامع مهر ماه

سلام دوستان خسته نباشید
      کتاب زیست جامع مهر و ماه برای سال دوم و سوم در یک جلد منتشر شد و من هم برای برادر خودم که کنکور داره خریدم وکامل بررسیش کردم و اگه هنوز زیست منبعی رو انتخاب نکردید یا به کتاب کمکی دیگه هم نیاز دارید لطفا این متن رو هم بخونید

مولفان این کتاب 3 غول زیست شناسی هستند که یکیشون اقای نیک راد هست که معلم کنکور بنده بودن

کتاب جامع مهر ماه درسنامه نداره ولی تمامی تست ها به معنای واقعی تحلیل شدن و درسنامه های نکته ای در خود پاسخ تست ها هستش که کاملا نیازتون رو رفع میکنه

تست های این کتاب توسط 20 طراح تست مطرح کشور صورت گرفته و 2سال و نیم روی این کتاب کار شده و غلط های کتاب با این که چاپ اوله ولی خیلی خیلی کمتر از زیست الگو به عنوان قدرتمند ترین کتاب تست هست

تست های این کتاب تمامی شکل ها نکات و حتی بیشتر بدانید های مهم کتاب که از بعضی هاشون تست مطرح میشه هم شامل میشه

یک از خوبی های این کتاب اینه که بیشتر ترکیب هایی که تست ها مطرح شده دلیلش با شماره صفحه درر پاسخ نامه موجوده و از روی هوا گفته نشده

حتی یک سری از اشتباهات نشر الگو و خیلی سبز با دلیل توی این کتاب درستش اومده که نشون دهنده قدرت این کتاب هست

دوستان تست های مهر و ماه واقعا قوی تر و استاندارد تر هست و از نکات چرتی که فقط یک نفر میتونه از شکل یا متن تحلیل کنه طرح نشده

اخرین نکته مثبتش هم طرح خیلی خوب کتاب هست با یک رنگ بندی خوب که ادم خسته نمیشه و به نوعی ادم دوست داره بره سر وقت تست زدن

اگه هنوز منبعی رو انتخاب نکردید و یا به یک کتاب دیگه هم نیاز دارید حتما مهر و ماه رو هم یک نگاهی بندازین

در اخر دوستان از لحاظ سطح تست ها و قدرت کتاب های موجود در بازار اول مهر و ماه و الگو و بعد خیلی سبز و در اخر هم کاج نقره ای

البته این نظر من نیست نظر استاد های برتر زیست شناسی و بیشتر دانش اموزان هست

چند نکته در پاسخ به دوستان:
      عزیزان من اولا بنده کنکور 94 دادم و خودمم الگو استفاده کردم چون مهر و ماه نبود
      دوما دوستان ایشون معلم کنکورم بودن درست ولی من طرفداری نکردم از ایشون که فروش کتاب بره بالا یک اطلاعیه بود که قبل از خرید کتاب یک نگاه به این کتاب هم بکنید
      سوما مهر و ماه بانک تسته و اصلا درسنامه نداره یعنی درسنامه هاش در پاسخ نامه جامعش هست که تقریبا تمامی مطالب رو پوشش میده
      چهارما 3 تا بیشتر بدانید توی کتاب زیست وجود داره که توی 5 سال اخیر به صورت یک یا 2 گزینه از یک تست زیست هست که اگه نیاز داشتید براتون توی همین جا قرار میدم با تست کنکوری که طرح شده ازش
      پنجم دوستانی که الکی از کتابی تعریف میکنید دقت کنید هر کتابی که بیاد از چیز هایی سوال بده که باعث سردرگمی دانش اموز بشه نشان از خفن بودنش نیست مهم اینه که دانش اموز بتونه تست کنکور رو جواب بده که تقریبا هیچ کتاب کنکور به اون سطح نرسیده که باخوندش ادم خیالش از بابت جواب دادن به تست های کنکور راحت بشه پس تمامی این کتاب ها فقط یک سری تست هستند که یک نفر از استدلال خودش از متن کتاب نوشته .

و در احر این که اگه از لحاظ علمی و علط های این کتاب و سطح تست های اون نگرانید بهتون قول میدم اگه از الگو بهتر نباشه با الگو برابری میکنه اما هر کسی با یک کتاب حال میکنه و بهتر نتیجه میگیره
      با تشکر از تمامی دوستان
      ویرایش توسط alibahadori : 18 آبان 1394 در ساعت 15:20

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم زیست جامع تخته سیاه رو هم یه نگاهی بندازید

شاید نظرتون عوض شد
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خوش یه حال تجربیا

به امید موفقیتشون

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست خوبم فاگوزیست رو هم بررسی کن خیلی خوبه با این که تازه اومده

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از هیچ بیشتر بدانیدی تست نمیاد و‌نیومده تا حالا.
      مهم هم نیست چه کسانی تست های یه کتابو تالیف میکنن و‌چقدرم سطح تستاش بالا باشه،کنکور نشون داده که همیشه یه قدم جلوتره البته منظورم این ینس که این کتاب بده.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتابشو من بررسی کردم مثه اکثر کتابای مهروماه وقت تلف کردنه شماهم برو تبلیغه استادتو جای دیگه کن.
      ?

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در ضمن کدوم احمقی میاد درسنامه الگو بخونه تسته مهرو ماه بزنه.
      ?

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا تست فقط الگو یا جامع تخته سیاه با آزمونای فوق العاده قلمچیوووووووووووووو بسسسسس

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منابع زیست همایش(درسنامه) الگو(درسنامه و تست) گاج(تست) ... فقط...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا این که نمونش بود و به حساب خودشون قسمت گزیده تستای ابکیش زیاد بود !!! الگو رو با این مقایسه نکنید ! اشتباهات الگو هم از این بهتر چه برسه به تستای چالشیش!!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم تعریفشو شنیده بودم اما نمی دونم این همون جامعی هست که قرار بود چاپ بشه یا سال به ساله؟؟
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به هر حال این دوستمون نظرشو گفته منم یه نگاه انداختم بدرد پرکاری تستی بعد الگو واقعا میخوره

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      منم تعریفشو شنیده بودم اما نمی دونم این همون جامعی هست که قرار بود چاپ بشه یا سال به ساله؟؟
      جامعشه....اون رو در دو قسمت پایه و پیش چاپ میکنن....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بدرنخورترین منابع زیست ایران:همگامان>مهروماه>گاج... ..........

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      بدرنخورترین منابع زیست ایران:همگامان>مهروماه>گاج... ..........

گاج؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن